Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
A torony    - Page 3 296245150474wildcat..........A torony    - Page 3 Teenansrobindccomicssup..........A torony    - Page 3 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
A torony    - Page 3 39843828 A torony    - Page 3 79830643

 

 A torony

Go down 
+2
Genzo
Batman
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 11:36 pm

- Jeremy a nevem Oklahoma városából. Jelen pillanatban nem tudom, hogy mit keresek itt. Megtudnák mondani hol vagyok? - próbáltam húzni de az időt ahogy csak tudtam. Remélem lekötöttem a fegyveres figyelmét, így a többiek tudnak reagálni. Ha reagálnak én sem ülök tétlenül. Bekapcsolom a szuper képességemet és megpróbálok olvasni a fegyveresek jeleiből. Hát ha kitudom következtetni melyik húzza meg a ravaszt. A hozzám legközelebb lévőhöz ugrok, úgy, hogy a fegyvere köztünk legyen, de a csöve mindkettőnket kikerüljön. Megpróbálom állon könyökölni ebből a helyzetből, majd gyorsan fedezékbe ugrok és lőni kezdek. De előtte a képességemet kikapcsolom, hogy pihenjek.

Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 11:58 am

Michelle elbambult, későn kapcsolt aminek az lett a következménye, hogy szépen állbaverték, és vagy tíz lépcsőfokot bukfencezett. Az őrök látják rajta, hogy nő, úgy néz ki, hogy ez meghatja őket, és nem tüzelnek.

Blaise szavain jót röhögnek az őrök, az egyik már a vállához emeli a puskáját, amikor Mr. A ledob közéjük egy gömböt, ami durranás után kettő őrt lelök az emeletről. Azonnal ráfogják a fegyvereiket. Vele nem kivételeznek, simán fejbelőnék, de Kurt okosan döntött, a sikoly hallatára mindegyik őr eldobta a fegyverét. Mire észbekapnának, Mr. S és Thomas a saját pisztolyaikat fogják rájuk:

-Na most azonnal mondják meg nekem, hogy hol van az a sárga kulcs, amivel irányítani lehet ezeket a dolgokat!

Mondja Thomas.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 12:05 pm

Óh, hogy az a! Ha most nem lesz lépcsőmintás a hátam, soha. Míg én közelebbi ismertséget, már-már szoros baráti kapcsolatot kötöttem a lépcsővel, addig úgy hallom, nem állt meg az élet az emeleten sem. Kissé megropogtattam fájó tagjaim és nekiálltam visszairamodni az emeletre. Esküszöm ez a küldetés fárasztóbb, mint hinné az ember! Ja és nem utolsó sorban, ha túl élem egyáltalán, nem csak a hajam fog folyton színt változtatni, de a bőröm is felvonultatja majd a kék és zöld minden árnyalatát. Addigra éppen fölérek, mire valami kulcsot kérnek, de jobbnak látom ha nem avatkozom be, abból mindig csak pofonok, meg lépcsőzés lesz, inkább várok türelemmel.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 12:57 pm

~ Apám ezek aztán a pancser őrök! Csak így eldobálják a fegyvereiket, és ha jól látom megadják magukat. ~ gondolom végig a teljesen világos szituációt.
Majd ha tényleg megadták magukat az eldobott fegyvereiket felszedem, és ha senki nem nyúl értük a csapatunkból, hogy trófeát gyűjtsön, akkor bedobom a vízbe:
- Ezek már több gondot nem fognak okozni - mosolyodok el a maszk alatt, és közelebb lépek az őrökhöz. Miközben Mr. hogyishívják kifaggatja őket, én átkutatom rádiókért, sokkolókét, minden olyan dologért őket amivel problémát tudnának nekünk okozni.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 6:55 pm

Legalább megnevettettem a fickókat. Nyomok feléjük egy széles vigyort. Michelle-t leütötték. Ezt nem kellett volna. Mr valamelyik dobot egy bombát, amitől 2 őr leesett a lépcsőn. A madár ember éles hangon sikítani kezdet, amitől a többi őr eldobta a fegyverüket. Bevallom én is eldobtam volna a fegyverem, ha a kezembe lett volna, ehelyett a földre huppantan félelmemben. Megpróbálok feltápászkodni. Az egyik őr fegyverét meg próbálom elvenni, hisz fordult a kocka. A fegyvereiket össze gyűjtöm egy helyre, hogy ha meggondolják magukat ne legyen esélyük újra frontemberesdit játszani. Majd megnézem, hogy milyen ruha van rajtuk. Lehetőség szerint felveszek egyet.

// Kedves mesélő: lennél olyan kedves és leírnád nekem milyen ruhájuk van? Persze csak akkor, ha fel is vehetem. Előre is köszönöm! //
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 5:53 pm

//Miért akarol te beöltözni? Attól még, hogy beöltözöl, ugyanúgy tüzet nyitnának, ha egy madárfejű, szárnyas elmbeteggel sétálgatnál az elmegyogyógyban, fegyveres bűnözők társaságában Smile //

-Nem tudjuk, hogy hová lehetett, mi mindig lerakjuk az iratok alá, lehet, hogy valaki elkeverte!

Mondja az őr remegő hangon.

Ezután Thomas lelövi a fickót:

-Na szóval urak! Még egyszer kérdezem: hol van az a kicsi kulcskártya, aminek az asztalon kellene lennie?!
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 6:14 pm

Oké, éppen arra eszmélek föl, hogy a szuperhős barátunk lelövi az egyiket. És nekem még azt mondták hogy senkit ne gyilkolásszunk le! Na szép mondhatom! Mi nem gyilkolhatunk, csak ez az enyhén James Bond beütésű fazon, na de jó így, nekem aztán mindegy, majd ha a Mr trió, duó, vagy valahánynak nem tetszik a stílusa, úgyis lecsapják, mint a taxiórát. Nekem a lépcsővel folytatott légyott éppen elég volt, hetekig kék-zöld foltjaim lesznek. Ilyenkor veszem elő az agyam és maradok csöndben, amikor a többiek beszélnek. Ez nem jellemző tulajdonságom amúgy, egy kis verés kell a csendhez.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 6:32 pm

~ Agyonlőtte az őrt! AGYONLŐTTE AZ ŐRT!! AGYONLŐTTE AZ ŐRT!!! ~ csak ez a gondolat jár a fejemben, amikor a testem öntudatlanul megmozdul. Pár métert közeledek a gyilkoshoz, amikor észbe kapok és megállok egy pillanatra. Eddig is mennyi őrrel végzett, akikkel mi is könnyedén elbántunk volna, és most ez.
Elönt a düh emiatt az őrült miatt, csökkenhetett volna az erőm, vagy ami még rosszabb el is veszthettem volna a másik énem. A düh vörös köddel fedi el a szemem, és nekirontok, a kezemet az arca felé lendítem:
- Te mocsok állat, nem ölünk! Nem érted, nem öljük meg az embereket! - megpróbálom megragadni a ruháját, és az öklömmel adni nyomatékot a szavaimnak.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 7:18 pm

// azért lenne jó a ruhataktikai szempontból, hogy pár őrt áttudok vele verni. Pl. azt hiszik fogoly vagyok. Esetleg elcsalok pár őrt egy területről, akik épp őriznek. Azt mondanám nekik, hogy hé fiúk itt a műszak váltást menjetek pihenni. De ha nem hát nem//

Hát dúrva. Csak úgy kiloccsantotta a fejét. Megölte. Érted? Megölte. Kurt felordít.
- Te mocsok állat, nem ölünk! Nem érted, nem öljük meg az embereket!- majd próbálja ráncigálni, esetleg egy- két ütéssel tudtára adni nézetét.

Én konkrétan le vagyok fagyva. Megpróbálok egy fegyvert szerezni, ha nem akkor elhúzom a csíkot és itt hagyom a társaságot. Amerre a srác távozott én is megpróbálok kiugrani és haza úszni. Olyan helyzetbe kerültem, ahol nem érzem jól magam.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 4:55 pm

Az őrök - kihasználva a konfliktust- azonnal elfutnak, szerencsére a fegyvereik nélkül, ugyanis Blaise ügyesen elrakta őket. Amikor Kurt Thomas felé nyúl, az megragadja a kezét és ideges rászól:

- Ez volt az utolsó figyelmeztetés! Hallom Mr. S-sel is kötekedtél, hát most jól figyelj: még egy lázongás és kitépeim a szárnyaidat! Fogd már föl, hogy ezek az emberek mind a mocskot védelmezik! Azért öljük meg őket, mert ne, hajlandók ezt a koszfészket átadni a hozzánk hasonló magasabbrendűeknek! Azt hiszik, hogy a hősök majd megállítanak minket. Hát ez nem így lesz. A miénk lesz a város, szóval dönts, hogy a jó oldalon állsz, vagy meghalsz mint ezek a mocskok!

Mr. A eközben Blaise elé ugrik:

-Hova-hova nyomozó? Hallotta Thomas szónaklatát, nem? Ha már elkezdtük, be kell fejezni, nem megyünk el a barátom nélkül!

Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 5:02 pm

Kénytelen voltam közelebb jönni, hogy lehetőség szerint az őrök ne sodorjanak le ismét a lépcsőn. Azt nagyon nem díjaztam volna....
- Elég érdekes nézőpont, de ha magának jól esik, csináljon amit akar. Ellenben akkor nem értem a kettős mércét, legutóbb még nem arról volt szó, hogy ne öljünk meg senkit? Vagy én emlékszem rosszul egy ilyen régi eseményre? - Szépe lassan közelebb sétáltam, de ügyesen az árnyékban lavírozva. Most jól esett az árnyékban lenni, már csak drága angyali lelkemnek is...
Igazán nem szoktam ám kötekedni, csak gondoltam jobb tiszta vizet önteni a pohárba.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 5:14 pm

Megpróbálom én is megragadni a kezét, és teljes erőből megszorítom, had ropogjanak benne a csontok. Ha még mindig nem tudja hogy ki is itt a főnök, beleeresztek egy emberes sokkot a páncélomból, hogy az izmai ne tudjanak engedelmeskedni, majd ha már a földön van még jól meg is taposom. Ezután felkészülök a többi Mr. támadására.

Ha nem tudom viszont megfogni a kezét akkor, felcsapom a plexit az arcomra, és teljes erőből megpróbálom lefejelni. Ha sikerül akkor folytatom tovább a támadást, és ott ütöm ahol csak érem. Ha már annyit kapott hogy nem tud védekezni, beleeresztek még egy sokkot, hogy biztos ne álljon többet fel.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 7:53 pm

- Rendben főnök, de ne keverjenek engem semmiféle mocsokba- majd Blaise hangosan elkezd szólni a többiek felé.
- Hé emberek nyugalom. Ma mindenkinek nehéz és kemény napja volt. Főleg furcsa. Végezzük el a melót gyorsan, és biztonságosan. Az erőnket tartalékoljuk. Mr. Izé elnézést. Merre is kell mennünk?- kérdezi Blaise és egy fegyvert elrakna.

// Egy fegyvert elrakhatok? Ha igen, akkor milyen típusút és hány tárral? Vagy esetleg gumibot?Bilincs is jó xD//
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 3:54 pm

// A jutalmad megkaptad. Ha elvennél egy fegyvert, azzal máris 3 kreditet megspórolnál, és emellé még jön a jutalom, ami rögtön 6 kredit. Ha ez így menne, foghatnál egy kést, levághatnád az áldozatok fejét, és azzal dobálózhatnál. Ez is fegyvernek számít, és tök ingyenes, de ameddig a mesélőd nem mondja, hogy most felveheted a stukkert, addig nem 'élhetsz ingyen' , még akkor sem, ha egyetlen egy golyód lenne. Különben is, kaptál már egy pisztolyt, arról nem is beszélve, hogy a másikat a saját döntésedből hagytad otthon.//

Kurtnek sikerült elkapni Thomas kezét, és kicsavarta. Mr. A nevetni kezd, erre Mr. S orbavágja őt, Griffet pedig kigáncsolja. Mr. A nekimegy Mr. S-nek , ez idő alatt Thomasnak sikerül visszarántania a kezét. Ezután az illető arréblöki a két Mr-t és a nyakánál fogva a falnak nyomja Kurtot, majd idegesen rászól:

- Tudod te, hogy ki vagyok én?! Tudod te, hogy ki vagyok én?! Te idióta! Feljebb dobtunk a ranglétrán! Biztosítottuk, hogy nagyhal legyél! Felajánlottuk neked, hogy segíts megtisztítani a várost, és hogy belépj A Szövetségbe! És te most rinyálni kezdesz, mert megöltem egy állatot?! Úgysem győzhetsz le minket, mi öten vagyunk, te meg egyedül! Ha meglépnél, megtalálnánk! Ha most azonnal lenyugszol, és továbbmehetünk, hogy kiszabadítsuk a barátomat, akkor megbocsáltok! Ha nem, az a te bajod lesz!
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 4:52 pm

Nem tudom milyen ördög bújt belém, amiért nem tudtam szép csendben nézni, ahogy a többiek szépen széttépik egymást, de mégsem ment, egyszerűen rám jött a mentsük meg a világot láz... Higgyék el nekem, ennél szarabb nincs is.
- És mégis pontosan ki lenne az, akit ki kéne szabadítanunk? Már ha tudhatjuk pontosan... - kicsit közelebb léptek a vitatkozókhoz, habár igazából nem hittem, hogy ez jó ötlet. Van elég zúzódásom így is, mi a fenének hősködöm? Na mindegy, ha már egyszer kinyitottam a szám...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 4:57 pm

Egy kicsit csökken az adrenalin szintje a véremben, és kitisztul a fejem. Lehiggadok teljesen, és csak utána válaszolok:
- Három másodperced van hogy levedd a mocskos ujjaidat rólam vagy elveszted őket. - ha nem enged el akkor lecsapom a sisakomban lévő plexit, és ha eléri a kezét akkor véres meglepetésben lesz része. Ha nem akkor a lézercsőrömet kapcsolom be, és a fejét célzom meg vele, miközben megpróbálom megragadni a karjait és beleereszteni egy elektrosokkot, hogy elengedjen. Ha ez sem sikerül akkor a lábaimat vetem be, és azokkal próbálom elrúgni magamtól.

Ha bármelyik sikerül és kiszabadulok a szorításából, egyenesen megállok a földön és felkészülök a támadás fogadására. Ha Thomast sikerül harcképtelenné tennem, akkor szembe fordulok a többi Mr.-rel.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 5:27 pm

// Furcsa. Nekem 8. De a fegyveremről meg is feledkeztem xD! Megszoktam, hogy más játékokban fel vehetek fegyvereket. De hát ez itt más. Sajnos. Biztos azért, mert ez egy képregényes frpg. //

Megpróbálok elindulni az egyik irányba, hogy megtaláljam a célpontot és kiszabadítsam. Fegyveremet előveszem és óvatosan lépkedek. Még hallom ahogy vitatkoznak. Megértem őket. Én sem szeretem azt, hogy ártatlanok hallnak meg. Hiába, hogy az ellenségnek dolgoznak, de ők kivannak szolgáltatva. Hisz minden a pénz körül forog. A pénz pedig a fejesek szablyák meg. Ki gondolkodott el azon, hogy miért van ennyire kevés pénze az embereknek és miért van másoknak annyira sok. A kereskedelmi bankok több pénzt tudnának nyomtatni, hogy senki sem lenne szegény, de akkor ki dolgozna az alsó rétegben? Lehet, hogy hamar elfogynának az áruk? Mivel tudnák irányítani a többi embert, ha nem lenne pénz?? A pénz egy papír. Egy csere eszköz, ami az üzletet lebonyolítja. Máshol megtudtak lenni pénz nélkül, igaz, hogy nem voltak olyan fejlettek.

Kérdéseim közepette megállok.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 4:43 pm

Thomas még időben elkerüli a támadásaidat, amikor elrúgod magadról, akkor Mr. A-ra esik:

- Hé, Thomas, csillapodj!

Mondja Mr. S. Thomas felkel, és jól pofánveri őt. Ezután Mr. S próbálja eltalálni, de Mr. A megfogja a csuklóját:

-A főnököt nem pofozzuk!

A hapsi erre rádobja őt Blaise-re:

-Helló, Lajhár!

Szól ideges hangon Mr. A, és egyenesen Michelle-nek hajítja a férfit. Thomas eközben újra Griff felé néz, és védekező állást vesz fel:

-Nos, eddig tartott a Szövetség?!

Kérdi Mr. S, és máris Michelle felé fut.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 4:58 pm

- Háháhááhááá - Nevetem el magam hangosan. A karmaimat belemélyesztem az alattunk lévő rácspadlóba, és ... :
~ Könnyebb lesz átvenni a vezetést mint gondoltam. Ezeket gyorsan elintézem, és megmutatom Mr. Rupertnek, hogy érdemesebb vagyok mindannyiuknál a szolgálatára. ~ ...bekapcsolom az elektromossággerjesztőmet a hátamon lévő táskában. Beleeresztek 30000 voltot a padlóba, csak akkor tudják elkerülni ezt a hirtelen jött támadást ha hipergyorsak az érzékei, vagy tud repülni.

Ha sikerült a tervem, és a földön fetrengenek az izomrángástól legalább a felük, akkor hangosan folytatom:
- Mindenki maradjon nyugton, átveszem az irányítást. Thomas nem hogy nem vagy alkalmas a vezetésre, de még a mocskot a cipőmről sem nyalatnám le veled. - Majd hogy ne is tudjon ellene semmit tenni, leütöm egy erős bal horoggal, ha tudom.

Ha nem sikerül akkor megint a sikolyt vetem be, és nekiugrok Thomasnak.
Megpróbálom a földre vinni, és test-test elleni harcba kényszeríteni. Ha sikerül akkor a karmaimmal megpróbálom hozzászegezni őt a padlóhoz, és utána a csőrlézeremmel vágni rajta egy szép sebhelyet, hogy tudja ki a főnök.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 5:02 pm

Oké, azt hiszem teljesen elvesztettem a fonalat. Miért nem képesek a pasik normálisan, minden zökkenő nélkül végrehajtani egy akciót? Most ki veszett össze kivel?
Habár igazából nem is érdekel, a lényeg, hogy engem hagyjanak ki az egészből! Öldököljék egymást, ha tesztoszterontúltengésük van, de bárki aki odafönt van, mondja már el nekem, engem miért nem lehet békén hagyni??
Amikor meglátom, hogy valaki felém indul, a biztonság kedvéért, sűrű árnyburkot vonok magam köré, ami remélem megóv, amíg csillapodnak a többiek.
- Most akkor mi történt, vége is az akciónak? - kérdezem a remélhetőleg biztos menedékből.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 5:22 pm

Nem votl esélyem elmenekülni. Mr. izé megfogott és Michelle felé lökött. Megpróbálok egy bukfenccel oda érkezni és tompítani az esést. Csak remélhetem, hogy amit rendőrségen tanultam, most alkalmazni tudom.
Ha bejön ami Kurt mondott akkor: Én megpróbálom lelassítani az időt. persze csak a reflexeim lesznek sokkalta jobbak. Amint látom hogy a földet közelíti az elektromos micsodája, akkor én megpróbálom Michellet egy asztalra lökni xD! Vagy ha nincs asztal, akkor átkarolom őt ha tudom, ha nem megy, akkor csak simán egy magam fogok felugrani a földtől. remélem csak egy pillanatra csapp az áram így amikor leérkezek nem kapok ütést. Ha lehetséges valami ventillátorba megkapaszkodok, ami le van földelve és csapás tutira ne méri.

Ha nem lesz Kurt-os rész: Akkor Bukkfencezek egyet. Remélhetőleg esésközben Michellet elérem és az árnyék pajzsa mögé bújok. Bekapcsolom a képességeimet és előrántom pisztolyomat. Majd az egyik Mr.-et célba veszem lábon, és lőni kezdem. Csak remélem, hogy találok. Ha támadnának megpróbálom kivédeni egy elmozgással, vagy ellépéssel, esetleg hajlással.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 7:41 pm

Amikor Kurt belevezeti a karmaiból az elektromosságot a padlóba, Thomas kiugrik az ajtón, akárcsak Mr. A és S. Blaise hősiesen cselekszik, bár asztal nincs a szobába, Michelle derekát átkarolva mindketten megmenekülnek a támadástól. A legnagyobb gond az, hogy a vezérlőpanelt is elérte az áram, és mindegyik látszólag tönkrement. A fények kialszanak Arkhamben, a riasztó pedig bömbölni kezd. Az egyik gép fel is robban, Kurtot el is löki magától, a 'zsebében' található sárga kártya, amit ellopott Thomastól kiesik a zsebéből. A férfi idegesen néz rá:

-Most megdöglesz!

Kiáltja, és pisztolyt fog rá.

Blaise és Michelle a terem bal sarkában landoltak, pont szemben Thomasékkal, köztük csak pár méter van...
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 8:06 pm

Szerencsékre felugrottam így megmentettem magunkat az áram csapástól. A riasztók szolnak. Zúg a fejem. Michelle rajtam van. Látom, hogy a Thomas ember vagy valaki, már nem láttam tisztán. egy szárnyas alakra fogta a pisztolyát. Vagy csak készült fogni a pisztolyát. A képességem még aktív volt, de éreztem ,hogy a végét járja. elővettem a pisztolyomat és céloztam.
- Dobd el a fegyvert- kiáltottam rá. michellét lelöktem magamról.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 8:47 pm

kitör a káosz, illetve röviden így lehetne összefoglalni a dolgot. A zsaru arrébb lök, amit szóvá is tennék, ha nem jönne azonnal az áramütés, amit megúsztunk. A természetem túl rossz ahhoz, hogy megköszönjem, de azért örülök neki, hogy nem lettem robbantott csirke. Amikor a fények kialszanak és minden sötétségbe burkolózik, úgy érzem magam, mint aki megevett egy konténernyi csokit. Eltöltenek a boldogsághormonok. Annyit voltam sötétben, hogy a szemem jól megszokta, így látom, hogy a pasik megint egymásnak estek. Kezd nagyon elegem lenni abból, hogy mindenki össze-vissza lövöldözik. A sötétségből erőt merítve, kötelek hullámoznak végig a sötétségen, ahogy hullámok a tengeren. A két férfi felé küldöm őket, remélve hogy megbéklyózza őket legalább addig, amíg kicsit letisztázzuk a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 11:05 pm

Csak egy pillanatig tart míg felmérem a helyzetemet.
~ A tervem nem sikerült megint, ebből már kezd rendszer lenni. Na mindegy, ha jól forgatom a kártyáimat akkor még jól is kijöhetek ebből, és talán még mellém is állnak ezzel a őrült gyilkossal szemben. ~ Széttárom a karomat, szinte megadólag, közelebb lépek a kártyához:
- Add fel te őrült, most az esztelen gyilkolással nem mész semmire. Nem hogy irányítani nem tudod már ezt a szedett-vedett csoportot, de már a fele meg is akar téged ölni. Ha most jó fiú leszel és leereszted a fegyvert akkor nem öllek meg. - mondom a szemében, olyan dühvel a hangomban amit nem lehet félreérteni - Pedig megérdemelnéd. - Teszem még hozzá fél hangosan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A torony    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A torony
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Wayne Torony
» Szeptember 11- Wayne Torony
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Bal oldal
» Szeptember 11 - Wayne Torony, 89. emelet.
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Jobb oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Arkham sziget :: Arkham elmegyógyintézet-
Ugrás: