Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Michelle Sinistresang lakása 296245150474wildcat..........Michelle Sinistresang lakása Teenansrobindccomicssup..........Michelle Sinistresang lakása Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Michelle Sinistresang lakása 39843828 Michelle Sinistresang lakása 79830643

 

 Michelle Sinistresang lakása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Michelle Sinistresang lakása Empty
TémanyitásTárgy: Michelle Sinistresang lakása   Michelle Sinistresang lakása I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:11 pm

Egy kis tetőlakás, az egyik gyémántüzlet fölé épített többemeletes házban. Bérelt lakás, de teljesen normális és kulturált, sőt, amióta a lány ideköltözött, egészen otthonos is lett.
Egy fürdőszoba, egy háló és egy apró nappali és egy kicsiny terasz. Még alig van berendezve, mert a gazdája kis ideje lakja, de azért kezd egyre szebb lenni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michelle Sinistresang lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Sinistresang lakása   Michelle Sinistresang lakása I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 7:12 pm

A nap végén fáradtan érsz haza. Az otthonod pont úgy néz ki, ahogy elhagytad. Csak egy dolog más: ott virít egy doboz pizza az asztalodon. Amint elindulnál a konyha felé, meghallod a csengőt. Ha kinézel, láthatod, hogy egy 17-8 éves fiú áll ott, rózsával a kezében. Nem bír magával, nem várja meg, míg kinyitod az ajtót, megteszi ezt ő magának. Elmosolyodik, majd a rózsát átnyújtja:

-Ms. Merceny, igaz? Ezt Pete küldi magának, és üzeni, hogy sajnálja.

Ezután a fiú elfut.

A rózsa gyönyörűen néz ki. Vér vörös, egyetlen egy KÉK szál van benne, ez a szál alatt pedig észrevehetsz egy kis kékesszínű borítékot....
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Michelle Sinistresang lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Sinistresang lakása   Michelle Sinistresang lakása I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 7:27 pm

Ennél jobban meg sem döbbenhetnék, azt hiszem, ha van olyan, hogy döbbent, döbbentebb, még döbbentebb, legdöbbentebb, legeslegdöbbentebb, nos akkor én a legutolsó fölött állok, használva túlzó fokot. Úgy bámulok a srác után, mint akinek éppen tett mozizási ajánlatot a sátán. Dermedten nézem a rózsákat, amik, oké, gyönyörűek, de mégis mit kezdjek vele? Mellesleg ki az a Ms. Merceny? Azt hiszem, sőt tudom, hogy ez nem nekem jött, csak ha valaki meg akart őrjíteni. Ellenben nem bírok magammal, túl kíváncsi a természetem. Kinyitom a borítékot, azt tervezve, hogy éppen csak belekukkantok.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michelle Sinistresang lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Sinistresang lakása   Michelle Sinistresang lakása I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 1:24 pm

A borítékban két papír látható, az egyiken egy síró kislány látható, a másik pedig maga a levél:

Kedves Árnylány!

A kislány sírógörcsöt kapott, de más baj is érheti, ha nem teljesíted a követeléseimet! Gyere le pontban este kilencre Newtonba, az elhagyatott építkezési területre, és ne hozz magaddal senkit. Ezután még tárgyalhatunk!

Puszi: Blaise Mulan, A Lajhár!

Ha ránézel az órára, láthatod, hogy 20:39 van, szóval sietned kell, ha meg akarod menteni a kislányt.


//folytatás:

Newtown városrész: Elhagyatott építkezési terület

--> keress valami indokot, de szerintem még egy igen gonosz ember sem hagyna meghalni egy cuki kislányt Smile //
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Michelle Sinistresang lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Sinistresang lakása   Michelle Sinistresang lakása I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 3:41 pm

Ha ez lehetséges, még döbbentebben bámultam a lapot. Fogalmam sem volt, ki tudhat arról, hogy itt vagyok, arról meg végképp nem, hogy ki vagyok. Vajon a szüleim akadtam a nyomomra? Vagy a többi hozzám hasonló küldött utánam valakit? Esetleg egyszerűen csak lebuktam valahogy? Végigpörgettem magamban az elmúlt napokat, de egy olyan sem jutott eszembe, amikor feltűnően használtam volna a képességem, habár ki tudja... Sokáig hezitáltam. Nem mintha olyan szörnyű alak lennék, de semmi kedvem nem volt találkozni valakivel, aki bármit is tud rólam. Minden esetre mégis fölkaptam egy hosszú fekete kabátot és dühösen bevágva az ajtót elindultam a megadott helyszínre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Michelle Sinistresang lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Sinistresang lakása   Michelle Sinistresang lakása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Michelle Sinistresang lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michelle Sinistresang
» Michelle Sinistresang
» Genzo lakása
» Antidote lakása
» Nicholas Greene lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Gyémánt kerület-
Ugrás: