Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Kalandok és előtörténetek 296245150474wildcat..........Kalandok és előtörténetek Teenansrobindccomicssup..........Kalandok és előtörténetek Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Kalandok és előtörténetek 39843828 Kalandok és előtörténetek 79830643

 

 Kalandok és előtörténetek

Go down 
+2
Kurt Bozek / Griff
Batman
6 posters
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 10:09 am

Itt lehet hirdetni a kalandokat, és a hozzájuk tartozó jelentkezést előtörténettel csak ugyan egy azon helyszínen kell jelezni.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 1:12 pm

Kisebb technikai gikszer után (ami az én értetlenségemből adódott) elindult az oldal második szabad játéka. Név szerint N öröksége, eddig három taggal, ami bármikor bővülhet ha van még vállalkozószellemű játékos. A történet nem lesz rövid, mondjuk tőletek függ, hogy milyen gyorsan találtok rá a megfejtésre, úgyhogy készüljetek fel fogcsikorgatásra, körömrágásra, és minden feszültséget csökkentő megoldásra, mert vért fogtok izzadni míg megtaláljátok a megfejtést (legalábbis remélem).

U.I. Egy film idézet: A válaszok már megvannak csak a helyes kérdést kell feltenni.

Elfogadott játékosok:

Rébusz - Marcus Hallwood
Batman - Harwood James
Duncan MacFarlane - Dean Wallace

A mesélői színem : Gold
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 6:27 pm

Név: Jason Kariel
Becenév: -
Kor: 40
Magasság: 182 cm
Súly: 75 kg
Megjelenés: Kalandok és előtörténetek Laurence-fishburne-csi
Foglalkozás: CSI paranyomozó, hadnagy
Szakértelmek: Kémia, biológia, fizika, geológia egyetemi szintű ismeretek.

Előtörténet:

Jasont újszülött korában árvaházba adták, ahova a szülei vándorló életmódja miatt adták be. Árvaházi évei alatt viszonylag jóban volt a többi gyerekkel, gyakran segített azoknak, akiktől elcsentek valamit. Mikor tizenkét éves lett végre örökbe fogadták őt. Mint kiderült vér-szerinti apja volt az, aki letelepedni kívánt Gothamben. Mikor beköltözött új otthonába, apja elárulta neki a családi titkot: a család férfi tagjai képesek mások gondolatait hallani, illetve látni. Apja megtanította fiát a képessége használatára, akit eközben egyre jobban kezdett érdekelni a nyomozói pálya.

Az első nagyobb vita apa és fia közt a pályaválasztás felett tört ki, ugyanis Jason elakarta végezni a középiskolát, természettudomány szakon, míg apja beakarta őt vonni a családi szemfényvesztő üzletbe. Vitájuk vége az lett, hogy Jasont bentlakásos iskolába íratta apja, míg ő lelépett pénzt keresni. Jason sikeresen végezte el az iskolát, így könnyen felvételt nyert az egyetemre, tanulmányait elhalasztotta pár évvel, hogy pénzt tudjon keresni. Apjával csak ritkán találkozott, főleg nyaranként, viszont az egyetemet fizetni kellett valamiből, ezért elvégezte a rendőrtiszti iskolát, így nyomozóként kezdett el dolgozni. Ebből a fizetéséből és az ösztöndíjból sikeresen elvégezte az egyetemet, szintén természettudomány szakon.

Nyomozói munkáját, szinte hibátlanul végezte, hála képességének. Időközben még egy képesség tűnt fel nála, ha megérint egy tárgyat, akkor látja annak a múltját. Sajnos ez a képesség csak a látásra korlátozódik, hallani, vagy érezni így nem tudja a múltat. Új adottságával felkeltette felettesei érdeklődését, akik beajánlották a CSI új részlegéhez, a paranormális kutató/nyomozó részleghez.

Elmúlt pár évben Jason itt dolgozott, számos ügyet oldott meg képességei és társai segítségével. Apja egy évvel ezelőtt elhunyt, anyjáról a mai napig nem tud semmit. Jelenleg feleségével (Diana) és gyerekével (Jack) él együtt.

Jellem: Próbál mindig semleges maradni. Kollégáival szemben mindig tisztelettudó, de ha megkérik elmondja őszinte véleményét. Rendőr évei során megtanulta, hogy tartsa a száját, így a sajtót is tudja kezelni. Az emberekkel könnyen kijön, így egyszerűbb az információszerzés. Rendkívül éles esszű és mindent megtesz, hogy elfogja a gyanúsítottat.


Képesség: Képes az emberek gondolatait hallani és látni, valamint ha hozzáér egy tárgyhoz, akkor látja a múltját, maximum 5 nappal ezelőttig.

Felszerelés: Helyszínelő készlet, szolgálati pisztoly, szolgálati autó (benne egy mobil CSI labor)


A hozzászólást Antidote összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 06, 2011 11:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 11:24 pm

Hááát így jobban meggondolva Elfogadlak kalandra, de sajna ki kell venned a tárgy múltlátása képességedet. Kicsit hamar megoldanád a rejtélyt, csak meg kellene érintened a halott ruháit. Szóval mindent használhatsz, és még a gondolatolvasás is maradhat.

Miután Duncan írt, te is megkapod az első postod.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 12:27 pm

Azt gondoltam én is szervezek egy kalandot. A lényege az lenne, hogy egy nagy és új amerika erejét jelképező gépet eltérítenek. A játékosok pedig túszok és a helyzet majd még durvul, amikor kiderül, hogy a gép valójában egy hadi terv része.

Nagyon rövid előtöri is elég. FONTOS, hogy leírjátok képzettségeteket részletesen és hogy mit visztek magatokkal. Azt kérem senki ne hozzon magával gépfegyvert és tőr készletet, és ne S.A.S. ügynökök vagy SS Waffenesek legyetek, maximum rendőr képzettség, esetleg pilóta vagy ejtőernyős tudás, azonkívül amit szeretnétek.

Résztvevők: Blaise (GEORGE DAVIDSON)
Kurt Bozek / Griff (Bobó)
Antidote (Stalker)

Állapot: még nem kezdődött a kaland.


A hozzászólást Bisur összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 26, 2011 11:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 5:24 pm

NÉV: GEORGE DAVIDSON
KOR: 24
NEME: FÉRFI
MAGASSÁG: 182cm
SÚLY: 78 kg
HAJSZÍN: SÖTÉT BARNA
SZEMSZÍN: KÉK
CSALÁD: VAN
FOGLALKOZÁS: PIZZAFUTÁR
OLDAL: JÓ



ELŐTÖRI:
George Davidson a nevem. 24 éves vagyok, és pizza futár. Egy kék farmert viselek, és egy kék hawai inget, egy piros baseball sapkával, és egy nagyon jó napszemcsivel. Imádom a nyaralást. A munkám során összegyűjtött pénzemből, elutazok a nagynénémhez, hogy meglátogassam. Rég találkoztam velük.
Magamról csak annyit, hogy egy átlagos figura vagyok. Barna hosszú egyenes hajam van, és kék szemem. Imádom a szőke nőket, és a kólát citrom karikával. Van egy fekete cipőm amit imádok hordani, és egy drága rolex órám, amit nem rég vettem. Nincs semmilyen fegyver tudásom. Nem járok karatéra, csak gördeszkázni.
Van egy jó főnököm, akivel nagyon jól kijövök.

Jellem:
Fiatal, és tele van energiával. Kicsit szabad szájú, és állandóan csajozik, vagy sokat dumál. Átlagos ember.

Szakképzettség:
Pizzafutár

Különleges képesség:
1 óra alatt 10 db pizzát is ki tudd szállítani, ezért a főnöke kedveli, és az ég világon sem akarna tőle megszabadulni.

Felszerelés:
Kék hawai ing. Farmernadrág. Napszemüveg, és piros sapka. Egy csomag rágógumi, és egy csomag gyufa
Kalandok és előtörténetek Pizzafutar_nagy
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 5:33 pm

Elfogadva.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 11:18 pm

Név: Bobó
Kor: 3
Neme: Hím
Magasság: Változékony, 1 métertől akár a 30 méterig
Súly: 77 kg
Hajszín: Kopasz
Szemszín: Fekete
Család: Pár száz tojás egy laborban eldugva
Foglalkozás: Ragadozó
Oldal: Semleges



Előtörténet:
Három évvel ezelőtt születtem egy aprócska tojásból. Magányosan mint az ujjam, igaz akkor még végtagjaim sem voltak, nem hogy ujjam. Életemben az első dolog amit megpillantottam egy fénylő vörös test volt. Akkor még azt hittem, hogy az anyám, de most már sokat okosodtam és tudom csak egy lámpa volt. Első életévemet egy kis világban éltem, láthatatlan falakkal körülvéve. Egereket mindig kaptam enni, és kényelmes fekhelyem volt faforgácsból. Kívánni sem lehetett volna többet.
Második éves koromban történt meg borzalom. Akkor már sokat tapasztaltam, és annyira bölcs lettem, hogy tudtam hol vagyok. Egy kis kutatólaborban voltam egy koszos, poros városban. Akkor még nem tudtam, hogy Gotham City-ben vagyok. Emlékszem egy esős éjszakán történt, Bido a takarító éppen mindenesti szórakozásával volt elfoglalva, a laborban lévő dolgokat piszkálta.
Az aznapi kísérletről semmit sem tudott, így megtörtént a tragédia. A kísérlet nem volt más, mint hogy a rágógumik tovább tartsák meg az ízüket, ezt pedig radioaktív sugárkezeléssel akarták elérni. A takarító mit sem sejtve bekapta az egyik kísérleti példányt. A kísérletet sikeresnek bizonyult, mert a gumi íze nem veszett el amíg rágta az ember, csak volt egy kis mellékhatása. Előbb az eszét vesztette el, utána pedig az életét. A kettő közti időben, pedig tört zúzott és mindbe beleharapott, amibe csak tudott. Sajnos engem is a kezei közé kaparintott, így lettem egy szép fogsornyom tulajdonosa.
Másnap a helyszínelés, és az általános rendőrségi dolgok után, vették észre a tulajaim, hogy végtagjaim nőttek. De ahelyett hogy a genetikai manipulációm új szintre emelte volna az emberi tudományukat, lehúztak a lefolyón, azzal a címszóval hogy nekik soha nem volt gekkójuk a laborban. Három napra rá kifejlett ember/gyík keverékké lettem, és ezután minden erőmmel azon voltam hogy beilleszkedjem a furcsa emberi társadalomba.
A tavalyi évemet zöld papírdarabok megszerzésével, és elvesztésével töltöttem. Rájöttem hogy vannak úgymond furcsa különbségeim amik miatt nem mondhatom magam igazi embernek. A farok még csak hagyján lenne, de hogy akármilyen hosszúra, és vékonyra ki tudom nyújtani a testem, bármelyik porcikáját. A gumihoz hasonlatos testrugalmassággal rendelkeztem, ami miatt az alakomat is könnyedén tudtam változtatni, igaz egy idő után visszaváltoztam az eredeti csúf keverék szerzetté, de csak ha nem tettem ellene.
Most pedig itt vagyok, egy reptéren, és várom hogy fel tudjak szállni arra a repülő fémdarabra. Vajon milyen élmény lesz?

Jellem:
Kíváncsi természet. Mindent megfigyel, és megpróbál megjegyezni. Ami ehetőnek látszik azt el is tünteti a gyomra mélyén, igaz az ezt követő rituálé, amit magában csak "az emészthetetlen dolgok kiokádásának" hív, nem nyeri el osztatlan tetszését a teljes emlősöknek.

Szakképzettség:
Nincs

Különleges képesség:
Gumihoz hasonlatos rugalmasság; alakváltoztató képesség, amit igen csak sok fizikai munka előz meg, míg saját kezűleg "alakítja" át magát.
Kígyónak megfelelő gyorsaság, és reflexek.

Felszerelés:
Egy pár átlagos civil ruha, a szerzett pénzével.


Kalandok és előtörténetek Anole
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 11:44 pm

Elfogadva. Plusz Stalker is jöhet de ő a rendes karakterrel, mivel változás nincs felelleges lenne ide is leírni.
Vissza az elejére Go down
Stalker
Játékos
Stalker


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Feb. 26.

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 11:51 pm

Jah Very Happy Jelzem, hogy jövök és kérnék még egy egyszerű kis 9mm Berettat! Very Happy

Ui.: Ha Joker Jester és/vagy Hannibál karit hoz, akkor a következő dolgokat is kérném: pár gránát, egy aknavető, három darab vadászgép, M4A1 GhostMod lehetőleg robbanó lövedékekkel

Ui2.: A kari kinézete:

Kalandok és előtörténetek 1247036597_1024x768_splinter-cell-conviction-gallery
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 12:11 am

Kérnék mindenkit, rakja át az egészet új oldalra. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kalandok és előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok és előtörténetek   Kalandok és előtörténetek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandok és előtörténetek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harc az álarcért kalandok
» Harc az Álarcért kalandok- 2.: NOIR
» Ünnepi Kalandok: Karácsonyi Káosz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó :: Szabad játék-
Ugrás: