Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Claude Syyrax lakása 296245150474wildcat..........Claude Syyrax lakása Teenansrobindccomicssup..........Claude Syyrax lakása Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Claude Syyrax lakása 39843828 Claude Syyrax lakása 79830643

 

 Claude Syyrax lakása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sheodon
Bűnüldöző
Sheodon


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Jul. 10.

Claude Syyrax lakása Empty
TémanyitásTárgy: Claude Syyrax lakása   Claude Syyrax lakása I_icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 9:16 am

A lakás, ahol Sheodon Syyrax tartózkodik állandóan, aki anyjával, Claude Syyraxszel él együtt. Egy egyszerű lakás, kifejezetten átlagos méretekkel, ahol azonban két ember nyugodtan elfér. A pihenési céloknak eleget tesz, ám luxusvillára ne számítson az idelátogató.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Claude Syyrax lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claude Syyrax lakása   Claude Syyrax lakása I_icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 10:31 am

Sheodon mikor bekapcsolja a televíziót, egy érdekes hír szakítja meg az épp aktuális adást. Végig hallgatva, nem tudni mi játszódik le a férfi fejében, de egy valami biztos. A lakására nézve, némi pénz jól jönne neki, ez biztos. Kizárt, hogy 3 számjegyű lenne a pénzjutalom, amit a polgármester felajánlott. Több, és nem kevés pénz, abból biztos finanszírozni tudná Sheodon a tanulmányait. A kérdés itt már csak az, hogy segít-e a rendőrségnek, vagy nem. És ha igen, miként? Ezekre a kérdésekre csak ő tudhatja a választ, de egy valami biztos. A nyomozást a Vidámparkban kell elkezdeni, ha úgy határoz bele vágja a fejszéjét ebbe a fába. Míg gondolkodik, anyja lép elé.

-Fiam. Tudom mi jár az eszedbe, de hagyd ezt a rendőrökre.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Sheodon
Bűnüldöző
Sheodon


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Jul. 10.

Claude Syyrax lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claude Syyrax lakása   Claude Syyrax lakása I_icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 10:36 am

Miközben a televíziót néztem, és láttam, hogy a rendőrség mennyire tehetetlen, egy gondolat sugárzott bennem. Talán én tehetnék valamit az elrabolt gyerekekért. Talán én... segíthetnék. Olyan jó érzés volt ezen gondolkodni, egyrészt annak az érzése, hogy lehetek valaki, hogy tehetek másokért, jól esett, másrészt, ahogy körülnéztem a lakásban láttam, hogy valóban jó lenne egy kis pénz. Nem is nekem, mert én tudom nélkülözni, de anyám? Neki csak jól jönne egy kis plusz a jövedelme mellé, így rajta is segíthetnék. Ebben a pillanatban elém lépett. Tudta jól, hogy mire gondolok, és próbált lebeszélni. De ha valóban tudja, hogy mire gondolok, akkor azt is tudja, hogy nem fog egy könnyen lebeszélni arról, amire most készülök. Pont olyan makacs vagyok, mint ő.

- Valakinek tennie kell valamit. És ha a rendőrség képtelen rá, akkor nekem kell... - mondtam neki, komoly arckifejezéssel, majd elindultam a vörös kabátom felé, amely az ajtónál lógott felakasztva.


A hozzászólást Sheodon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 12, 2010 10:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Claude Syyrax lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claude Syyrax lakása   Claude Syyrax lakása I_icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 10:45 am

Az anya csak fájdalmasan nézett fiára, ahogy az rövidke indok után mondhatni faképnél hagyta. Büszke volt fiára, amiért ilyen céltudatos, és segítőkész de talán csak nem lehet érte hibáztatni szegény asszonyt, ha félt egyetlen gyermekét. Nem akarna egyedűl maradni, épp elég fájdalom volt számára a férje által okozott időszak. Nehezen sóhajtott egy nagyot, és Sheodon után lépett. Megfogta a kezét, és halkan, alig hallhatóan szólalt meg.

-Vigyázz magadra... kérlek...

Törődött bele fia tervébe ezekkel a szavakkal, majd pedig hagyta elmenni. Sheodon amint kilépett az ajtón, egy fiú kiáltására lehetett figyelmes. A lakóház valamelyik szobájából jöhetett, nem messze. Majd egy újabb kiáltás, és ebből már tudhatta melyik ajtó mögött van a gyermek. Már csak a bűnüldözőn múlik mit tesz. De egy valami kétségtelen. Semmi jót nem sejtet egy ilyen ártatlan gyermek kiáltása.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Sheodon
Bűnüldöző
Sheodon


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Jul. 10.

Claude Syyrax lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claude Syyrax lakása   Claude Syyrax lakása I_icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 10:51 am

Ahogy kiléptem a lakásajtóból, arra lettem figyelmes, hogy anyám megragadta a kezemet. A tekintetéből csak fájdalmat és félelmet láttam, amit én egy barátságos mosollyal próbáltam megnyugtatni. Megszorítottam magabiztosan, de nem erősen a karját, majd válaszoltam neki:

- Megígérem - mondtam neki, majd elindultam kifele az ajtón zsebre tett kézzel. Alig léptem pár lépést, mikor a lakóház egyik szobájából hallottam egy kiáltást. Méghozzá egy gyermek kiáltását! Egy kisfiú próbált valószínűleg segítséget kérni, ráadásul nem is egyszer. A második kiáltásnak köszönhetően meg is tudtam állapítani, hogy honnan jön a hang. Amilyen gyorsan csak tudtam, elkezdtem rohanni abba az irányba, ahonnan jött a hang, ám míg futottam, ellenőriztem, hogy megvan-e minden fontosabb tárgyam, mint például az inhalálóm, az asztma ellen. Mikor elértem ahhoz a lakáshoz, ahonnan valószínűleg a hang jött, megpróbáltam módot keríteni arra, hogy bejussak, de egyben észrevétlen is maradjak - persze prioritás tekintetében a bejutás a fontosabb.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Claude Syyrax lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claude Syyrax lakása   Claude Syyrax lakása I_icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 11:08 am

Sheodon a kiáltásra cselekeszik. Mikor az ajtóhoz ér, rá kell jönnie, az bizony zárva van. Hacsak nem ismeri a besurranás művészetét, nem fog hangtalanul bejutni. De talán nincs is szükség rá. Ugyan is a lakásól tompán hallható, de még is kivehető beszédre lehet figyelmes a férfi.

-Nem megmondtam, hogy ne játszatok ilyen marhaságot?!

Kérdi egy női hang, majd folytatja.

-Apátoknak is a francért kellett ezt a hülye fakardot megvenni. Na gyere velem, le kell jegelni... te meg menny a szobádba és ne merj kijönni!

Téves riasztás, úgy hallatszik. Csupán gyerekek játéka durvult el egy kicsit. A hír hallatán Sheodon kiélezte magát, ám ez egyáltalán nem baj. De talán most még örülhet, hogy nem az történt, amire talán számított. Ezek után már nyugodtan elindulhat a Vidámpark felé. Gyalog kiadós út áll előtte, talán másnap hajnalra oda érne, de tömegközlekedéssel célszerűbb megtenni az utat. Alig egy óra alatt megérkezhet a kívánt helyszínre.



//Folytatás: Gotham város :: Vidámpark :: A vidámpark//
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Claude Syyrax lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claude Syyrax lakása   Claude Syyrax lakása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Claude Syyrax lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sheodon Syyrax
» Sheodon Syyrax
» Sheodon Syyrax
» Genzo lakása
» Antidote lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Gotham központ-
Ugrás: