Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
A Zsasz vállalat központi épülete 296245150474wildcat..........A Zsasz vállalat központi épülete Teenansrobindccomicssup..........A Zsasz vállalat központi épülete Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
A Zsasz vállalat központi épülete 39843828 A Zsasz vállalat központi épülete 79830643

 

 A Zsasz vállalat központi épülete

Go down 
+2
Mr.Pókerarc
Joker
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 1:41 am

A Zsasz vállalat központi épülete Main
A Zsasz vállalat központi épülete nem magaslik ki a negyed irodaházaiból és több kisebb cég irodái is megtalálhatóak benne, de a név adóé az épület kétharmados többsége. Tíz elegáns emeleten oszlanak el a külön álló irodák. Nagyon széles választéka van itt ügyintézéseknek és a kereskedelem irányainak. Átlagosan úgy hétszáz ember dolgozik ebben az épületben, ám ez változó.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 2:03 am

Napjainkban sok rendőr jár az irodaházban, hiszen két gyilkosság is történt egy hét alatt. Mint azt mind tudhatjátok két nőt öltek meg, mind a kettő elvérzett, de nem profi kivéreztetés volt. Vérbe fagyva találták őket. Az egyik olyan mintha futna, a másik mintha békésen aludna. Hogy egyértelmű legyen a hülyének is az elmozdítás ténye a vérnyomokon is láthatóvá tette a dolgot a gyilkos. A rossznyelvűek szerint Mr. Zsasz az idegösszeomlás szélén van. De a cég megpróbál termelékeny maradni, a két lezárt iroda ellenére, ahol máig előfordul rendőri látogatás. Hőseink vagy éppen anti-hőseink, ide érkeznek meg. Mindenki a saját kis ügyével, ami lehetett a leghétköznapibbtól a legvérszomjasabbig. Kint már sötétedik, de még csak fél öt van. Havazik és már bőven füles sapkát kíván az idő.
Vissza az elejére Go down
Mr.Pókerarc
Gaztevő
Mr.Pókerarc


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Sep. 29.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 11:41 am

Ez a Mr. Zsasz elég nagy furkó lehet, hogy megölt két nőt! Biztos valami elmebeteg perverz. Sajnos a nyomozás eredményeit nem ismerem, a napokban nem néztem TV-t és nem olvastm újságot. Így csak a saját fantáziámra hagyatkozhatok, ami azt súgja, hogy ez az idegbajos meg akarja majd ölni azokat is, akik nyomoznak utána. Elég érdekes tervet eszeltem ki: ha mindennel készen vagyok (gondolok itt Zsasz megölésére) akkor hatalmas tombolásba kezdek, egészen addig, amíg a rendőrök el nem visznek Arkhamba. Ott megfigyelem, hogy hol van Méregcsók, és a megfelelő pillanatban- Virtuóz segítségével - mindketten kiszabadulunk, hogy aztán egy karib-tengeri szigeten éljük le további életünket. Már nincs sok hátra, drágám!

Kinnt állunk meg barátommal, az épület előtt egyenlőre csak civilben, de a kabátom alatt ott van a kalapom és az egyenruhám is. Két paklit hoztam magammal, úgy gondoltam, hogy 110 lap elég lesz. Először megpróbálok bejutni a főbejáraton. Ha 2 esetleg 3 őr van ott, akkor nem nincs mese, Virtuóz szólójával próbálom elintézni őket, és elvenni a papírjaikat. Ha többen vannak, akkor keresek egy másik bejáratot.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 3:46 pm

Éppen a szálóda szobámban ültem, olvastam az újságot.
~ Kéne egy jó kis vadászat.

Megakad a szemem egy cikken: Zsasz - Vajon ki ölte meg a két nőt. Elolvastam és sok infót megtudtam.
~ Biztos a góré volt. De ez lopja a kegyetlen módszereimet, ez tűrhetetlen.

A vállalat előtt álltam, átfújt rajtam a hideg szél, jól esett. Láttam néhány biztonságit és rendőrt. Tetszett a nagy iroda és az még inkább, hogy csak be fogok sétálni.
~ Hétszáz ember. Minimum 50-l végzek és csak utána jönnek akomolyabb nehéz zsaruk.

Ezután egyszerűen besétálok, ha megállítanak elnyomok valami:
- Kereskedelmi ügyben jöttem. -dumát-
Megállok az előtérbe és körülnézek. Nagyot szívok a levegőből. Szimbionta páncélom még nem használom.


A hozzászólást Bisur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 28, 2010 2:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Glador
Bűnüldöző
Glador


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 32

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 5:00 pm

Samson segítségével megkezdtem az azonnali előkészületeket az akcióra. Ellenőriztem a páncél elektronikáját, a mechanikus alkatrészeket és a maszk lencséit is. Úgy láttam, a rendszer kielégítően működik, ezért felvettem egy jól szellőző, de meleg gyapjú trikót, s arra vettem fel a páncél alatt viselendő fekete, testhezálló kezeslábast. Ezután, először a nadrág részt öltöttem magamra, majd a felsőtest modult. Amikor a ruha érzékelői belefúródtak a hátamba, a gerinccsatornám mentén, halkan felszisszentem. Az öltözék igen kellemetlen módon kapcsolódott rá a központi idegrendszeremre, s az ezzel járó fájdalmat a mai napig nem bírtam megszokni. A csizmák felvétele után csatlakoztattam a kesztyűket a hozzájuk tartozó alkarvédővel. A jobb alkari panelemen szokatlan dologra lettem figyelme. Egy kicsi kiemelkedő rész volta tetején, végén egy függőleges réssel, melyből egy vékony, éles penge vég állt ki. Kérdőn néztem Samsonra, aki viszont sokatmondóan mosolygott. Mielőtt bármit kérdezhettem, egy kézmozdulatot mutatott, melyet ösztönösen utánoztam. Ujjaimat a tenyerem aljához nyomtam, (úgy mint Pókember, csak mind a négy ujjammal) hüvelykujjamat rázártam a mutatóra, majd csuklómat amennyire tudtam, lehajtottam. Abban a pillanatban egy penge siklott elő a tokból, körülbelül harminc centi hosszúságban. Könnyű volt, de ahogy elnéztem, legalább olyan éles, és erős, mint a katanám. Mindkét felén éles volt és recézett. Párat suhintottam vele, méregettem, és megállapítottam, hogy tetszik. Szóltam Samsonnak, hogy készítse a kocsit, mivel a sikló még mindig nem működött.
Amíg ő előhozta az autót, felvettem egy elegáns köpenyt a páncélra, a sisakot pedig egy nagyobb aktatáskába rejtettem. Egy márkás napszemüveget, s divatos kalapot is felvettem, így tökéletesítve álcámat. Lentről dudálást hallottam, így sietve bezártam a lakást, s liftbe szálltam. A felvonó tükrében megcsodáltam magamat. Egész jól néztem ki, bár a csizmám alul kilátszott a hosszú kabát alól. Odalent már várt hűséges lakájom. Gyalog is mehettem volna, nem volt messze az épület, ahol a gyilkosságok történtek, de az álcához hozzá tartozott ez is. Hátra ültem, mint a nagymenők, s mikor megérkeztünk is, úgy szálltam ki. Samson elhajtott, én pedig megvetően végigmértem az épületet, s feljebb toltam a napszemüveget. Ezután sietős léptekkel az ajtóhoz sétáltam. Egyszerűen be sétálok, ha valaki feltart, rákiabálok.
-Kinek képzeli magát?! Kotródjon az utamból ,vagy innentől még utcaseprőként sem dolgozhat!
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:13 am


Az egy dolog, hogy átálltam a sötét oldalra és egy démonnal élek egy testben, viszont sok dologról még tanulnom kell. Nem igazán értek az emberek kínzásához, Belső Démonom viszont csak a karmaival tudna kínozni, bár tud adni néhány tippet. Ezért örültem mikor ma reggel elolvastam a újság szalagcímét. Két nőt is megöltek ugyanazon a helyen, a Zsasz vállalat központi épületében, mindenképp oda kell mennem.

Most itt állok az új álruhámban a központ tetején. Hideg van, a leheletem meglátszik, itt az ideje, hogy betörjem ezt a kis ajtócskát. Ökölbe szorítom a kezemet és az ajtó felé bokszolok, ettől a levegő egy 100 kg-os test lökésének megfelelő erővel csapódik neki az ajtónak, ha ettől nem törik be, akkor növelem az erőt 50 kg-onként, addig amíg be nem törik vagy el nem érem a maximális erőmet (500 kg). Ha ezután sem törik be, akkor egy ablakon próbálok besurranni, amit vagy betörök vagy ha találok egyet nyitva, akkor azon megyek be. Közben végig megpróbálok rejtve maradni. Ha sikerült bejutnom, akkor a főnök Victor Zsasz után kezdek kutatni, hátha tud valamit a gyilkosságokról.


// Mivel már van egy belső hangom, ezért az irányítását rád bízom Joker. Csak megfigyelőként tud jelen lenni, érzékeli, amit én érzékelek, és tudja, hogy mit gondolok. A többit rád bízom Wink//
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 8:18 am

Egy fekete autóparkol le nemmesze a Zsasz cégtől. Egy ideig semmi mozgás nem látszik felőle, majd hirtelen két férfi szál ki. Az egyik egy alacsonyabb, kalapot és hosszú anyagkabátot viselő férfi, a kabát alatt pedig fekete szövetnadrág, öltöny és nyakkendő van. A másik férfi már magasabb mint az előző, ő is öltönyt visel, de nincs nyakkendője és az ing sincs begombolva a nyaki résznél. A autó egy pityegéssel jelzi, hogy bezárták. Ezek után a két férfi elindul a cég épülete felé.
-Figyelj ide Richard. Mi most sima civilek vagyunk és amíg szólok senkit ne támadj meg. -szól oda az alacsonyabbik fickó a másiknak.
Ezek után odamennek az ajtóhoz és épp belépnének amikor egy őr megszólítja őket. A kérdés roppant egyszerű, mit keresnek itt.
- Mr. Zsaszhoz jöttem, de ha nincs itt akkor azt mondta beszélhetek a titkárnőjével is. -válaszol Marius.
Az őr ezek után átengedi a két férfit. ~Jól van bejutottunk. Most már csak rá kéne jöjjek, hogy merre is történtek a gyilkosságok, ha ezt megtudom akkor elindulunk arra. Hátha lesz ott egy rendőr vagy valaki és akkor majd úgy teszünk mint ha semmiről sem tudnák. Az úr meg valószínűleg majd kedvesen tájékoztat minket a dolgok állásáról. Ha nem... akkor kap egy kis biztatás.~ néz Richardra, majd az egyik belső zsebébe nyúl, ahol több tűnyi Köktél van.
Egy kedvesebb mosollyal az arcán sétál oda a recepcióshoz és megkérdi, hogy merre is van Mr. Zsasz, meg persze, hogy hol is történtek a gyilkosságok, hogy véletlenül se menjen arra. Persze ha megkapja a válaszokat akkor egy kedélyes mosollyal távozik, majd elindul az egyik gyilkosság helyszínére. Ha sikerül eljusson odáig és talál ott valaki, mondjuk egy rendőrt, akkor elkezdd kérdezősködni, hogy mi történt, hogy történt, mire jutottak és hasonlók. Ha viszont megkérdi ki ő, akkor azt válaszolja, hogy Mr. Zsasz egyik üzlettársa.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 12:45 pm

//Bevezetés képp: Bisur egész szavakat gépelj be kérlek és Mani... amíg nincs benne a lötty valakibe ne mond meg mit tett, gondolok itt az őrre akivel elbeszélgettél a bejáratnál...Illetve Pókerarc nem említi, hogy miként gondolja az intézést, de oké...Very Happy//

Furcsa képet fest a két civilnek öltözött, mikor az egyik elkezd gitározni az őröknek , mire azok átadják a papírjaikat. Kapnak mindenfélét: a jogsi papír tokját, egy csomag papírzsepit, jó pár papír bankót... De további lépések megtevése nélkül mind a négyen ott állnak még a bejáratnál.

Közben furábbnál furább emberek sétálnak be az épület ajtaján: Első ként Bisur és új barátja, majd Glador és álcája és végül, de nem utolsó sorban Mr. Manipulátor és alkalmi manupilálni valója Hústorony Richárd.
Manipulator rögtön bele is veti magát a munkába és elhavazza a recepcióst pár kérdéssel. Aki azt végighallgatja kedvesen, majd letolja a szemüveget az orrára és visszakérdez.A Zsasz vállalat központi épülete D23ptpc
- Ki maga és miköze a gyilkosságokhoz? Ilyesmi infórmációval csak akkor szolgálhatok ha: újságíró, rendőr, csendőr, hivatásos szuper, csoportvezető, főnök vaaaagy csak úgy szerény személyem felett áll ebben az épület... nem szó szerint. - A kérdés után a nagyját egy lélegzetre hadarva mondjael a lány, majd amíg nem válaszol hősünk vissza tér a munkájához egeret ragadva.

Antidote választotta az alternatív módszert a bejutásra, egyetlenként ki nem visel álcát...álcája fölött. Hősies gonoszsággal ad egy lég löketet a kopottas fémajtónak az épület tetején és az mivel nyitva vagyon, még kicsit vissza is pattan a lépcsőház faláról, majdnem Atomantink képébe, de súlya és meviselt anyaga miatt az energiák nem vezénylik elég erőteljesen. Így Antit pusztán csak lelki sérülések érhetik, mikor felhangzik újdonült barátja hangja.

~ Te félnótás, mit csapkodod az ajtót? Kilincsről nem halottál még? És ne toporogj itt! Nem érzed amit én? Na? Itt az ég világon nincsen semmi!!! Uzsgyi be!~
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:58 pm


Erre gondolnom kellett volna... Remélhetőleg nem keltettem túl nagy zajt. Mostanában úgysem sokan használják a lépcsőházakat, csak sok dohányzó ember, akik nyitva hagyják a tetőn az ajtót, meg az olyan barmok, akik háztetőkön próbálnak bejutni és kivallatni egy gazdag gothami üzletembert.

Leosonok egy-két emeletet és ellenőrzöm, hogy minden rendben van-e. Ha véletlenül belebotlok valakibe, akkor megpróbálom őket leütni, egyenlőre még áldozatok számát minimalizálni akarom. Ha egyedül jön ki valaki, akkor felviszem lépcsőház tetejére és kivallatom. Főleg az érdekel, hogy hányan vannak az épületben, bent van-e a főnök és hogy az őröknek milyen fegyverük van, illetve hogy mit tud a gyilkosságról és az áldozatokról.

Ha nem találkozok senkivel, akkor benyitok a legfelső emeletre és megpróbálok valakit kivallatni. Végig megpróbálok diszkrét és csendes maradni, egyenlőre még nem akarom, hogy észrevegyenek.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 3:13 pm

Az előtérben állva néhány dolog fura lett.
~ Az a gitáros alak és a másik, a kalapos... hmmm... nem csak én jöttem ide különös szándék miatt. Itt lent semmi kép sem kezdhetem a mulatságot, felmegyek az emeletre.
Liftel vagy lépcsőn felmegyek a legfelső emeletre, ott kezdek kutakodni, körbe járok a termek között. Ha valaki megállítana és egyedül van, valami eldugott helyen, akkor a szimbionta ruhámat 1 percre aktiválom és befogom a száját majd elvágom a nyakát.
Ha többen vannak, vagy nem olyan eldugott helyen vagyok akkor a szavakkal próbálkozok:
- Harmincezer dollár sorsáról van szó, lenne szíves elkísérni Mr. Zsasz-hoz?

Vissza az elejére Go down
Mr.Pókerarc
Gaztevő
Mr.Pókerarc


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Sep. 29.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 12:53 pm

Megfogom a zsebkendőket, és betömöm vele az egyik őr száját. Amikor bejön a többi ember, előkapom az egyik paklit, és a legizmosabb felé hajítom //Richard// Ha eltalájla, ha nem, Virtuóz segítségével megparancsolom a recepciósnak, hogy mondja meg, hogy hol van Zsasz irodája, és hogy itt van-e egyáltalán az illető. Ha a többiek is meghallották, akkor a bajtársammal rohanni kezdünk az iroda felé, és ügyelünk, hogy még csak véletlenül se essen bajunk...
Vissza az elejére Go down
Glador
Bűnüldöző
Glador


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 32

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 7:12 pm

Bejutottam a házba, ahol egy sor különös alakra lettem figyelmes. Ezek mellett félnótás futóbolondokat is láttam. A léggitározó alak kifejezetten irritáló volt, de elhatároztam, kontrollálom magam. Akármilyen hibbant, furcsa, vagy csak simán ellenszenves emberek vannak itt, ők csak civilek, így nemhogy megölnöm nem szabad őket, hanem még meg is kell óvnom a polgárokat, a gyilkosság hírére idecsődült mindenféle jöttmentektől.
Figyeltem a gyanús alakokat, miközben lassan a recepciós pulthoz sétáltam. Gyanúsnak számított minden, a szokásos megjelenésformától eltérő, vagy viselkedésével kirívó személy.
Sajnos már valaki beszélt a pultos csajjal, így türelmesen vártam a soromra. Ha szabad lesz a terep, odamegyek, s szóba elegyedek a hölggyel.
-Szép jó napot! Mr. Zsaszt keresem, sürgős üzleti ügyben.
Ha a nő akadékoskodna, hogy nincs bent, vagy elfoglalt, akkor emelek a hangomon.
-Ajánlom, hogy nekem ráérjen, a vállalat érdekében. Az itt történtek után Zsasz úr komoly bajban van és ugye magácska sem akarja, hogy pont ön miatt veszítsen egy újabb részvényest a főnöke.- nyájas, de baljós mosollyal zárom a színjátékot.
Ha útba igazít, megkeresem a górét, de előtte egy félreeső helyen megszabadulok álcámtól és felveszem a sisakot is. Amennyiben nem volna készséges kedvében, elindulok a lépcsőn és próba- szerencse alapon nyitogatok be a helyiségekbe, de természetesen a fent említett álcalevétel után.
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:20 pm

A recepciós nő gyorsan elhadar egy lerakatnyi dolgot, persze az egészet végighallgatja Mr. Woodson, de sok kedve nincs ehhez az egészhez. ~Úgy néz ki most megint sakkoznom kéne itt, ezért utálom a aktakukacos munkákat, meg a vállalati dolgokat. A legegyszerűbb az lenne, ha mint az oroszok ajtóstól rontanék a házra. Richard megvéd, a őröknél van fegyver, már csak el kell indítani a láncreakciót. Lássuk csak: őrök, az egyiknek a nyakába döföm a tűt a másiknak kapásból a vállába, parancsot adok nekik, hogy ejtsék túszul a bennlévőket, valami zseni rányom a riasztóra, a zsenit meglövik vagy meghal vagy nem, pár perc múlva mindenhol ott lesz a rendőrség. A szokásos lepörgése a dolgoknak, legalábbis eddig legtöbbször így volt, már amikről tudok. Ki kéne próbáljam tényleg így van-e a dolog. Szóval akkor őrök.~ gondolja végig magában. Egy savanyú vigyort dob a nő felé majd megszólal:
- Én feletted állok édes... de még mennyivel!
Ezek után előkap egy álarcot és felteszi. Richard egy gyors mozdulattal leveszi az öltönyét, majd harcra készen megáll.
-Richard vigyázz az hölgyre.
A nagy darab férfi ekkor oda áll a nő elé és belecsap az asztalba (vagy ami van előtte) ezzel is megmutatva, hogy nem tanácsos kapkodni.

Manipulator kimegy és az őrök közé beáll. Ekkor már mind a két kezébe ott egy fiola Koktél, mind a két őrnek beledöfi a vállába a tűt. Ha ez sikerül akkor jön az egyszerű feladat: fegyver a kézbe és túszul ejteni minden bennlévőt, kivéve Richard. Ha ez sikerül akkor ő is bemegy, majd felszólítja a recepcióst, hogy zárja be az ajtót. Ezek után hangosan megszólal:
-Senki se essen pánikba, ez csak egy sima túszejtés! Aki nagyon ugrál az nem megy ki élve, úgy mellékesen!
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 4:49 pm

Anti benyit az egyik ajtón és egy rakat kis irodát lát meg. Parafával elválasztva a kis lyukak, mint a filmekben, de már csak pár ember pakolászik a nagy szobában, ezen kivül van egy nagyobb szoba, a terem jobb oldalafele, azon összehúzva a redőny, emellett egy recepciós asztal, ott is épp egy nő csomagolgat össze. Valószínű épp indulnának haza.

Bisur az egyetlen a lentiektől aki nem megy a recepciós hölgyhöz. Bepattan a liftbe és az első emeleten száll ki, hogy kutakodhasson. Ott két felé ágazik a folyosó és utána egy irányban folytatódnak, úgyanolyan irodák vannak mind a két oldalon tizennyolc négyzetméter körüliek. De már nem nagyon vannak itt emberek. A többségük már elhagyta az épületet.

Többiek:
Az előtérben nagy hepaj veszi kezdetét. Pókerarc a metahumánnak//Richard// vágja az egyik kátyáját, de minthogy annak bőrét a golyó se fogja lepattan róla, ám csiklandozza a célpontját a támadás, elterelésnek maximum megteszi. De Pókerarc még nem végzett, gyorsan kivallatja a titkárnőt. Aki elmondja, hogy a munka időnek lassan vége van, de Zsasz-t a ötödik emelten lehet álltalában megtalálni a külön szárnyban. Ezek után a páros a lépcső felé veszi útját, miközben vigyáznak, Virtuóz karja meg már zsibbad.
Mr.Osborn és Mr.Woodson is jól hallhatja, hogy hol helyezkedik el a főnök irodája, majd Richard áll be veszíteni, amire ideges, eőltetett mosolyt próbál fenntartani a titkárnő, nem igazán ejthették még túszul és nem nagyon vághatja mi a szitu, de a keze mozgásban van.
Amadeus közben célba veszi a liftet, ott átöltözhet és Marius is fél sikerrel jár, az egyik őr furcsán néz rá az akciója előtt, de nem igazán kerültek még olyan helyzetbe, hogy valaki tűvel akarja őket csak úgy szurkálni, de az egyik kicsit kifordul előle és a mellényében megáll a tű, megfordul és kérdően néz Manipulatorra.
- Maga meg...? Mit? - Közben te okítod társát, a feladatárol. Amíg a recepciós elmagyarázza társadnak, hogy bezárni az őrök egyik kulcsával lehet az épületet, az őrszobán lévő panelen.
De mielőtt ezt megtudhatnád hirtelen:

Az épület minden kijárata lezárul, bár amin Anti bejött automatikusan nem tud lezárulni, az állapota miatt és a fények is kicsit haványabbra váltanak, mondhatni hangulat világításra. Ha Amadeus beszállt a liftbe akkor észre veszi, hogy az is leállt, de az ajtókat ki tudja feszíteni, ki is tud mászni belőle.
Vissza az elejére Go down
Glador
Bűnüldöző
Glador


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 32

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:00 pm

Szerencsére hallottam, amint a kiscsaj útbaigazít valakit erről a Zsasz fazonról, így nekem már nem kellett tárgyalnom. Beszálltam a liftbe, s miután bezárult az ajtó, a sisakot vettem fel először. Ezután ledobtam a kabátot is, hogy bármikor hozzáférhessek kardomhoz, majd a felvonóban szóló zene ritmusára türelmetlenül dobolni kezdtem a lábammal. Nem is tudom hányadikon jártam, mikor leállt a lift, és minden. Mintha sötétebb is lett volna. Fogalmam sem volt, mi történhetett, de baljós előérzetem támadt. Amennyi pszichopata és egyéb bohóc idecsődült a vérszagra, nem is kellett volna csodálkoznom. Az óvatosság azt diktálta, ne az ajtót feszítsem fel, hanem inkább a fülke tetőnyílásán másszak ki. Így hát meg is volt a tervem. A kard hegyével kicsavarozom a fedőt, s kimászok. Puszta erővel is kitörhetném, de a kopasszal vívott harcból tanulva, inkább tartalékolom az erőmet. Ezután, ha van létra azon, ha nincs akkor a köteleken a lift fülkéhez legközelebb eső emeltre mászok. Ott megpróbálom annyira felfeszíteni az ajtót, hogy kijuthassak az aknából. Ha ezzel megvagyok, irány a góré irodája, egyéb híján a lépcsők igénybe vételével. Ha út közben találok valami helyiséget, ahol a kamerák képeit meg lehet nézni, lecsekkolom, hogy mi történt, s ha találkozom őrökkel, vagy civilekkel, mindet elküldöm, hogy zárkózzanak be. Az itteniek valószínűleg mind közönséges emberek, így kötelességem megvédeni őket, akármi is történt.
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:04 pm


Legalább könnyebb lesz lopakodnom ezek közt a piócák között. Tisztára mint a Mátrixban... Echte olyan ez a hely. Vajon Mr.Anderson hol lehet? Szerencsére mindenki pakolászik itt és nem tudják, hogy egy újdonsült gonosz mászkál a helységben... Naivak, ostobák és gyengék! Bezzeg a varázslók és a meta-humánok! Ránk nem kell vigyázni, mi megtudjuk magunkat védeni, nem úgy mint ezek a férgek.

Szépen lassan kerülgetem az emberek, ha esetleg valaki észrevenne szétfeszítem a levegőt a tüdejükben, így még kiáltani sem fognak tudni. Ezzel módszer elsettenkedek egészen a titkárnőig, a háta mögé kerülök majd befogom a száját és idézek egy forgószelet a terem másik felébe, így lesz elég időm kikérdezni a titkárnőt.

- Most szépen csöndben maradsz vagy kitöröm a nyakadat! Felteszek néhány kérdést, válaszolj és akkor életben hagylak... Első kérdés: Hol van Zsasz? Második kérdés: Mit tudsz a gyilkosságokról? Harmadik kérdés: Hány őr van itt és milyen a felszereltségük? Fegyverekre gondolok.


Nos ez egy szép terv... Lássuk, hogy működik-e!


/A forgószél akkor amekkorát meg tudok idézni, tehát nem túl nagy, de azért elsodorja azokat a válaszfalakat. A dőlt betűs részt képzeld feltételesbe./
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:36 pm

Felértem az első emeletre, minden fele irodák, néhány embert látok csak. Majd hirtelen elgyengül a fény. Ez gyanús, főleg a földszinten látott alakok után.
~ Most ez kapóra jön, kevesen vannak már itt... micsoda ördögi öröm lesz ez.
Körülnézek, megállapítom, hogy mennyire van bekamerázva a hely. Ezután a fényforrásokat keresem, hogy tisztába legyek hol vannak, mivel ez egy iroda ház, nyilván ugyanott vannak. Ezután biztonsági őr után nézek. Ha megtaláltam, szimbionta ruhám előbújik testemből, majd gyorsan felé futok, rá vetem magam és karmaimmal tépem a torkát.
Ha nincs biztonsági őr megteszi akármilyen lézengő is.
Vissza az elejére Go down
Mr.Pókerarc
Gaztevő
Mr.Pókerarc


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Sep. 29.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 2:03 pm

Hazannya! A melákról lepattant a pakli. Ilyen még nem volt, ez nagyon gáááz! Ráadásul Virtuóz keze is zsibbad, úgyhogy nem erőltetem vele a gitározást, most a kártyáimra kell hagyatkoznom. Az ötödik emeleten van a csávó, az a kedves hölgy mondta, hát megyek is oda, kit érdekel, hogy a többiek meghallották, ha nem jön ez a melák, az összeset levadászom egy-egy lappal! Még az sem zavar, hogy horror-filmbe illően be vagyunk zárva, és nem sokat látok. Az én Méregcsókomért bármit megteszek!

Rendíthetetlenül kezdünk futni a lépcsőkön. Ha valaki az utunkba állna, nem állok meg, egyetlen kártyával akarom őket kiiktatni. Ha talál, ha nem, futok én tovább!
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 9:09 pm

A őrök elkapása sajnos nem teljes siker, hisz az egyik elugrik és a tű a mellényében megakad, de a másikat elkapja. A parancsot kiosztja a fickónak, aki zombiként kezdi el végrehajtani azt. Folytatná a másik őr elkapását is, de ekkor minden lezáródik odabent, az őr meg kint marad. Ez viszont most a előnyére válik. Bemegy és elveszi annak a férfinak a pisztolyát aki az irányítása alá került, ezek után pedig feláll a recepciós nő asztalára. A pisztolyt a plafon felé emeli és fellő kétszer, ha ekkor sem lenne csend akkor lelő egy embert, teljesen hideg vérrel. Richard eközben a nőci társaságát élvezte, aki egy elég erőltetett vigyorral próbálja izgalmát leplezni. Persze a melák arcrezzenés nélkül áll tovább is. Egyszer csak hozzá vágnak egy kártyát, de ő nem mozdul, mert arra kapott parancsot, hogy a nőt figyelje. Amikor főnöke megpróbálja magára vonni a figyelmet, akkor kiegyenesedik és a mesterét figyeli. Manipulator egy egyszerű parancsot ad neki:
-Figyelj Richard, nehogy valaki megtámadjon engem. - ezek után pedig az emberekhez szól.- Aki nagyon ugrál vagy hősködni szeretne szóljon mert lelövöm most és nem várom meg amíg elkezdi!
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 6:37 pm

Amadeus egy kis kényelmetlen mászkálás után jut a bonyolúltabb úton az első emeletre. Egy civilre rárivall, hogy menjen fedezékbe, egy kicsit le is döbben az alak és csak akkor mer tovább menni mikor Mr. Osborn tova szalad, be a lépcsőházba, hogy felfele vegye az utat. Ott sietős léptek hangját hallja távolodni.

Anti gyorsan elkapja a titkárnőt, közben kitartott kézzel egy forgószelet sétáltat a terem másik felében aminek a hatására pár embert futni láthat az irodák között. Közben felteszi a kérdéseket. A lány arcán látja, hohy majdnem sírva fakad és hősünk keze alatt válaszolni próbál, de csak remélheti, hogy a fogva tartója a kezén át is hall, ha már azok forgó szelet tudnak teremteni.
~Mutatos kis szellőt varázsoltál, de ha infót is meg akarsz tudni a fehérnéptől... szerintem vedd le a kezed a szájáról és inkább máshol fogdosd...hehehe~

Bisur őröket nem talál, de ha lenne kamera a második irodában az azt látná, hogy mikor becsukódik az ajtó a fáradt magasbeosztású mögött, akkor hirtelen valami nagy karmos valami ráveti magát, így hamar a földön állnak meg vízszintesbe, hogy a vérszomjas ninja a padlószőnyegig vágja a forma nyakát, a vér az arcába spriccel és gyorsan elelepi a padlót is. Közben hősünk beszéd hangjait hallhatta, de még a mészárlás kezdetekor. Csak egy gyors mondat volt és az is egy féltől, de utána a nagy csöndben feltűnet h több ember mozgása követte.

Póker arc és barátja rendíthetetlen szaladnak fel és nem ütköznek ellenássásba, viszont mikor a harmadikat tervezik épp elhagyni hangokat hallanak lentről, majd megindul valaki felfele.

Mr. Woodson közben túszokat ejt, bár többen eljutottak már a lépcsőházban ebből az előtérből. Azért jó tíz ember van most vele egy teremben és úgy tűnik engedelmeskednek. Vannak itt mindenféle dolgozók és koedukált a banda. Közben az újdonsült barátod is teszi a dolgát, beáll ahogy azt kell és feszít, hogy ne legyen gubanc.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 7:35 pm

Szépen körüljártam mindent, alapos munkát végeztem... se kamera, se őr...
~ Micsoda remek szituáció, mintha minden a kezem alá dolgozna.
Majd ekkor látok, meg egy klasszikus főnököt. Amint gyanútlanul besétál és becsukja az ajtót.
~ Bingó! -és már ugrottam is-
Szerencsétlen még fel se fogta mi történt, de már a földön volt. Kétségbe esett szemekkel nézett rám. Én egy karmolással leválasztottam a fejét a testéről, arcomba csapódott a vér. Ekkor kellemes, meleg érzés fogott el.
~ Ez gyors volt -nézek véres karmaimra-
Hallok egy mondatot, mintha felszólítás lenne, majd mozgást is hallok...
~ Még több áldozat, vagy őrök? Mindegy is...
Felállok, kicsit letisztítom magamról a vért, majd a fejet a bal kezembe veszem, összeroppantom, csak a brutalitás kedvéért. Véres kezemet a falba csapom, nyomot hagyva ezzel. Majd kimegyek, újabb áldozat után nézek, de ezúttal lassan csinálom. Lehetőleg lassan lépdelek az áldozat félé és egy falhoz szorítom.
Ha többen vannak, vagy őr, elsőnek a fegyveresre vetem magam és a szívébe döfök, vagy ha ketten vannak karmaimmal beléjük rohamozok.
~ Egy újabb a listán...
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 7:33 pm



Érzem ahogy a nő remeg, apró izzadság cseppeket érzek a homlokán. Fél tőlem! Van is mitől félnie, senki sem tud gonoszabb lenni, mint az, aki egyszer hős volt! Viszont emlékeztetnem kell magamat: ez a nő csak egy eszköz, semmi másra nem jó, minthogy információt adjon nekem.

Megpróbálja elmondani a mondandóját, de én még jobban a szájára szorítom a kezemet, jelezvén, hogy maradjon csöndben.

- Csitt! Szépen maradj most csöndben. Akkor beszélj, ha azt mondom neked! Ne sikíts vagy szétrobbantom a tüdődet! Kezdem újra a kérdéseket. Első kérdés: Hol van Zsasz? Második kérdés: Mit tudsz a gyilkosságokról? Harmadik kérdés: Hány őr van itt és milyen a felszereltségük? Fegyverekre gondolok. Most szépen elengedem a szádat, emlékezz, ha sikítasz vagy akármilyen módon jelezni próbálsz a társaidnak, meghalsz! - suttogom a nő fülébe.

Óvatosan elveszem a szája elől a kezemet, ha sikít, akkor beváltom ígéretem és eltöröm a nyakát. Ha valamilyen módon szabadulni próbálna, először erősebben fogom, aztán megölöm. Ha szépen elmondod mindent, akkor is eltöröm a nyakát, nem akarok szemtanúkat. Ha megvan Zsasz pozíciója, akkor odalopakodok, ha nem adta meg, akkor benézek a nagyobb szobába, lehetőleg az ajtót használva.

Vissza az elejére Go down
Glador
Bűnüldöző
Glador


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 32

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 9:20 pm

Kikászálódtam a liftből, egyenesen az első emeletre, s el is indultam. Menet közben találkoztam egy alkalmazottal, vagy vendéggel, nem tudtam eldönteni, mindenesetre elküldtem biztonságos helyre. Szegény pára nagyon megijedhetett tőlem, mert mozdulni sem mert. Egyet legyintettem, majd tovább mentem. Természetesen figyeltem a helyiségeket, hátha valahol látok egy szobát monitorokkal, hogy megnézhessem a kamerák képeit. Továbbra is fontosnak tartottam, hogy tájékozódhassak a helyzetről, hiszen áramszünet nem történik csak úgy magától, valami oka biztos van, és sejtettem, hogy nem rövidzárlat. A lépcsőhöz érve hozzám hasonlóan sietős lépteket hallottam távolodni. Valaki más is igyekezhetett a főnökhöz, ami nem is volt meglepő, hiszen elég hangosan igazította útba a csaj az előttem állót. Kicsit zavart, hogy más is oda igyekszik, hiszen mindent elronthat azzal, ha esetleg rosszul vallatja ki a vezért. Idegességem ellenére is előbbre valónak tartottam az óvatosságot, így hát a lépcső aljához érve hő érzékelésbe váltottam, nehogy egy rejtőzködő árny alak meglepjen, s aktivált karpengével indultam fölfelé, minden fordulónál felkészülve a harcra. Azonban elhatároztam, ha tehetem, nem verekedek, inkább megpróbálok szövetkezni a felettem haladóval, amennyiben nem civil. Ketten elvégre többre megyünk, mint külön- külön, ráadásul ellenségként.
Vissza az elejére Go down
Mr.Pókerarc
Gaztevő
Mr.Pókerarc


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Sep. 29.

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 4:32 pm

Nem nagyon érdekel, hogy mi az a hang ott lent, felőlem akár maga a sátán is lehet, nem fordulok meg, ugyanolyan tempóban haladok felfelé barátommal, és reménykedem, hogy nem jönnek utánam. A biztonság kedvéért azonban előhúzok egy-egy lapot a két kezembe, és úgy megyek tovább. Ha rám támadnának, akkor gyomortájra dobom a lapokat.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 4:08 pm

Bisur mikor neki kezd a becserkészésnek és csöndben marad, mivel már az áldozatai se sikoltanak élesen, hallhat egy pár csalódott szóváltás. De annál hangosabbak a gondolatai, hogy meg is értse őket. Vissza lopódzva három emberkét láthat, akik csalódottan állnak a liftnél. De valószínű már látták a lezárás jeleit, mert elég meggyötört, bánatos fejjel néz a melet lévő fal felé a lift ajtónak háttal támaszkodó nő. Aki mellesleg észre vesz miközben te őket stírölöd. De nem úgy tesz hirtelen mozdulatot, csak lassan kinyújtja feléd a nyakát és kezdenek dülledni a szemei, aminek valószínű maga sem hisz.

A csajszi elcsendesedik és hevesen lihegi a kezedre a meleg levegőt, amíg elmondod neki, újra, de mégis kicsit másképp a rajos kis szövegedet. Majd mikor leveszed a kezed a szájáról a tekintete lassan rád siklik, úgy érzed mintha ez pár másodperc is lett volna. A szemei olyan kékek, hogy hullámzani véled őket. Azután lassan nyitja a száját és remegő hangon szól hozzád.
- Én, é-én csak a barátnőmért jöttem. - Ekkor kiszalad egy nőci a külön álló szobából, először egynesen az új barátnőd felé, de csak félúton vesz észre téged.
~ Talált!...Mellé. Okos tojáskám...~ Valószínű ekkor jut eszébe körülnézni, mert a hang után a szelecskédre tekint, ami mellesleg kezd fárasztani téged. De a csajszi után megint rád kapja a fejét dülledt szemekkel. Nem tudja mi a szitu, de úgy látszik meggondolta magát. A magassarkújában megfordul és elkezd pedálozni vissza a szoba felé, plázacicásan fentartott kezekkel.~ Hát nem ennivaló? muhhahaha ~

Amadeus valószínű a biztonsági szobát keresi, de nem lát sehol arra utaló feliratot, nem mintha szokás lenne az ilyesmit kitáblázni, de jobb hijján tovább halad felfele. Harcra készen. Mikor nézetet vált többnyire mindent kéknek mutat neki a környéken, de ha a hangok irányába néz, néha fel-fel villannak naraccsal jelzett részek a lépcsők között.

De mivel se a két agyas nem lassít így nem érik be egymást. Viszont ha még számolják a lépcsőket nem csak sprintelnek a végtelenbe, akkor felérnek az ötödik emeleti ajtóhoz, bár ott kettő is van. Ha vissza emlékeznek rémlik is nekik, hogy az ötödik emeleten a külön szárnyban lehet megtalálni. Közben ahogy megáll Pókerarc hamar felmérheti, hogy olyan egy, másfél percre lehet tőle a lenti alak és ez fordítva is igaz Osbornra.

Mr. Woodsonnál félelem és rettegés uralkodik, nincsenek hősködő egyének vagy cifra jelenségek...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Zsasz vállalat központi épülete Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Zsasz vállalat központi épülete   A Zsasz vállalat központi épülete I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Zsasz vállalat központi épülete
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Központi kórház
» Frost vállalat kihelyezett irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Város Háza és Pénzügyi kerület-
Ugrás: