Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Jackson ikertestvérek búvóhelye 296245150474wildcat..........Jackson ikertestvérek búvóhelye Teenansrobindccomicssup..........Jackson ikertestvérek búvóhelye Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Jackson ikertestvérek búvóhelye 39843828 Jackson ikertestvérek búvóhelye 79830643

 

 Jackson ikertestvérek búvóhelye

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 1:36 pm

Jackson ikertestvérek búvóhelye S7300203

Egy a lerobbant körzetben található, elég jó állapotban lévő raktárház. Amit a testvér pár sajátított ki magának. Nem a legjobb környék, de már hozzászoktak az ilyen, és ehhez hasonló kerületekhez. Mivel már jó pár hónapja itt tartózkodnak, kicsit kicsinosították, a belső teret. Mindkettejüknek van egy-egy szobájuk, ággyal, tévével, szekrénnyel. Egy konyha szerűséget is alakítottak ki, és van egy normális fürdő helységük is. Több menekülő útjuk is van, ha szükség lenne rá, és felszereltek pár kellemetlen meglepetést is szükség esetére. Eddig nem nagyon háborgatták őket, ők pedig okosan meghúzzák magukat. Feltűnés mentesen.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 1:45 pm

Délutánra járhat az idő, mikor Charlie talán minden eddiginél fájdalmasabb fejfájást tapasztalhat meg. Hirtelen jön, és olyan gyorsan is távozik. Egy-két másodpercig tart mind össze, és nem tovább. Aztán semmi... Charlie nem hall semmit, mindha a világ minden zaja megszűnt volna. Kivéve egy férfi hangját.

-Charlie... meneküljetek...

Hallhatja a lány fejében a hangot, ami gyenge és meggyötört. Eztán vége. Mintha semmi nem történt volna. Néhány másodperccel később viszont erős kopogtatást hallani az ajtón. Már-már dörömbölésnek hallani.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 2:05 pm

Pár perce zuhanyoztam le, és éppen valami cuccot rángatok magamra, mikor erős fejfájás tör rám, aztán elmúlik és nem hallok semmit sem. A francba..tényleg nem hallok semmit. Aztán egy erőtlen hang, azt sugallja, hogy meneküljünk. Ekkor kopognak, összerezzenek a hangra. Mégis ki kopogna, mikor senki sem tudja, hogy itt vagyunk. Mennünk kell. Felkapok magamra egy topot és egy szűk farmert, és át robogok Jared szobájába....ő pedig horkol mintha mi sem történt volna.
-Kelj fel! Mennünk kell!-


-Mi az már....ép egy nagyon kellemes álmot szakítottál félbe....-
Elhallgatok, csak rá kell néznem és tudom, hogy valami nincs rendjén. Aztán meghallom a dörömbölést. Kipattanok az ágyból, egy szál nadrágban az egyik lépcső felé veszem az irányt. Az oldalsó ablakon próbálunk meg lelépni, előre tolom Charliet és én majd utána mászok ki az ablakon. Nem hiszem, hogy ránk találtak volna, de senki sem tudja, hogy itt vagyunk. És főleg senki sem szokott kopogtatni nálunk.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 2:59 pm

A testvérpár menekülőre fogja, mind a közben az ajtónál továbbrais dörömböl valaki. Néhány pillanat múlva viszont... Hatalmas robbanás rázza meg a helységet, aminek köszönhetően egy nagyobb lyuk keletkezik. Három fegyveres férfi rohan be, alaposan pásztázva a termet. Kézjelekkel kommunikálnak egymás között, majd szétszélednek.

Jackson ikertestvérek búvóhelye 96903308_www.kepfeltoltes.hu_

Jared, és Charlie az abalkon könnyen kimehetnek, de rossz hír, hogy a környéket elözönlötték a katonák. Mindegyik kezében fegyver, kivétel nélkül és közben a rádiójukon keresztül kapják az utasításokat.

-Nem érdekel hogyan, de kapják el a korcsokat! Kellenek nekem!

A környéken sok a láda, és a doboz, így könnyen el tudnak rejtőzni a testvérek, de kérdés, hogy meddig. Egyenlőre senki nem vette észre őket, de túl sokan vannak, és felmérhetik, hogy nagyon nagy a valószínűsége annak, hogy idővel észre fogják venni a párost.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 3:11 pm

Félig már kinn vagyok az ablakon, mikor hatalmas robbanás rázza meg a bejárati ajtót. Tudom, hogy ránk találtak, ismét. Hogy képesek ránk találni mindig? Hogy? Nagyon óvatosak szoktunk lenni. Pár másodpercig habozok, de egyik hevenyészett csapdánk sem fogja ezeket megállítani. Meglendítem a lábamat és máris kinn vagyok az épületből. Halkan leugrálok, a dobozokról. Valaki hirtelen megragad és behúz egy kupac doboz közé.
-Most mit csináljunk? Törjünk ki? Túl sokan vannak, még sosem jöttek ennyien....-
Charliera nézek és tudom, hogy van egy terve. Ismerem ezt a tekintetet.


Elkapom Jared vállát és behúzom a fedezékbe mielőtt, valamelyik katona kiszúrna minket. Igaza van túl sokan vannak, de eddig is sikerült kijátszani őket és most is sikerülni fog.
-Gyere utánam, és maradj csendben.-
Az idő ellenünk dolgozik, de van egy tervem. Ehhez viszont kell két katona, akik eltávolodott a többitől. Halkan fedezékről, fedezékre haladunk. Annyi előnyöm van, hogy sokkal jobban ismerem a környéket. Ha találok egy magányos katonát, megpróbáljuk ártalmatlanná tenni és felhúzni a ruháját. Így talán elvegyülhetünk és sikerülne lelépnünk.


A hozzászólást Jared Tyler Jackson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 16, 2010 3:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 3:17 pm

A páros lassan tud haladni. Eddig senki nem vette észre őket, és bár bele telik pár percbe, de Charlie közben kiszúrhat magának egy katonát. Épp egyedül kutatja a dobozokat. Minden gyanús dolgot alaposan átvizsgál. Közben a testvérek otthonát teljesen feldúlják. Minden apró dolgot átvizsgálnak, semmit nem hagynak érintetlenül.

Charlie megpróbálja elkapni a katonát. Kisebb dulakodás tör ki kettejük között, de a katona mielőtt értesíthetne bárkit is, eszméltét veszti a lány harci tudásának köszönhetően. Már csak fel kel ölteni a ruhát. Igaz, bő rá, nem Charlie mérete, de megteszi. Viszont hogyan tovább? A katonák elindultak abba az irányba,ahol a menekülők is tartózkodnak, és kettejük nyakán van egy majdnem meztelen ájult katona. Gyorsan kell cselekedniük, bármin is törik a fejüket.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 3:30 pm

Volt értelme éjszakánként, ezek közt a konténerek közt bujkálni és csavarogni. Ennek hála, sikerül észrevétlen maradni. Intek egyet, és megállok amikor kiszúrok egy katonát, aki a dobozokat túrja. Csendben a háta mögé lopakodok, de ki szúr és dulakodni kezdünk. Megpróbál lefogni, de én nemes egyszerűséggel tökön rúgom, aztán tarkón vágom. Elkezdem leráncigálni a ruháját, bő rám, de már nincs idő rá hogy Jared vegye fel helyettem. Lépteket hallok és egy meztelen pasival állunk egy helyen. Testalkatra azonosak vagyunk de ki is szúrhatnak. Ha ide érnek, akkor tovább küldöm őket, a hangomat elváltoztatom, azzal a kifogással, hogy távolabb láttam a szökevényeket.

Charlie int egyet, mire megtorpanok. Másodpercek alatt ártalmatlanná teszi a katonát és elkezdi felráncigálni a ruháját. Közben lépteket hallok, egy gyors mozdulattal, fogom az eszméletlen pasast és behúzom egy konténer fedezékébe és én is ott maradok. Ha nem sikerül leráznunk őket, akkor úgy teszek mintha túszul ejteném Charliet, és őt használva próbálnánk lelépni. remélem sikerül, most túl sokan jöttek és soha nem voltunk ilyen szorult helyzetben.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 4:47 pm

Mikor a katonák közelebb mennek, eléggé bizalmatlanúl érdeklődnek.

-Minden rendben?

De hiába az elterelés, azok kiszúrják a majd nem meztelen társukat, és az elváltoztatott női hangra is ki van hegyezve fülük. Egyből a fegyvereikkel célba veszik a lányt, és biztos távolságot tartanak a katonák tőle. Az egyik, igen erőszakosan tolakszik előre, egya csapatot irányító fejes.

Jackson ikertestvérek búvóhelye 00_www.kepfeltoltes.hu_

-Fel a kezekkel szépségem, mert tán lyuk kerül a csinos buksidra!!

Mondja erős hangon, de talán a testvérpár még nem veszett el. Hiszen Jaed nem került elő, és egyik fegyveres sem vette észre. Talán ez a mentsvára a párosnak.

-Hol a testvéred?!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 5:07 pm

Jared kapcsol és megpróbálja behúzni a eszméletlen, meztelen fickót, hogy takarásban legyen. Többen is elő trappolnak. Nem túl bizalom gerjesztőek. Megpróbálom annyira elváltoztatni a hangom amennyire csak bírom.
-Minden, oké. Mintha arra láttam volna valamit....-
Mutatok el a jó büdös fenébe, de nem jön be. Valljuk be, nem vagyok túl jó színésznő, és izgulok, a torkomban dobog a szívem. Még van esélyünk, ha Jared cselekszik. csábosan rávigyorgok a férfira.
-Nem tudom miről beszél, aranypofa. Egyedül vagyok, maga viszont elég csinos.....-
Látom ahogy az egyik konténer felemelkedik, azonnal vízzé változtatom a testem és több vízsugarat is kilövök, főleg a rádiókra célozva.
-...csinos, de nem eléggé!.-


Fenébe, Charlie lebukott, ráadásul a fickó lába is kilóg. Nem volt időm rendesen eltakarni. De ha most behúzom engem is észrevesznek. Nem kockáztathatom meg. Ki kell törnünk innen amíg van esélyünk. Arrébb kúszok csendesen amennyire bírok, az oldalukba próbálok kerülni. Ha sikerül átváltozok, megragadok egy nagyobb konténert, amilyen gyorsan csak tudom felemelem és közéjük vágom, hogy elsodorja őket.
-Húzzunk el innen, amíg lehet!-
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzomb. Júl. 17, 2010 7:22 am

Jared észrevétlen, mivel a katonák a testvérével foglalkoznak, így a férfi a ládát felemelheti gyorsan, és mire azt bármelyik katona is észre veszi, késő. Közben Charlie vízsugárral lő a rádiókra. Nem mindegyik, de a legtöbb szikrázva mondja be az unalmast, majd ekkor a láda végigtarol a katonákon, kik a földön kötnek ki. A páros menekülőre foghatja, amíg van idejük rá, de csak pár métert tudnak megtenni, mert újabb és újabb egységek érkeznek. Ezúttal bárki is akarja elkapni őket nem szórakozik. Az égen pár pillanat múlva helikopterek jelennek meg, és távolabbról katonai kocsik tűnnek fel. Mind nagy sebességgel közeledik, és parkol le elzárva a menekülés lehetőségét a páros elől. Előttük katonák, mögöttük szintén érkeznek, és lassan teljesen sarokba szorulnak. Nm látni semmi kiutat, bár Charlie talán még is tudhat egyet...

Pontosan ahol a kocsik leparkoltak, a ládák némelyikében üzemanyag van.

-Lőjjétek le ezeket!

Adja parancsba az egyik katona mögöttük, majd mindegyik egyszerre szegezi a fegyverét a testvérpárra, és készül meghúzni a ravaszt. Látható, hogy egyikük sem habozik.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzomb. Júl. 17, 2010 3:06 pm

Elhajítom a konténert és sikerül letarolnom vele a katonákat.
-Gyerünk!-
Kiálltok Charlienak, és futásközben felkapom az egyik katona fegyverét, gyakorlott mozdulatokkal kibiztosítom. Ugyan nem nagyon szeretem a fegyvereket, de tudom, hogy kell használni őket. Nem jutunk tovább pár méternél, több helikopter és autó is elénk áll. Mi a fene folyik itt? Ilyen felszereltséggel még soha nem kerültünk szembe. Talán új támogatókra akadt? Charlie kiáltására tüzelni kezdek a kocsik mellett álló, ládákra. Ha sikerül akkor a robbanás felé futok, Charlie után. Ha utánunk is lőnek, a bőröm megvéd, feltéve ha nem hoztak hangmodulátorokat.


Talán felesleges is volt a rádiókat célozni, Jared szinte letarolja a katonákat. futásnak eredünk, látom ahogy felkap egy fegyvert a földről. tudom, hogy mennyire nem szereti őket, ez is csak a helyzet komolyságát tükrözi. Azt hogy nagy szarban vagyunk. Pár métert tudunk csak megtenni, máris körül vettek minket. A szemem ide-oda jár, a kiutat keresem. Megakad a ládákon, amik némelyikében üzemanyag van.
-Lőj, a dobozokra a kocsik mellet!-
Kiálltok Jaredre, én meg közben vízsugarakkal próbálom feldönteni a legközelebbi katonákat. Ha az üzemanyag felrobban, arrafelé rohanunk. Kelle lennie, ott egy csatorna lejáratnak és ha sikerül, akkor a füst eltakar minket míg lejutunk.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 8:45 am

Ahogy Jared belelő a ládákba, az hatalmas robbanást idéznek elő. A kocsik, és az emberek repülnek minden felé, hallani az ordításokat, majd a fájdalmas nyögéseket.

Jackson ikertestvérek búvóhelye 07_www.kepfeltoltes.hu_

A páros igaz, az előttük lévőeket hatástalanították, de mind azok, kik mögöttük jönnek, nem tudták meggátolni. Nem beszélve a helikopterekről, amik a robbanás miatt kissé kizökkentek, de így is rá vannak tapadva a testvérekre. A füstbe menekül a két üldözött, remélve hogy nem látják őket. Ez így van, de mind az vissza üt, hisz ők sem látnak, és szörnyű köhögőroham jöhet rájuk a füst miatt. A katonák vészesen közelednek, és néhányuk már tüzet is nyitott. Eddig csak Jaredet találták el, de ő kristályos bőre miatt meg sem érzi. A közben Charlie kutakodhat a csatorna fedél után, bár rosszul lát, és a köhögés is hátráltatja, még is rátalál. Viszont kénytelen szembesülni azzal a ténnyel, hogy a felrobbant kocsi egyenesen rajta landolt. Hirtelen a helikopterből hálókat kezdenek kidobálni, amik a párost veszik célba...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 8:58 am

Az üzemanyaggal teli tárolók, egy hatalmas robbanásban elemésztődnek. A kocsik és a katonák a robbanás szelétől felborulnak és arrébb repülnek. Charlie után rohanok a füstbe. Két oldalú fegyver, ha nem találunk ki innen, mi is megfulladunk hamarosan. Charlie közelében maradok, csak abban bízhatok, hogy tudja mit csinál. Alig tudom ki venni, hogy mit mutogat, de végül sikerül kitalálnom, azt akarja, hogy emeljem el onnan a kocsit. Rendben, remélem tudja mit csinál. Gyorsan nekigyürkőzök, fogást keresek rajta és megpróbálom átbillenteni a másik oldalára...

A robbanás, szétveti a katonákat és az autókat de még még a helikopterek is szétrebbenek egy kicsit. futásnak eredek, a füstbe érve vadul kezdem el keresni a csatornafedőt. Egyre jobban köhögök, a testemet ismét vízzé alakítom. Egyrészt védve leszek a golyóktól, amik itt süvítenek a fülem mellett, másrészt talán a füstöt is jobban bírom. A picsába, büdös francba....hogy nekünk mennyi kibaszott szerencse jutott az életben. Itt a lejárat csak épp az egyik kocsi rázuhant. Vadul el kezdek integetni a testvéremnek, mire ő megpróbálja felemelni és a másik oldalára fordítani a torlaszt. Ha meg van, amilyen gyorsan csak tudunk le is mászunk.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 9:31 am

Jarednek hála, a kocsi elkerül az útból, és mivel a hálók vaktába zuhannak, a füst miatt, nem találják el a párost. Azután pedig végképp nem, mikor mind a ketten eltűnnek a csatornarendszerben. Oda fent lassan távozik a füst, és a katonák tanácstalanul keresik a két célszemélyt. Közben ők a gothami csatornahálózat mélyére kerültek...

//Folytatás: Gotham város :: Burnley :: Csatornahálózat //
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 5:13 pm

Jared és Charlie apjukkal együtt érkezhetnek meg otthonukba. A férfi szörnyen megviselt állapotban van, beszélni szinte alig képes, és még végtagjait is használni is képtelen. Ennél fogva a gyerekeinek muszáj segítséget nyújtani apjuknak.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 10:02 am

//Előzmény:Gotham város :: Külváros :: Katonai támaszpont//

Ahogy Sigmund leterítette a helikoptert, teljesen zavartalan utunk volt. Egy jó darabig azonban még fenntartottam a kristálybőrt, fő a biztonság. Apa nem volt a legjobb állapotban. Nem volt talán túl jó ötlet visszajönni ide, de máshová nem mehetünk, és talán pont azért nem keresnének itt minket, mert épp elméjű ember nem menne vissza oda ahol elkapták már egyszer. Óvatosan lerakom az ágyamra, még mindig nagyon gyenge, alig látható de lélegzik. A feje alá párnát teszek, kicsit fentebb húzom. Megpróbálom megitatni egy pohár vízzel óvatosan és lassan.....
ezen kívül nem tudok mit tenni....a kétségbeesés mar belém, mi van ha nem képes azon a tartályon kívül élni, ha valami olyasmit tettek vele amivel nem tudunk megbirkózni....nem vagyok orvos, így ellátni sem tudom....fenébe vajon jól tettük hogy elhoztuk onnan?


A dzsipet egy másik város részben raktam le, miután kiraktam apát és Jaredet a rejtekhelyünknél. Nem épp a legideálisabb hely, de egyenlőre megteszi. Beletelt egy kis időbe míg sikerült visszaérnem. Addigra már Jared úgy ahogy ellátta, de sok mindent nem tehetettet...és én sem tudnék érte....és ez a tehetetlenség őrjítő. Orvos kellene neki, de ha kórházba megyünk, egyből ránk találnak. Leülök apa mellé, a homlokára teszem a kezem, behunyom a szemem és megpróbálok vele valahogy kommunikálni. Erősen koncentrálok a gondoltaira...nem hiszem hogy sikerülne, talán már túl gyenge, de meg kell próbálnom.....
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 10:12 am

Charles állapota nem engedhette meg neki, hogy akár megszólaljon, vagy telepatikus úton képes legyen beszélni. Teljesen elgyengült állapot volt úrrá rajta, és napok múltak el, mire képes volt beszélni. Szerencsére ezen elmúlt idő alatt semmi konfliktus, vagy kellemetlen helyzet nem merülhetett fel az ikrek irányába azzal, hogy esetleg bárki is keresné őket. Úgy tűnik elcsendesedett minden. Semmi hír nem derült ki Sigmundról, vagy Shararól. Igazából azt sem lehet tudni, hogy élnek-e még, vagy már meghaltak. Minden esetre 5 nap elteltével Charles végre képes volt egyedül járni, és sokkalta jobb állapotban volt, mint mikor rá találtak gyermekei.

-Sajnálom...

Ez volt az első szó, amit kibökött lányának, és fiának, majd egy újabb követte.

-Köszönöm...

Mondta, és végre képes volt átölelni őket.

-Nagyon sajnálom, a történteket. Nem akartam, hogy így alakuljon. Reméltem hogy... remélem nem haragszotok, de soha nem fogom tudni megbocsátani ami történt. Minden miattam volt.

Kicsit nehezen találja a szavakat, és a teljes bűnbánat látszik az apa arcán. Egyértelmű, hogy sajnálja a történteket. Mindent. Nem is tudja hol kezdje, de rengeteg dolog van amit el akar mondani.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 10:38 am

Napok teltek el és semmit sem javult az állapota. Charllieval szinte összevesztünk azon, hogy elvigyük-e orvoshoz. De túl nagy a kockázata. Igaz már-már azon gondolkodtam, hogy elrabo.....kölcsönveszünk egy időre egy orvost. A környéken minden nyugodtnak tűnt, de felváltva őrködtünk a biztonság kedvéért. Éppen Charlie következett volna az őrködésben, mikor apa végre megszólalt. Meggyötört arccal kért bocsánatot, majd magyarázkodni kezdett.
-Nem hiszem, hogy te tartottál fogva minket egy fél életen keresztül egy laborban.....szóval.....-
Itt elakadok. Furcsa de sokszor elképzeltem, hogy mennyi mindent fogok mondani, ha egyszer megismerem az apámat, most meg a torkomra akadt a szó.


A kezemben tartott tálca hangos csörömpöléssel hullik a padlóra ahogy apa megszólal. Iszonyatosan megkönnyebbülök, ez alatt az 5 nap alatt, minden átfutott a fejemen, a legjobb lehetőségtől a legrosszabbig. S bár nem vagyok az a sírós típus mégis könnyek gyűlnek a szemembe.
-Semmi baj apa....Sarah a felelős mindenért nem te.....-
Többet nem mondok várom, hogy ő beszéljen. Biztos neki is nehéz ennyi év után mindent elmondani.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 11:05 am

-Nem, nem értitek. Minden az én hibám.

Keserűen mondja.

-Ha nem küldöm Charlienak az üzenetet. Ha nem vezet meg Sarah... most nem került volna sor mind erre.

Szabadkozik a férfi, akin látszik, hogy tényleg magát hibáztatja.

-Sigmund is miattam keveredett bele az egészbe. Ha én nem vagyok, ő most olyan lenne, mint régen, elismert tudós, és benneteket nem tettek volna ki olyan veszélyeknek amit én okoztam.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 10:22 am

-Nem a te hibád apa.....miután megszöktünk azóta üldöztek. Nem vagyunk katonák előbb-utóbb elkaptak volna minket.....-
Charlie a szavamba vág, igaza van. Egy idő után megpróbáltunk volna visszavágni. Sarah nem hagyta volna annyiban a szökésünk, nem feledkezett meg rólunk.
-Mik vagyunk tulajdonképpen? Mutánsok, szörnyek....úgy végezzük mint Sigmund? Olyan torz szörnyként......-


Fáradtan a falnak támaszkodok. Apa magát hibáztatja ezért az egészért. Nem hiszem hogy ő lenne a hibás érte, Sarah csalt csapdába minket, Jardere pillantok.
-Igazat mond, viszont nem sokáig bírtuk volna csak meneküléssel. Vissza akarok vágni nekik, tönkre tenni őket, megmenteni azokat akikkel ugyanazt művelik mint veled, vagy velünk. De ehhez el kell mondanod mindent nekünk, az elejétől.-
Az ágy mellé sétálok, átölelem.
-Tudom hogy nehéz de kérlek mondj el mindent nekünk amit tudsz...
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 11:14 am

Az apa sóhajt egy nagyot, és megpróbálja az elejétől fogva elmesélni amit tud.

-Régen... még születésetek előtt. Sarah volt a legnagylelkűbb, és kedvesebb nő, akit ismertem. Mindennél jobban szerettük egymást. De kapott egy munkát egy laborasszisztensként. Kicsit eltávolodtunk, de még mindig égett a tűz kettőnk között. Hamarosan kutató vezető lett, és egyre távolabb kerültünk egymástól. Ekkor gondoltunk rátok. Talán ha gyermekünk születik, összébb hoz minket. De nem így lett... Megbízásból a génfejlődés, és az evulúció után kutatott anyátok a mai emberben. De mivel nem volt már egy idő után jelentkező a kísérletekre, és neki az állása forgott kockán, segítettem rajta. Hagytam, hogy megvizsgáljon. Kiderült, hogy eltérek az átlagtól. DNS-emben apró torzulást vett észre. Egyedül Sigmundot avatta bizalmába, aki akkor még elismert kutató volt, anyátok régi barátja és az enyém is.

Itt elhallgat egy kicsit, majd folytatja.

-Egyre több kísérletnek vetett alá, amit én eleinte nem elleneztem. De idővel már rajtatok is megfigyelést végzett el. Azt mondta, nem kizárt, hogy a gének örökletesek. Nem tetszett nekem, hogy apró még szinte csecsemőkön is dolgozni kezdjen, de meggyőzött. Azt mondta, áttörést érhet el, ha beigazolódnak az állításai. Sigmund metahumánoknak nevezett minket, és így vezette be naplójába is. Viszont kíváncsi volt, hogy a vérünk milyen hatással lehet átlagos emberekre. Ám nem merte kipróbálni. Nem akart esetleges komplikációkat vállalni, és másokat veszélyeztetni. Sarah évek múltán egyre inkább kezdett a munka megszállottja lenni. Engem elszigetelt a világtól, és már nem a férje, vagy gyermekeinek apja voltam... csak egy kísérleti patkány. Nem engedte, hogy kapcsolatot tartsak veletek, vagy a külvilággal. kiderült, hogy képes vagyok telepatikusan üzenetet küldeni... ezt hallottad te.

Néz itt Charliera.

-Próbáltam veletek valahogy kommunikálni. Sarah őrülete viszont napról-napra nagyobb lett. Elmondta... nem is értem mért, de elmondta, mit tesz veletek. Próbáltam megértetni vele, hogy ez nem helyes, de ő nem fogta fel. Néhány hónap múlva elérkezett abba a stádiumba, hogy a belőlem, és belőletek szerzett vért elemtzések után, szérummá fejlesztette, amivel beoltva embereket, mutációt képes előidézni, ezzel felerősíteni őket. Már csak egy alany kellett. Sigmund lett az, erőszakkal. De a szérum nem várt komplikációkat okozott. Elméje megzavarodott, és csak külső elváltozás alakult ki. Az oltás mindenkinél másképpen hatott. Sigmundot eltorzította, míg volt, akit hatalmas erővel ruházott fel. Ezeket mind Sarah agyából tudtam kiolvasni. De mikor rá jött, hogy bele látok a fejébe, egy szerkezetet fejlesztett ki, ami blokkolta az agyi aktivitásomat, így a telepatikus üzenetek küldése is merőben nehézséget okozott. A katonaság felfigyelt Sarah munkásságaira, és egy szuper-katonákból álló sereget akartak kialakítani. Ezért átszállásolták Sarahat, és engem is Gotham egyik külvárosi támaszpontjához. Tudták, hogy Sigmund is a városban bujkált, és megbízták azzal, hogy kutasson fel titeket, és ha jól végzi dolgát, vissza kapja régi állását, és megbecsülté válik. Nézzétek el neki... a beadott szérum felborította gondolkodási módját... Nem tudom mi lehet vele, vagy anyátokkal, de én nem kívánom senkinek sem a halálát. Csak azt akarom, hogy ne üldözzenek minket...

Mondja, majd pedig ezzel elhallgat. Úgy érzi mindent elmondott gyermekeinek, amiről tudniuk kellett. Fájóan néz rájuk, és átöleli őket, erősen, mintha meghalni készülne. Mintha most látná őket előszőr... ami valamilyen formában igaz is.


Vége.

Epilógus
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 11:39 am

Apa belevág, én meg vegyes érzelmekkel tele hallgatom őt. Képtelen vagyok elhinni, hogy Sarah valaha szeretett bárkit is magán és a kísérletein kívül. De apa olyan rezdülésekkel emlékszik, beszél róla ami megingat. Talán valaha tényleg szerette apát vagy minket. De az már rég elenyészett, és már csak az eredményeik érdeklik.
-Metahumánok vagyunk......Sigmund tehát a mi vérünktől változott meg ennyire? Mi nem leszünk olyanok.....Sigmund végül segített nekünk, nélküle nem tudtunk volna kihozni onnan....-
Hallgatom az egészet, egy apró gén miatt az egész életünk egy kész rémálom lett, és talán soha nem is lesz normális. Sarah, a kormány nem fogja feladni hogy elkapjon minket. Vissza kell vágnunk valahogy...csak az a kérdés hogy hogy, ha nem harcolunk, csak menekülünk akkor el fognak minket kapni.
-Semmi baj apa, együtt vagyunk....nem fogom hagyni, hogy újra szétválasszanak minket....-


Elhűlten hallgatom apát, ahogy rólunk és Sarahról beszél. Hogy Mennyire szerette is őt, és viszont....nem hiszem, ha igen most már csak egy őrült szadista nő, aki megölne minket amiért immár sokadszorra kicsúsztunk a kezei közül. Egy apró kis gén eltérés, és máris ez lett belőlem...nos nem is bánom, lesz erőm újra és újra ellenállni Sarahnak, megvédeni a családom. Ez a képesség soha, nem aggasztott annyira, mint a bátyámat. Átölelem Apát.
-Nem lesz baj, most már nem......Sarahnak meg kell fizetnie azért amit velünk és Sigmunddal tett....
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 1:05 pm

Jared, és Charlie kutakodásai, és nyomozásai nem jártak sok sikerrel. Igen sokan kinevették őket, vagy meg sem hallgatták a párost. Veszélyes játékot kezdtek el játszani azzal, hogy nyomozni kezdtek. De végűl, halvány reménysogárként, egy nap telefon érkezett. Ha felvette valaki, közölte az illető mondanivalóját, ám ha nem, akkor az üzenetrögzítőre mondta mind azt, amit akart.

-Jó Napot Kívánok! Terrence Jackob vagyok, Amerika honvédelmi minisztére! Tyler Jared Jackson, és Charlie Jackson mielőbb keressen fel személyesen, a Gothami minisztériumba, halaszthatatlan ügyben. Köszönöm, a viszont hallásra!

Hangzott el egy erőteljes férfias hang, akin kivehető volt a feszültség, de palástolni próbálta a határozott hangnemével. Miután az üzenet befejeződött, vagy épp felvette valaki a kacslót és végig hallgatta, Charlesal nézhetett farkasszemet. A férfi az elmúlt napok után már teljesen jó volt. Inkább csak a lelki trauma maradt meg benne, de örült, hogy gyermekei mellett lehet.

-Miniszter? Mit műveltek? Ugye nem...

Kérdi gyanakvóan. Egy telepata elől nem sok mindent lehet eltitkolni...


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 11:46 am

Rengeteg mindent megvizsgáltunk, nyomoztam. Tehetős és befolyásos embereket fenyegettem meg vagy éppen hízelegtem nekik. Egyik sem használt, ezek csak bizonytalan próbálkozások voltak arra hogy, valami módon ne mi legyünk állandóan sarokba szorítva, hogy ne menekülve éljük le az életünket. Semmire sem vezetett, jobbára csak kidobtak mindenhonnan, vagy hamis, félrevezető nyomokat követtem. Charlie sem járt több sikerrel. Apa pedig, nos nem mondta de látszott rajta hogy nem igazán tetszett neki amit csináltunk, s legtöbbször még eltitkolni sem tudtuk előle. Az idő múlásával egyre jobban lett, bár a Sarah által művelteket soha, nem fogja, fogjuk igazán feldolgozni.
A telefon csörgésre ébredtem fel, de mire kiértem már az üzenetrögzítő kapcsolt be.
-Miniszter.....-Apára nézek, aztán zavartan elfordulok-....menjünk Charlie.-


A csörgésre szaladok be a szobába, de már csak az üzenetet hallom. Mi a fene egy egy puccos miniszter hív fel minket? A hangja, olyan mintha feszülten titkolna valamit...talán végre annyi zsákutca után, felfigyeltek ránk és arra amit mondani próbáltunk...Apa már sokkal jobban van, de a tekintetéből ítélve, már úgyis tudja, hogy mit csináltunk eddig. Felsóhajtok.
-Nézd apa, ha akarod úgyis kiolvasod a fejünkből, szóval nincs értelme titkolózni. Sarah és az intézete után nyomoztunk, megpróbáljuk leállítani őket valahogy....nem menekülhetünk örökké, előbb-utóbb elkapnának a menekülés lehetősége nélkül. Ha akarsz velünk jöhetsz, de azt is megértem, ha nem akarsz jönni, hidd el.-
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 1:01 pm

Charlie szavaira apja, csak keserűen csóválja a fejét. Nem akar menekülni, vagy bizonygatni. Ő már csak nyugodt életet akar, de ki tudjam ikor kerűl arra sor. Lányára tekint.

-Nem akarok menni. Túl sok... sajnálom. Nem mondhatom meg mit tegyetek, hisz évekig nem voltam mellettetek, hogy várhatnám el, hogy most szót fogadjatok.

Mondja beletörődően, és még egyértelműen kivehető, hogy önmagát hibáztatja.

-... de kérlek... legyetek óvatosak. Nem akarlak még egyszer elveszteni titeket.

Mondja, és Jared felé is néz. Ezek után figyeli, ahogy gyerekei távoznak. Talán érthető, hogy már nem akart Charles velük menni. Az utóbbi évek megterhelőek voltak számára, és nem bírná végig csinálni az ügyintézés apró pontjait, elmondani mindent ami történt. Ha tehetné, kitörölné fejéből a történteket. Jared, és Charlie ahogy elhagyják a rejteküket, egyenesen a minisztérium felé vehetik az irányt.



//Folytatás: Gotham város :: Gotham központ :: Minisztérium//
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Jackson ikertestvérek búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson ikertestvérek búvóhelye   Jackson ikertestvérek búvóhelye I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jackson ikertestvérek búvóhelye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charlie Jackson
» Jackson Park
» Jared Tyler Jackson
» Jared Tyler Jackson
» Jackson Prime- Virtuóz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Burnley-
Ugrás: