Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
A torony    296245150474wildcat..........A torony    Teenansrobindccomicssup..........A torony    Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
A torony    39843828 A torony    79830643

 

 A torony

Go down 
+2
Genzo
Batman
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 6:41 am

Nagyjából 5 percnyi út után, az őr Genzohoz szól.

-Ez volt Pygen cellája...

A torony    Gfdf_www.kepfeltoltes.hu_

Mondja, majd egy csigalépcső felé mutat, amit innen is jól látni.

-Az... az visz fel a toronyba. Ott kell lennie Pygennek. Nekem most mennem kell. Át kutatom az épület többi részét is, hogy minden rendben van-e.

Ezzel az őr távozik, ha csak nincs több kérdése Genzonak, és a köpenyes előtt már csak jó pár lépcsőfok áll. A torony olyan akár egy középkori bástya, apró ablakok vannak oldalán, míg nem végül a férfi fel ér a tetejére. Ott több ajtó is van, de csak az egyiken szerepel a "Dr. Arham irodája" felirat. Ott kell lennie a keresett személynek...



A hozzászólást Batman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 12, 2010 12:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 1:47 pm

Megérkeztünk a toronyba. Nem vagyunk messze attól a helységtől, ahol Pygen tartózkodik, és elhaladunk az illető cellája mellett is. "Most megvagy, te szemétláda!" - gondolom magamban, hiszen már csak lépésekre lehetünk Pygentől.

Az őrnek az utolsó pár méterben jut eszébe, hogy el kell menjen szétnézni az épület többi részében is. Miért pont most megy el? Ennyire félne Pygentől? Vagy valami rosszban sántikál? Szerintem inkább az első, bár kitudja. Most viszont vár rám egy őrült, akit vissza kell vigyek a cellájába. Az egyik iroda ajtaján a "Dr. Arkham irodája" felirat áll. Itt kell legyen az az elvetemült. Berugom az ajtót, és lelkiekben készülök egy esetleges támadásra.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 5:44 pm

Genzo érkezése hatásos belépőnek tűnik, ám az irodában lévő Pygent ez nem hagyja meg. Az íróasztal mögött ücsörög, arca homályba vész, csak vészjósló mosolya az amit a pislákoló éjjeli lámpa megvilágít.

A torony    Hghgfhgf_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_

Az iroda szokásos berendezésű, semmi különös nincs, talán kissé régimódi... Pygen mikor végig néz a vendégén, elmereng egy kicsit, majd egy papírvágót és egy ollót vesz elő az asztal fiókjából.

-No lám, no lám. Kit fújt elém a szél. Micsoda szerelés, micsoda pompa. DE A RABSZOLGÁMMÁ TESZLEK!!!

Ezzel kirúgja maga alól a széket, az asztalra ugrik, onnan pedig Genzo felé. Nem csak egyszerűen a földre akarja teríteni, hisz kezében bár nem egy hivatásos fegyver lapul, ám az olló és apapírvágó maradandó, és akár súlyos, halálos sebeket is okozhat. Nem lebecsülendő eszközök. Genzonak gyorsan kell cselekednie, ha nem akarja, hogy arcába álljon valami...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 11:35 am

-Itt vagy, te szemét! Gyere szépen, legyél jó fiú, megyünk a cellába, igen.

...

-Rabszolga? Ne nevettes öreg! Te engem? Na gyere. Ha eltudsz velem bánni, leszek a rabszolgád. De ez nem hiszem, hogy be fog következni. Ismered a barátomat, Sziklát? Menj és szedd össze a földről, mert már odatettem.

Az őrült elég elszántnak tűnik, de szerintem ez kevés lesz ide. Bár vigyáznom kell, mert kés, villa, olló, papírvágó elmebajos kezébe nem való. Akár még meg is sebezhet a lököttje, de azért egy olló és egy papírvágó csak nem egy szamurájkard vagy egy bárd, amikkel már szintén volt dolgom. Nem is tudtam, hogy itt a diliházban megy a WWE Raw közvetítés, a csávó Undertakert meghazuttolva veti rám magát az asztalról. Megpróbálom ellökni, mint egy felém repülő labdát, majd ha padlót fog, elveszem tőle a "fegyvereit", és eldobom őket, nem süllyedek olyan mélyre, hogy egy idegbeteg embert egy ollóval és egy papirvágóval sebesítsek meg. A beteg a lökésemtől minden bizonnyal "megszelídül", nem hiszem, hogy újból nekem támadna utána. Bár még lehetnek meglepetések, hiszen először Szikla is felkelt a támadásom után, és újból nekemrontott. Jobb lesz, ha felkészülök még egy támadásra, de haladjunk sorba, megpróbálom ellökni magamtól a tagot, aztán várom a következményeket.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 12:13 pm

Pygen nagy lendülettel ugrik Genzora, és ezt ki is tudja használni, mert akár egy labdát úgy üti vissza. Erejéből adandóan, valóban úgy repül el Genzotól, akár egy labda, de ez sajnos vagy épp nem túl könnyen megy. Pygen az iroda másik végébe esik, kitörvén az ablakát, és több métert zuhan a mélybe...
Hallani, ahogy kiáltása egyre inkább elhalkul a zuhanás közben, és átvált fura, röhögő nevetésre. Egy fa lombkoronája közé esik, majd pedig a földre. De mire Genzo kinézne, a férfit sehol nem látni. Eltűnt, mintha ott sem lett volna. Ebben a pillanatban lép be a már korábban is látott biztonsági őr. Fegyverét maga előtt tartja, és mikor az irodába lép mindenfelé hadonászik a nyugtató pisztóllyal, hátha segíthet, de Pygen sehol sincs.

-Hová tűnt? Hová tűnt Vincent Pygen?

Kérdi értetlenül, közben látni, hogy az iroda előtt nem messze két további beteg van megbilincselve. Az őr valóban a dolgát végezte, és a szökni próbálók után kutatott.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 11:38 am

Hú, asszem egy kicsit túllőttem a célon. A pofa kiesett az ablakon. Az őrültje még a zuhanás pillanatában is nevetett. Talán így tervezte? Így akart volna megszökni? Akárhogy is, de sikerült neki.


-Hová tűnt? Hová tűnt Vincent Pygen?

-Ööö... kiszállt az ablakon. Komolyan, amikor nekemugrott, ellöktem magamtól, és kirepült az ablakon. De látom te szebb munkát végeztél, mint én, elkaptál még két beteget. Szép. Én viszont utánaeredek Pygen barátomnak, mert vele ellentétben, ha én kiugrok egy ablakon, fenn is maradok a levegőben. A környék felett repkedve megtalálhatom, és visszahozom ide, hacsak nincs kifogásod ellene.

Pygen nem juthatott messzire. Ha gyorsan utánaeredek, még elkaphatom. Ha megsebesült a zuhanáskor - ami minden bizonnyal így volt - akkor nem tud valami gyorsan rohangálni. HA jól sejtm, már csak ő nincs a helyén, ha visszahozom és bevágom a cellájába, helyreáll a rend az Arkhamban.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 5:49 pm

A biztonsági őr csak bólint Genzo szavaira. Nem akadályozza a férfit abban, hogy felkeresse Pygent. Könnyen elrepülhet, de hiába minden... akár mennyi időt is tölt a kereséssel nem találja a szökevényt, de még csak nyomokat sem arra, hogy merre indulhatott. Semmi...
Időközben, Arkham falai mögött ébredezik minden leütött biztonsági őr, akik vissza viszik a betegeket a cellájukba. A rendőrség is megérkezik, hogy megtudja mi történt, és maga, dr. Arkham is megjelenik. Sietve érkezik, és eléggé álmosan, és kissé mintha morcosan nézne körbe.

A torony    JeremiahArkham

Tudni akarja mi történt, és hogyan fordulhatott ez elő. Genzon múlik, hogy vissza tér-e a rendőrökhöz felvilágosítani őket, vagy nem. Névtelen segítő akar maradni, vagy kisebb hírnévre szert tenni. De bár hogy is dönt, az az őr, ki majd nem végig a köpenyes mellett tartózkodott, elismerően számol be az intézet vezetőjének, és a hatóságoknak.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzomb. Júl. 31, 2010 4:14 pm

Elrepülök, hogy előkerítsem Pygent, de hosszú keresgélés után sem bukkanok rá, így visszatérek az Arkhamba, közölni az őrrel, hogy nem tudtam kézrekeríteni a szökött beteget. Pusztán remélni tudom, hogy nem szabadítottam valami nagy veszélyt Gothamre, hiszen épp az ellenkezője az, amit célul tűztem ki. Visszamegyek az Arkhamba, akkor látom, hogy társaságom is van, és nem csak az őr, hanem a rendőrség, és maga a híres Dr. Arkham. Sokat hallottam róla, tisztelem az öreget azért, amit létrehozott, megtiszteltetésnek veszem a személyes találkozást. A kérdezősködő rendőröknek és a doktornak elmondok mindent úgy, ahogy történt. A nagyképűséget hanyagolom, csak annyit mondok, hogy segítettem az őröknek megfékezni a káoszt. Elmondom azt is, hogy az őr segítségével győztem le Sziklát, hiszen ha nem nyugtatózza be, nem biztos, hogy megúsztam volna a harcot. Bár örülök, hogy elmúlt a veszély az intézetben, azért még aggódok Pygen miatt. Közveszélyes és idegbeteg, nem mászkálhat szabadon. Elmondom a zsaruknak és Arkhamnak, hogy az egyik beteg kicsúszott a kezeim közül, és megszökött, de megígérem, hogy elő fogom keríteni, hiszen miattam szökött meg. Miután ezeket elmondom, kíváncsian várom a rendőrök illetve a dok válaszát, illetve a további kérdéseiket.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeVas. Aug. 01, 2010 7:13 am

Genzo szavait a biztonsági őr is megerősíti, a rendőrök pedig eléggé ellenszenves arcot vágnak, de leírják mind azt ami elhangzik. Arkham közelebb lép Genzohoz, majd körbe járja őt, és üdvözli.

-Jó Estét! Igazán hálás vagyok, a tettért. Tudja kételkedtem magában... azt hittem, hogy ön egy fikció. A saját szememmel látom.

Ezzel Arkham egy diktafont vesz elő, és halkan motyogni kezd bele, amit nem igazán lehet érteni, de egyértelmű, hogy feljegyzéseket végez magának Genzo láttán. El állt a lélegzete, hogy létezik ember, ki képes repülni. Mikor befejezte, oda lép a férfihoz, és ismét kezet rázna vele.

-Köszönöm, hálásan köszönöm.

Majd egy rendőr dünnyög az orra alatt egy másik társával.

-Ja, de az nem baj, hogy egy elmebeteg Gothamra szabadult...

Genzo szembesülhet azzal, hogy vannak olyanok, kik elismerik amit tesz, és talán még bálványozzák is ezért, mint a biztonsági őr, vagy dr. Arkham, és akadnak olyanok, akik nem ismerik el a tettét, bármit is visz végbe. Mindig lesznek kérkedők, akik vissza fogják utasítani a Genzo és hozzá hasonlók segítségét...


Vége

Epilógus
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 7:15 pm

Ez szép. 15 őr a földön plusz 3 a tetőn kábító lövedékkel. Remélem a többiek is hallották. Az a repülő pasas elkaphatná őket. Nincs más hátra, bekapcsolom a szuper képességemet. Nagyon gyors reakció idő és mozgás, jobb hallás, látás, és szaglás. Fújj a csatorna bűzét érzem, pedig rég elhagytuk azt a helyet.
Kiugrok a csatorna nyílásból és megragadok egy férfit. Remélem a meglepetés erejétől lefagynak, így eltudom lökni őket a fegyveres társaihoz, ezzel őket feltartóztatva. Majd a hozzám legközelebbre eső pasast tökön próbálom rúgni,és ha nem sikerülne, akkor megtérdelem a fejét. Gyorsaságomat kihasználva próbálom el venni a gumibotját. Rendőri mivoltomnak és a kravmagás edzéseknek köszönhetően jól bánok az ilyen fegyverekkel, akár kettővel is.
ezek után gyorsan szétnézek, várom, honnét támadnak és próbálok kitérni a támadások elől, vagy a testfelületükön rést keresni, ahol megtámadhatom őket, úgy, hogy ők nem tudnak majd reagálni. Legyen ez lágyék, tarkó, gyomor száj. Próbálok a lőfegyveresekhez közel jutni és harcképtelenné tenni őket. Rendőr vagyok, meg értem őket, nem tehetnek semmiről. Biztos halálra dolgozzák magukat, hogy a családjukat eltudják tartani. Nem akarom, hogy ártatlanok halljanak meg az én kezem, vagy bárki másé által. Lehet, hogy nem bírok pár embert, de azokat indokoltan nem bírom. Nem vagyok gyilkos. Hülye voltam, hogy ilyen szituációba keveredtem. Bárcsak vissza forgathatnám az időt.


A hozzászólást Blaise összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 04, 2010 1:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 7:20 pm

Szépen lassan lépdelve haladok a többiek előtt. Nem vetek be semmilyen akrobatikus mutatványt vagy kunsztot. Megpróbálok felsőbbrendűnek és félelmetesnek látszani, hogy csak az támadjon meg aki nagyon bátor vagy ostoba.
Akik megközelítenek azokat megcélozva próbálom kiütni elektromosököllel, majd ha közelembe ér akkor megvárom míg lesújt, és felfogja hogy a páncélom eléggé szigetelt ahhoz hogy ne tudjon kárt okozni bennem. Majd az isten adta fegyvereimmel (ökleimmel) tanítom móresre a túlságosan merész támadót.
A szárnyaimat szorosan magamhoz húzva tartom, hogy ne nyújtsanak jó célpontot.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 8:55 pm

Még mindig azon agyalok, amit a csatornában hallottam, amikor szinte meglepetésszerűen vetnek minket az oroszlánok elé. Azt hiszem nem csoda, hogy igen hamar kiröppen a fejemből az, amit az a két furcsa fazon susmorgott odalent a bűzben, most fontosabb dolgom is van náluk.
Úgy tűnik a fiú már alaposan belekezdtek a dologba, mire kissé helyrerázom szintzilált idegpályáim. Végül azonban csak sikerül, és én sem akarok adósa maradni a főnökeinknek.
Tudom, hogy nem engedhetem közel magamhoz az ellenséget, mert valljuk be férfiasan, szuperhősnek igencsak gyengécske vagyok, ami az izomerőt illeti. Alig pár másodpercig tart csak, mire összeszedem magam és felmérem a hely árnykészleteit. Támad egy nagyon kreatív és őrült ötletem. A lehető legtöbb árnyat gyűjtöm magam köré, és kedvenc kutyáimat formázom meg belőlük. A három árnyakból kavart dobermann igencsak elrémítő mellettem. Aki azonban túl közel jön, az megtanulja, hogy az árnyékfog éppen akkorát mar, mit az igazi, ha nem nagyobbat. Halkan elnevetem magam, az egész helyzet furcsaságán, majd kisimítom éppen koromfekete hajam az arcomból. Nem nézek a többiekre, a kutyáim figyelem.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 6:42 pm

Blaise tökönrúgása sikeres volt, azonban a gumibotot már nem érte el, mivel az őr megragadta a kezét és elhajította magától. A lőfegyvereseket ugyan nem érte el, de azok - a többi őrrel együtt- most nem rá figyelnek, hanem a szárnyas alakra, Kurtre, aki éppen már kettő őr terített le. A figyelem másik középpontja Michelle kutyája, aki sajnos még nem terített le senkit, az őrök ugyanis próbálnak elfutni előle.

Mr. A és Mr. S láthatóan profi harcosok, 2-2 őrt könnyűszerrel elintéztek...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 7:10 pm

- Adjátok meg magatokat, puhány emberek. - ordítom fennhangon - Semmi esélyetek ellenünk. Ha kedves az életetek akkor felhagytok az ellenállással, és eldobjátok a fegyvereiteket.
A felszólításon nyomatékosítására felrepülök pár méterre a levegőbe, és a karmaimmal megpróbálok felrántani egy pár őrt, hogy harcképtelenné váljanak.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 11:15 pm

- Ez az hallgassatok a madár ember tanácsára. - kiáltom a tömegnek, majd meg próbálok kitérni az ellentámadásaik elől. Képességemnek kihasználásával, csak remélem nem kapok ütést és eltudok hajolni ,vagy oldalazni a támadások elől. A hozzám legközelebb eső őrt meg próbálom hatástalanítani egy jobb és egy bal egyenessel.
- Ezt nektek, ha nem értettek a szép szóból. Mossátok ki a fületeket.- ha lehetséges az egyiket pofon vágom a fülén, hogy megszédüljön, majd nyomatékosítani próbálom pár felütéssel, ami először a hasában érezhető a bal kezem által, majd a jobb kezem próbálom az állába ütni.
- Nah mi van?- szólok nekik.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 12:16 am

Nem tehetek róla, hogy szerényen fejezzem ki magam, bujkál bennem a kisördög. Nem, igazából az árnyak mintha simogatnák belülről a hasfalam, mintha ki akarnának törni, vagy inkább beolvadni a bőröm alá. Durva és érthetetlen érzés, de képtelen vagyok nem odafigyelni rá. Muszáj felnevetnem, de nem halkan ám, hanem szép normális hangerővel.
- Na gyerünk gyerekek, figyeljetek oda a fiúkra, jobban jártok, nem lesztek kizsigerelve. - Nem tudom, hogy ördögien mosolygok-e, de úgy érzem magam. Tüntetően félre biccentem a fejem a lábam körül pedig érzem az árnykutyák mozgását.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 12:12 pm

Az őrök többsége elfut, ám ezt Mr. S nem nézi jó szemmel, ugyanis félő, hogy megnyomják a riasztót, vagy valami. Futni szeretne utánuk, de Mr. A megfogja a vállát, és a tetőre mutat. Az összes őr a fegyveresekhez rohant, és most mindegyiknél ott pihen egy-egy puska, teli nyugtatólövedékkel. Az egyik őr azonnal a társaságra kiállt:

- Dobjatok el mindent, kezeket a tarkóra, és feküdjetek a földre, vagy lövünk!

Mr. A a három 'jóbarátra' néz, és biccent nekik, hogy tegyék azt, amit az őrök mondanak. A két Mr már a földön fekszik, látszólag ártalmatlanul...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 1:29 pm

- Lőjetek nyugodtan! - ordítom vissza nekik - Semmit nem értek vele. De ha megpróbáljátok akkor csak a szívemre célozzatok csak úgy tudtok megölni ha szíven lőttök.
Ezzel előre lépek hogy minél jobban takarjam az újdonsült társaimat, de azért a szárnyaim még mindig az érzékeny pontok közé tartoznak, ezért továbbra is szorosan mögém húzom hogy ne tudják eltalálni. Emellett még a sisakomat is elzárom a plexivel, hogyha esetleg mégis lenne egy mesterlövész közöttük akkor se tudjon fejen lőni.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 3:57 pm

Nincs mit tenni, az emberek oda rohantak a fegyveresekhez. Azok ránk szegezték a puskájukat és feladásra késztettek. Én fel emeltem a karjaimat és megadom magam.
Elég hülyén nézett ki, hogy ezt teszem, mivel a repülő ember nem akarta meg adni magát. Azon gondolkodtam, hogy ha közelebb lépnek, annyira, hogy elérjem a puskájukat, akkor megpróbálom az egyiktől elvenni, úgy, hogy közben a puskatusával fejbe verem, utána az egyiket lelövöm. De csak akkor csinálom ezt, ha a feltételek engedtek.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 5:54 pm

Ez így nagyon nem lesz jó.
Tévedés ne essék, nem a helyzet aggasztott, nagyon durván fog hangzani, de most azt éreztem a legkisebb problémának, hogy a magukat majdnem megadó emberkék ismét ellenünk fordultak. A fő problémám saját magam voltam. A gondolataim el-elhomályosultam a világra mintha bársonyos sötét függöny borult volna. Kezdtem túllépni a megengedett használati időt. Két választásom volt, vagy elengedem az árnyakat, de akkor teljesen tehetetlen leszek, vagy játszom a végzettel, kockáztatva azt, hogy kiszámíthatatlan leszek, az árnyak fognak irányítani. A fejemre szorítottam a kezem, hátha ez elűzheti a ködöt a fejemből. Csak alaphangon voltam tisztában azzal, hogy mi történik körülöttem. Éreztem, hogy térdre rogyok és szorítom a fejem, de a külvilág elhomályosult. Ellenben még mindig haboztam, próbáltam tovább táncolni a kötélen, és reméltem, hogy a többiek addig is jutnak valamire.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 10:52 am

Blaise fölöslegesen gondolkodik azon, hogy hogy juthatna fel, mivel hosszú odaáig az út, az őrök pedig vagy őt, vagy társait lelőhetik. Michelle haja lassan visszaszőkül, és látszólag eltűntek az árnyak.
Kurt bátor, de nem számolt vele, hogy tökös őrökkel van dolga, akik egy golyót lőttek el a feje mellett, valószínűleg direkt csinálták, hogy megmutassák: ők bizony nem félnek lőni.

Az őrök sustorogni kezdenek, majd pár másodperc múlva mindegyik fickó rácéloz 1-1 emberre. Nyílván meg akarják őket lőni nyugtatóval, hogy aztán megkötözzék őket. Már a ravaszon van az ujjuk, amikor az egyik ablak betörik, és egy sisakos fazon lép be. Arcát nem látni, eltakarja a sisak, ami a kommandósokon szokott lenni. Mindkét kezében egy-egy pisztoly, amivel az összes őrt fejbelőtte. A lépcsőhöz megy, majd lesétál a többiekhez. Mr A és S azonnal feláll, és mosolyogva üdvözlik:

-Elkésett! Mindenesetre örülünk, hogy ittvan!

A kommandós odasétál a hármashoz, majd a kezét nyújtja:

- Thomas vagyok! Önök meg nyílván Griff, Árnylány és Lajhár.

Mondja, majd kezet nyújt mindhármójuknak.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 11:19 am

- Szevasz Thomas. Örülök hogy kihúztál a csávából minket. Nem lett volna túl jó dolog pár évet lehúzni itt az intézetben - mondom el neki majdnem a teljes igazságot.
~ Rövid úton ki kell iktatnom ezt a fazont. Csak egy hidegvérű gyilkos nem már. Ha a közelemben marad még bajt okozhat, és nem szeretném ha valami váratlan történne egy ilyen helyen.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 11:37 am

Hát semmi esély nem látszott arra, hogy megmenekülünk. A Grifftől sem féltek. Egyszer csak ki törik az ablak. Egy kommandós fazon áll két stukkerrel a kezében. Minden őrt fejbe lő uram irgalmaz nekik. Sajnáltam az őröket. De fordítva ők engem nem sajnáltak volna. Megértem őket hisz a munkájukat végezték. Csak rosszkor voltak rossz helyen és időben. Ha vége ennek az akciónak lemosom magamról a bűn mocskát és új életet kezdek.
A kommandós fazon felénk közeledik, majd bemutatkozik.
- Üdv és kösz, hogy segítettél- ami idegesített benne, hogy tudja a nevemet. Itt mindenki ismer? Lehet a sok akciómról halhatott már.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 3:00 pm

Hirtelen elengedtek az árnyak. Ez furcsa volt, hiszen többnyire foggal körömmel kapaszkodnak belém, és hogyha egyszer a segítségemre hívom őket, mindenképp be akarják rajtam hajtani a számlát, amiről én nem is tudom, hogy mi áll rajta. Amikor mégis eleresztettek, különös nyugalom költözött belém és még a fáradtság is váratott magára, habár azért éreztem a kimerültséget. Kissé erőlködve fölálltam, épp időben ahhoz, hogy lássam az idegen színpadias belépését. Elcsodálkoztam rajta, hogy tudja a nevem, de arra jutottam, hogy valószínűleg a másik két különös fickó mondhatta el neki.
- Üdv. - köszöntem tömören. Nem szerettem azonnal a nyakába borulni a megmentőknek. Hiszen hékás, inkább szuperhős vagyok (habár nem a legjobb), mint a szuperhős cuki kis kedvese!
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 4:38 pm

Thomas mosolyogva elindul egy lépcsőn, egészen a torony tetejéig. Közben pár hasznos infóval látja el a társaságot:

-Volt ma egy kis lázadás a harmadik emeleten, szóval lehet, hogy arrafelé sok őr lesz. Ezen kívül mindenfelé találkozhatnak majd velük, mert pár rabot még mindig keresnek... Csak remélni tudom, hogy nem botlunk a szökevényekbe!

Eközben mindenki megérkezik az emeletre, ahol rengetek műszer van, és belátni az egész szigetet. Látszik, hogy ezerszámú őr portyázik kinnt, de rabot sehol sem látni. Aztán hirtelen egy hangot hallhatnak a hátuk mögött. Ha odanéznek, az egyik asztal alatt egy 15-6 éves srác gugol, és sírdogál, és közben magába beszél:

-Mondtam, hogy nem fog sikerülni, Justin... meghalt a mama!
- Ha még egyszer kritizálsz, itthagylak! A mama nem halt meg, majd visszajön értünk!
-De hát láttam, amikor bezuhant a szakadékba!
- A MAMA ÉL!

A fiú egyedül van, magába beszélget, valószínűleg skizofrén. Az utolsó mondat után egy pofont ad magának, ezután felkel az asztal alól, és Michelle felé fut:

- MAMIIIIIIII!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A torony    Empty
TémanyitásTárgy: Re: A torony    A torony    I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A torony
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Wayne Torony
» Szeptember 11- Wayne Torony
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Bal oldal
» Szeptember 11 - Wayne Torony, 89. emelet.
» Szeptember 11 - Wayne Torony, Jobb oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Arkham sziget :: Arkham elmegyógyintézet-
Ugrás: