Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Utcák, sikátorok - Page 2 296245150474wildcat..........Utcák, sikátorok - Page 2 Teenansrobindccomicssup..........Utcák, sikátorok - Page 2 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Utcák, sikátorok - Page 2 39843828 Utcák, sikátorok - Page 2 79830643

 

 Utcák, sikátorok

Go down 
+5
Genzo
Sheodon
Adam Stamford
Michael White
Batman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 8:47 am

A három ninja nem veszi fel a sértést, de még csak a szemük se rebbent meg annak hallatán. Csupán ismét felváltva kezdenek beszélni.

-Micsoda tiszteletlen...

-... alak az ilyen...

-... Nincs ...

-... helye ...

-... köztünk ...

Ezzel megindulnak Michael felé elrugaszkodva, és mind lecsapni készül katanájával. Elképesztő gyorsasággal iramodnak meg, ami felteheti a kérdést, hogy emberek, vagy többek annál? Szint mire észbe kap Michael a három támadója mellette van, és nyakát készülik szegni.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 9:59 am

Most nincs időm poénkodni a sztereójukkal, túl gyorsan támadnak. Lehet nem csak emberek, hanem nekik is szupererejük van? Elvégre nem ők lennének az egyetlenek. A legközelebbi én vagyok, de több emberről is hallani az újságokból és tévéből.
Nincs időm azon töprengeni, hogy mégis mik ezek, harcolnom kell. Három oldalról vesznek körbe, a nyakamra céloznak. Szerencsére én is gyors vagyok, remélem még náluk is gyorsabb. A rajtuk való átugrást nem merem megkockáztatni, a végén még levágnák a lábamat, vagy rögtön kinyírnak. Megpróbálom kivédeni a baloldali nidzsa kardját, az előttem levőnek lefogni a kezét támadásnál, míg a mögöttem állót megpróbálom sípcsonton rúgni, hátha összeesik tőle és akkor egy gonddal kevesebb. Egyelőre csak abban bízhatom, hogy elég gyors vagyok ahhoz, hogy kijátsszam refelxeiket. Remélem sikerül, nincs kedvem meghalni...
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:10 am

Két kard egymásnak feszülve csendül fel, mikor a pengék találkoznak. Michael kivédi a bal oldali ninja támadását, ám érzi, hogy nem ment olyan könnyen, hiába az emberfeletti reflexek, ez az alak lehet fel veszi vele a versenyt. A következő támadó karját sikerül elkapni, de ezzel két irányba kell erőt kifejtenie Michaelnek, és ez jelentősen megcsapolja az ellenállását az ellenfelei ellen. Az utolsó támadó sípcsonton rúgása viszont sikertelen, mert az lábával védi ki. Hiába az emberfeletti gyorsaság, erő és reflexek, ez a trió felveszi velük a kesztyűt, és ez arra enged következtetni talán, hogy nem is emberek. Vagy ha még is, akkor határaikat feszegetik. Michael nem bírja sokáig vissza tartani a két kardot, ami egyre közelebb, és közelebb kerül testéhez. Emellett pedig a harmadik fél ki kivédte a támadást azonnal válaszol célpontjának, és tarkón próbálja vágni könyökével azt. A bűnüldöző nyaka körül minden pillanatban szorul a hurok...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:26 am

Ez sajnos nem egészen úgy sült el, ahogy vártam, a mögöttem levő sajnos kivédte támadásom, sőt most visszatámad, a másiknak meg egyre közelebb kerül pengéje. Érzem, hogy dühöm egyre nagyobb, így erőm is növekszik. Kockázatos lépésre szánom el magam. Az ütéstől megpróbálok elhajolni, a bal oldalinak kardjának tartását elengedem, az előttem levőt megfogott karjával pedig megpróbálom berántani, ezzel helyet cserélve vele. Talán a támadások akkor őt érik, vagy legalábbis remélem kikerülök a hármas közrefogásából.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:39 am

Michael terve megvalósulni látszik, mikor egyszerű helycserés akciót hajt végre. Az ütés az egyik ninjat éri, de csupán az. Társa idejében megfékezi a kardcsapását. Össze szedik magukat, és felsegítik a tárukat, ki a földre került. Ismét alap állást vesznek fel, majd mélyen keresik Michael tekintetét. Tökéletes összhangban lépnek egy lépést felé, és az egyik elteszi kardját, majd 4 pár dobócsillag kerül kezei közé., miket elhajít, és azok Michaelt veszik célba. De mind ez nem lenne elég, a két másik harcos egyből a csillagok után rohannak, és biztosítják magukat, ha netán azok nem érnének célt, akkor majd ők a katanájuk segítségével kiküszöbölik a csorbát. Egyik a nyakra megy, míg másik a baloldali mellkasra. Igen gyorsan érkezik a támadás mind két oldalról, talán túl gyorsan is...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 11:33 am

Kikerültem a fogásból, de most újra csávában vagyok. A shurikenek gyorsan száguldanak felém, és még két ninja is támad. Talán nincs is esélyem ellenük. De nem adom magam könnyen. Újra elönt a düh és a gyűlölet, amik felerősítik a kard erejét. Talán oldalt ugorva kikerülhetem a dobócsillagokat. Ha sikerül, megpróbálom a fejtámadós ninját a lábán megvágni, bízva abban, hogy nem sikerül ennyivel lejjebb vinni fegyverét, s hogy a másik támadását is kikerülöm.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 11:43 am

A dobócsillagok elől sikeresen elkerül Michael, de a következő csapása hiába valónak bizonyul, mert a ninja könnyeden ugrik át a támadóján, egy szaltóval, és ezzel pedig a háta mögé került. Ez idő alatt a másik ninja pedig vele szembe. Ismét sarokba szorították Michaelt. Talán kezd már világossá válni előtte, hogy akikkel most szemben áll, koránt sem amatőr harcművészek. Talán egész eddigi életüket egy dojoban töltötték. Kecsesen mozognak, reflexeik tökéletesek, és harci technikájuk kiváló. Tökéletesen össze tudnak dolgozni mind a hárman. De megálltak. Nem támadnak tovább. Egy pillanat múlva egymás mellé sorakoznak fel, Michaellel szemben.

-Harci tudásod...

-... igen jó...

-... ám értelmetlen ...

-... döntésed miatt ...

-... veszendőbe mész ...

-... tehetségeddel...

-... együtt...

-... Milyen kár.

Mondják ismételten egymás szavait váltva, aztán folytatják.

-... De a tisztessége...

-... mindenek előtt ...

-... ezért, mi most ...

-... távozunk.

Mondja két ninja, akik nekifutásból leugranak a tetőről, és mintha ott sem lettek volna. Nincs nyomuk. Csak egy ellenféllel kell szembe néznie Michaelnek, aki lassan elkezdi körbe járni őt, tisztes távolságot hagyva kettejük között.

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 12:16 pm

Sajnos a támadásom nem vált be, és újra két tűz közé kerültem. Mikor egymás mellé állnak és beszélnek, nem tudom, mire vélni a dolgot, főleg miután ketten lelépnek. Vagy úgy gondolják, hogy egy is el tud intézni, vagy pedig csapda és később támadnak meg. Talán le kéne lépnem, amíg egyben vagyok. Lehet, Allan őrmesternek igaza volt, tényleg őrült vagyok. Maradok. Elkezdek én is körözni, védekezésre emelve fegyverem, s megpróbálok minél több erőt és tudást kinyerni belőle, hogy le tudjam győzni ellenfelem. Közben szememmel nem csak a ninját figyelem, hanem megpróbálok valamit keresni, amit vagy felhasználhatok ellene, vagy aminek segítségével eltűnhetek, ha úgy hozza a szükség.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 12:32 pm

A tetőn nincs semmi, kizárólag egy ajtóm, amin az épületbe lehet menni, és azon keresztül vezet a kiút. Vagy épp egy másik tetőre való átugrás jelentheti azt, ami nincs túl messze. Semmi egyéb nincs Michael körül. A körözést lassan abba hagyja a ninja, majd mintha puskából lőtték volna ki, neki támad az ellenfelének. Kardját maga előtt tartja, és lesújtani készül, egyenesen ellensége csuklójára. Közben pedig egy tőrt is előkap az alak, és azzal pedig Michael szíve felé szúr. A harc ideje alatt lassan a nap is lenyugodott, és ez csak nehezebbé teszi az ütközetet, hisz a látási viszonyok némileg romlottak mind a két térfélen, Michael és a ninja oldalán egyaránt.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 12:52 pm

Sajnos nincs semmi, amit felhasználhatnék. A ninja megindul felém, mint akit puskából lőttek ki, s már két fegyverrel tör életemre. Nem merem megkockáztatni a védekezést és hogy kikapjam kezéből tőrét, túl sötét van, még a végén elhibáznám. Inkább megpróbálok kitérni a támadás elől egy nagyobb hátraugrással, s leugorni az épületről egy sikátorba. Talán ott előnyösebbek számomra a harci körülmények, s esetleg találok én is valami plusz fegyvert, vagy valami nehezet, amit hozzávághatok. Remélem bejön a tervem.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 1:09 pm

A ninja támadásai részben hatásosak voltak. Michael ugyan is egy apró karcolást szerzett. Igaz, még csupán az elvérzés esélye sincs meg, inkább mind ez amolyan jelképes sérülés, hogy a ninja szerezte meg az előny azzal, hogy kiserdült az első vércsepp az ő keze által. Ahogy Michael leugrik, egy sötétebb sikátorba menekül. Ott tűzlétrák, szemetes konténerek, és alkoholos üvegek veszik őt körbe minden felé. Az ellensége csak a tetőről néz le hosszú másodpercekig. Majd elteszi tőrét, kapucniját lehajtja, és egy másik kardot is elővesz.

Utcák, sikátorok - Page 2 1178202-259921_143503_storm_shadow_super

Mélyen leguggol, és egy bámulatos csavart szaltóval veti magát a mélybe, és tökéletesen érkezik talpra a több méter magas zuhanás után. Ember ilyen landolásra nem képes. Kiegyenesedik, és pár kardforgatást tesz, aztán lassan közelíti meg a célpontját. Az utcán csak néhányan járnak, de mikor meglátják a kardokkal felszerelt két alakot, egyből elrohannak.

-Nemes harcos, könnyítsd meg halálod, és ne szenvedj sokat. Viseld méltósággal vereséged, és hagyd, hogy fejed vétessem.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 1:37 pm

Az első sérülés az enyém, de nem érdekel. Lent a sikátorban látok egy-két alkalmas dolgot a harchoz. Kicsit megijedek, mikor a tőrét kardra cseréli. Lehet jobban tettem volna, ha fent maradok...? Mikor a ninja földet ér, már biztos vagyok benne, hogy nem ember, vagy legalábbis nem átlagos ember. "Nemesnek" hív, ergó van valami becsületkódexe... lehet túl sok sci-fit néztem, de a robot így kilőve, a kiborg viszont még rajta van a listámon. Viszont én nem öltem soha embert, nem is akarok. Csak egy részem. De az a részem nagyon végezni akar ezzel a fickóval. Lehet engednem kéne neki...?
- A nemes harcos még élni akar - mondom ellenfelemnek.
Megpróbálok felkapni egy konténert, s hozzá vágni ellenfelemhez, s függetlenül attól, hogy mi lesz a következménye, támadást indítok. Talán sikerül meglepnem.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 1:50 pm

A ninja Michael szavai után a maszk alatt rejtőző alak elmosolyodik.

-Erre nincs lehetőség.

Mondja elszántan, és rohamot indít ellen. De mikor Michael egy konténert vág hozzá, ez sem tántorítja el a támadóját. Elébe ugrik, és tökéletesen kovácsolt, nemes acélú katanjával ketté metszi a szemetest, olyan könnyedén, mintha csak egy papírlapot vágna át. Ez által nem sérül a harcos, és egyenesen Michael felé "zuhan", kardjait kitartva, aki viszont a ninjanak támad. A két kard egymásnak csap, és víz hangozva csendül fel a sikátorban, ám a a nija kezében ott lapul másik fegyvere is, amivel azonnal támad a bűnüldöző lábaira.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 2:09 pm

A konténert úgy vágja ketté, mintha csak az én kardom lenne nála. De nem érdekel, támadok. Kardunk egymásnak feszül, de nála van még egy kard, amivel a lábaimra céloz. Megpróbálok ellépni, s kiverni támadó kezéből a kardot szabad kezemmel, mielőtt levágná a lábamat. Ha ez sikerül, megpróbálom még gyomron rúgni, hátha nem számít rá. Muszáj legalább egy kis előnyhöz jutnom, ha túl akarom élni ezt a találkozót.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 2:17 pm

A ninja kezéből méterekre arrébb repűl a kard, és az pedig azonnal hátrébb ugrik. Félbe marad így pedig Michael támadása. Immáron egy karddal, de a harcos még sértetlenül szegezi tekintetét az ellenfelére. Aztán mikor ismét támadna, rendőrautók szirénája csendül fel a környéken. A ninja megtorpan, és szúrós szemmel néz el a hangok irányába.

-Harcunk véget ért, nemes kardvívó! De még látni fogod a Kobra Trinity tagjait.

Ezzel elteszi kardját, majd szélsebesen elszaladva felkapja másik elvesztett fegyverét is, és a falak között ide-oda ugrálva ér fel a tetőre, ahol társai már várják. Még lenéznek Michaelre, és látni, ahogy mind a három harcos meghajlik, és eltűnik a távolban. Ha valóban Yao Ming emberei voltak, el kell ismerni, tisztességes módon harcoltak. Pár pillanat múlva, több rendőrautó sietve parkol le a sikátor elé, majd az egyikből Allan őrmester néz ki.

Utcák, sikátorok - Page 2 52_www.kepfeltoltes.hu_

-Mi a frász történt itt, fiam?
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 2:45 pm

A kard kiesik a kezéből. Végre egy kis esély. Már mindketten támadnánk, mikor szirénákat hallunk. Valaki kihívta a rendőrséget! Talán a segítségükkel ártalmatlaníthatom, és nem lesz még rosszabb a helyzet. Elvégre egy szuperninjával talán még kevesebb esélyük van, mint nekem. A ninja ekkor fenyegetően köszön el, majd távozik a másik kardjával együtt. Fent már várják a cimborái, meghajolnak, majd elmennek. Legszívesebben utánuk mennék, de ekkor érnek oda a zsaruk. Tényleg felkötném a nyúlcipőt, de meglátom Leslie Allan őrmestert az egyik autóban. Benne bízom annyira, hogy azt feltételezem róla, nem fog lecsukni.
- Valami Kobra Trinity-vel teáztunk - válaszolom, miközben a vágás helyét dörzsölgetem. A seb már be is gyógyult hála kardomnak. - Azt akarták, csatlakozzak a Sárkányok Szövetségéhez. ... kik ezek?
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:45 pm

Allan kiszáll a kocsiból, majd becsapja annak az ajtaját, és int a társainak, hogy majd ő elintézi. Azok mindegyike távozik, és ott hagyják az őrmestert. Az lehajtja fejét, és mélyet sóhajt.

Utcák, sikátorok - Page 2 17232256905_www.kepfeltoltes.hu_

-A kur.a életbe kölyök! Nem volt elég a mai feltűnősködésed?

Inegerűlten csóválja meg a fejét, mikor Michael szemébe néz, és hosszan elgondolkodik. Látni, hogy komoly dilemmában van, hiszen már délben be kellett volna vinnie a férfit, mikor megállította a terroristákat. Noha segített a rendőrségnek, akkor is törvényt szegett. Csak úgy mint most is, minimum kihallgatásra be kéne vinnie.

-Nem tudom mire véljem a magad fajták hősködését, de nem sokban könnyítitek meg az ember dolgát. ... Ha igaz amit mondasz, akkor viszont nem kis szarba keveredtél. Ezek vagy megölnek, vagy maguk mellé állítanak, és nem tudom melyik a rosszabb.

Mondja, ezzel elhallgat, és kíváncsian várja, Michael vajon miként reagál mind erre.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 6:42 am

Meglepődöm Allan őrmester kirhanásán. Úgy beszél, mintha én mondtam volna Mingnek, hogy "ugyan, küldj már rám pár ninját légyszi!". Teljesen felhúz ez a dorgálás, amit egyáltalán nem érzek jogosnak. Azt se tudom, hogy találtak rám, a kínai negyed közelébe sem mentem.
- Figyeljen - mondom kissé ingerülten -, nem hősködtem, az életemet mentettem. Fent voltam a tetőkön, megjelent a Tinininja-kommandó, át akartak állítani. Nemet mondtam, bunyóztunk, kettő lelépett, eggyel meg itt lent folytattam, míg jöttek maguk, akkor Leonardo lelépett.
Remélem, ezzel választ adtam számára a történtekről. Viszont az utolsó szavai elég nyugtalanítóak.
- Azt hiszem, ha így rám találtak, maszk nélkül is simán becserkészhetnek - feltételezem, bár ebben nem vagyok biztos. De ki tudja, mióta követnek? Lehet, még most is itt vannak, s engem figyelnek. - Hogy lehet ezeket leállítani? S mi ez a hármasikrek?
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 12:08 pm

Allan hosszan hallgat, és eléggé ki van akadva. Talán érthetetlen Michael számára azok, de tény, hogy eléggé apáskodó viselkedésről tesz tanúbizonyságot a rendőr.

-Tudod nem egy bejelentést kaptunk már az utóbbi időkben ezekről az alakokról. 3 álarcos ninja, akik megjelennek, eltűnnek és egy vágással kivégzett hullákat hagynak maguk után. Fogalmunk sincs kik ezek, de gyanítjuk, hogy Mingnek és a Sárkányoknak dolgoznak, de nincs bizonyíték. Az a mocsok mindig eltakarítja maga után a nyomokat. Úgy tudjuk, még soha nem hagytak félbe ezek az alakok semmit, és ha valamit elterveznek, azt végre hajtják. Egy célpontjukat sem hagyták még életben. Mind össze ennyit tudok... na meg hogy azt mondják nem emberek... Olyan dolgokat tesznek, mikre átlagosan senki nem képes.

Ezzel elhallgat, és körbe néz.

-Csak egyvalamit tanácsolhatok... tűnj el, mintha nem is léteztél volna. Ez az egy esélyed van az életben maradásra.

Majd a rendőrautó rádióján egy üzenet érkezik, amire Allan felkapja a fejét, és tudja, hogy mennie kell.

-Most mennem kell.

Ezzel idegesen ül a kocsiba, és lassan elindul. De alig tesz meg néhány métert, a benzinsapkába egy dobócsillag áll bele. Szélei vörös fényben kezdenek ragyogni, majd hatalmas robbanás következik. Michaelt több méterre löki el a hulláma...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 2:46 pm

Az őrmester sajnos nem sok újat mond, a nagyjára egyedül is rájöttem már. De az elég nyugtalanító, hogy még senkit sem hagytak életben a ninják... Allan őrmester hamarosan elmegy, de nem jut sokáig: egy shuriken felrobbantja autóját, engem pedig több méterre repít el a hulláma. Nagy nehezen talpra állok, s látom a lángoló autót. Ezt nem élhette túl a rendőr. Nagy valószínűséggel a kobrák voltak. Tehát még mindig itt vannak, s figyelnek.
Olyan méretű harag önt el, amilyet nagyon ritkán éreztem. Már rájöttem gyakorlásaim során, hogy minél dühösebb vagyok, annál több erőt ad kardom. Úgy érzem, most akár egy hajót is fel tudnék emelni. Fegyveremmel a kezemben nézek körül, hátha támadnak. Miközben ellenfeleimet keresem szemeimmel, azon vívódom, hogy hazudjam-e nekik, hogy beállok közéjük, csak ne öljenek meg és reménykedem benne, hogy beveszik; vagy öljem meg őket - amihez nagyon is sok kedvem lenne ezek után, s úgy érzem, az a részem, ami ezt akarja, most sokkal erősebb, mint valaha, s nem biztos, hogy féken tudom tartani. Így, vagy úgy, de ha túlélem ezt az egészet, Mingre cudar világ fog jönni.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 3:34 pm

Az autó lángjaira több lakó is kinéz, és a tűzoltókat hívja. Na meg persze a korábban itt parkoló rendőrautók is visszafordultak, és szirénázva közelednek. Az biztos, hogy ha itt találják Michaelt, nem fogják elengedni. Erre mérget vehet. De hiába keresi szemével a tettest, nincs sehol. Semmi különös mozgás. Még azt sem lehet pontosan behatárolni, vajon merről érkezett a csillag. Egyáltalán valóban a Trinity tagok tették? Minden erre utal... Michael napja esemény teli volt. Pár órára hőssé vált, és felkapott lett, de érdekes, milyen gyorsan fordul itt a kocka Gotham városában. Ha a rendőrök itt találják, nyakába varrhatják Allen őrmester halálát, és soha nem jön ki Blackgate börtönéből. Nem mellesleg pedig egy igen befolyásos szervezet szemében szálkává vált, amit nem fognak sokáig tűrni.

Vége

Epilógus


A hozzászólást Batman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 28, 2010 5:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 8:01 pm

Nincs semmi jel arra, hogy itt lenne még Leslie Allan gyilkosa. A szirénák újra felerősödnek, gondolom meghallották a robbanást. Muszáj eltűnnöm, mert tuti lesittelnének. Inkább leszek üldözött, mint börtöntöltelék.
Felugrom egy épület tetejére, s elhúzom a csíkot, amilyen gyorsan csak tudom. Közben millió gondolat kavarog fejemben. Híres sosem akartam lenni, csak segíteni az embereken. Viszont pár lakó biztos látta a robbanást, s ha személyleírást ad alteregómról, még körözni is fognak nagy valószínűséggel. Talán fel kéne hagynom ezzel az egésszel, míg megtehetem...?
Nem. Nem tehetem. El kell kapnom az őrmester gyilkosait. A nevem nem fontos, csak annyit szeretnék elérni még, hogy ne üldözzenek, max önbíráskodásért. Ehhez viszont bizonyíték is kell. Még nem tudom, hogy, de megszerzem. Lehet kell hozzá segítség, de ha nem találok, egyedül oldom meg. Ming szerzett egy ellenséget magának, túl sok dolgot tett ellenem a mai napon.
Mindenesetre ha hazaérek, írok egy levelet, melyben leírok mindent, s a cuccaim közé teszem. Egyfajta végrendelet, hogy ha történik velem valami, legalább anyám tudja az igazságot.
Otthon az ágyamban alig jön álom a szememre. Csak a mai nap borzalmaira tudok gondolni. Nem hagy nyugodni két kérdés: Miért hagytak életben, s Allant miért ölték meg? Hogy lesz ezután, hogy a maffia és a rendőrség is a nyomomban van?
Végül elnyom az álom. Újra rémálmokat látok, melyben ninják vérében fürdök...
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 3:43 pm

A csapat az éjszaka alatt egy magasabb épület tetejére könnyedén, lehorgonyozhat, minden feltűnés nélkül. Az eső nem állt el, még mindig zuhog, és olykor egy-egy villámlás is felhangzik. A társaság minden tagja számára most nyílt egy kis idő arra, hogy megbeszéljék a továbbiakat.

The Manipulator a Batmantől kapott aktát nyugodtan elolvashatja. Két személyről talál részletesebb leírást, illetve egy a macskanők csapatáról. Frederick Johnsonról, és Wilson Tarbucklesről, illetve a Tolvajok Fejedelméről találnak papírokat a kutakodók. Az utóbbi a Bruce Wayne által összehívott, és megrendezett árverésen is jelenvolt. Továbbá még egy rövid leírást is mellékelt a Denevér.

"Frederick Johnson jelenlegi tartózkodási helye ismeretlen, ám több forrás szerint csapást akar mérni a Tolvajok Fejedelme nevű szervezetre, és a Wayne vagyont is meg akarja szerezni. Egyenlőre nem tudni mit tervez a pénzzel, de kétségtelen, hogy Wilson Tarbuckles is segédkezik a férfinak, aki jelenleg ideiglenesen a Babylon disco irányítását vette át. A Tolvajok Fejedelmének székhelye Gotham Keleti oldalán található, ám pontos helye ismeretlen."

A kis csapat elhatározta, hogy meg akarják tudni mi folyik itt. De kérdés, hogy merre mennek tovább. Együtt látogatnak el Tarbuckleshöz, vagy pedig két csapatra válnak, és külön válnak útjaik, míg egyik osztag a Tolvajok Fejedelmének székhelyét keresi, a másik pedig az alvilági üzletembert kutatja fel.

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 4:20 pm


Szerencsére mind az öten elmenekültünk a rendőrök elől. Egy nyugis háztetőre érkeztünk, ahol rendesen tudtunk beszélgetni.
A kalapos felolvasta az aktát, amiből mgtudtuk, hogy a Tolvajok fejedelme, egy bűnözőkből álló csoport is benne van a dologban. Frederich Johnson pedig őket akarja megsemmisíteni, és ebben Wilson Tarbuckles is segíteni fog neki.
A Tolvajok Fejedelmének székhelye Gotham kelet részén van, ám ismeretlen a pontos helyzete. Wilson pedig átvette a Babylon discot, és valószínűleg ott is van most.

Fel kell kutatnunk őket. Vagy eggyütt megyünk el valamelyikhez, vagy széválunk és külön-külön látogatjuk meg a jómadarakat. Szerintem az előbbi lenne a legjobb döntés.

-Nos. Úgy néz ki ez már a mi ügyünk. Mindanyiunké. Bocsi az előbbi kellemetlenségekért. Az Én nevemet már tudjátok. Most viszont döntenünk kell, hogy hova megyünk, vagy hogy egyáltalán együtt maradunk-e. Jó lenne, ha ti is elmonanátok a neveteket, a képességeteket, és azt, hogy szerintetek hova kellene mennünk.
Én az mondom , hogy maradjunk együtt és a Tolvajokhoz induljunk először.

Mondtam, majd leültem a földre, hogy pihenjek egy kicsit. Kezdtem elfáradni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 10:48 am

Genzo és én segítettünk a többieknek meglógni. Kerestünk egy távolabbi épületet, annak a tetején állunk most. A kalapos felolvassa a Batmantől kapott aktákat. Mind érdeklődve hallgatjuk az információkat.
Még mindig nem tudom, hogy ki ez a Batman. Vajon jófiú? Esetleg a Tolvajok Fejedelmének férfi segítője? Azt mondta, nekünk Frederick Johnson kell, de ő simán lelépett a macskanővel. Lehet, hogy egy rivális banda feje? Vagy ő is egy hős, csak velünk akarja elvégeztetni a piszkos munkát? Vagy teljesen másról van szó? Kiváncsi vagyok, mit gondolnak a többiek.
Végül Szikla töri meg a csöndet.
-Nos. Úgy néz ki ez már a mi ügyünk. Mindanyiunké. Bocsi az előbbi kellemetlenségekért. Az Én nevemet már tudjátok. Most viszont döntenünk kell, hogy hova megyünk, vagy hogy egyáltalán együtt maradunk-e. Jó lenne, ha ti is elmonanátok a neveteket, a képességeteket, és azt, hogy szerintetek hova kellene mennünk. Én az mondom , hogy maradjunk együtt és a Tolvajokhoz induljunk először. - Befejezi mondókáját, s azzal leül.
Nem tudom... A tolvajok kis halnak tűnnek a másik kettőhöz képest. Viszont egyedül nem mehetek a maffiának, mégha már régebben gondoltam is rá. Egymagamnak túl nagy falat. Tapasztalatlan vagyok, nem én vagyok a Fenegyerek. Talán igaza van a katonának...
- A nevem Sárkány - mondom. A képességeimet nem akarom felfedni, hisz nem bízom meg bennük, nem sokat tudok egyik jelmezesről sem. A sejtések semmit sem jelentenek. - Az együttmaradás szerintem is jó ötlet. Tudom, többség dönt, egység nyal, de szerintem Freddy súlyosabb eset, mint pár tolvaj.
Ezután várom a reakciókat. A legjobb tényleg az lenne, ha együtt maradnánk, de nem zárkózom el a csapatokra bomlástól sem. Csak akkor a kommunikálást kellene megoldanunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Gotham központ-
Ugrás: