Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Film, mozi, sorozatok - Page 4 296245150474wildcat..........Film, mozi, sorozatok - Page 4 Teenansrobindccomicssup..........Film, mozi, sorozatok - Page 4 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Film, mozi, sorozatok - Page 4 39843828 Film, mozi, sorozatok - Page 4 79830643

 

 Film, mozi, sorozatok

Go down 
+9
Teodor Black
Joker
The Manipulator
The Painter
Sheodon
Batman
Genzo
Kawada O-Sawa "Kenjö"
Adam Stamford
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 11:06 pm

Hát végül is annyira nem lenne logikus. Az eredeti eredettörténetben közvetlenül azelőtt hagyja el véglegesen Smallville-t mielőtt megtudja hogy képes repülni. Utána felveszi a szemüveget és miután metropolisba letelepedett csak utána vette fel a jelmezt. Amúgy Tom Welling szentem egész jó superman lenne, nem értem miért nem vele csinálták meg az új filmet, mondjuk az se javított volna sokat a színvonalon Very Happy De legalább lesz Sólyomember is benne, és tök jó a jelmeze.

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Justin%20Hartleys%20Green%20Arrow%20and%20Michael%20Shanks%20Hawkman%20Smallville%20Justice%20League%20episode
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 07, 2010 12:15 am

Kurt: ezt a Superboyos dolgot nem értem. Utalás valami képregényre? Vagy Superboy Prime-ról van szó? Asszem neki az a sztorija, hogy ő volt az egyetlen hős az univerzumában. Viszont a Smallvillben felbukkant már egy csomó DC hős. Vagy csak álmos vagyok, és nem értem a viccet?

Mókás ez a dolog a repüléssel meg a jelmezzel. Egy idézet a készítők eredeti elképzeléseiről:
"Gough és Millar úgy döntöttek, hogy nem szeretnének olyan sorozat készíteni,
melyben sok „röpködés” és „köpeny” látható. Ez a döntés vezetett ahhoz „nincs harisnya és nincs repülés” szabályhoz, mely alapján leszögezték, hogy Clark a sorozatban nem fog sem repülni, sem pedig Superman-öltözetét magára ölteni."

Gondoltam hogy a későbbi évadokban el fognak térni ettől, hisz a fent említett két úriember ott hagyta a sorozatot.

Az úgy fura lesz, ha a sorozat végére Superman lesz belőle. Hisz nem nagyon maradt már klasszikus Superman ellenfél a számára (na jó, talán asszem Darkseid még nem szerepelt a sorozatban), úgyhogy elég mókás, hogy Szupi legádázabb ellenfelei mind eltűntek még Superman megszületése előtt.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 07, 2010 8:20 am

Nem én a föld 2-es superboy-ról beszéltem, lex és clark klónról:
Film, mozi, sorozatok - Page 4 Superboy
A harisnyákról csak annyit hogy belerakták aquaman-t akin az volt
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 07, 2010 7:18 pm

Nem hinném, hogy Superboy életéről szólna a Smallville. Superman az, csak változtattak pár dolgon(pl Loist elég hamar behozták). De Clark Kentnek hívják a főhőst, Superboy földi neve Conner Kent, kriptoni neve pedig Kon-El, nem Kal-El, és "szerepelnek" a sorozatban Clark kriptoni szülei, Jor-El és Lara, előbbinek én eddig csak a hangját hallottam, utóbbiról csak beszéltek. Illetve most forgatják a 10. évadot, amiben állítólag már benne lesz a megszokott Superman szerkó, addig meg csak utalnak rá, ahogy Duncan mondta. Clark sokszor kék pólóban és piros kabátban van, Aquaman első felbukkanásakor narancsszinű pólóban és zöld nadrágban van értelemszerűen. Nekem amúgy tetszik ez a szuperhősszerelés hétköznapivá tétele, akik jártasak a képregényvilágban, rájönnek ezekre az utalásokra, akik nem, azok meg... azok meg nem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 2:02 pm

Kurt: Ez egy alter univerzum, simán lehetséges, hogy csak Metropoliszban kezd el repkedni. A logikát pedig arra értettem, hogy mivel már csak ez az egy képessége hiányzik, logikus, hogy az uccsó évadra hagyják.
Genzo írta:
ahogy Duncan mondta.
Michael. Razz Nesze neked!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 4:15 pm

Jól van igazatok van, csak nekem a képregényhűség az első, és szeretném ha minden legalább egy kicsit is megközelítené az eredeti történetet. Ez van ilyen vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 4:41 pm

A kicsit megvan. XD De ha ez a legfontosabb, akkor egyik ilyen típusú film sem elég jó.
Régi Supi-k: Jonathan meghal?
Régi Batman-ek: Joker öli meg Bruce szüleit?
Új Batman-ek: Ducard, mint Ra's?
Pókember: Homi öli meg Ben bát?
X-Men: Jelmezek?
Daredevil: Vezér rózsával? Az nem a fia?
És még sorolhatnám filmekben egyenként és más filmekben is. El kell tudni vonatkoztatni. Wink
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 7:33 pm

Sajnos ki kell állnom az X-men mellett, mert a film a New X-men-es egyenruhákat jeleníti meg, és az tényleg csak egy dzseki volt meg egy x-es mellény (elég tré de ez van Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 8:36 pm

Ok, akkor Kardfogú meg Rejtély az első Testvériségben. Smile
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 8:54 pm

Na igen ezzel már én sem tudok vitatkozni, fejet hajtok a mindent tudó játékos társaim előtt Very Happy (főleg ha ilyen nagy karddal vannak)
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2010 10:14 pm

Nagy kardos ember előtt fejet hajtani nem bölcs dolog.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2010 7:18 am

Én fogtam a fejem a Wolverine közben. El kell tudni vonatkoztatni, de nekem nem megy. Mi értelme van, hogy nem hű a képregényekhez?
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2010 8:51 am

Pontosan, egyetértek Teo-val. A Rozsomák kezdetek első 10 percében majdnem felálltam amikor megtudtam hogy testvérek Sad Kardfogúval. Sikoltani volt még kedvem amikor Haspóknak a képességét elmagyarázták, meg hogy kényszeres evő lett belőle. Még mindig kiráz tőle a hideg, Deadpool képességeiről meg nem is beszélve. Ryan Reynolds nem volt rossz választás, de Deadpool-nak a lényege hogy ronda és maszkot visel, erre kapjuk ezt a nyálas szépfiút, legalább egy zacskót húztak volna rá a fejére.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2010 10:08 am

A képregényektől sikerült itt is elvonatkoztatnom, viszont a többi filmtől nem, főleg, hogy előzmény. Úgy köpte szemen őket...! No
Ráadásul azt hllottam, az X-Men: First Class az 1960-as években fog játszódni... Szerintem a Farkas nem akkor játszódott, és mmár ott volt Küklopsz, meg Emma. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2010 1:08 pm

Teljesen mindegy, a "hozzá nem értőknek" nem fog feltűnni, gondokok itt a nem szakavatott személyekre. Aki nem olvas képregényt, annak bejön, lsd. én le lettem oltva, h ne okoskodjak annyit. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2010 1:37 pm

Hát tudod Teo velem is megesik sokszor az ilyen. minden szerénytelenség nélkül mondom Very Happy ez a okos emberek keresztje hogy irigykednek ránk
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2010 1:58 pm

Ennyi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 4:32 pm

Ha netalántán valaki nem tudna róla, KIJÖTT A LEGÚJABB BOSSZÚ ANGYALAI SOROZAT ÉS PISZOK JÓ LETT Very Happy. Élvezzétek és nézzétek meg a többit is: