Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Michael White otthona 296245150474wildcat..........Michael White otthona Teenansrobindccomicssup..........Michael White otthona Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Michael White otthona 39843828 Michael White otthona 79830643

 

 Michael White otthona

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 10:15 pm

Egy emeletes ház egyik legfelső emeletén él Michael White anyjával és húgával és néhány állattal egy lakásban. A lakás egyszerű, olyan dolgok vannak, amik minden más otthonban is megtalálhatók.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:14 pm

Este van. A nap folyamán nem történt semmi izgalmas. Hétvége van, semmi dolgod nincs. Hogy ne halj bele az unalomba, elmentél sétálni a parkba. Amikor hazaérsz, egy ideges hangra figyelhetsz fel. Egy férfi hang, ami anyád hálószobájából jön. Már a lépcsőházban is hallhattad, olyan hangos:

- Utoljára kérdezem, Maggie: HOL VAN AZ ANYÁD?!

- Nem tudom! -válaszolja a húgod, de alig érthető, amit beszél, mert inkább nyafog.

Ekkor egy hatalmas puffanás hallatszik, Maggie pedig sírni kezd.

Ha közelebb mész, láthatod, hogy egy afroamerikai férfi van a szobába, tipikus rosszfiú: a fején "rapper-sapka", hosszú kapucnis dzseki, és fekete farmer, ami majd' négy számmal lehet nagyobb mint a csávó mérete. Jobb kezében bicska van, hátsó zsebében egy magnum. Még nem vett észre, tekintete a sarokban guggoló Maggie-re szegeződik.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:51 pm

Kis pihenőre volt szükségem, így elmentem a közeli parkba kiszellőztetni a fejem. Még sosem csináltam ilyet, de egész kellemes, lehet rá kéne szokni. Mikor már elég sötét volt, gondoltam hazamegyek, kajálok aztán nekivágok az éjszakának.
Hazaérvén viszont nem a tévét hallom, hanem valami mukit, aki anyámat keresi. Ki lehet ez...? A hang irányába megyek. Ekkor hallom meg Maggie-t, majd a puffanást. Megütötték?
A szobába érve látom, hogy valami néger pasi áll síró húgom felett. Kése és pisztolya is van. Mit akarhat ez anyámtól...? Per pillanat mindegy. Ez a rohadék megütötte a testvéremet és késsel hadonászik előtte. Előbb ezt a helyzetet kell megoldanom, anyu ráér később.
Láthatóan még nem vett észre. Nem hiszem, hogy lenne idő átrohanni a szobámba átöltözni és elővenni a kardot, így normális emberként kell cselekednem. Most már tényleg be fogok iratkozni valami tanfolyamra, hogy a kard nélkül is meg tudjam magam védeni.
Megpróbálok felkapni valami keményet egy szekrényről, mondjuk egy lámpát és a lehető legerősebben fejbe verni a muksót és addig ütöm vele, ameddig össze nem esik. Ha közben támadni akarna, akkor a kést tartó kezére is mérek egy ütést és hasba is rúgom. Ha nem találok semmi használhatót, akkor a lehető legerősebben belerúgok a gerincébe. Ha ennek nekem kedvező kimenetele lenne - összeesik vagy a falnak megy -, rúgok még bele párat és elveszem a pisztolyt. Ellenkező esetben megpróbálok védekezni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:20 am

Találsz egy lámpát, , de amint megmozdítod, a férfi hátranéz:

-Szia, Micky! Már sokat hallottam rólad! Tedd le azt a lámpát, szépen, különben a hugicádnak eltörik a keze! -mondja, majd előkapja a pisztolyát, és rád szegezi. Az ajtóban állsz még mindig, mert esélyed sem volt elmozdulni. Semmi fedezéked nincs, ha kockáztatsz, akkor esetleg elfuthatsz egy másik szobába, vagy eldobod a kezedben lévő tárgyat. De lehetséges, hogy a férfi hajlandó megtárgyalni a dolgot. Úgy néz ki, hogy nem akar vérontást, különben rég lelőtt volna. - Hol van az anyád, Micky?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 5:38 pm

Sajnos a tervem nem jött össze, a mocsok észrevett. De ahelyett, hogy támadna, dumálni kezd. ...honnan tudja ez a nevemet? És honnan ismeri anyámat?
Közben síró húgomra szökken tekintetem. Elönt a düh tehetetlenségem miatt. Ha nálam lenne a kardom, tőből levágnám a karját. Legszívesebben addig verném a fejét a falba, ameddig lélegzik... Egyre erősebben szorítom a lámpát, már a kezem is belefájdul.
Sorba veszem a lehetőségeimet. Verekedni nincs sok értelme, tekintve a rám szegeződő fegyvert. Éppen ezért nem is hiszem, hogy elfuthatnék, de ha sikerülne is, ki tudja, mit tenne Maggie-vel. Franc... inkább portyáztam volna, mint hogy pihizzek. Ha magammal foglalkozom picit, mindig nagy szarba kerülök, de ekkorába... Most már mindegy... Na jó. Próbáljunk meg beszélgetni.
- Ha elengeded a húgomat, elmondom, hol van - válaszolom, remélve, hogy bejön a blöff. Fogalmam sincs, merre van anya, már haza kellett volna érnie. Igaz, az is érdekelne, ki a franc ez és honnan ismeri anyát, de nem akarom túl feszíteni a húrt a kéréseimmel. Remélem, hogy legalább ezt teljesíti.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 1:13 pm

A néger elmosolyodik, és odaküldi Maggie-t. Aztán valami váratlan történik: a lány nevetni kezd, és ránéz a hapsira:

- Jól átvertük, Phil!

- Bizony! Szia Michael, Phil vagyok, Susan régi ismerőse, tudod, osztálytársak voltunk gimiben, és eljöttem, hogy meglátogassam! Ember, 3 éves korod óta nem láttalak! Maggievel pedig kitaláltuk, hogy megviccelünk. De te aztán jól kezelted a helyzetet... akár egy sárkány!- mosolyodik el - Komolyra fordítva a szót: nemsokára mennem kell, de mindenképpen találkozni akarok az édesanyáddal, ezért kérlek, elvezetnél hozzá?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:01 pm

Jól van itt van Mag... Mi a...? Nevet??? "Átvertük"??? Mi ez??? Minden haragom elillan, annyira megrökönyödök. Mi a franc folyik itt?
Ekkor megszólal a néger is. Philnek hívják állítása szerint, és Maggie is így hívta. Azt mondja, anya ismerőse és még engem is látott gyerekként. Egyáltalán nem emlékszem rá. Egy kijelentésén pedig még jobban lemerevedek: "...akár egy sárkány!" Nem tudom, mennyire látszik rajtam, de nagyon megijedtem. Tudná, ki vagyok? És mégis honnan? Ki lehet ez a muki valójában?
Phil azt akarja, hogy vigyem el anyához. ... nem tudom, hogy hogyan kéne reagálnom minderre. Maggie viselkedését nem tudom, hova tenni. Lehet, hogy sok sci-fit néztem, de egy pillanatra eszembe jutott, hogy valami alakváltó izé. Magas labda, de repkedő emberek után már... A pasi meg... úgy néz ki, ismeri a titkomat, bár ez nem biztos, lehet véletlen is a szóhasználat. De ha ez nem lenne elég, eléggé bűnöző-kinézete van.
Na jó. Megpróbálok higgadt maradni, és halkan, mégis élesen kezdek beszélni. Először Maggie-hez fordulok.
- Ez kib***ottul nem volt vicces - mondom, majd Phil-hez fordulok. - Bocs, ha a bemutatkozód után nem hiszek neked. És, nem akarlak megsérteni, de a kinézeted is olyan, mint egy zsebesé. Plusz a fegyverek... - Ezután feljebb viszem a hangomat. - Szóval, miért is keresed anyámat? Ja, és a stukinak k***ára nem örülne, ha találkoznátok, ezt tudhatnád.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 4:33 pm

//Neharagudj a késésért. //

Phil előkapja a fegyverét, a föld felé fogja, és meghúzza háromszor-négyszer a ravaszt. Csak kattogást hallasz, golyók nem jöttek ki.

- Remélem most már hiszel nekem! Ne haragudj hogy megvicceltünk, és cserébe én sem haragszom - az amúgy teljesen jogos- gyanúsítgatásokért. Anyád pedig nyílván örülne ha látna, mivel másfél évig jártunk. Aztán összevesztünk, mert kezdett olyanná válni mint egy házi sárkány. Aztán pár évvel később találkoztunk és kibékültünk, és megígértük egymásnak, hogy majd egyszer meglátogatom. Így történt. Ha így sem hiszel itt egy régi kép.

Mondja, majd át ad egy képet, amin anyád van, kicsit fiatalabban, és Phil arcára ad egy puszit.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 12:59 pm

//Te se az enyémért... Embarassed //

Tehát a fegyver nem valódi. Vagy legalábbis nincs megtöltve. Miért rohangál valaki játékpisztollyal...? Mindegy. Már megint ez a "sárkány"-szó... most vagy tud valamit, vagy csak véletlen. Szerintem az utóbbi, elvégre "3 éves korom óta nem látott". Akkor csak nincs rólam infója. De az is lehet, hogy az alteregóm egyik rajongója, azóta meg imádja ezt a melléknevet.
Az átadott képen viszont meglepődöm. Bakker, tényleg anyám pasija volt. Még sosem találkoztam egy exével sem... kis hideg zuhany. Mindegy. Még mindig jobb, mintha betörő lenne.
Kissé kényelmetlenül érzem magam, hogy hazudtam, mikor azt mondtam, elvezetem anyuhoz. De... hé, nem én kezdtem. Kissé nézegetem még a képet, aztán felnézve rá megszólalok:
- Hát, akkor most jól megvicceltük egymást, mert fogalmam sincs, hol van - mondom, most már felszabadultabb hangon, kissé megvakarva a fejem. - Várj egy picit, felhívom és megkérdezem hol van. - Ezután előveszem a telefonom és felhívom. Ha nem veszi fel, akkor utána a munkahelyére telefonálok.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 7:00 pm

A telefon hosszan csöng, nyolc-kilenc idegesítő "prűűűűűm" hang után az anyád szól bele ijedt hangon a telefonba:

- Michael! Michael te vagy az?! A munkahelyünkre betörtek, még nem tudom mi lesz, hívtuk a rendőrséget, és bezárkóztunk, de még nem tudom mi lesz! Ne aggódjatok értünk, nemsok.....

Ebben a pillanatban megszakad a kapcsolat, és a beszélgetés véget ér. Phil látja az arcodon, hogy ijedt vagy, és azonnal kérdezősködni kezd:

- Mi a baj? Michael, jól hallottam, hogy anyád azt mondta bajban van?!

Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 11:40 pm

Kissé ideges vagyok, amiért nem veszi fel a telefont. Nem szokta ilyen soká hagyni csörögni. Lehet, megint rezgőn van és nem hallj...
Ekkor hallom meg a hangját. A szavaiba beleborzongok. Betörtek hozzájuk??? És olyan hirtelen lett vége a mondatnak... Csak nem kapták el!!! Nem, az nem lehet...
Phil látja rajtam, hogy megrémültem, rögtön kérdezősködni kezd. Basszus, mit mondjak neki? És Maggienek? Ha egyedül lennék itthon, akkor rögtön átöltöznék és száguldanék oda. De így... Valahogy el kell küldenem őket itthonról. De mégis hogyan...? Gyorsan ki kell találnom valamit. Nem tudom, elmondjam-e az igazat nekik, vagy kamuzzak.
Megpróbálok nyugodtságot színlelni, s úgy szólok hozzájuk:
- Történt egy kis baleset a... mi az... munkahelyen. Megbolondult a biztonsági berendezés és nem tudnak kijönni. Állítólag még 1-2 óra, mire sikerül kinyirni a rendszert, addig viszont bent rekedtek. Szóval nincs semmi komoly baj. - Ezután ásítok egyet. - Ha akarsz, maradj itt és várd meg, érezd otthon magad, ha Maggie még nem mondta volna. ... viszont megyek lefeküdni. Marha álmos vagyok, azért is jöttem haza.
Ha hisznek nekem, akkor szép komótosan bemegyek a szobámba, kulcsra zárom az ajtót, felveszem a szerelésem, az erkélyről átugrom a szomszéd tetőre és húzok anya munkahelyére.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 4:06 pm

Maggie bólint, és bemegy szobájába. Phil döbbenten áll. Amikor beérsz a szobádba, és bezárnád az ajtót, Phil az utadba áll, bemegy, és bezárja az ajtót:

- Tudom, hogy hazudtál, Michael! Hallottam anyád minden szavát. Segítened kell! Amit most mondok, azt ne mondd el senkinek! A családunk régóta űz egy harcművészetet, ami a jew-jitsun és a karatén alapul. Gyerekkorom óta gyakorlom. Anyáddal már több éve jártunk, amikor eljött az én időm, és bekerültem a család védelmezői közé. Mi egy titkosan működő szervezet vagyunk, már évszázadok óta működünk, azzal a céllal, hogy a családunkat és a barátainkat védjük. Évek óta figyelünk titeket is. Mivel nem akartam, hogy ti részesei legyetek ennek az egésznek, szakítottam az anyáddal, de titokban mindig visszajártam a városba, hogy megnézzem, minden rendben van veletek! A szervezet jósa elmondta, hogy ezen a napon valami baj fog történni veletek, ezért ideutaztam. Sajnálom, hogy csak most szólok, de meg kell értened: nem avatkozhatunk bele a dolgok történéseibe! Most pedig mire vársz? Fogd a kardod, és vezess!

Mondja, majd előveszi a pisztolyát, belerak egy új tárat, majd kigombolja a dzsekijét. Most láthatod csak: van nála egy katana, két sai és pár füstgránát. Kinyitja az ablakot, és nekifutásból egy hatalmas ugrással átugorja a szomszéd házát, és a következő házra érkezik, és int, hogy követsd.

Michael White otthona What+if+Blade+T-shirt
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 11:30 pm

Király, Maggie hisz nekem. Már éppen csuknám be az ajtót, mikor Phil lép be rajta, és bezárja. Ez nem tetszik. Mit akarhat...?
Már épp kérdezném, hogy mit csinál, mikor előadja a történetét. Eléggé leesett állal hallgatom, bár ez nem tudom, mennyire látszik rajtam. Nem hittem volna, hogy ilyenek a valóságban is vannak. Egyszerűen... váó. És tényleg tudja a titkom, nem csak ártatlan szófordulat volt az a sok sárkányozás. Nagyszerű. Bár azt hiszem, nem kell aggódnom emiatt. A mondókája alapján nem feltételezhetek róla rosszat. Főleg, hogy akkor Maggie előtt is csinált volna valamit.
És basszus, mekkora fegyvertára van! Ki sem nézné belőle az ember! Hogy fér el ennyi... én meg azon idegeskedem, hogy itthon a kardom hogy dugjam el...
Miközben ezen ábrándozom, Phil átugrik egy másik házra... ami nem is mellettünk van!!! Öregem... Ezt én még sosem mertem... talán én is meg tudnám csinálni.
Na jó. Vége az ábrándozásnak. Előkapom a cumómat, átöltözöm és száguldok is utána. Együtt több esélyünk van anyu fogvatartói ellen, akárkik is azok. ...feltéve, ha nem fordul ellenem. Azt hiszem, bízhatom benne, de azért egy-két lépés távolság nem árt.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 4:14 pm

Phil most próbál lassan menni, egyből látszik, hogy jóval gyorsabb mint te, és nem kedveli a "csiga tempódat" . Amikor odaértek az irodaházhoz, láthatjátok, hogy rendőrök veszik körbe az épületet, és van itt egy tűzoltóbrigád is, akik egyenlőre semmit nem csinálnak, ami azért furcsa, mert az egyik emelet már szinte porrá égett. A páros észrevehet egy nyitott ablakot, ami az ötödik emeleten van. Kettővel az égő emelet alatt...

//Kérlek itt folytasd:Gotham Központ- Hollow cég irodaháza //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Michael White otthona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael White
» Michael White
» Jason Blood otthona
» Duncan MacFralane "otthona"
» Teodor Black otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Régi Gotham-
Ugrás: