Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még 296245150474wildcat..........Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Teenansrobindccomicssup..........Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még 39843828 Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még 79830643

 

 Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még

Go down 
+2
Kawada O-Sawa "Kenjö"
Adam Stamford
6 posters
SzerzőÜzenet
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Empty
TémanyitásTárgy: Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még   Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még I_icon_minitimeSzomb. Aug. 14, 2010 8:21 pm

Remélem nem baj, hogy megnyitottam, végülis nem számít reklámnak.

Én játszottam:

Fuh jó sok helyen... pár példa:

Dragon Ball Z FRPG

Smallville FRPG

Alkonyat FRPG

Az Erő Útjai

Harry Potter FRPG
stb...

Játszom: DC Universe FRPG, Marvel Polgárháború (saját)

Játszanék szivesen:

X-men reneszánsz (az előtörténetem félig kész van, de már olyan sok a játékos, meg nem ismerem az oldal történetét, hogy inkább még várok a reggel [igaz lehet csak rosszabodik a helyzetem])

Csillagkapu Multiverzum (ha ismerném a történetet)

Star Trek (ugyanez)

Hold Kór ( ide nem tudom miért nem jöttem fel... talán lusta vagyok előtörit írni)
Vissza az elejére Go down
Kawada O-Sawa "Kenjö"
Bűnüldöző
Kawada O-Sawa


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Gotham City

Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még   Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még I_icon_minitimeSzomb. Aug. 14, 2010 11:51 pm

Hali

New Dark Age (mesélek)

Cyberpunk 2020 (meséltem)

Online MAGUS (játszok de Codexet a Zárt Kalandokban)
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még   Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 10:39 am

Ezen kívül csak egy frpg-vel játszom, az is eléggé leterhel. Ez egy fantasy világban játszódik. Egy kis kedvcsinálónak az admin köszöntése:

Gondolkoztatok már azon, vajon milyen lehetett kedvenc fantasy világaink születésének idején kalandozni? Itt persze nem maguk a játékok születésére gondolok, hanem egy az egyben a világok első pillanataira, a teremtésüket követő eseményekre. A szerepjátékok általában csak, mint a dicső, vagy épp rejtélyes múltként szoktak utalni a teremtés napjára, és a kezdeti időszakra, ám nem találkoztam még olyannal, amelyik megpróbálná elérni azt, hogy a játékosok a bőrükön érezzék, milyen lehetett megteremtődni, majd elindulni a nagy, és ismeretlen világba, szerves részeivé válva a világ teremtéstörténetének, és a kezdeti idők mítoszainak. Én most, bevallom nem először, éppen erre vállalkoztam.
Egy kalandot fogok indítani, mely saját világom teremtésének napján indul. A játékosok az általam kitalált fajok egyikének bőrébe bújva pedig lehetőséget kapnak arra, hogy kipróbálják magukat, érdemesek-e arra, hogy egy legenda részévé váljanak, vagy történetük a feledés homályába vész. S mivel sem a világ, sem lakói nem valami kőbe vésett rendszer részei, a játékosoknak itt valóban meg van rá a lehetősége, hogy nyomot hagyjon a világban.
Aki tehát ezek után kedvet kapott ahhoz, hogy
- az Alkotás Korának legendás alakja legyen, kinek ereklyéiért háborúk dúlnak majd a későbbi korokban
- városok alapkövét tegye le, melyek romjai közé az utolsó időkben kalandorcsapatok ereszkednek alá a nagy kincsek, és ősi kultúrák hagyatékai reményében
- népek alapítóatyja legyen, s bölcs törvényei nyomán egész társadalmak emelkedjenek a magasba
- a legősibb és legpusztítóbb varázslatok megalkotója legyen, melyek csak a legrejtélyesebb, és legjobban óvott könyvtárakban maradnak fent, nehogy elpusztítsák velük a világot
- rettegett, halhatatlan mágus, vagy hatalmas félistenként kezébe vegye a világ sorsát, és végigkísérje egész történelmét
jelentkezzen bátran, és én elvezetem az Utolsó Létsíkra, Gubancvilág születésének pillanatába, a helyre, hol minden valóra válhat.

Alkotó

http://utolso.freeforums.org/
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még   Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 10:55 am

Én csak ezen játszok, de felregisztáltam a Smallvilee FRPG-re is (megtaláljátok a társoldalaknál, vagy itt a bal oldalon), de ott valami adatbázisgubanc miatt nem enged belépni, tehát egyelőre ez marad, és ezen a kettőn kívül nem is tervezek máshol játszani. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Sheodon
Bűnüldöző
Sheodon


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Jul. 10.

Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még   Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 3:59 pm

[A MÚLT]

- XY /Játékos/ - Valami random oldalon ismerkedtem meg az FRPG-vel, nem is emlékszem már mi volt a címe. Itt kezdtem el először játszani, ahol az előtörténetet jól írtam meg, bár volt kis segítségem azért, főleg abban hogy mit hogyan kell megadni. Smile Aztán itt kezdtem belerázkódni, de tudtam, hogy ekkor még elég amatőr voltam.
- Miracle /Játékos/ - Ez egy amolyan fantasy/real life keverék játék volt, ahol egy portál volt az emberek és a Fantázia birodalma között, és azon lehetett átjárkálni. Ismerősöm csinálta, és jó hosszú ideig elvoltam rajta, csak sajna aztán bezárta az oldalt.
- Star Wars KotOR FRPG /Játékos, Kalandmester/ - Ismerős csinálta, és meghívott minden SW-buzi ismerősét, köztük engem is. XD Meg ugye tudta azt is, hogy van RPG-s/FRPG-s múltam, úgyhogy eleinte játékosként kezdtem el játszani. Eleinte nagyon rövid, de tényleg rövid posztokat írtam (max. 2-3 mondat, 1-2 sor általában), aztán belerázódtam, és egy bekezdés is néha összejött. Viszont minden megváltozott, mikor mesélő lettem, és szabad kezet kaptam, ott aztán voltak több tíz soros reagok is. Később ezt a tapasztalatot valamilyen szinten átültettem játékos térbe is, bár azóta is inkább mesélőnek tartom magam, mintsem játékosnak. Very Happy

[A JELEN]

- Dc Comics FRPG /Játékos/ - Nos, ezt nem kell megmagyaráznom. Smile Az FRPG toplistán találtam rá, de valószínűleg ha hónapokkal korábban találom meg, rá se kattintok, ugyanis ez pont azután történt, ahogy kipörgettem a Batman: Arkham Asylumot, ami egyrészt a hozzáállásomat változtatta meg a Batman Univerzumához (végre láttam hogy nem gyerekes harisnyás képregényhősként mutatják be Batmant), másrészt jobban megismertem azt.
- Kardok Krónikái FRPG /Admin, Mesélő/ - saját szerepjátékom, bár tudom, hogy nem ezen játszottam először, de nem is utoljára, mégis utoljára hagytam a listán, mert úgy illik. Smile
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még   Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 5:32 pm

Ez az első ilyen jellegű oldal, amin játszom, szóval eléggé tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Egyelőre nem tervezem, hogy mással is játszom, de van egy-két érdekesebb. Smile
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még   Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 4:13 pm

Na akkor most kezdtem bele a Full Metal Alchemist-es Frpg-be írtam egy szép ötoldalas előtörténetet és pszichopatára sikerült hogy eltölt a büszkeség Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még   Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Melyik fórumon játszottál/játszol/játszanál még
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Melyik Batman film a kedvenced?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó-
Ugrás: