Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Empire Szín és Opera Ház - Page 3 296245150474wildcat..........Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Teenansrobindccomicssup..........Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Empire Szín és Opera Ház - Page 3 39843828 Empire Szín és Opera Ház - Page 3 79830643

 

 Empire Szín és Opera Ház

Go down 
+3
Duncan MacFarlane
Batman
Joker
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 6:03 pm

A kis közönségünk a vörös huzatú székekben ül. Szorosan egymás mellett a székekben, a terem második sorában. Bár egy alak keresztbe tette lábakkal ül tőlük pár székre és mikor egy alak megjelenik a színpadon halkan kezd tapsolni miközben a bandához fordítja fejét és kicsit közelebb hajol.
- Hol marad a lelkesítő taps skacok? - Kérdi jó kedélyűen, de csak némán kezd kuncogni, biztos nem akarja meg zavarni a műsort... Nem úgy mint kísértet, aki lángra kap. A bohóc aki előbb tapsolt, most lábujjhegyen szökell a csonti mögé és kedélyesen borít rá egy vödör vizet. és erre ki is csúszik egy kis kacaj, de hamar az szája elé teszi a kezét erélyesen és kicsit kuncogva hajol a be a nézők közé. Pontosabban Kísértet és Szikla közé, de mindenki láthatja falfehérre meszelt arcát.
- Aztán legyetek jó fiúk! - Suttogja, hogy csak a környező népek hallják, majd vissza egyenesedik, kezében egy piros gombbal ellátott panellal.
- Apucinak most menni kell. Pápá! - Ezzel nagy mosolyogva sarkon fordul és elindul ki a vörös szőnyeg felé ami amúgy a sötétbe vész pár méter után... De mielőtt kitér a látó határból hőseink felé irányítja a kis panelt és megnyomja a gombot. Ez után mindenki egy kattanást hall a csuklója felől és mintha kényelmesebb lenne most a béklyó.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:59 pm

Próbálok kiszabadulni, de nem járok sikerrel. Ekkor felbukkan egy alak a színpadon. Valszeg az, akivel az irodában találkoztunk. Ám elmélkedésemben egy másik fickó zavarja meg. Különös alak, még sosem láttam ezelőtt. Lángfejű közben megpróbál tüzeskedni, de az idegen lehűti egy vödör vízzel. Ahogy közelebb hajol foglyaihoz, meglátjuk falfehérre meszelt arcát. A fickó távozik, ám lőtte megnyom egy gombot a kezében lévő szerkezeten, és azt érzem, hogy már nem vagyok megkötözve. Vajon miért engedett el? Nincs idő ezen töprengeni. Megnézem, meg vannak-e a fegyvereim. Ha igen, előveszem a magnumot majd ellenőrzöm a tárat. Ezután várok türelemmel, hogy mi történik.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 2:21 pm

/Javítva Smile/
A hallottakból ítélve többen vagyunk, mint 2. Szikla, én, egy ember, aki válaszolt Sziklának, egy...csontváz?! Egy lángoló fejű csontkollekció, aki megvilágítja a környezetemet. A hirtelen jött fény bántja a szemem, de nem sokáig tart, mert egy nevetés alapján defektesnek vélt egyén egy vödör vízzel nyakon önti. Amikor közelebb hajol a Lángfejűhöz, tisztán kivehető, hogy a csóka őrült: fehérre meszelt arca világít a sötétben.
Hirtelen elővesz egy kapcsoló szerkezetet, és... kiiktatja a bilincs szorítását. Utána távozik. Mocorgást hallok magam mellől, biztos az ellopott értékek után kutatnak. Én is azt teszem.


A hozzászólást Teodor Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 19, 2010 2:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 19, 2010 12:32 pm

Fájó fejjel ébredek. A gáz teljesen lebénított és beájultam tőle... Bár ez a jobbik eset. Még jó, hogy csak ájulás.
A kezeim le vannak bilincselve. Alib bírok mozdulni. Marha sötét van, csak valami kis fényt látok. Majd meghallok egy ismerős hangot: Szikla. Ő is itt van? Mi a fene? Meg még eegy muki... sose hallottam a hangját. Hallom még Duncant is, majd felforrósodik a helyzet, mikor Csonti lángra kap. De legalább látni valamit. Azonban valami bohóc gyorsan lehűti a kedvét egy kis vízzel. Hűha... bohóc...? Sarah egyszer beszélt valami őrült bohócról a városban, meg néha láttam azt is, amit maga után hagyott... Azt hittem, csak valami vicc. Lehet, hogy ez az...?
Nem kapok választ kimondatlan kérdéseimre, merta bohóc elhúzza a csíkot. De még előtte kinyílnak a bilincsek. Tekintetemet az eközben színpadra lépett muksóra vetem, hátha láttam valahol, esetleg pont ezt a hibbantat dobtam-e meg... mikoris? Pár perce, órája, napja...? Mióta lehettünk kiütve?! Basszus!
Mindegy, ez a legkisebb gondom most. Miközben az alakot nézem, elkezdem felmérni, hogy nálam van-e a kardom, vagy valahol máshol. Ha nincs, akkor elég nagy kulimászban vagyok, hisz akkor nincs semmi szupererőm. Ha nálam van, akkor hatalmas megkönnyebbülést érzek. Akár így, akár úgy, de halkan odaszólok a többieknek, hátha nem láttak volna Csonti lángjai mellett:
- Szeva srácok, én is itt vagyok. Sárkány.


A hozzászólást Michael White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 19, 2010 8:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 19, 2010 2:47 pm

Sejtelmes zene hallatszik, mint a western filmek párbaj jelentei előtt, miközben hárman neki látnak kiszabadulni, kisebb rántás kell csak hozzá, hogy végleg elengedje magát a bilincs. De semmit nem találnak maguknál, illetve fegyvereiket nem. Irataikat ilyesmiket, ha egyáltalán voltak nincsenek náluk. Fémes csörrenés szerű hangok közben belépdel a színpadra egy ismerős alak, tele a társaság cuccaival és morcosan méregeti őket, miközben mintha valami növényzet lenne a szájában és bár ezt csak a nézők hallhatják... aki nem vacakolt a bilincsével azt kisebb áramütés éri, amitől elzsibbad a al karja, mindezt az után, hogy valami sűrű folyadék folyt a csuklójukon le. De azt a többiek ugye nem hallhatták, nem az a hangos cselekmény fajta.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 19, 2010 3:48 pm

A cuccok nincsenek meg. Affene! Ha közelharcról van szó, nem maradok alul, de a fegyveremmel egyszerűbben megtudom oldani ezeket a problémákat. A fegyver másokban félelmet kelt. A félelem hatalmat ad. De most...
Miközben pár rántással elintézem a bilincset, és készülök az attackra, sejtelmes western-zene mellett megérkezik a főszereplőnk: egy mogorva stílusú alak. De hisz nála vannak a cuccaim! Körülnézek a többieken: páran már le is szedték magukról a békjót. Pisszegek egyet hallkan: ha sikerül elkapnom a mellettem ülők figyelmét, akkor kezemmel jelzéseket adok le, hogy két oldalról rohamozzuk meg a színpadon lévő szereplőt. Ha nem sikerül, akkor lassan figyelemfelkeltés nélkül elindulok az ember felé.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 11:41 am

Majdnem sikerül kiszabadulnom, de túl lassú vagyok, ezért a szemét elzsibbasztja a karomat! Csak találkozzak ezzel a bohóccal! Annyi örömöm van, hogy hallom egy régi cimborám, Sárkány hangját, valamint itt van Duncan is! Király! Egy lehetőségem van, hogy kiszabaduljak, elmúljon a zsibbadás és rátámadhassak az új ellenségre, mégpedig az, hogy átváltozok. Nem örülök, későbbre tartogattam, de muszály bevetnem. Behunyom a szemem, koncentrálni kezdek. A vér megindul az ereimben, a szívverésem felgyorsul, a kezem ökölbe szorul, és elönt a düh... mintha adrenalinrohamom lenne! Elmúlik a fejfájás, a zsibbadás, új erőre kapok, a szárnyaim kibuggyannak a kabát alól, a láncomat pedig eltépem. Repülni kezdek az ürge felé, és amint közelebb érek, tiszta erőmből gyomorszájba verem... ha sikerül, és összecsuklik, akkor mögé kerülök és megragadom a nyakát, ha nem, akkor a szárnyaim segítésével megpróbálom fellökni, hogy a földre kerüljön, és megpróbálkozom lefegyverezni...
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 12:30 pm

Ahogy gondoltam, nincsenek meg a fegyvereim. Nem annyira probléma, képzett vagyok a közelharcban is. Azért nyugodtabb lennék, ha érezném a kezemben a magnum súlyát. Mindeközben megjelenik az irodában megismert pasas, belépőjét western zene kíséri. Hé, azok ott az én cuccaim! Meg másoké is, de az nem érdekel. Ha ennyire fel van pakolva, talán nem tud olyan gyorsan reagálni. Az egyik fickó (egy újabb maszkos elmebeteg) valamit mutogat, talán azt, hogy együtt támadjuk meg a karácsonyfához hasonlító alakot a színpadon. A második sorban ülünk. Egy ugrás, első sor, két ugrás a színpad, három ugrás és a fickón vagyok. Három ugrás. Ha elterelnék a figyelmét, talán sikerülne rávetni magam. Várok, míg valaki cselekszik, ha így történik, megpróbálom rávetni magam az ellenségre.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 1:10 pm

Franc, nincs nálam a kardom! Más nem volt nálam. De az is elég, hiszen így védtelen vagyok! Nincs semmim...! Igaz, miközben a kardot használtam, tanultam egy-két fogást, de ez nem elég. ...ha túlélem ezt az egészet, akkor beíratkozom valami önvédelmi órára. Talán Duncan még ingyen is tanítana...
Ekkor besétál az a muki, akit még az irodában csaptam le. ...és nála van a kardom is! A franc...! De nem csak az én cumóm, hanem a többieké is. De szerintem ők meg tudják védeni a fegyvereik nélkül is magukat, nem úgy, mint én, úgyhogy az nem igazán érdekel. ...de mi az az izé a szájában...? Valami gaz? Vajon van ennek jelentősége...?
Az ismeretlen maszkos azt mutogatja, hogy támadjuk meg a színpadon levőket. Szikla pedig szárnyakat növesztve... Mi? Szárnyak? Mi a fene? Miről maradtam le? Oké, erről majd meg kell kérdeznem, ha mindketten túléltük ezt. A lényeg, hogy megrohamozza a muksót. Duncan is erre készül.
Szerintem ez még korai. Nem a félelem beszél belőlem, csak ezt tartom logikusnak. Hiszen akkor nem hoznák be a fegyvereinket. Valamit akarhatnak velünk. ...bár ha abból indulok ki, hogy a muksóra is azt logikáztam, hogy nem fog támadni... Franc. Na jó, én akkor sem támadok. Remélem ha rosszul logikáztam, akkor sincs nagy gáz, és ha sikerül leszerelni Fegyverhordozót, akkor majd idedobják nekem a fegyveremet.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 11:52 am

Hiába próbálok a lángjaimmal szabadulni, hasztalan. Egyszerű, és megalázó módon állítanak le a kitörésem közben. De míg én csak az Úr felé fordulok, az imádságom elveszi az eszemet, és figyelmemet arról, hogy mind addig, míg én az Istenhez beszélek, három fogoly szabadul ki, én pedig áramütést érzek, és valamiféle folyadékot, ami végig folyik kezemen. De megelégelem az egészet, és már a dühöm kezd uralkodni rajtam. Minden erőmet arra összpontosítom, hogy azon testrészeim, amiket nem áztat a víz, lángokba boruljon, és kitörjek az ördög béklyóiból, majd pedig megbosszuljam az áldozatokat, ami az őrült lelkén szárad...

Nem tudom ki az a különös alak, akit megpillantok, de bárki is legyen, a Sátánnal cimborált. Amit nem tűrhetek!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 10:41 pm

Bár ezt nem érezték a zsibbadás miatt, de a többiekről is lekerült az áldás és mivel Kísértet "csontig" ázott könnyen, kemény látványt nyújt mikor csak combtól lefelé kap lángra, de ott aztán nagyon. Be is indul mások felől is a cselekmény. Adam elrugaszkodik és egyből rágyorsul az alakra, aki a fél arzenált elejtve tér ki oldalra és furcsán nézi az angyalt a setétből, aki majdnem falnak ment a nagy harci hőben, közben megindul Duncan is Adam példájára felugrik a színpadra, de ugye a forma most nincs úgy kéznél mint azt várta, de az oda érkezett Teoval együtt mind szemben állnak vele. Aki erre eldob hirtelen mindent és hanyatt homlok megiramodik a szín széle fele.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 11:02 am

Senki sem törődik velem. Egy keménykötésű ugyan rám nézett, de magának érezve az ötletet, elindul a sorokat átugrálva. A harmadik ugrás körül már a színpadon is van. Szikla...Istenem, ennek szárnyai vannak?
Az ülések melletti szabad részen felgyorsulok, és felszökkenek a színpadra. Az ellen szemben áll velem, Sziklával, és a "kemény emberrel". Erre nem számított, eldobja a cuccokat, és hátat fordítva menekül. Ez kellett. Sose fordíts hátat az ellenfélnek, még a legszorultabb helyzetben se. A szétszóródott tárgyak között megpillantom a fegyvereimet. Megkell ragadnom az alkalmat, egy jól irányzott vetődéssel még a levegőben felkaphatnám a földről a fegyómat, és megcéloznám a lábikráját! Az pokolian tud fájni.
Ha túl nagy a kavarodás, és nem férnék oda a cuccaimhoz, a csóka után futnék, teljes testsúlyommal ráugranék, és lehúznám a földre.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 11:29 am

Három ugrás után a színpadon találom maga, ám ellenfelem időközben már máshol áll, így majdnem orra bukok az ugrás után. Ekkor veszem észre Sziklát aki... repül? Mióta vannak szárnyai? Elég hosszú három hónap lehet mögötte. Az ismeretlen álarcos is ott áll mellettünk, velünk szemben a gyilkos, aki látva a túlerőt menekülni kezd. Vagy ez csak csapda? Miért hozta magával a cuccainkat, ha utána eldobálja? Most színpadon közelebbről láttam az arcát. Ugyan az a fickó ez egyáltalán? Közben az idegen a fickó után ered. Nekem is ezt kellene tennem, de az ösztöneim bajt jeleznek. Megindulok pár lépéssel lemaradva mögöttük, a fegyvereimhez egyelőre nem nyúlok, lehet hogy csinált velük valamit.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 12:11 pm

Nagy lett a tömeg ezen a kis színpadon hirtelen, bár csak ketten tartják a tempót a szökevénnyel. Teodor egy kis sprint után ráugrik a fazonra és mintha sikeres is lenne a támadás elindulnak együtt, szinte kézen fogva a föld felé, de hősünk hirtelen gyorsulást érezhet, a tag előre dől és dobja a Messiást a föld felé, hogy az amint földet ér, rajta keresztül bukfencezzen a kijárat felé. Idegesen szedi a lábait, liheg és hátra néz, hogy ki követi, majd nagyot koppan a kanyarban a falon. Először megül, majd zihálva néz Duncanre, hogy aztán négykézláb próbáljon megszökni.]
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 12:33 pm

Elég volt a játékból! Már kezd elegem lenni ebből az egész szituációból. Felkapom a kardom és a késem a földről, és teljes sebességgel a fickó után megyek. Amikor közel érek, előkapom a bowie késem, és a csávó lába felé hajítom. Ezután a kardomat veszem elő és megpróbálok odaugrani elé. Ha sikerül, ha nem, ráordítok:

- Állj meg, te rohadék! Ha megmozdulsz, átszúrom a kardot a szíveden!
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 3:33 pm

Az idegen álarcost elég könnyen elintézte a gyilkos és már iszkol is a kijárat felé. Talán nincs csapda és tényleg menekül? Szikla közben felkapta a fegyvereit a kupacból. Ha nem történik a szárnyassal semmi, akkor én is felkapom a magnumot. Ha viszont látom a nyomait valamilyen mérgezésnek, akkor távol tartom magam a fegyverkupactól és fegyvertelenül próbálom meg rávetni magam a fickóra.

Ha nálam van a magnum, akkor habozás nélkül rálövök, nincs figyelmeztető lövés, kiakarom csinálni a rohadékot.

Ha valamiért ne tudom használni a fegyvert, akkor rávetem magam a fickóra, és megpróbálom megfojtani.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 2:30 pm

Rágyorsulok a fazonra, és sikeresnek indul az akció, de előre dől, és átdob saját magán. Biztos képzett harcművész, legalábbis tanult valamit. De azért sikerült lelassítanom: most négykézláb helyzetben van, próbál menekülni, de a többieket elnézve nem sok esélyt adok neki. Visszanézek: Ha karnyújtáson belül van a fegyverem, akkor felkapom. Ha nem, még mindig pusztakézzel megyek rá az alakra.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 30, 2010 3:57 pm

Adam nem habozik és a kés hamar az iszkolni készülő alak lábában végzik aki egy magas hanggal is jelzi, hogy nem tévedt el a kés, de azért még lép kettőt a fordulón túl mielőtt Teoval együtt feldől. Bár Duncan a habozása és a forduló miatt nem tudja meglőni, mire ők beérik Teoékat az ellenfelük már egy kis dísz fehér zászlóval a kezében, kábán fekszik a földön...
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 4:29 pm

Szikla és a másik kifektette a gyilkost. Szép munka. Összeszedem a cuccaim, majd közelebb lépek a fehér zászlóshoz. A magnum még a kezemben. Freddy is így feküdt annak idején előttem. Lelőhettem volna, megszabadíthattam volna tőle a világot. De nem tettem. Nem tudom miért. Reméltem a rendőrök féken tudják tartani. Tévedtem. És a tévedésem egy ártatlan ápolónő életébe került. Ezúttal nem hibázok.
Közelebb lépek leendő áldozatomhoz. Megcélzom a fejét.
-Ha nem szeretnéd, hogy szétlőjem a fejed, mondd el, hogy ki volt az a festett arcú pofa!
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 3:44 pm

A többiek nagyon akcióznak, de sajnos tehetetlen vagyok a fegyverem nélkül. Mikor látom, hogy Duncan-nek semmi baja nincs, mikor felveszi a pisztolyát, felbátorodva igyekszem én is a cumók irányába és amilyen gyorsan csak tudom, felveszem a kardom, majd - már erősebben és gyorsabban - utánuk megyek, hogy elkapjuk ezt a kretént. Szerencsére Duncan nem lőtte le, azt még neki sem nézném el. De mikor odaérek... fehér zászló? Ez most komoly? Valamint Duncan épp fenyegeti...
Teszek pár lépést feléjük, hogy jobban halljam, mit mond a fazon, ha ugyan mond valamit. Viszont nem akarom, hogy Dunc lelője. Ez nem önvédelem lenne, hanem kivégzés, amit viszont nem hagyhatok szó nélkül. ...azt hiszem...
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 9:20 pm

White vissza kapja a képességét és így, mint egy szép család gyűlnek össze a folyosón.
- M-m-Mr. J volt, ha rá gondolnak az u-urak... - Dadogja el lassan a gyanusított, aski határozottan az akit az irodában láttak, főleg White ismerhet fel,még a fekvő helyzet is stimmel...
- Mi-miért k-kérdik? - Kérdi ártatlanul a zászlós...
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 3:05 pm

Feltápászkodok, már csak azt látom, hogy egy szép kis családi kör alakult emberünk között. A keménykötésű fazon már-már lenyeleti fegyvere csövét a földön lévő ellenféllel. Odamegyek én is, ha a helyzet adja, legugolok hozzá.
- Mr. J? Miféle elbaszott név ez? Csicseregj kedves, vagy nem kezeskedem a biztonságodért! - és itt a fegyvert tartó srác felé biccentek egyet.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 4:21 pm

Mr J. Gondoltam, hogy valami álnevet fog mondani. Közben az ismeretlen álarcos is csatlakozik hozzánk. Mielőtt még megkapná büntetését a gyilkos, még előbb kiszedek belőle pár infót.

-Mondj el mindent amit tudsz erről a Mr. J-ről! Mi értelme volt ennek az egésznek? Beszélj, vagy kiloccsantom az agyad!!
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 4:22 pm

Most már biztos vagyok benne, hogy ez az a muki az irodából. De... mi a fene baja van? Valami, azt hiszem, nincs rendben... Az irodában tök nyugodt volt, itt meg reszket, mint a nyárfalevél. Ott egy stukija volt, amivel lőni akart, itt egy egész arzenál, amit eldobott és inkább elfutott. ...hipnotizálták volna? Vagy valami hasonló? Valami Mr. J-t emleget, valószínű ő volt az a fehér pofájú ürge, aki Csontit lehűtötte egy vödör vízzel. Vajon ő áll az egész mögött?
Azt hiszem, ha túl sok kérdést tennénk fel többen, az még jobban megzavarná, ezért megvárom, mit válaszol az ismeretlen álarcos kérdésére, majd megkérdezem:
- Ki a franc vagy? Te ölted meg az igazgatónőt, vagy ez a "Mr. J"?
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 2:41 am

A fickó zavartan feküdt csak tekintgetett felváltva hőseink között, mindükkel szemkontaktust keresve. Közben léptek zaját hallhatjátok a távolból.
- Hát-hát, izé... Úgy nézek ki mint az anyja?... - Zavarában nem tudja micsináljon, ez látszik rajta, az viszont nem, hogy sírni vagy nevetni készül, de azért közben Michaelre emeli a tekintetét.
- Izé-izé...Szóval csapat munka volt... - Hadarja, de közben a léptek közelednek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Empire Szín és Opera Ház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Empire Szín és Opera Ház
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Empire of Fantasy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Keleti oldal-
Ugrás: