Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Utcák, sikátorok 296245150474wildcat..........Utcák, sikátorok Teenansrobindccomicssup..........Utcák, sikátorok Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Utcák, sikátorok 39843828 Utcák, sikátorok 79830643

 

 Utcák, sikátorok

Go down 
+5
Genzo
Sheodon
Adam Stamford
Michael White
Batman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 9:04 am

Állandó a mozgás, rengetegen járják az utcákat reggeltől-estig a központban, hiszen ez a legforgalmasabb kerület Gothamben.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 9:13 am

A környék egy részét a rendőrség lezárta. Az egyik főúton ugyan is egy terrorista ejtette fogságba az egyik buszt. Az ablakait újságpapírral fedte be, és odabent nem tudni hány túsz van. Tucatjával veszik körbe a rendőrök a környéket, az épületek tetején mesterlövészek vannak, és állandó megfigyelés alatt tartják a jerművet. A főút ezen szakaszára senki nem teheti be a lábát. Kordonokkal és rendőrautókkal van körbezárva a bejárás lehetősége.

Utcák, sikátorok 08_www.kepfeltoltes.hu_

-1. 000 000 $ követelek jelöletlen bankjegyekben, és egy helikoptert, ami elvisz Afrikába!!!

Ordítja a buszból a terrorista, akinek hangja erőteljes. Teljesen biztos magában, és nem fedezhető fel szavai között a félelem, vagy az elkeseredettség. Követelésit leadta, és a rendőrök közül az egyik előrelép. Hosszú ballonkabát, takarja testét, és egy kalap pedig arcát. Kezében megafon, majd pedig megpróbálja a bűnözőt lenyugtatni. Mind ezt a jelenetet pedig Michael tökéletesen láthatja/ hallhatja.

-Itt Laslie Allan, a Gothami Rendőrség parancsnoka! Engedje el a túszokat, és tárgyalunk a kért összegről!


Utcák, sikátorok 04_www.kepfeltoltes.hu_

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 11:44 am

Épp járőröztem, mikor meghallottam a szirénázó autókat. Követtem őket, s egy elfoglalt buszhoz vezettek. Meghallgatván a túszejtőt és a rendőrt, ideges lettem, hiszen attól tartok, ha a zsaruk sokáig akadékoskodnak, a végén egy utas látja kárát a dolognak. Azt hiszem, két lehetőségem van: kivárom, mit reagál erre a terrorista, vagy megpróbálok kapcsolatba lépni a rendőrökkel valahogyan. Habozva úgy döntök, megvárom a reakciót, hátha tisztább lesz a kép.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 11:57 am

-Nem engedek el senkit, amíg nem kapom meg amit akarok!!!

Ordítja a terrorista, majd a helyzet hamar az eddiginél is vészesebbé válik. Zúgó hang szűrődik a buszból, majd egyik pillanatról a másikra...

Utcák, sikátorok 07_www.kepfeltoltes.hu_

Egy hatalmas erejű zöld energiasugár csapódik ki a buszból, ami ezzel átlövi a jármű oldalát, és végül egy rendőrautóban ér célt, ami méterekkel a levegőbe emelkedik, és az ártatlan civilekfelé zuhan. Tizedmásodperceken múlik három ember élete. Michael vajon hogy dönt? Élet és halál felett hozhat most ítéletet.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 1:38 pm

Meglepődve nézem az energiasugarat, mely a buszból vágódik ki. Egy részem örül, hogy egy meglepetéssel kevesebb, viszont dühös vagyok magamra, mert ha kapcsolatba lépek a rendőrökkel, talán ez nem történik meg.
Ösztönösen leugrom a járdára az épületről, ahonnan eddig figyelemmel kísértem az eseményeket, majd a repülő autó felé iramodok. Úgy vélem, két embert még el tudnék rántani, háromnál viszont nincs sok esélyem, így úgy döntök, felugrom, s megpróbálom elkapni az autót, mielőtt az földet érne. Ha sikerül, már csak abban reménykedem, hogy földet érvén sem a civileknek, sem nekem nem esik bajom.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 2:18 pm

Michael hiába cselekszik, hiába. A jó szándék meg van, de túl lassú, és reflexei is cserbenhagyták. A kard nélkül, be kell látni csak egy átlagos ember, határokkal, amiket nem tud átlépni. A fegyvere a hüvelyében lapul, így nem tudta felvenni belőle a kellő erőt. A kocsi rázuhan a civilekre, akik félelmetes kiáltásban vesztik életüket. A rendőrök némelyike kisebb pánikba esik, de a civilek kivétel nélkül rohanni kezdenek arra, amerre csak látnak. Kitör a káosz!
Idő közben a buszban tovább folynak az események, és a terrorista újabb követelését jelenti be, már ideges, és dühös hangon. A túszok némelyike pedig zokogva sírja el magát, ahogy látni őket a buszban a hatalmas lyuk miatt, mit a fekete bőrű férfi kreált.

Utcák, sikátorok 34777097511_www.kepfeltoltes.hu_

-Azonnal követelem a pénzemet, és távozzon minden rendőr, különben a következő lövésem a túszokra irányul!!!

A rendőrök megrémülnek, hisz látták, hogy a fenyegető nem üres szavakkal vagdalódzik, nem beszélve a különös fegyveréről, ami birtokában van. Eddig nem látott technológia.

-Rendben, rendben! Minden egységnek! Távozzanak!

Adja ki a megafonba az utasítást a rendőr, majd sokuk visszavonulót fúj, és lassan a rendőrök eltávoznak, de a terrorista továbbra is fogságban tarja az embereket.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 3:42 pm

Tátott szájjal nézem az autót, amint becsapódik, s magamat vádolom a történtekért. Ha jól döntök, talán megmenthettem volna őket. Könnyek kúsznak a szemembe, de legyűröm őket. Dühvel és gyűlölettel fordulok a busz felé, miközben a rendőrök elmennek a helyszínről. Látszólag eddig senki nem vett észre, így úgy döntök, megpróbálom a meglepetés erejét kihasználni. Kardomat kiveszem hüvelyéből, hogy feltöltődjek erővel, elindulok, beugrom a buszon tátongó lukba, majd oldalra vetődöm, amerről a bűnöző alakját láttam. Gyorsaságomban bízom, hogy le tudom fegyverezni a terroristát, mielőtt bármit is cselekedhetne.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 3:50 pm

A rendőrök egyre kevesebben maradnak, már csak egy egységnyi vannak helyszínen, és a parancsnok szólal meg ismét.

-Engedje el a túszokat! Már csak egy egység maradt a helyszínen! Tárgyaljunk!

Ekkor a terrorista oda bent szitkozódni kezd, majd fegyverével kezd el babrálni, és a lyukon kitolja, majd látni, ahogy a készülékcsöve méregzöld színben kezd el fényleni, és tüzelésre készül. Michael ekkor kez bele az önkéntes akciójába. Mivel a bűnöző a céllal van elfoglalva, egy másodpercig elkerüli figyelmét, hogy a busz új vendéget kapott. Így Michael előtt halovány esély nyílik a lefegyverzésre, viszont amilyen hamar jött, olyan hamar távozott is. Ugyan is nem egyedül van a a terrorista. A jármű végében társa fegyvert tart kezében, és azt Michaelre szegezi.

-Fel a kezekkel, pajtás!

Hallani szavait, és mosolyogva üdvözli a férfit az afro-amerikai vékony, személy. Közben pedig a ravaszt épp készűl meghúzni a másik alak, kinek lelkén már 3 ember élete szárad...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 5:00 pm

A helyzet egyre rosszabb, a terrorista nincs egyedül, ráadásul észrevettek. Remélem nem lesz több váratlan fordulat. Nem adhatom meg magam, hisz akkor biztosan meghalok, ugyanúgy, mint a rendőrök. Elönt a düh, túl sok hibát követek el, lehet túl nagy falat ez számomra. Azonban úgy tűnik, a rendőrök tehetetlenek, így minden tőlem telhetőt meg kell tennem.
- Ne lőj!- ordítok a terroristára.
Felteszem kezeimet, de fegyverem nem eresztem. Abban bízom, hogy egyik sem lő és sikerül a másik figyelmét is magamra vonni. Közben ugrásra készen állok arra az esetre, ha a rám szegeződő fegyver elsülne. Remélem a mesterlövészek nem vonultak vissza, s talán az egyik leszedi valamelyik terroristát.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 5:44 am

Michael szavait csak megmosolyogja a rá fegyvert szegező alak, a másik pedig nem is törődik vele, és meghúzza a ravaszt, minek hatása egy újabb hatalmas erejű zöld sugár, ami végigtarol az utcán, és az egyik lakóépületben ér célt. Elképesztő pusztítást csinál, és ártatlanok tucatjai menekülnek otthonukból. A rendőrök nem tudnak mit tenni, teljesen sakkban tartja őket a terrorista, ám amikor néhány kiszúrják Michaelt, ki feltartott kezekkel áll, és maszk fedi arcát, kételkedve, de rejtett örömmel fogadják. Laslie Allan utasításokat ad a mesterlövészeknek, akik a tetőn maradtak, és próbálják bemérni a célpontot, de nem tudják úgy eltalálni, hogy lefegyverezzék a fenyegetőt.

Utcák, sikátorok 110311147113_www.kepfeltoltes.hu_

-Ne lőj? Haver, rossz helyre kerültél...

Ekkor látni, ahogy a férfi ujjai lassan meghúzzák a ravaszt. Michael kezében kardjával talán megmenekülhet, ám kétségtelen, hogy gyorsan kell cselekednie. Na és hamar kell kiktatni a két személyt, mielőtt még több ember hal meg.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 11:11 am

Mikor a zöld sugár eltalálja az épületet, megremegek. Félek, ezek az utolsó pillanataim. De nem csak ezt érzem. Izgalommal vegyes düh fut végig rajtam, s azt veszem észre, hogy újra hatalmába kerít az érzés, hogy ölni akarok. Ezek még meg is érdemelnék... A legrosszabb, hogy mosolyra húzódik a szám a gondolattól, hogy felnyársalom őket, s ez megrémiszt.
Mikor a rám célzó férfi ujjai megfeszülnek a ravaszon, megborsódzik a hátam. Egy rendes fegyver golyóit talán még félre tudnám ütni kardommal, de kétlem, hogy egy ilyen ellen lehet esélyem. Hirtelen két ötletem támad: A kard által adott emberfeletti ösztöneimben bízva kivárok az utolsó pillanatig, majd félreugrom jó messzire, biztonságot keresve, hogy kiötöljek valamit; vagy nem menedéket keresek, hanem ugrás közben beledobom a rám lövő férfiba fegyverem. Mindkettőben van kockázat: Vagy utánam lőnek és végem, vagy akár eltalálom a férfit, akár nem, minden erőm elvész, és akkor kaputt az erőmnek, míg vissza nem szerzem a kardom. Végül a fedezék-keresős ötletem mellett döntök. Remélem, jó döntést hoztam. Ez az első nyilvános akcióm, ami elég durvára sikerült. Már csak az kéne, hogy ez legyen az utolsó is.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 11:44 am

Michael kivárja az utolsó pillanatot, és ereklyéjének köszönheti, mikor sikeresen félre ugrik. De mikor vetődik, mintha megállna körülötte az idő. Érzi, csak miliméterekre halad el testétől a golyó, ami viszont a tettes bűntársát találja el, aki a lövéstől hátra esik a busz végébe. Mind ez idő alatt Michael épen, és karcolás mentesen jutott ki a buszból a lyukon keresztül, és ezzel egy fenyegetővel kevesebb. De a másik még életben van, aki dühében azonnal kirohan a járműből, és épp egy újabb lövést eresztene meg, mikor... a mesterlövészek könnyűszerrel leszedik. Hiba volt, hogy a dühe irányította. Pillanatok alatt zajlott le az egész esemény, és ezzel elhárúlt a veszzély. A buszban lévő túszok örömükben néhányan elsírják maguka, és a rendőrök azonnal lebilincselik a bűnözőket, kik közűl egyikük sem halt meg, ám sérüléseik miatt nem okoznak több bajt. Több szirénázó mentő is érkezik a helyszínre, és Michaelre néhány rendőr hősként néz, ám van ki csak maskarás flepnisre, akinek az Arkhamban lenne a helye. Minden esetre a parancsnok elé lép.

-Fiam! Nem tudom hogy őrült vagy, vagy netalán bátor. De egy biztos, nélküled most több hulla hegyekben állna.

A férfi elismerően kíván kezet rázni a fiatallal.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 6:52 pm

A szívem a torkomban dobog, mikor félreugrom. Hallom az afro-amerikai hangját a lövés után, majd a másik dühödt ordítását, s azt is, mikor lelövik. Lassan felállok, s látom, ahogy a rendőrök bilincsbe verik a túszejtőket. A jelek szerint nem haltak meg. Örültem neki… de egy részem csak azért, mert azt akarta, én öljem meg őket.
A zsaru, aki a megafonba beszélt, odalép hozzám, s a következőket mondja:
-Fiam! Nem tudom hogy őrült vagy, vagy netalán bátor. De egy biztos, nélküled most több hulla hegyekben állna.
Szavai felidézik bennem azt a három civilt, akik tapasztalatlanságom miatt haltak meg. Mélázásomból kinyújtott keze ránt ki. Hirtelen nem tudom, mit tegyek. Szeme és hangja megnyerő, de félek, a hála egy álca, s legszívesebben engem is lecsukna. Úgy döntök, megrázom kezét, de lassan teszem el kardomat, hogyha bármit tesz, könnyebben elmenekülhessek.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 7:25 pm

A kézrázást követően, a rendőr elkezdi osztogatni az utasításokat, hogy ki mit tegyen. A mentők ellátják a bűnözőket eléggé felületesen, de mind össze annyi a cél, hogy ne haljanak meg. Majd több civilt is elszállítanak könnyebb zúzódásokkal, agyrázkódással és sokkos állapottal. Mikor lassan letisztul a környék, a romokat kezdi egy csoport eltakarítani, majd az őrmester vissza megy Michaelhez.

-Mostanában igen sok magadfajtáról hallani. Álarcmögé bújó igazságosztók. Tudod fiam, a törvény azt mondja ellenük legyek, de még sem tudok. Ha akarnám most az egész gárda téged üldözne. Gondolom nincs engedélyed a kardre, és rendőri akciót akadályoztál. Még ha jól is sült el. Szóval egy pillanat alatt bilincsbe verhetnélek, dfe hálás vagyok neked, és a hozzád hasonlóknak. Mond, m---

Hirtelen elakad szava, mikor a távolban kiszúr egy alakot, ki láthatóan nem kedves érzelmeket vált ki Laslie Allan rendőrből. Kalapja alól néz fel, és mintha villámokat szórna a szeme.

Utcák, sikátorok 62811798203_www.kepfeltoltes.hu_

Néhány méterre egy kínai férfi áll testőrével, aki a környéket nézgeti, majd Michaelen akad meg a szeme. Lassú léptekkel közelít a férfihoz, majd mikor oda ér igen udvariasan köszönti a két személyt.

-Áh, öröm önt ismét látni Leslie Allen őrmester! Jól van már a felesége?! ...na és az úr? Magában kit tisztelhetek? Az én nevem Yao Ming. Elképeztő amit művelt. Maga nélkül a rendőrség most bizonyára... köh... de nem ragoznám.

A férfi kezét nyújtja Michael felé, mikor bemutatkozik, ám mikor korábvban az őrmester felé tette ugyan ezt a gesztust, az csak undorral nézett a kínai férfi kezére. Mind ez idő alatt annak testőre csak némán áll, és figyeli Michael minden mozdulatát.

Utcák, sikátorok 30_www.kepfeltoltes.hu_




Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 9:39 pm

A kézrázás őszinte volt, így megnyugodok, fegyverem is elteszem. Miközben a parancsokat osztogatja a rendőr, lassan minden dühöm elhagy, elkezdek felengedni. Mikor visszatér hozzám, beszélni kezd, szavai alapján szimpatikus, s nem is kell tartanom attól, hogy lecsuk. A kardos megjegyzésén még egy mosolyt is megengedek a maszkom alatt. Mikor elakad és szúrós pillantásokat vet, követem tekintetét, s egy ismerős alakot látok. Nem tudom, hol, de valahol biztos láttam a fickót, s az tuti, hogy nem a pletyka-rovatban.
Hamarosan egy kis kínai jön felénk testőrével, láthatóan őt sem szívleli a rendőr. Erre a férfire viszont nem emlékszem, hogy láttam volna. Hozzánk érvén beszélni kezd. Legalább már tudom a rendőr nevét. Végül felém fordul, s ő is kezet akar rázni velem. Allen őrmester nem fogadta el. Nem akarom elveszíteni rokonszenvét, s amúgy sem szimpi a pasas a szövege alapján, ráadásul fogalmam sincs, ki az ürge, így én is csak nézek rá, mint a véres rongyra.
- Én leginkább csak a figyelmüket tereltem el, a rendőrök kapták el a két fickót, nem én. Sőt, ha nincsenek, lehet még rosszabbul végződött volna a dolog - mondom végül.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 10:11 am

Miután Michael sem viszonozza Ming gesztusát, az csak elmosolyodik, de nem szól semmit. A maszkos szavai után pedig a vállára teszi a kezét, és felnevet.

-Ugyan kérem! Nem kell szerénykednie. A rendőrök mind kétbalkezes idióták. Igazam van, Allen őrmester?

Töretlen jó kedvel kérdi az alak, de a rendőr ezt nem díjazza, de valami miatt még sem vág vissza neki, és nem tesz a sértések ellen semmit. Inkább csak hallgat,m íg nem végül elmegy, miután ismét megköszönte Michaelnek a tettét. Ming ekkor folytatja amit elkezdett, immáron négy szem közt, hisz testőre nem lát, és nem hall ha azt parancsolja neki a főnöke és így is történik most is.

-Még mindig nem mutatkozott be. Az én nevem Yao Ming. Na és önt miként szólítják?

Kérdi, majd bármilyen választ is kap, folytatja.

-Tudja lenyűgözött az akciója, igazán tehetséges. Mit gondol, nem szeretne a személyi testőrömmé válni? Igazán nagy jövőt látok maga előtt, az ön tudásával. De kérem várjon! Mielőtt bármit is mondana! Meghívom ebédelni. Remélem elfogadja a meghívásomat, és nem utasít vissza. Igazán hálás lennék érte, ha szánna rám néhány órát életéből. Talán nem bánná meg.

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 10:36 am

Kéznyújtásának visszautasítását látszólag fel sem vette, sőt tovább bratyizik. Nagyon ellenszenves. Bánom, hogy az őrmester itthagy ezzel az alakkal. Mikor újra a nevemet kérdi, kelletlenül mondom: Sárkány. További szövegelésével egyre kellemetlenebbül érzem magam. Ez vagy politikus, vagy maffiózó.
- Kösz, már ebédeltem - felelem kimérten. - Mégis ki a frász maga?
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 10:48 am

Ming a név hallatán csak elismerősen bólint. Tetszik neki, ám mikor az ebédmeghívását vissza utasítja Michael kissé sértőnek véli, és már nem mosolyog annyira... sőt, semennyire. Komoly arcra vált, és mikor társasági partnere kérően teszi fel a kérdését, mi szerint még is kicsoda, kimérten, és komoly hangon válaszol.

-Nézze! Biztonságot kínálok magának egy olyan szervezetben, ahol örömmel várnák magát. Szükségünk van a magához hasonlókra, akik nem kevés juttatást élveznének apró kérésekért, amiket elvárnánk tőlük. Hatalmas lehetőség áll maga előtt, ha a Sárkányok Szövetsége szervezet közé áll. Mondja gondja van az anyagiakkal? Ha igent mond, többé nem lesz. Befolyásos szervezet vagyunk, akik megfizetik minden tettérét, amit nekünk tesz. Utolsó esélye. Mit mond?

Kérdi, és a testőre kicsit közelebb lép Michaelhez, és lassan zakója alá nyúl, és eléggé fenyegetően néz ki szemüveg alól. Ming ez idő alatt végig a férfi tekintetét keresi, és reméli, hogy jó válasszal szolgál neki.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 6:55 pm

Végre lehervadt róla az a fránya vigyor. Viszont elég fenyegetően beszél, ráadásul a testőr a fegyvere után matat. A pénz elég csábító, de továbbra is ellenszenves a krapek, ráadásul már nem csak testőrségről van szó, hanem "kérésekről" is. Ez lehet gyilkosság is...
- Tényleg itt akar lelőni, a zsaruk szeme láttára? - kérdezem a testőrtől, hátha észhez tér, s kiveszi kezét zakója alól, majd visszafordulok Minghez. - Bocs, de nem vagyok eladó.
Ezután sarkon fordulok. Talán hülyeség még mindig itt lennem, de elindulok Allen őrmester felé, hátha segíthetek valamit, s szeretnék többet megtudni Mingről és a Sárkányok Szövetségéről is. Miközben elindulok, azon imádkozom, hogy a testőr nem lő hátulról agyon.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:06 am

Michael faképnél hagyja Minget, aki cseppet sem veszi mind ezt jó néven. A testőre csak fa arccal vesz elő egy dobócsillagot, amin egy papírfecni van ráerősítve. Michael lába elé hajítja, majd Ming még utána szól.

-Ahogy akarja, de tudja meg, nem most találkoztunk utoljára.

Ha Michael felveszi a dobócsillagot, és elolvassa az üzenetet, arra egy telefonszám van írva. Ő dolga, hogy mit tesz vele, de amint Allen őrmesterhez ér, az már épp indulófélben van. De mikor meglátja a férfit, elismerően bólogat.

-Hála Istennek! Azt hittem már azzal a mocsokkal megy.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:50 am

Szerencsére nem lőtt hátba, csak egy üzenetet adott át. Érdekel mi van rajta, így felveszem. Egy telefonszám. Gyorsan elteszem, hátha még hasznát veszem egyszer, egy papírfecniből bajom remélem nem lehet. Ming szavai elég baljóslatúak. Sajnos tuti, hogy egy új találkozó alatt nem egy közös pizzázásra gondolt.
Mikor odaérek Allen őrmesterhez, már épp indulni készül. Szavai mosolyt csalnak arcomra. Egyre szimpatikusabb.
- Ki ez a fazon? Tud valamit a Sárkányok Szövetségéről? - érdeklődöm tőle.
Remélem választ kapok a kérdéseimre.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 11:02 am

Michael kérdései hallatán Allan egy percig elgondolkozik. Aztán beszáll a rendőrautójába, letekeri az ablakot, majd válaszol.

-Yao Ming a kínai negyed egyik kiskirálya... A Sárkányok Szövetségének ügyintézője és beszervezője. A szervezet már évtizedek óta működik, és a kínai negyedet akarja megtisztítani saját módszerekkel, egy fajta maffia. Rahedli yakuzával, és jól képzett harcossal a hátuk mögött. Sok rendőr bögyében vannak, de egyik sem tud rájuk bizonyítani semmit. Nem régiben halt meg a Sárkányok alapítója, de hogy most ki vette át felettük az irányítást, fogalmam sincs. Sok mindenki a markukban van, még engem is meg akartak venni. De vén róka vagyok már, és nem olyan olcsó... viszont azóta is fizetek amiért elutasítottam őket. A feleségemnek múltkor a lábát törték el. Ming egy aljas alak... csak azt tanácsolhatom, hogy ne foglalkozzon velük, és ne szivárogtasson ki magáról semmi információt.

Ezzel Allan elhallgat, majd kinyujtja kezét az ablakon, és elköszönne Michaeltől.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 1:36 pm

Érdeklődve hallgatom az őrmestert. Tehát tényleg maffiózó ez a Ming. Ráadásul elég mocskos az elmondottak alapján. Jakúzák... hajaj...
Látom, hogy már csak nyűg vagyok Allan hátán, így elbúcsúzom tőle. Kiveszem kardomat, majd felugrom a legközelebbi épület tetejére, majd sietősen elhagyom a helyszínt, hogy senki se tudjon követni. Az épületeken való ugrálás közben azon gondolkozom, mit tegyek. A maffia túl nagy falat nekem, ennél a túszejtésnél is majdnem ott hagytam a fogamat. Talán hagynom kéne az ügyet.
Végül úgy döntök, hogy egyelőre hagyom a dolgot. Ha a sors úgy akarja, úgyis találkozom még ezekkel az alakokkal. Ráadásul a telefonszám is nálam van, így még én is felhívhatom őket, ha eszembe jut valami terv.
Egy dolog biztos: Leslie Allan-ben megbízhatom. Az pedig elég valószínű, hogy megszereztem első ellenségem, akiről még tudok is. Hurrá.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 8:00 am

Ahogy Michael a tetőkön ugrálva elhagyja a helyszínt nehéz nap mögött áll. A nap kezd lenyugodni és véget ér lassan ez a nap is. De valami csak most kezdődik el... A bűnüldözőnk előtt szinte a semmiből kerül elő három ninja. Egy előtte...

Utcák, sikátorok 1115285-stormshadowwwww

...egy mögötte...

Utcák, sikátorok 1115274-ss_sketch

... és még egy pedig a bal oldalától nem messze.

Utcák, sikátorok 293355-34273-storm-shadow

Körbe vették Michaelt, és mind a hárman tökéletes összhangban, egyszerre tesznek egy apró terpeszt előre, kisebb guggolást, majd kardjukat előhúzzák, amin megcsillan a lenyugvó nap fénye. Apró hatás szüntet követően megszólal az egyik, és egymás szavait fejezik be.

-Azt hitted...

-... csak úgy...

-... faképnél hagyhatod...

-... mr. Minget?

-... Élet, vagy ...

-... halál?...

-... Csatlakozol a Sárkányokhoz ...

-... vagy nem?

Kérdik, és fenyegetően a katanájuk pengéjét Michael felé irányítják. Mind a három ninja szemében ott ül az elszántság, a küzdeni akarás, és a magabiztosság. Egyértelműen tudják, hogy megölik Michaelt aha nemet mond. Legalábbis ők igen erősen hisznek tudásukban.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 8:32 am

Ugrálásomat 3 nindzsa zavarja meg. Elég nyugtalanító a kinézetük, szemük szikrázik. Még jó, hogy kezemben van kardom, hiszen szükségem van az erejére, hogy gyorsabban haladhassak az épületeken. Ha harcra kerül sor, legalább nem vagyok védtelen és képességeim birtokában is vagyok.
Mikor megszólalnak, megdöbbenek, hogy ilyen hamar hallok újra Mingről. Valahol mélyen reménykedtem, hogy többé nem kerülök vele kapcsolatba, vagy legalábbis nem ilyen hamar. Mindegy most már.
- Ő, bocs... de ezt a szöveget meddig gyakoroltátok? Út közben egyeztetek meg, ki mit mond, vagy ezt már régóta szajkózzátok? - Poénkodásommal egyedül félelmem palástolom. Még sosem harcoltam képzett közelharcosokkal, főleg nem ennyi pengével. Sőt, eddig max egy bicska volt, ami előkerült... Ajaj. - Bocs, de azért, mert ti csicska-nindzsák vagytok, én nem leszek kifutófiú.
Megfagy a vér ereimben. A szövegemmel félek, csak még rosszabb lesz a helyzetem. Védekezőn felemelem kardomat felkészülve támadásukra, miközben feltüzelem haragom Allan őrmester feleségének emlékével és Ming újabb próbálkozási kísérletével, hogy még erősebb legyek. Meg kell bíznom erőmben, s a kard által adott harci tudásban, más esélyem nincs a túlélésre. Remélem elbánok velük, máskülönben kampec.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Gotham központ-
Ugrás: