Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Film, mozi, sorozatok - Page 6 296245150474wildcat..........Film, mozi, sorozatok - Page 6 Teenansrobindccomicssup..........Film, mozi, sorozatok - Page 6 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Film, mozi, sorozatok - Page 6 39843828 Film, mozi, sorozatok - Page 6 79830643

 

 Film, mozi, sorozatok

Go down 
+9
Teodor Black
Joker
The Manipulator
The Painter
Sheodon
Batman
Genzo
Kawada O-Sawa "Kenjö"
Adam Stamford
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 1:51 pm

Na kérem szépen, ma olyat láttam hogy sírnom kellett Very Happy Lehet hogy ti már rég megnéztétek, vagy más a véleményetek, de ami igaz az igaz. Piszok sokat feccöltek a DCUO-ba. Nem láttam még a játékot csak a videókat róla, de az nem győzött meg túlságosan, és most nem is azt akarom isteníteni. Hanem az cinematic trailer-jéről. Apám hogy azt mennyire f*sza, majdnem magam alá hugyoztam amikor láttam.
Ilyenkor szokott felmerülni bennem az a kérdés, hogy mi az anyám kinnyának fizetik a sok milliárdot az ilyen meg olyan színészeknek, csak hogy élőszereplős legyen a film. Ahelyett hogy a grafikusoknak adnák, és összerittyentenének egy tényleg jó szuperhősös filmet.
Na mindegy a videót most nem linkelem ide menjetek a honlapra és nézzétek meg. Aki elsőnek felsorolja az összes szereplőjét annak nem adok egy kreditet.


U.I. A Remény rabjai tényleg SK-ból készült? Ki gondolta volna, na mer az egy isteni film Very Happy Azon bealudni? Egy hónapig nem szólnék az asszonyhoz!
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Film, mozi, sorozatok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 3:42 pm

Bizony, a tailer nagyon faja lett, Batman új rucija elképesztő, Jokerék is menők, az akció pedig isteni. Maga a játék is tök fasza, nézz meg egy Character creation videót róla, és meglátod, hogy nem kispályás játék.

Mondjuk az elég gáz, hogy tudtommal nem lehet Zöld Lámpással, Kiborggal meg Shazammal nyomulni. Bár ezek kasztok, szal lehet később berakják.

A szereplők (van pár hulla, de őket is felsorolom, már akit észreveszek )

Zöld Lámpás
Wonder Woman
Metallo
Giganta
Zöld Lámpás ( a néger )
Batsi
Flash
Cyborg
Lex Luthor
Kirké
Deathstroke
Joker
Harley
Black Adam
Superman
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 5:29 pm

Ember csak 4 darab emberi Zöld Lámpás van, illene azért megtanulni a neveiket, legalább a keresztet. Ez olyan mintha nem tudnád ki az a Kilowog. *nagy levegő* Én mondjuk nem találtam meg John, de ha te mondod akkor biztos ott van, amúgy az elején még láttam Zöld Íjjász kiterített tetemét, de ettől eltekintve gratula Rébusz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Film, mozi, sorozatok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 6:06 pm

Adamnak kérném a kreditet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 11:04 am

Srácok, itt az újabb filmajánló ( az MTV-s senkik elbújhatnak a sorok mögött:) ). Mivel volt egy kis időm, pár témábavágó filmet pótoltam. Íme a lista:

The Watchmen

Először is a .... anyjukat azoknak, akik engem félrevezettek. Ez egy nagyon jó film, itt látszik, hogy sokan nem értették a lényeget, amikor elmesélték, hogy pár nyugdíjas szuperhősről szól. Ez kamu, ennek ne dőljetek be.
A történet az 1986-os évben játszódik, amikor az amcsik félnek egy esetleges atomtámadástól. Míg a háttérben valami korrupt dolog folyik, addig Rorschach megpróbálja kinyomozni, mi is állhat a Komédiás meggyilkolásának háterében. A szálak természetesen összefutnak...
Aki egy kőkemény szuperhősös-akciós-mindenkitlegyőzünkmintBatman-féle filmre készül, az ne is rakja be a lejátszóba a lemezt. A film nagyon hasonlít a Sin City-re. Elvont gondolkodás, vontatotnak tűnő cselekmény jellemzi a filmet, de a mögöttes tartalom mindenkit kárpótol a két és fél órában. És akkor még a képi világ szépségéről még nem is tettem említést...
Kiemelném Rorschach karakterét, aki a filmben végig titokzatos marad, a maga recsegős-ropogós hangszínével. Eszméletlen.

The Punisher 1

Itt is félrevezettek, amikor azt mondták, hogy Frank Castle nem durvul a képregényekhez hűen. Szerintem nem is kell. A Punisher 2-ben túl sok volt a vér, ott szerintem túlzásba vitték, míg az első részben minden benne van: láthatjuk, ahogy Frank Caste meghal, és a Megtorló megszületik. A film elején lévő mészárlás nekem nagyon szívbe markoló volt, az Orosszal való találkozás meg komikus, a fő leszámolás pedig magáért beszél. A srác nagyon jól játssza a szerepet. És John Travolta is remekül remekel a gonosz szerepében. Érdemes megnézni, főleg a Megtorló fanoknak, csalódást nem okozhat senkinek sem.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 11:10 am

Teo, amiről írsz Punisher 1 alatt, az tulképpen már a második. 1988-1989 körül volt egy másik, ami nálunk Büntető néven jelent meg Dolph Lungdrennel a főszerepben. Wink
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 2:52 pm

A remakelt 1-re gondoltam. Very Happy A Batman: Begins-re is azt mondod, hogy Batman 1. Az új Batman 1. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Film, mozi, sorozatok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Film, mozi, sorozatok
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Melyik Batman film a kedvenced?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó-
Ugrás: