Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
NOIR- Gotham Nyugati oldal 296245150474wildcat..........NOIR- Gotham Nyugati oldal Teenansrobindccomicssup..........NOIR- Gotham Nyugati oldal Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
NOIR- Gotham Nyugati oldal 39843828 NOIR- Gotham Nyugati oldal 79830643

 

 NOIR- Gotham Nyugati oldal

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 10:59 am

Viszonylag békés kerület, az oroszok még nem jutottak el idáig. A megmaradt hősök itt tanyáznak, és szerzik az információjukat.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 11:12 am



Joker: teljesen átlagosan indult el ez a nap is. A Nyugati oldalon bűvészkedtél, a sok bukott hősnek, de ők le sem szartak. A nap folytatódott, látszólag unalmasan, de aztán eljött a kilenc óra, és egy férfi sikítását hallhatod a melletted lévő ház és szomszédja közti sikátorban. Ilyesztően hangzik, de jó lenne tudni, hogy mi folyik itt, ezen a környéken ugyanis nem mindennapi az ilyen...

Michael: Békésen sétálgatsz az utcán, a bűnözőket lesed. Egy sötét, büdös utcába keveredsz. Emberek sehol, egyedül egy bűvészt látni, aki elég ilyesztően néz. Aztán egy ijesztő hang csapja meg a füledet: egy üvöltés. Nem sokkal meszebbről jön, valószínűleg egy sikátorban kínoznak valakit. Biztos szükség lehet egy hősre odabent...

Blaise és Genzo: egy kocsmában ültök, egy asztalnál, mert máshol nem volt hely. Minden jól megy, jól esik kipihenni magatokat egy ilyen nap után. Aztán hirtelen egy visítás hallatszik nem messze innen, az ajtón pedig egy vérző férfi toppan be az ajtón, és ilyedten azt mondja: 'Kérem segítsenek, a haveromat elkapták és most valami barom kínozza!' Senki nem mozdul, nem törődnek vele. De a férfi veszélyben van, és a két egymás mellett ülő férfi pedig azért él, hogy segítse a bajba jutott embereket...
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 1:34 pm

A szuperhős rucimban mászkálok az utcán. Itt megtehetem, hogy nem kell szaporáznom, vagy bújkálnom. Még egy kisebb tekintélyem is van talán errefele.
Mivel nem nagyon történt semmi az utóbbi 1 órában errefele, ezért gondolok egyet és át akarok vágni máshova is. Ezért bemegyek egy kisebb utcába. Itt egy bűvész szórakozik valamivel. Nem néz ki valami bizalomgerjesztően, de nem szabad a látszat alapján ítélni, olyat amúgysem szoktam. Tetszik is a mutatványa. Ha lenne nálam valamennyi apró, adnék is, de ebben a göncben nem szoktam semmit magammal hordani, csak a fegyveremet.
Éppen megfogom a kardom és készülnék felugrani az egyik épület tetejére, hogy elhúzhassam a csíkot, mikor egy férfi sikítását hallom. Elég közelről jön a hang. Előveszem a fegyveremet, majd szapora léptekkel elindulok a hang irányába. Azonban még mielőtt kiérnék, megállok, hogy kileshessek, mégis mi történik. Nem szeretnék ajtóstul a házba rontani, jobb ha először úgy mérem fel a helyzetet, hogy nem látnak meg.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 12:20 pm

Eme hely, melyen egy keveset elernyedhetek, egy szeszelde. CSevegek egy rendeset kedves felemmel, Blaise-el. De egy percet sem heverhetek, mert egy rendesen megsebzett ember szendereg be eme szeszes helyre. Helyzete kellemetlen elkelne egy csepp segedelem. Erre jelentkezem, ez nekem szerepem, ezt szeretem.

- Ember, ne rettegj, veled megyek. Merre kell menjek?

Nem lenne felesleges Blaise segedelme sem, ezt megjegyzem.

- Gyere Blaise, ne tespedj. Segedelem kell.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 6:57 pm

Újabb... Akarom mondani még egy, vagy inkább újabb... szóval megint egy szürke hétköznap, a monotonitás átka, ebben a NOIRnak nevezett füzetben... Most azt mondanám unott hangon, hogy "szinte feláll, ha tudom, hogy ha ezek történnek velem, mindig az akció jön." Hurrá. Tényleg, talán itt majd élhetek egy kicsit... vagy nem. De jelenleg annyit ér az életem mint az asszonyé..."földet rá és akkor már az se látja akit eddig érdekelt." A sikoly jelzi a mai móka helyét... valahol a környéken, nehéz itt belőni. A sűrű sikátorok tengerében, ahogy a mocskos falakon visszhangzik annak a szánalmas alaknak a hangja... Átperdítem az egyik kezemből a másikba a kezemben szorongatott paklit, a kemény kalap előrébb csusszan és elindulok a célhoz. Kedvem támadt mosolyt csalni az éjszaka lényeinek arcára...

//Amúgy ja, ez egy kicsit komorabb Joker lesz:D De azért nem kell félni...//
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 8:04 pm

Egy pasas beront az ajtón. Épp innám a jó pofa sörömet. Erre az ipse a segítségünket kéri. Megigazítom az övemet. Pocakos sör hasam meg remeg. Hosszú hullámos hajam a szemembe lóg és elfújom onnét. Genzo testvér épp áll fel, hogy segítsen nekik.
- Gyere Blaise, ne tespedj. Segedelem kell.
Ránézek grimaszoló arccal majd belekezdek mondókámba egy félvigyor közepette.
- Ugye tudod, hogy ma szabad napos vagyok.- felé tartom mutató ujjamat majd legyintek.
- Egye fene. - majd legurítom a sört és két kezemmel az asztalba támaszkodok, hogy feltudjak kelni. Böfögök egy hangosat, és kimegyek megnézni, hogy mi újság.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 5:24 pm

Mindenki beér a sikátorba, ahol két férfit láthatnak. Az egyik egy széken ül, megkötözve, véresen, a másik ijesztő fickó, fehér maszkja van, amin mindenféle fekete foltok mászkálnak

NOIR- Gotham Nyugati oldal Watchmen_rorschach-john-cassaday

- Hol van a maszk?! - kérdi idegesen a széken ülötől.

-Néjm tudóm!- mondja, orosz akcentussal.

Erre a kalapos fogja, és elrúgja a széket, a csávó felborul, és sírni kezd.
A maszkos úriember ad neki egy pofont, ami szép nagyot csattan, és ránéz a többiekre:

- Kik vagytok?
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 6:09 pm

Látok két pasast, az egyik meg van kötözve. A másik arcát egy fehér maszk takarja, amin fekete foltok vannak.
- Hol van a maszk?! - kérdi idegesen a széken ülötől.

-Néjm tudóm!- mondja, orosz akcentussal.

Majd a maszkos pasas ránk nézz. Egyből leesett, hogy ez a Rorsach
- Kik vagytok?- kérdezi tőlünk.
- Üdv Rorsach. A nevem Lajhár. Adsz egy autógrammot? Már régóta vágytam rá. Amúgy mért bántod azt a fószert? Orosznak tűnik.- majd elböffentem magam véletlenül, és vágok egy vigyort, majd jól megpaskolom hasamat, ami már szinte kilóg a kabátom alól.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 9:54 pm

Lépésben haladok a sikátorok között, ahogy a fülbemászó sikolyokat hallgatom, a kezem végig húzom a falakon, miközben elmerengek az ég felé egy szelíd mosollyal az arcomon. A szűk sikátorok szele ragadja magával a ruháim egyes részeit egy táncra a föld felett. Mámorító tud lenni az apró dolgok egysége... A sarkon fordulnék be... nem néztem de érzem a kezemmel, hogy a sarok következne és hallom, hogy az ordítások innen jönnek... Még feltartott fejjel nyitom ki lassan a bal szeme, hogy azzal nézzek be a részvevőkre, majd lassan oda fordulok és mosolyogva nézek rájuk.
- Ez nem vall rád, tintás... - Jegyzem meg... A vallatás stílusa olyan... Távolinak érzem ezt a megkötözősdit ettől a kivételesen szimpatikus hőstől... Bele gondolva a róla szóló hírek alapján ő van a legközelebb ahhoz, hogy tiszteljem, azok kevesek egyike aki megérdemelné, hogy gyors halállal távozzon. Elmélkednék még róla, de...
Betoppan valami főgyökér és a belépővel egyből felcsúszik a hosszú nyelve csontig, meg ez a megjegyzés... Azért szépen előkészítem az egyik kis késem a zakó ujjába egy mozdulattal, a hónom alá nyúlok, de miközben becsúszik a helyére a kés kiveszek egy cigit is... mondhatják, hogy alibiként, de inkább csak elkezdek vele az ujjaim közt játszani, miközben a "lajhárt" nézegetem néha méla undorral, ha nem épp barátunk válaszát várom...
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 3:42 pm

Megjelenek felemmel eme rettegett, veszedelmes helyen. Egy jelmezes fenegyerek verdes egy rendesen megsebzett embert. Kegyetlen, ezt nem engedhetem. Emellett feleleteket keres eme veszedelmes elmebeteg, elveszett jelmez-szeletet keresve. Egy helynevet szeretne, melyen eme elveszett jelmezre lelne.

- Kik vagytok? -szegezte ezt nekem, s felemnek, Blaisenek.

Genzo lenne becses nevem. Jelmezben teszek rendet reggel-este. Ne kezdj velem, mert megemlegeted.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimePént. Dec. 03, 2010 3:52 pm

Látom, hogy nem a katonák, úgyhogy előbújók rejtekemből. Egy muki ver egy másik mukit, aki ki van kötözve. Orosz a kínzott... helyes! A kínzás tárgya pedig Batman álarca.
Közben megérkezik még pár másik is, valamint az előbb látott bűvész is itt ólálkodik és érdeklődve figyeli az eseményeket. Mikor a verőlegény észreveszi, hogy egy kisebb csapat gyűlt köré, megkérdezi kik vagyunk. Az egyik Lajhárnak hívja magát, ő még azonosítja is ezt a krapekot: Rorschach! Hát persze! Rengeteget hallottam már róla, de sosem hittem, hogy találkozom vele... Tök jó. A bűvész nem mond nevet, a harmadik alak pedig Genzo. Valamit még róla is hallottam.
- A nevem Sárkány - mondom. - Miért kell neked Batman álarca?
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 5:16 pm

-Autogramot?! Te szerencsétlen! Mit ér az autogram, ha mind meghalunk?! Az álarcot akarom! Különben mindenkit megölnek! A Szovjetek ellopták az álarcot! Meg akarják fejteni a titkát! Meg akarják tudni, hogy készült a páncél, hogy egy hatalmas sereget állítsanak elő, akiknek olyan áttörhetetlen a páncéljuk, mint magának Batmannek!

Mondja Rorshach, majd egy jó nagy ütést mér a foglya fejére.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:40 pm

Hűha. A csávó nagyon bepörgött. Lehet, kissé elgurult a gyógyszere. Mégis miről hadovál? Közben lead egy jó nagy taslit az orosznak. Csak meg ne sántuljon.
- Rorschach, elárulnád, mégis mi a francról beszélsz pontosan? - közben kérdőn nézek a többiekre, hogy ők értenek-e bármit is ebből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





NOIR- Gotham Nyugati oldal Empty
TémanyitásTárgy: Re: NOIR- Gotham Nyugati oldal   NOIR- Gotham Nyugati oldal I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
NOIR- Gotham Nyugati oldal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» NOIR- Gotham Keleti oldal
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Bal oldal
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Jobb oldal
» Harc az Álarcért kalandok- 2.: NOIR
» Gotham

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alternatív világok helyszínei :: Egyéb alternatív világok helyszínei :: Harc az álarcért kalandok helyszínei-
Ugrás: