Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Második utca 296245150474wildcat..........Második utca Teenansrobindccomicssup..........Második utca Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Második utca 39843828 Második utca 79830643

 

 Második utca

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Második utca   Második utca I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 7:06 pm

Egy nem túl hosszú utca, nem túl kedves emberekkel....
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 7:14 pm

//Előzmény: Régi Gotham - Antidote lakása //

Az út csöndben telt, a neveden kívül mást nem kérdezett az özvegy. Amikor odaértek, az egész utca üres. Sehol egy árva ember. Mivel a nő nem tudja, hogy melyik házból küldték a levelet, elég nehéz dolgotok van a kereséssel. Azonban két perccel később egy őszülő, alacsony hapsi bukkan fel az utcán. Az nő azonnal odakiált:

-Uram! Elnézést! Segítene valamiben?

Aztán elindul felé. Amikor az öreg meglátja, azonnal futni kezd.

- A FRANCBA! SIESSÜNK, SZERINTEM Ő AZ!

Kiáltja, és int, hogy kapd el a hapsit. Gyorsan füt az ürge, akár egy sprinter, és meglehetősen jól taktikázik, felborít mindent ami az útjába kerül.
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 7:53 pm

Eléggé meglepett mikor a nő a kezeim közé vetettem magát. Én nem tenném ezt egy vadidegen varázslóval az biztos... De hát ízlések és pofonok, vagy csak kezd alább hagyni a figyelmem?

- Mi a neved? - kérdezte a nő, miközben repültünk.
-Ad... Antidote vagyok, bocsánat a faragatlanságomért - mutatkozok be egy kicsit késve. Más szó nem esett köztünk a rövid utazás alatt.

Megérkezve a kihalt utcába keresgélni kezdünk, mivel új társam sem tudja, hogy honnan jött az a "vicces" levél, de szerencsénkre feltűnik valaki az utcán. Egy ártalmatlan öreg úr, az öregek még szoktak segíteni, az ő idejükben még nem volt annyi bűnözés. Társam üvöltése ugraszt ki mélázásomból.

- A FRANCBA! SIESSÜNK, SZERINTEM Ő AZ!

EZ egy öregúr??? K***a gyorsan tud futni! Gyorsan utána repülök, így nem lassítanak le az általa felborított dolgok. Hiába fut gyorsan én akkor is gyorsabb vagyok, mikor beérem akkor, én kezdem el borogatni előtte a dolgokat, ezzel is lelassítva őt. Ha eljön a megfelelő pillanat akkor vagy neki lököm a falnak vagy elé repülök. Ha sikerül elkapni, akkor vissza viszem társamhoz
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 8:09 pm

A férfi jól bírj, a trükkjei miatt nem tudod olyan jól követni őt. Azonban beér egy sikátorba, ahol amikor leszálsz, nem látod sehol a hapsit, helyette csak egy fiatal szőke nő van ott:

-Mi volt ez? Kérem segítsenek!

Mondja. Eközben megérkezik a 'társad' is, aki azonnal futni kezd a nőhöz, és pofonvágja....
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 4:49 pm

Fenébe rohadt jól tud futni az "öreg", biztos meta-humán vagy varázsló az öreg is, de akkor mi a francért csinál ilyen csínyeket? Biztos bolond a emberünk. Követem őt, de mindig kicselez valahogy, végül egy sikátorba fut be.
Most megvan! Leszállok a sikátor előtt és... az öreg sehol. Helyette egy szőke nő van a sikátorban, akin kitört a pánik. Segítségét kiáltozik, én meg csak állok és nézem őt, miközben azon gondolkodok, hogy most vagy elrepült, vagy alakot váltott a szökevényem.
Időközben befut a társnőm és pofon vágja a kiáltozó nőt.

- Most vagy nagyon utálod a szőkéket, vagy alakot váltott az öreg.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 5:15 pm

- Mind a kettő! Nézz csak rá! Valami alakváltó!

A nő nevetni kezd, ezután átváltozik egy sólyommá. Gyorsan felrepül, és elhajt, de előtte rászarik a fejetekre.

- Menjünk utána!

Kiáltja, majd odalép egy piros autóhoz, előkap egy kulcsot, és repeszteni kezd. Téged nem vár meg, valószínűleg azt szeretné, ha repülnél. A madár elég gyors, a kocsit könnyen lehagyja.
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 5:40 pm

Most a szemem előtt vált alakot az alakváltó, sólyommá változik és elrepül, de előtte hagy egy kis ajándékot nekünk, egész pontosan leszar minket, szó szerint.
Társam egy kocsihoz rohan, majd rövid kotorászás után előszedi a kulcsokat és beszáll az autóba. De várjunk csak... Honnan van neki kulcsa az autóhoz? Valami vele sem kóser, ha elkaptuk az alakváltót, akkor biztos, hogy elbeszélgetek vele is.
Felrepülök a levegőbe, miközben a nő elhajt az autóval. Azonnal üldözőbe veszem azt a madarat
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 6:08 pm

A sólyom egy gyors fordulatot tesz, és ismét alakot vált. Előtted egy nagydarab és kövér fickó áll, karddal a kezében. Lebeg, szárnyak nélkül, tehát vagy meta-humán, vagy mágus, szóval jól gondoltad. Mosollyal az arcán forgatja a kardját, majd hirtelen egy nagy tűzgolyót lövel feléd. Hiába is próbálnád elkerülni vagy visszalökni, sikertelen, túl gyors. Telibe talál, és zuhanni kezdesz. Már majdnem becsapódsz a földbe, de aztán valami puhát érezhetsz a lábad alatt. Egy trambulin van alattad, azzal tompítottak. A nő mosolyogva néz rád:

- Nemrég beraktam a kocsba a darabjait, és amikor láttam, hogy leesel, gyorsan összedobtam... van tehetségem az ilyen kütyükben!

Válaszolni azonban nem sok időd van, a kardos pasi ugyanis száll feléd, pengéje pedig lángokba borulva tartja feléd.
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 6:51 pm

Hirtelen a sólyom átalakul egy emberré, egy dagadt kardos emberré. Honnan szerezte azt a kardot??? Egy tűzgolyót indít el felém, ami elől megpróbálok kitérni, sikertelenül. A tűzgolyótól a föld felé kezdek zuhanni. Már lepergett előttem az életem, mikor egy trambulinra érkezek.

Honnan a fenéből került elő még ez is??? Egy értetlen pillantást vetek társamra, ő volt az aki felállította ezt a dolgot, aki elhadar valami gyenge szöveget, arról, hogy ő profi az ilyenek összerakásában. Persze én meg fejetlen csirke vagyok...

Gondolkodásra már nincs időm, mivel megindul felém a varázsló, most már biztos vagyok benne, hogy az, mivel elementális mágiát használ és még nem tudom mit, de hatásos, az egyszer biztos.

A levegőben nem lesz ellene esélyem, jóval erősebb varázsló mint én, de itt a földön még lehet ellene esélyem. Lemászok a trambulinról és megvárom, míg föld közelbe kerül. Egy széllökéssel megpróbálom a föld felé taszítani, ha ez sikerül akkor megpróbálom a kardját kerülgetve, valahogy elkábítani, vagy legalábbis harcképtelenné tenni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 7:11 pm

A varázserőd által előidézett széllökés hatásos volt, villámgyorsan a földre dobta a 'mágust' . A kardja kiesik a kezéből, és pár méterrel mellé esik. Ha odamész, láthatod, hogy a földön ismét az öregúr fekszik, azonban eszméletlen. A barátnőd odamegy, és megveregeti a válladat:

-Szép volt, koma, elkaptad a gyökeret!

Mondja, majd odamegy a testhez, és beleboxol a fejébe, hogy véletlenül se kelljen fel:

-Egyébként Annabeth vagyok!
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:34 pm

Hát mégsem volt akkora varázsló mint hittem ez az öreg, egy egyszerű széllökés leterítette. Miközben elmentem a kardjáért, addig társam odament a pasashoz és leütötte, csak a biztonság kedvéért. Ideje, hogy most én kérdezem ki őt pár dologról, ugyanis elég gyanúsan viselkedett rövid kalandunk során.

-Egyébként Annabeth vagyok!

- A nevemet már tudod, de ideje lenned magyarázatot adnod pár dologra! Honnan van a kocsi? Honnan van a trambulin és hogyan ismerted fel ezt a pasast??? Válaszokat akarok, méghozzá most! - hangom követelőző, ellentmondást nem tűr, a kardot felemelem. Ez az egész helyzet nem sok jót ígér a nőnek.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:46 pm

- Emlékeztetsz a férjemre... ő is paranoiás volt. Ez az én kocsim, ebben az utcában lakom, a kulcsot mindig magamnál tartom. A trambulin a kisebb fiamé, legutóbbi kiruccanás után elfelejtettem kivenni, és most gyorsan szétnyitottam. Nem ismertem fel, ő kezdett el futni, és hát őőő.... női megérzés!- mondja ki hadarva a szavakat - Egyébként van valami jutalmam a számodra, de ahoz el kell jönnöd a házamba. Szállj be!

Int az aztóra, és amikor beszállsz, pár méter után ki is kell szállnod, mert megérkeztetek. Egy barátságos, apró kertesház előtt vagy.

Annabeth beinvitál a házába, ahol két srác fogad: az egyik alacsony, kábé 14 éves lehet, a másik már nagykorú, a huszas évei közepén járhat.

-Jó napot! Maga is mágus? Megnézhetem mit tud? Figyi!

Mondja a kisebbik, és a kezén egy hatalmas tűzgolyót pörget....


Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 9:14 pm

Még egy mágus? Eddig még egyetlen másikkal sem találkoztam, erre itt egy áll előttem még egy, ráadásul egy elég fiatal. Ami Annabeth-et illeti, róla még nem döntöttem. Ha itt lakik, akkor hogyan keveredett a házam tetejére? Hazudott nekem az biztos, csak nem tudom, hogy miben és hogy miért.

Ami ezt a napot illeti egyik ámulatból a másikba estem. A munkahelyemre nem kellett bemennem, a "bombatámadás", Annabeth felbukkanása, az öreg... tényleg mi is történt az öreggel? Ennyire feledékeny lennék?

- Szép tűzlabda, sajnos én csak a szelet tudom uralni. Mondhatni kezdő vagyok a pályán. - válaszolom a fiúnak egy kedves mosoly kíséretében. - A szüleid is mágusok? Vagy csak apád volt az?
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 3:44 pm

- Nem! Én is az vagyok! - mondja Annabeth- hallom a gondolataidat... tudom hogy gyanút fogtál. Hát nem titkolózok tovább: én is mágus vagyok. Harminc éve tanulom a mágiát. Azért kerestelek fel, mert már nagyon rég éreztem mágikus erőt másokban. Most, hogy felbukkantál rögtön éreztem az aurádat, de azt is láttam, hogy még gyenge. Úgy gondoltam, hogy letesztelünk, ezért megkértem egy barátunkat, hogy segítsen... tudod ő alakváltó!

Ezután a nő felrepül, hogy bebizonytsa, hogy tényleg mágus. Ugyan még csak kezdő vagy, de így is érezni, hogy hatalmas energiája van...
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 6:50 pm

- Szóval úgy gondoldat, hogy előbb letesztelsz engem, aztán... mi? Kiképzel vagy segítesz nekem, hogy erősebbé váljak? - felelem neki némi izgalommal a hangomban. - Bízhattál volna bennem, tudod, hogy mivel keresem a kenyeremet és tudod, hogy hány embernek segítettem és mégis leteszteltél. Ez egy kicsit sértő rám nézve...

Valóban nagy ereje van Annabeth-nek, de most komolyan, mit akar velem? Abban is hazudott, amit a férjéről mondott? Mi ez a hely valami mágusképző iskola? Mint valami elcseszett Roxfort, itt, Gotham, egyik sötét részében. Várjunk csak... hallja a gondolataimat, a francba!
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 4:21 pm

Annabeth elmosolyodik:

-Ez nem egy iskola, ez egy egyszerű ház. Azért kerestelek fel, mert már átadtam a hatalmamat a két gyermeknek... most te jössz! Megesküdtem a férjem sírja előtt, hogy továbbadom a tudását minden egyes személynek, akinek ott van a mágia a vérében! És neked igen is ott van! Szóval kérdem én: lennél a tanítványom?

Kérdi, majd kezet nyújt.
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 4:30 pm

Hát ez nem semmi... Valaki, aki átadja a tudását nekem, ez biztos nem lesz ingyen.

- Leszek a tanítványod, de mi a csapda? Mindennek van ára, ennek a hatalomnak mi?

Tovább folytatva a gondolatmenetet. Mekkora erő lakozhat ebben a nőben? Amit eddig éreztem, már az is felülmúl minden elképzelésemet, vajon én is lehetek ilyen erős valamikor? A könyv és a nő segítségével van rá lehetőségem. Így talán tudok segíteni ezen a városon, talán van esélyem kiirtani ezt a Pestist.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 4:44 pm

-Bizony... a mágiának is vannak árny oldalai! Ha nem vagy elég erős, elborítja az elmédet, és nem tudsz dönteni afelől, hogy melyik oldalon állsz. Könnyen átcsábulhatsz a feketemágia világába, és a jó énedet felemészti a gonosz éned. Csak akkor tudlak megtanítani, ha készen állsz!

Mondja, majd leszáll a földre, és rád néz. Közben az egyik gyerek, a fiatalabb, a fején pörögve kijön a szobájából és Annabethre néz:

-Na Anya, dönötött már? Mert már igazán párbajoznék vele!
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 5:59 pm

- Átállni? A fél életemet azonnal töltöttem, hogy embereket segítsek ügyvédként. Kétlem, hogy én lennék az aki átfog állni a rossz oldalra. Viszont nem válaszoltál a kérdésemre. Mi az ára ennek a hatalomnak?

Megvárom, míg válaszol, aztán tovább kérdezgettem a mágia fajtáiról.

- Azt mondtad, hogy "fekete mágia". Ezek szerint létezik fehér mágia is, de én a szelet tudom csak használni, Annabeth. Akkor én most semleges vagyok vagy az elemeket is belehet osztani jó/gonosz oldalra?

Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 4:29 pm

- A hátrány az, amit említettem: ha nem vagy elég erős, akkor tönkreteszi az idegeidet! Fekete mágia? Igen-igen.... létezik fehér mágia, és elementális mágia is. Te a semleges, vagyis az elementális mágiát űzöd. Ha a mestere vagy, akkor áttérhetsz a fehér mágiára, de ha felemészt a gonosz, akkor egyre jobban hajlasz a fekte mágiára... amiből nincs menekvés! Szóval vállalod?

Kérdi, és a fiára néz:

- Ne türelmetlenkedj, biztosan harcoltok majd egyet!
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 6:11 pm

Ha nem vagyok elég erős, akkor akár a világot is romba dönthetem? Átsodróthatok a rossz oldalra? Meg kell próbálnom a mágiát használnom, nekem ez az egyetlen esélyem arra, hogy segítsek az embereken. Másoknak ott vannak a különleges képességeik, hogy is hívják őket...megvan, meta-humánok, vagy ott vannak még az "egyszerű" emberek is, akiknek vannak ketyeréik, hogy felvegyék a harcot, de nekem egyik sincs. Nekem csak a mágia jutott és én így akarok segíteni az embereken.

A révedezésemből a kölyök türelmetlensége térít vissza. Párbajozni akard, de ez mi a francot jelenthet? Gondolom nem életre-halálra menőt, de így is tapasztaltabbnak látszik nálam és én csak a szelet tudom használni a maradék három őselemet, még nem tudom irányítani.

- Rendben párbajozok veled, de előbb a feltételeket akarom hallani!
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 8:08 pm

A gyermek ujjongani kezd, egészen addig, amíg az anyja meg nem fogja, és nem húzza magához szeretően.

- Na, azért nem kell túlzásba esni! A szabályok pedig: a küdőtér egy üres szoba lesz, korlátok nélkül. Mágikus fegyver használata engedélyezett, viszont nem lehet vágó vagy szúró eszköz. Nincs gyilkos vagy maradandó károsodásokkal járó varázslat, és tilos a mágikus pajzs. Aki csal, az viselje a következményeit! Menjünk hát az arénába!

Mondja, majd csettint és hirtelen ehy hőfehér téren vagy. Nincsenek falak, semmi zaj, és a mágia mozogni kezd az ereidben. Nem sokáig élvezheted a nyugalmat, a kissrác ugyanis egy hosszú vízsugárral egyből ellő jó messzire magától. Ezután egy nagy földdarab zuhan rád. Meg kell erőltetned magad, hogy kiszabadulj, és időben elkerüld a támadást...
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 11:04 am

A mágia, bizonyos emberek szemében már önmagában is csalásnak minősül. egyeltalán, hogy lehet csalni egy ilyen párbajban? Hirtelen egy furcsa helyre kerülök, ahol érezhetően csak úgy pezseg a mágia. A kölyök nem szórakozik egy vízsugárral ellök magától, majd rám dob egy adag földet. Jó nagy slamasztikába keveredtem az biztos. A kölyök mérföldekkel erősebbnek tűnik, de biztosan van egy gyenge pontja. Ha az embernek vannak mágikus képességei, minek törődjön a közelharccal? Én tudom, hogy mért, de hátha a kölyök nem tudja!

Egy kis mágiával sikerül ledobnom magamról a földarabot, és már rögtön a levegőbe emelkedek. A felém lőtt dolgokat megpróbálom széllökés eltéríteni, visszalökésről, még álmodni se merek. A srác felé szállok, ha sikerül elérnem, akkor megpróbálom valahogy elkábítani.

Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 11:31 am

A gyerek pár kaviccsal védekezik, de a szél könnyen elsöpri az útból őket. Amikor odaérsz, a fejére felé lendül az öklöd, a gyerek azonban elkapja a kezed, és betüzesíti a tenyerét. A kezed zsibbadni kezd, egészen addig , amig el nem engedik. Azután egy gyenge pofánverés jön, végül újra a vízsugár, ami visszadob az eredeti helyedre... Úgy néz ki, hogy a srácnak más a gyengepontja, nyílván tanult bunyózni ő is...
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 3:26 pm

Hát ez nem jött össze... Ráadásul a kezem is elzsibbadt és visszakerültem a kiinduló pontba, viszont észrevettem valamit. As rác nem használ levegő mágiát, viszont a többi három elemet tudja használni.

Felrepülök a srác fölé, a levegőben több esélyem van mint a földön, megpróbálom kikerülni a fölém lőtt vízsugarakat és földet. Valahogy a srác feje fölé helyezkedek és elkezdem őt folyamatosan széllökésekkel bombázni egészen addig míg fel nem adja a küzdelmet vagy el nem térít engem valahogy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második utca
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Erbston utca, és lakóépületei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Régi Gotham-
Ugrás: