Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Joshua North lakása 296245150474wildcat..........Joshua North lakása Teenansrobindccomicssup..........Joshua North lakása Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Joshua North lakása 39843828 Joshua North lakása 79830643

 

 Joshua North lakása

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 3:35 pm

A meta-humán, Joshua North háza.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 3:43 pm

Előzmény: Gotham városi bank

Amikor beértek a házba egy alacsony, 30 körüli kopasz férfi áll előttetek:

-Üdvözöllek titeket! Vártalak titetket! Bizonyára Te vagy Kurt Bozek, a Griff! Sokat "hallottam" rólad.

Mondja mosolyogva.

-Nincs idő a csevegésre: itt a kristály!

Válaszol ingerülten Maya.

- Csak nyugalom, csak nyugalom! Isteni finom pekingi-kacsát főztem. Muszály megkóstolnotok! Gyere Kurt, bevezetlek a konyhába!

Mondja kedvesen a férfi.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 4:06 pm

Követem Joshua-t a konyhába, majd a kínálás hallatán elnevetem magam:
- Hahaha, és ez az étek mivel van ízesítve? Csak ha jól gondolom akkor tudja, hogy rossz élményeim vannak vele. Ha jól sejtem akkor mindent tud rólam, - mosolygok vissza a férfira a legtenyérbemásszóbb mosolyommal - a legfontosabb kérdésem hogy mennyit árult el rólam az itt lévő hölgynek? Ó nem is jól tettem fel a kérdésem, várjon egy pillanatot! A jó kérdésem a következő, kell e félnem ettől a gyönyörű bestiától, mert túl sokat árult el rólam? - teszem fel a kérdésemet, Maya "tanácsának" ellenére.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 7:27 pm

- Még egy kérdés, és félned kell tőlem!

Kiállt át Maya a másik szobából.

-Térjünk a tárgyra!- folytatja.- Mond el, Josh, hogy mit tudsz a Történelemtanárról!

-Ám legyen! - mondja Joshua elmosolyodva - Mindig is szűkszavú voltál, Maya.

Maya hirtelen megjelenik a konyhába, és az eltorzult karjával rámarkol Joshua nyakára:

-Nézd a kezem! Nézd meg! Még csúnyább lesz, ha nem kapom meg hamarosan a karomat. Szenvedek, Josh, szenvedek!

Kiáltja Maya.

-Felesleges volt ezt elmondanod... Egész idáig figyeltem a gondoltaidat... bámulatos, hogy...

-A lényegre!

Szól közbe Cukrász.

-Szóval: a Történelemtanár hatalma jelentősen megnőtt, szóval vigyázzatok vele. A jelleme nem sokat változott. Jelenleg a házában tartózkodik , ami ott van a K....

Befejezné a mondatot, ám hirtelen egy kis lyuk keletkezik az ablakon, majd egy töltény fúródik Joshua fejébe... A férfi holtan esik össze...

Ha Kurt kinéz az ablakon, láthatja, hogy egy fekete-ruhás férfi átt ott, majd sarkon fordul, és elkezd háztetőről-- háztetőre ugrálni.

-Utána!

Kiálltja Maya, majd kiugrik az ablakon.

-Gyere Kurt!

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 9:42 pm

- Hahahaha - nevetek a parancs hallatán - minek kellene nekem követni téged. Na cukrász mire gondolsz mit fogunk most csinálni?
Felveszek egy harci pózt amit az egyik boxmecsen láttam. A kezeimet magam elé teszem és várom, hogy megkezdődjön a mérkőzés. Teszek pár gyors lépést előre, majd az ökölbe szorított bal karmomat rálövöm. Ha nem találja el és elhajol előle akkor egy szárnycsapással felgyorsítom magam és két lábbal próbálok a mellkasába rúgni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 3:27 pm

Cukrász mosolyogni kezd, majd Maya jelenik meg mellette, és egy huszas évei közepén járó nőt szorongat a karjában, majd egy pisztolyt fog a fejéhez:

- Nem erről volt szó! Én önzetlenül segítek neked, te meg hagysz engem elpusztulni... Cukrász egyből összetéphetne... de nem fog... Ha nem kapod el az a fickót, akkor lelövöm Cukrászt és a nőt is. Valamint vadászni fogunk rád. Vannak kapcsolataim... El fogunk kapni, és elintézzük, hogy ne legyen ilyen nagy a pofád! Na mos tünés! Élve kell nekem a fickó!

Kiállt rád.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 3:38 pm

Na akkor mégse csak ez a dög a kapcsolatod, amit fel tudsz ajánlani nekem? - mondom szemrehányóan - A Cukrásszal le fogjuk játszani még ebben az életben és nem tehetsz ellene semmit, akármilyen pokoli is az alakod.
Közben kimászok az ablakba, és megrebegtetem a szárnyaimat. Ugrás előtt még visszaszólok:
- A szerződésem feltételeit még átbeszéljük, miután elkaptam a fickót. - a társalgást részemről lezártnak tekintem, és a merénylő után vetem magam.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 1:55 pm

A fickó viszonylag gyors, bár nem is a gond, hanem hogy ügyesen taktikázik, és mindig más-más irányba indul. Aztán egyszer csak " kifogynak" a házak, a férfi pedig megfordul. Most jól látható, hogy hogy néz ki: egy fekete köpenyt visel, a hátán pedig ott virít egy shotgun. Jó kondiban lehet, ha egy ilyennel száguldozott háztetőről-háztetőre.

Joshua North lakása 250px-Cloaked_mage

- A Történelemtanár üdvözöl!

Mondja, majd előkapja a fegyvert, és tüzelni kezd. A golyók feléd süvítenek...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 3:14 pm

Oldalra vetődök, közben a jobb karmomat elindítom a férfi fegyvere felé. Olyan irányba hogy kiüsse a kezéből a fegyvert. Négykézlábon követem a "fegyveremet", teljes erőből nekiugrok az ellenségemnek. Megpróbálok vele együtt lesodródni a tetőről.

Ha sikerül akkor belekapaszkodva, zuhanunk pár métert, és egy kecses mozdulattal levitorlázok az utcára a kezeim között a pasassal. Ha nagyon ellenkezne akkor lesokkolom.

Ha nem sikerül a mutatványom akkor levetődök a tetőről és az épület másik oldalán felbukkanva, hátha nem számít rá, megpróbálom magam alá teperni, és harcképtelenné tenni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 4:01 pm

A támadásod a férfi könnyen elkerüli. Amikor ugranál, hogy a tető másik oldalára kerülj, a fickó megnyom egy gombot a lőfegyverén, majd annak végéből egy hatalmas penge jelenik meg. A mozdulatod ugyan sikeres volt, a férfi pedig a földre került, ám a férfi gyorsan végighúzta a pengét a ball szárnyadon, majd ledob magáról és azt mondja:

- Csak ennyi, angyalka?

Kérdi , majd a shotgunját feléd hajítja.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 4:31 pm

- Amúgy beszélgethetünk is ha akarod, nem vagyok erőszak párti. - ha bólint vagy valamilyen beleegyező mozdulatot tesz akkor folytatom.

- Mit akar tőlem a tanárod? Én nem ártottam neki semmit, még legalábbis, és mai napig nem is tudtam hogy létezik. - hadarom gyorsan ahogy csak tudom - Megbeszélhetnénk ezt ember féleségek módján is, én üzletember vagyok és szeretek jól kijönni a dolgokból.

Ha nem hagyja akkor félrelököm a shotgun-t az utamból, és megrohanom. A bal karmomat ökölbe szorítva, nekilövöm a feje irányába. Majd a jobbal megpróbálom elkapni a jobb lábát. Ha egyik se sikerül akkor rohanok tovább felé, és a szárnyim segítségével, dupla lábbal próbálok a mellkasábba taposni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 5:23 pm

-Inkább beszéld meg ezzel, te áruló!

Mondja a férfi, majd egy hatalmas pisztolyt tart rád:

Joshua North lakása Uberti+1858+remington

Eszeveszett tüzelésbe kezd. Amikor nekirontassz, úgy néz ki, hogy a golyók elsüvítenek melletted, ám ha hátranézel, láthatod, hogy hat golyó követ téged, és ha nem sietsz, akkor elkap mind.

- Ha démonnal szövetkezel... Démonként halj meg! Mondja, majd leugrik a tetőről.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 5:29 pm

Utána vetem magam és bevetem a sikoltásomat, hogy ne tudjon koncentrálni.
~ Talán letöri egypár csontját amikor leérkezik ~ majd összeszedve minden sebességemet, amihez még a gravitációs erő is hozzáadódik, belerohanok esése közben és hogy ketten csapódjunk a betonba.

A "csőrömet" megpróbálom a fegyvert tartó karjába irányítani ha nem sikerülne az első tervem.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 5:41 pm

Amikor meghallja az üvöltésedet, a férfi csak mosolyog:

-Kérlek! Szánalmas vagy, te bukott angyal! Legyen igazságos a harc.... Nézz csak ide!

Mondja, majd egy hatalmas villanás kíséretében egy angyalt láthatsz magad előtt

Joshua North lakása Concept-art-guardian

Két pisztolyt fog a kezében, a hátán pedig egy hatalmas kard van. A pisztolyokkal feléd céloz, majd lőni kezd. A szárnyai segítségével repülni kezd, és előveszi a kardját.

-Támadj hát, Griff!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 7:24 pm

- Feladtam nem harcolok angyalok ellen - mondom őszintén - Eddig csak démonokat öltem, ezért nem értem a becsmérlő szavaidat. De ha én bukott vagyok akkor te is az vagy, mert ha jól tudom a Történelemtanár is egy démon.
Ereszkedek le az utcára, majd letérdelek és széttárom a szárnyaimat, a megadás jeleként. Majd folytatom
- Tudod egész életemben azt kutattam, hogy miért kaptam ezt az adományt? Egy angyal nyomára se bukkantam rá, míg ebbe az elátkozott városba nem jöttem. Most hogy itt vagyok és lehetőségem is lenne rá, hogy információt szerezzek mindenki csak rám támad. Te is egy vagy közülük.
Ha továbbra is támad akkor bebukfencezek egyik ház benyílójába, hogy ne tudjon távolsági fegyvereivel elérni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 7:33 pm

-A Történelemtanárról nem fogok beszélni. Ő már nem démon többé! Angyalokat kerestél? Igen? Képzeld: angyal vagyok, mint látod. Egyik nap sétálgattam az utcán. A te drága Mayád jött oda. Azt mondta, hogy segítenem kell neki... Odamentem, Ő pedig belémdöfte a kardját. Sokáig szenvedtem, ám kaptam egy második esélyt: angyal lettem! És meg fogom ölni Mayát. Ha az utamba állsz, téged is!

Mondja, majd elkezd lőni rád. Mivel fedezékben vagy, a golyók nem kapnak el, ezért az angyal el is rakja a fegyverét, majd a kardjáért nyúl. Amint megérinti, annak a pengéje szikrázni kezd. Szúr egyet a levegőbe, ezután a kardból egy hatalmas villám jön ki belőle, ami elpusztítja a téged védelmező benyílót.

- Le fogom győzni a hozzád hasonló szörnyetegeket!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 7:39 pm

- Ki mondta neked hogy én nem akarom Mayat megölni! - ordítom vissza, miközben egy másik fedezékhez rohanok - Nem tűnt fel neked, hogy ő egy démon? A fajtánkból ered, hogy meg fogjuk ölni egymást. Hülyén hangzik de csak a megfelelő pillanatra vártam hogy megtehessem, te ökör. Erre te most egy fajtád bélit akarsz megölni! - próbálok az eszére hatni - Hagyd már abba ezt az esztelenséget, és szövetkezzünk!
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 7:47 pm

- Miért bíznák benned, ha meg akarnád ölni a szövetségesedet? A Tanár elmondta nekem, hogy nem bízhatunk benned: csalsz, lopsz, hazudsz! Elloptátok a pénzt, megölték az embert, akit ígértek neked... megkaptál mindent amit akartál. Utána már nem segítettél a szövetségesednek, inkább rájuktámadtál! Állat!

Ordítja, majd követhetetlen sebességgel feléd száguld....
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 10:59 pm

- Mindent elhiszel amit egy démon mond? - ordítom vissza, közben a falról elrugaszkodva a kilövöm mindét kezemen lévő karmomat. Az egyiket az arca a másikat a szárnya felé lövöm hogy elkapjam azt, és a földre ránthassam. Repülés közben még hozzáteszem - Ha jól láttam a te társad is megölt egy egyszerű jövendőmondót. Hogy gondolhattad hogy szövetségesnek tekintenék egy pokoli lényt!

Ha eltaláltam akkor lesokkolom, ha ez sem állítja meg akkor a "lézercsőrömmel" megvágom az egyik szárnyát, hogy ne tudjon felrepülni.

Ha nem sikerült akkor megpróbálok távolságot tartani, és a sikolyommal megzavarni majd egy egyszerű ellentámadáshoz folyamodva ki próbálom ütni a kardot a kezéből.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 4:46 pm

-A Történelemtanár sosem ölt! Ellentétben Mayával: ő egy gyilkos! Amúgy pedig én lőttem le a Joshuát. Démonoknak segíteni? Ő már nem volt ember!

Mondja, majd próbálja elkerülni a támadásaidat: sikertelenül. A karmaidat szépen betaláltak, ahogy tervezted. Amikor beindítod a sokkolót, a férfi fájdalmasan felüvölt.

Pár másodper múlva azonban kirepül a karmaid közül, tehát a csőröddel nem sikerült kárt tenni benne:

- Nincs tán kardod, amit használhatnál? Becstelen alak! Nézd ezt, démon! Ez az igazi fegyver....

Mondja, majd végigsimít kardján. Vár egy picit, majd hatalmas villámokat küldd feléd.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 5:32 pm

- Nem hiszem hogy aki démon volt nem ölt soha! - ordítom vissza miközben valami terven agyalok, hogy kiüthessem a kezéből a fegyvert.
~ Mintha rosszabbul teljesítene, mint az előbb. Eddig alig tudtam eltalálni, most meg egyből! Ekkora szerencsém nem lehet véletlen ~ a villámmal nem is törődve felé vetem magam, és megpróbálom az őrületig húzni az agyát.
- Te is öltél akkor, miért lennél te jobb mint Maya! Ő egy démon, tőle ezt várjuk el de te egy angyal vagy, hogy tehetted ezt egy emberrel? Mivé változtál te itt a Földön? Rosszabb vagy mint én, én sohasem öltem embert! - ha elég közel érek akkor megpróbálom kiütni a fegyvereket a kezéből, a karmaimmal.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 6:18 pm

-A cél szentesíti az eszközt.

Mondja, majd tovább küldözgeti a villámokat... Aztán észreveszi, hogy milyen könnyedén kerülöd el azokat, gyorsít a tempón, ám látszik rajta, hogy nem tud koncentrálni.

Amikor közel érsz hozzá, a karmaid hihetetlen erővel a karjába csapódnak, a penge pedig kiesik belőle, majd egy hatalmas dörgés kíséretében beleszúródik a betonban. Hirtelen elered az eső.

- Ölj meg!

Kiáltja.

- Legyőztél! Nem mondom, hogy becsületes küzdelemben, de az én szívemben ott a becsület, ezért hagyom, hogy megölj!

Fejezi be, majd széttárja a karjait.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 9:11 pm

- Ki mondta neked, hogy meg akarlak ölni? - érvelek, miközben elveszem tőle a fegyvereit - Nem tűnt fel neked, hogy nem is akartam rád támadni, miután rájöttem hogy fajtársak vagyunk? Neked lehet valami a fejeddel haver, én szövetséget ajánlottam neked, egy démon ellen. Akit eddig te is meg akartál ölni, és most hirtelen egy vereség után egyből feladod? - kérdezem tőle őszintén. A fegyvereit megfelelő távolságra dobom, hogy ne tudja egykönnyen megkaparintani. Majd várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 1:51 pm

-Nem az Én fejemmel van a gond, Griff. Lehetséges, hogy a Történelemtanár a legjobb barátom, de Én sosem követtem el semmi rosszat... Ha ölök, azt a jó cél érdekében teszem! S ha nem tudom védelmezni a jót, akkor nem érdemlem meg, hogy angyal legyek. Ha nem akarsz megölni, csinálj velem, amit "jónak " látsz, vagy amire Maya kért. Ha jól tudom, ígért valamit értem....

Mondja, majd visszaváltozik emberi alakjába. A fegyverei hirtelen eltűnnek, majd megadóan felteszi a kezét.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 2:25 pm

- Hahahaha - adom tudtára a véleményem - Jó ügy érdekében ölni? Na ne nevettess! Védelmezni a jót? Kit akarsz átverni? - rángatom fel a földről miközben beszélek - Amikor ölsz az csak a te kedves Történelemtanárodnak "Jó", mert hogy szerintem Joshuának nem tetszett annyira a golyó a fejében, és biztos vagyok benne, hogy neki nem volt jó, amit tettél. - közben Joshua háza felé vesszük az irányt. A lakás felé taszigálom. - Angyalhoz képest elég egysíkúan látod a világot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Joshua North lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua North lakása   Joshua North lakása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Joshua North lakása
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Genzo lakása
» Antidote lakása
» Claude Syyrax lakása
» Kurt Bozek lakása
» Michelle Sinistresang lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Nyugati oldal-
Ugrás: