Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Film, mozi, sorozatok - Page 2 296245150474wildcat..........Film, mozi, sorozatok - Page 2 Teenansrobindccomicssup..........Film, mozi, sorozatok - Page 2 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Film, mozi, sorozatok - Page 2 39843828 Film, mozi, sorozatok - Page 2 79830643

 

 Film, mozi, sorozatok

Go down 
+9
Teodor Black
Joker
The Manipulator
The Painter
Sheodon
Batman
Genzo
Kawada O-Sawa "Kenjö"
Adam Stamford
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 8:27 pm

Kedvenc filmek, hm, nehéz döntés, rengeteg filmet nézek, bár főleg régebbi filmek tetszenek.
Pár film amit szinte évente legalább egyszer megnézek, nem sorrend, csak ahogy eszembe jutnak:
Star Wars összes, Csillagközi Invázió (csak az első), Vissza a jövőbe trilógia, Dollár trilógia, Die Hard 1-4, Indiana Jones 1-4, Constantine a démonvadász, A Gyűrűk ura (kedvenc az első rész), Aliens 1-3 (a 4. az pocsék), A 13. harcos, Conan a barbár, A hegylakó (csak az első), Terminátor 1-2 (a 3, 4, az elmegy), Batman filmek (nekem valamilyen szinten mind tetszett), Trója, Solomon Kane, Punisher War Zone, Az utolsó cserkész, Az utolsó akcióhős, Keresztapa 1-3, A sebhelyesarcú, Kevin Smith filmek, Bud Spencer és Terence Hill filmek, meg még biztos van, csak nem jut több eszembe.

Sorozatok: Odaát, A nevem Earl, Így jártam anyátokkal, Jóbarátok, Family Guy, South Park, egy rakás rajzfilm, meg egy csomó anime.

És a végére ezt mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jó lett:
Batman: Under The Red Hood
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 8:52 pm

A Batman Under the Red Hood tényleg egész jó. Very Happy
Amúgy sorozatok közül amiket szeretek:
-Smallville
-Chuck
-Joey
-Két pasi meg egy kicsi
-Szökés első évad


ennyi jut most eszembe, szerintem ezek a fontosabbak.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 9:22 pm

Sheodon írta:
Family Guy/Amerikai Fater egyaránt jó, de megkérdezlek Michael: melyiket szereted jobban? Mert ahány ember, annyi változatot hallottam már.

Odaátból egy részt láttam, nem győzött meg arról, hogy állandó néző legyek, de annyira szörnyű sem volt. Valami madárijesztőt kellett elpusztítani abban az egy részben (azoknak szólt ez, akik esetleg néznék).

House viszont szerintem túlságosan ellaposodott. Az első évad nagyon jó volt, mestermű, főleg a lezárása. Az egész évadot 3-4-szer legalább láttam, és a többit is, egészen a 3. évadig 1-1-szer. Viszont a 3. évadnál, ahol elválik a régi csapattól, az egész ellaposodott szerintem, kiüresedett. Hiába voltak új emberek, a séma ugyanaz maradt, a vérfrissítés nem jött össze, így nem is néztem tovább.
Nem tudom, melyik tetszik jobban, de faterből több részt láttam asszem. Family Guy-ban sokszor a "kitekintések" nem tetszenek, viszont talán fateren kevesebbet röhögök, meg ott van Steve, akit rühellek. De Stewie a legnagyobb arc! Very Happy Szerinted (iletve aki még nézi) melyik a jobb?
A madárijesztő első évados rész, amolyan felvezető évad, amiben minden részben gyaknak egy szellemet. Egyébként nem rossz rész az, de a főtörténetisek nagyon jók. (Igaz, az ötödik évad nem lett a legjobb. Sad)
House-nál meg igazad van, a régi csapatot én is jobban szerettem. Bár van egy-két csavar (pl volt diliház, az nagyon tetszett), de az új karakterek nem nyerték el annyira tetszésem, és nem is tudom őket megszokni. Sad De még így is várom a további részeket. House bunkó, és a leglényegesebb nekem ez ennél a sorinál. Very Happy

Az Under the Red Hood tényleg nagyon jó, múlt héten néztem meg. Smile
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 10:50 pm

A Batman: Gotham's Knight-et látta valaki? Szentem az is észvesztő. Amúgy Duncan-nel ugyanolyan az ízlésünk. Én még megemlítenék pár sorozatot: 24(de csak a hatodik évadig), Dexter (hát az a pasi egy beteg állat) és végül egy kicsit könnyedebb Rowan Atkinson-nal a Fekete Vipera összes évadja (azokon betegre röhögtem magam).
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 11:38 pm

Michael White írta:

A végétis előre láttam, és kissé hülyeség volt, hogy SPOILER az űrlény azt mondja, hogy visszajön visszaváltoztatni, mikor mindenki tudta, hogy mire visszatér, teljesen átalakul a muki, és nem lehet visszafordítani a folyamatot. SPOILER VÉGE

Michael, szerintem félreértelmezted a végét. A csávó a végén a szemétdombon várja vissza az űrlényt. Egy szó sem volt róla, hogy nem változtatható vissza.
Amúgy szerintem azért volt sokaknak csalódás a film, mert ez is inkább lélektani hatású, mint akció-sci-fi-kotyvalék. A főszereplő pálfordulására kell figyelni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 18, 2010 10:20 pm

Tényleg, másik liebling sorimat kihagytam, Dextert... Most hallottam, hogy 30-án kezdődik a 4. évad Viasaton. Very Happy
Teodor:Én úgy emlékszem, hogy akkor mondták, mikor először találkozott azzal az űrlénnyel. Hogy még csak a karja változott át, így visszafordítható. Mindegy, ezen nem fogunk összeveszni. Smile
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 19, 2010 11:19 am

Nem-e? Pedig akartam. Very Happy
Mindenesetre megnézem újból:D
Vissza az elejére Go down
The Painter
Gaztevő
The Painter


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Jul. 21.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 2:29 pm

Kurt írta:
A Batman: Gotham's Knight-et látta valaki? Szentem az is észvesztő. Amúgy Duncan-nel ugyanolyan az ízlésünk. Én még megemlítenék pár sorozatot: 24(de csak a hatodik évadig), Dexter (hát az a pasi egy beteg állat) és végül egy kicsit könnyedebb Rowan Atkinson-nal a Fekete Vipera összes évadja (azokon betegre röhögtem magam).

Kurt: 24ben a hatodik évad is, vagy addig? Nem tudom, szerintem a 7. is szépen meg lett csinálva, a 8. meg valami eszméletlen jól indult ( Renée meg a fűrész Twisted Evil) , de a végére elrontották.

Az Under The Red Hood nekem jobban tetszett de valószínűleg csak Nightwing miatt (Neil Patrick Harris milyen hangot adott már neki Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 2:45 pm

a vége felé olyan mint egy szappan opera, gonosz apa meg testvér még a hideg is kiráz tőle Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 29, 2010 6:23 pm

Kedden a Cinemaxon, szerdán a Cinemax 2-n 11:20-kor (mindkét nap) a Green Lantern: First Flight-ot. Hátha érdekel valakit és van is a szükséges csatorna.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 5:24 pm

Na akkor még szentem meg kell említenem egy nagyon jó "mesét" a Happy Tree Friends-ről mindenki megfeledkezett? Na annak a sorozatnak van egy elmebeteg humora, de azért jó.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 8:15 pm

Az inkább régen volt jó. Mostmár hosszabb, unalmasabb részek vannak.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 10:01 pm

Happy Tree Friends-ben tényleg van egy-két jó, de nem mindegyik tetszik. Nem mindegyiken tudok röhögni, valamelyik csak a brutalitásra megy, annál meg nekem több kell.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:25 pm

Kinek hogy tetszett az Eredet?????
Csak hogy folytatódjon ez a topic is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:30 pm

Nem láttam... ejj de kúltúrálatlan tahó vagyok Smile


Ha már a kúltúrálól van szó:

Nézi-e valaki ezt a csodás tehetségkutató műsort, az X-Faktort, vagy esetleg a Megaszart?

Barátnőm nem hagy ki egy részt sem az előbbiből ( noha csak most volt az első) , én pedig a sört nem szeretem, tehát ezzel pusztítom el az agysejtjeimet. Mert olyat is kell ám néha!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:34 pm

Ez a legszörnyebb, az enyém Anyátok Kösztöt néz és sajnos velem is nézeti Sad
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:36 pm

Aham. Ha van ez ellen valami praktikád szivesen fogadom Smile
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:43 pm

Na ilyen ellen a férfi faj még nem tudott semmit se kitalálni, esetleg a fingást de az se mindig jön össze Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:51 pm

Hiába... Be kell vallanunk, hogy letaszítottak minket a trónról.

A többieknek, akik még nem élték át az érzést:

Ülsz a gép előtt, tegyük fel, hogy éppen egy kemény játékkal játszol. Reggel óta próbálsz végigjutni a pályán. Először át kell ugranod egy hatalmas tűzfalat, majd 600 m mélyre le kell úsznod, felhozni a kardot, ami a legkisebb sérüléstől is összeomlik. Ha megvan jön a boss. Hatszáz ütés kell neki a csodafegyverrel, de ő egy ütéssel megöl. Az egész játékban nincs mentés. Megölted, éppen ünnepelnél, amikor az a drága kedves ellenkező ( vagy lehetséges, hogy azonos Very Happy) nemű partnered kihúzza a géped a connectorból, és odarángat, hogy egy negyven éves hapekot láss a színpadon, aki azt "énekli", hogy:

"Ó RÖ BIKICSUNÁJ, CSUNÁJ, BIKICSUNÁJ, VICSÁJJ!!! BIKICSUNÁJ! TÚ RILISZDÖSZÍSZ SZÁMBÚ!"

Kurt: Már próbáltam, de sajnos az asszon-állat a kryptoninál is keményebb faj, szóval ez nem hat rá. Én általában átállítom a tévét, hogy ne jöjjön be az adás, és felajánlom neki azt, hogy holnap, amikor nem vagyok otthon nézze meg az RTL-moston.
Próbáld ki, nagyon hatásos. Vagy ígérd meg neki, hogy leszeded másnap a részt. Ezt általában elfelejtik.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:56 pm

huh erre még nem is gondoltam örülök hogy ez a talány is megoldódott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:57 pm

Hát igen. Nem is értem miért nem pschiológiát tanulok. Lehet azért, mert a nőkről nem tanítanak semmit.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 10:32 pm

Na akkor még egy felvetés, kinek mi a véleménye a LOST-ról. Vagy esetleg van olyan köztetek aki már végig látta rajtam kívül?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:04 pm

Én az első évadot néztem gépezés közben, de annyira nem kötött le, kevés volt a szimpatikus karakter, ebből kifolyólag nem érdekeltek a visszaemlékezések. Szóval a második évadnál lemaradtam... De mást se hallok, mint hogy "a világ legjobb sorozata", "történelem" stb., ezért egyszer meg fogom nézni, meg azért, hogy + 1 témám legyen egy csoporttársammal. ... amint megkapom egy (másik) csoporttársamtól az egészet. Darabonként mégegyszer el nem kezdem, csak egészben.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:11 pm

Nem mondtam hogy annyira hű de szuper sorozat ez csak kíváncsi voltam a véleményetekre hogy kinek-kinek hogy tetszett a befejezés Very Happy
és szentem nem a világ legjobb sorozata
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 3:16 pm

Kurt Bozek / Griff írta:

és szentem nem a világ legjobb sorozata
Szupi, végre egy ellenvélemény.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Film, mozi, sorozatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Film, mozi, sorozatok
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Melyik Batman film a kedvenced?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó-
Ugrás: