Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Film, mozi, sorozatok - Page 3 296245150474wildcat..........Film, mozi, sorozatok - Page 3 Teenansrobindccomicssup..........Film, mozi, sorozatok - Page 3 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Film, mozi, sorozatok - Page 3 39843828 Film, mozi, sorozatok - Page 3 79830643

 

 Film, mozi, sorozatok

Go down 
+9
Teodor Black
Joker
The Manipulator
The Painter
Sheodon
Batman
Genzo
Kawada O-Sawa "Kenjö"
Adam Stamford
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 3:43 pm

Vannak benne hatalmas talányok amit egyre jobban bonyolítanak, és a végére nem hogy nem válaszolnak rá de még csak meg se próbálják valami értelmes véget csinálni.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 1:17 pm

Én csak az első évadot néztem végig, meg a második elejét, de olyan erőltetettnek tűnt a közepe, hogy minden összefügg mindennel, meg egy darab szimpatikus karakter sem volt benne, így hamar meguntam. Nem értem, mi olyan nagy szám benne sokak szerint. Bár sok népszerű dologgal vagyok így. Smile
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 1:45 pm

Én szeretem az ilyen összeesküvés elméletes minden mindennel összefüggős dolgokat, de csak akkor ha ki is derül minden a végén. Na és itt sajnos nem ez történt Sad csak nagy adag érzelgősség lett a vége :S
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 5:52 pm

Jó volt szerintem, de ezt egybe lehet megnézni, különben az érdeklődés elveszik.
Amiért átkozom a TV2-t, az a Jericho megszakítása. Azt megnézném, csak nem szedtem le anno az összes részt. És még amerikában is lefujjogták. pale
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 6:46 pm

Na a jerichoból egy jó sorozat lett volna, de csak más fél évadot élt meg, és biggyesztettek végére egy nagyon h*lye véget. Mondjuk az hogy csak azért atomozták szét a fél bolygót hogy amerikát két részre bontva hatalmat szerezzenek, elég hülyeség. De ez csak az én véleményem.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 04, 2010 9:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 9:05 pm

Nem láttam végig. Ez lenne a vége? Egy sorozatot nagyon eltudnak rontani a végével, lásd a Szökés egész estés extra részét.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 2:16 pm

A szökésnek csak az első évada, volt a jó. Utána a színvonala annyira leromlott, hogy nézhetetlen lett szerintem :S Hát igen nem ezek az egyetlen sorozatok aminek a végét elrontották.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 8:32 pm

Nekem tetszett a Szökés, főleg az első két évad. A harmadikon már érezni lehetett, hogy erőltetett, de azért tudtam nézni. Érdekelt, mi a vége. Smile A film egyébként teljesen felesleges volt, semmi értelme.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 9:35 pm

De azért érződött hogy az első évadot jól megírták, utána meg a rókabőr effektus volt, csak a pénzért csinálták.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 10:13 pm

Én nem éreztem a másodikon. Még annyira a harmadikon sem, csak visszagondolva. Viszont a 4.-en már akkor is, mikor ment.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 10:49 pm

Amit még nagyon elrontottak folytatásként- bár az nem sorozat- , az a Butterfly Effect 2. Nem tudom miért kellett elrontani a 2. résszel.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 9:30 am

Azt nem láttam még. De úgy tudom, játszik benne Erica Durance. I love you Szuper
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 9:53 am

A butterfly-ról jut eszembe, hogy van még egy piszok jó sorozat a Firefly. Na ez jól megvan alkotva igaz van benne néhány laposabb rész de azért meg van a nívó. Látta valaki vagy csak én vagyok ilyen hogy minden "sz*rt" megnézek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 10:01 am

A sorozatot nem láttam, de megvan a (asszem) lezáró filmje, a Serenity. Hát... lehet, ha néztem volna a sorozatot, tetszett volna, de így nagyon nem. Kissé be is aludtam rajta. Embarassed
Ja, és nyugi, én is marha sok mindent nézek. Wink
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 10:28 am

A Butterfly Effect első része baromi jó, a többit nem láttam, de így, hogy Michael mondja, Erica Durance miatt lehet megejtem a másodikat. Smile

A Szökésből én csak az első évadot láttam, az tetszett, le is zártam magamban a sztorit, és azóta is annyival vagyok.

Lostból láttam egy pár részt az első évadból, meg párat a későbbiekből, és nekem már az is érdekes volt, hogy SPOILER!!!
az elején örültek, ha valami rádiójelszerűséget be tudtak fogni, a végén meg már számítógépek, fegyverek, speckó berendezések is voltak. Honnan a halálból? SPOILER VÉGE!!!

Persze ha a sorozatban erre volt logikus magyarázat, akkor nem szóltam semmit, én csak pár epizóddarabkából indulok ki.

Én jelenleg még mindig a Smallville-t darálom, az 5. évad közepe körül vagyok (16. résznél), és eddig nagyon tetszik, cak ajánlani tudom annak, aki nem látott belőle semmit, próbálja be.

Tegnap este volt szerencsém megnézni a Mindörökké Batmant, miután pár éves koromban láttam utoljára a tv-ben. Nos, azt ki lehet jelenteni, hogy nyomába se ér az első két filmnek, hogy az újakról ne is beszéljünk. Őszintén, nekem annyira nem tetszett, összesen három értékelhető dolgot találtam benne:
-Jim Carrey Rébusza szerintem kiemelkedett a filmben, lealázta az összes többi karaktert, és ráillett nagyon Carreyre a szerep, minden felbukkanása emelt kicsit a szinvonalon.
-Nicole Kidman - szintén minden megjelenésének örültem, de nem olyan szempontból, mint Carreynél. Kidman a látványra tett rá egy lapáttal.
- A főcímdal, ami a stáblista közben szól, Seal Kiss From a Rose című dala, ami nekem nagyon tetszik. Más értékelhető nemigazán volt a filmben, még Tommy Lee Jones se jött be igazán.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 11:41 am

A smallville nem rossz de kicsit összecsapott, nekem úgy tűnik mintha olvasnák a képregény és találnának benne egy jó ötleten, erre az egyik azt mondja hogy rakjuk bele és beleírják még ha nem is illik bele teljesen. Mint például az összes csaj aki supi mellett legyeskedik. Nem mondom hogy rossz hogy benne vannak, legalább nem csak férfiakat lehet nézni, de azért már ne haragudjon senki hogy ezt mondom, DE MI A F*SZT KERES LOIS LANE, ÉS SUPERGIRL SMALLVILLE-BEN????????????? Legalább lenne valami kreativitása az alkotó csoportnak és új szereplőket találtak volna ki.


A Batman Forever mint már írtam egy isten film volt, van, és lesz is. Ahogy a város megcsinálták, a kocsikat, a zene, a hangulata egész gotham-nak üt. Mert én tényleg valami ilyesminek gondolom a várost, mindenhol sötét füstös utcák, koszos emberek, még a gazdagok is csak éppen hogy élnek mert hogy bármikor jöhet egy őrült és megölhet egy egész nézőközönséget, és stb-stb Na szóval a képi világa isteni, és ha még egy rossz szót mersz mondani Tommy Lee Jones-ra akkor már a következő kalandban kivéreztetlek akár elvesztem az angyali képességemet akár nem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 12:27 pm

Kurt, ez a város nem sötét volt, hanem egyfolytában lila meg sárga meg más szinű fényekben pompáztak az épületek, az első két filmben volt sötét a város. Szemléltetem is:

Batman (1989), Gotham City
Film, mozi, sorozatok - Page 3 07232008_batman1989

Batman Forever, Gotham City
Film, mozi, sorozatok - Page 3 Gotham2

De ha neked tetszik, akkor tetszik, és kész, nem vagyunk egyformák. Tommy Lee Jones pedig nagyszerű színész, de Harvey Dentként nem igazán jött be az alakítása.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 12:57 pm

Hát attól még hogy egy csomó filmben színpompázik attól még elég sötét a város Very Happy de egy nagy pozitívumát tudok még a filmben Very Happy
Film, mozi, sorozatok - Page 3 Drew1
benne van Drew Barrymore mint Sugar Very Happy és istenien néz ki
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 4:08 pm

Kurt Bozek / Griff írta:
MI A F*SZT KERES LOIS LANE, ÉS SUPERGIRL SMALLVILLE-BEN?????????????
Ebben egyetértek. Meg kellene egy szemcsi. De ettől függetlenül imádom a sorit! I love you Szuper Suparman
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 5:32 pm

Kurt, én is minden szart megnézek, amit bánok is. A Frank Miller féle Spirit mondjuk teljesen rossz ötlet volt. A 2012 olyan unalmas volt, hogy nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 6:05 pm

Smallville az jó. El kell vonatkoztatni a képregénytől, ez egy alternatív univerzum, ahol Clark nem lesz Superman. Ugyanis is a sorozat készítői nem akartak semmi repülést meg köpenyt a filmben. Ezért van Clark nagyrészt pirosban meg kékben, hogy utaljanak Superman ruhájára. Mármint hogy helyettesítsék. Bár a 7-8. évadban lehet eltérnek ettől, mert az eredeti készítők ott hagyták a sorozatot. Meg Superman szinte összes ellenfele felbukkant már a sorozatban (Braniac, Bizarro, Luthor, Doomsday stb.) Így ez nem előzménye a képregényeknek, hanem egy másféle értelmezése. Mint pl. a Vörös Nap. Ott is fura, hogy mit keres Batman Moszkvában.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 6:33 pm

Nem nem rosszul értelmezted azért nincs superman jelmezben, mert ez superboy élete. Azért van olyan ruhája mint superboynak Very Happy Ez így egyszerű. Legalább is szerintem, és azért keverték össze a két karaktert, hogy nőjön a nézettsége.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 8:06 pm

Ezt teljesen véletlenül láttam meg egy oldalon, nem is megyek vissza rá, mert nem szeretek poénokat lelőni, így kérek mindenkit, hogyha ezt hozza szóba, az tegyen SPOILER-feliratot, hogy ne olvassak bele véletlenül se. Szóval, valahol láttam egy szereposztást és olvastam, hogy a 20x rész után Clark/Superman lesz a neve. Meg egy képen véletlenül láttam a ruhát is.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 9:03 pm

Én a Viasaton láttam a bemutatóban, hogy repül Clark. Akkor hogy is van ez? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 9:40 pm

Clarkot a 3. évad végén beszippantotta egy barlang, amiben Jor-El van (hosszú, de ez a legrövidebb változat), majd a 4. évad első részében amnéziásan, Kal-El-ként jelent meg, rendelkezve a kriptoniak minden képességével (legalábbis a repüléssel tuti). Clark ezen kívül kétszer repült: az első évad valamelyik részének elején (talán a második) lebegett az ágya felett álmában, meg egy tornádóban tudta irányítani magát. Egyébként nem tud repülni még. De állítólag a 10. évadban már fog. Logikus is lenne már.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Film, mozi, sorozatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film, mozi, sorozatok   Film, mozi, sorozatok - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Film, mozi, sorozatok
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Melyik Batman film a kedvenced?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó-
Ugrás: