Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Kurt Bozek / Griff 296245150474wildcat..........Kurt Bozek / Griff Teenansrobindccomicssup..........Kurt Bozek / Griff Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Kurt Bozek / Griff 39843828 Kurt Bozek / Griff 79830643

 

 Kurt Bozek / Griff

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 5:06 pm

Név: Kurt Bozek
Álnév(ek): Griff
Faj: Emberfeletti / Angyal
Személyazonosság: Ismert
Nem: Férfi / Nemtelen
Magasság: 181cm / 195cm
Súly: 78kg / 82kg
Szem: Barna / Vörös
Haj: Barna / Fehér
Szokatlan ismertetőjelek: Angyali formában fehér bőr, egy pár szárny a hátán.
Családi állapot: Nőtlen
Hozzátartozók: Wilhelm Bozek (apja elhunyt) Miruna Bozek (anyja elhunyt)
Foglalkozás: Könyvelői iroda vezetője / Tolvaj, rabló
Oldal: Rossz és egy kicsit semleges ha démonokról van szó
Ellenségei: Rendőrség
Szövetségesei: A régi bandája

Törzshely: Otisburg-ben lévő lakása, és munkahelye

Jellem: Összességében egy kettős személyiség. Az emberi formában visszahúzódó, és tartózkodó. Angyaliban inkább bátor, és bele veti magát az akcióba. Nehezen barátkozik, de ha talál valakit aki érdemes rá azzal hosszú távon teszi. Szeret csapatban dolgozni, mert ismeri a korlátait. Szereti ha valaki megbízható védi a hátát.

Szakképzetség:

Emberi formában: Mérlegképes könyvelés; zsebmetszés

Angyali Formában: Vívás (elveszette)

Képességek:

Emberi formában erejének nagysága: ugyanolyan erős, mint a hasonló korú, magasságú és testfelépítésű, magukat alig edző férfiak.
Az emberi formában elszenvedett sérülések nem jelennek meg az angyali formában, és viszont. Halálos vagy kritikus sebesüléseknél automatikusan a másik formába kerül, így a sérült meggyógyulhat.

Angyali formában erejének nagysága: a teljesen jó Kurt angyali formája rendelkezik szuper erővel, kitartással, mozgékonysággal, mely jóval fölötte áll az átlag embereknek. Hatalmas sebességgel tud repülni, tökéletesen tud manőverezni a levegőben. A hangjával pusztító szónikus sikolyt tud útjára küldeni. A sisakjával érzékelni tudja hogy a körülötte lévők jók e vagy gonoszak. A mellvértje mágikus, így majdnem mindenféle támadásnak ellenáll. A kard egy mennyei tűzben égő pallos ami szinte mindenen keresztül tud hatolni. Nagyfokú öngyógyító képesség.

A Gotham City-be érkezésének idején angyali alakban éppen csak erősebb egy magukat rendszeresen és keményen edző férfiaknál, repülési képessége egy inkább nagyobb ugrásokban merül ki, amit egy két szárnycsapással támogat.Egyedül az öngyógyító képesség maradt meg hiánytalanul.

Angyali formában nincsen kora, nem szükséges ennie, innia, vagy aludnia.

Képesség fejlődés:
Szárnyaimmal képes vagyok fél méteres magasságban lebegni a földtől, de max. 10 percig, viszont ha ennyi ideig lebegsz akkor visszaváltozol emberré. Így tudsz haladni is, de akkor a 10 perc lecsökken 5-re.
Mennyei vívás: egy a felsőbb világokban használt harci stílus, amelyet leginkább a pallosok használatakor vetnek be, de bármilyen vágó és szúró (kard; pallos; kisebb penge; lándzsa; dárda) fegyverekkel használható.

Vagyon tárgyaim:
Kurt Bozek / Griff 16i5awo
egy doboz márkás ízesített óvszer;
Kurt Bozek / Griff 27xfosm
1 idegen lakáskulcs;
Kurt Bozek / Griff Syqsk6
54.400 dollár;

Felszerelésem:
Kurt Bozek / Griff 28wkn5
1 db teljes testpáncél:
Kinézet: beborítja az egész testemet, a lábvégektől, a kézfejeken át, a nyakig; külsőre fémes színű ami majd a burkolat tesz barnává; a repülést nem akadályozza, a szárnyaknak jól látható helyek vannak kihagyva;
Tulajdonságai: golyóálló; elektromosságra szigetelt; hermetikusan zár a többi felszereléssel együtt.
Kurt Bozek / Griff X43gxu
1 griff sisak:
Kinézet: beborítja, és védi a fejet, csak a szájat és az orrot nem takarja; a szemeket színes átlátszó lapok védik, amelyek nem rontják a látást; hatalmas fülekben végződnek a megfelelő állat alakítására;
Tulajdonságai: a jobb oldali fülben egy "sikoly" generátor foglal helyet ami magas frekvenciájú hangot tud kibocsájtani, ami 50 méteres körben egyensúlyvesztést, és látászavart okoz; csőrben egy magas energiájú lézer van építve, ami öt méteren belül az acélt is el tudja vágni pillanatok alatt; a szemlencsékben mini kamerák helyezkednek el, amiknek háromféle látásmódja van: 1. Az átlagos látásmód, mintha szabad szemmel néznénk. 2. Éjjellátás 3. Infralátás.
Kurt Bozek / Griff Ok7jv4
2x2 darab kézfejekre és lábakra csatlakoztatható karom:
Kinézet:a végtagokra könnyen csatlakoznak és válnak is le; három-három karomban végződnek, a kézen két-két ujjnak van hely karmonként, a mutatóujj a hátsó karomban helyezkedik el, a láb csak egy cipő szerű belső részben van aminek a végződései a karmok; mindegyik karom egy a szárnyak alatt található háti rekeszhez kapcsolódnak egy-egy mozgékony, nem túl vastag fém rúddal; kilőhetőek de csak a "kábel" hosszáig 20 méter távolságra; a karmok végei nyújthatóak így lehet velük fogni és kapaszkodni;
Tulajdonságai: a "hátizsák" 30000 volt feszültség generálására alkalmas; amit a karmokba tud vezetni; ezzel mint egy elektromágnes hozzá tud "ragadni" a fém tárgyakhoz; a generátor mérete miatt végtagonként csak hatszor alkalmas a sokkolásra töltés nélkül; a generátor napelemes ezért lassan, de biztosan töltés nélkül is maximumra állhat; a "hátizsákban" kettő egyenként egy órára elegendő oxigén tárolására alkalmas tartály van, ami csövön keresztül a sisakba jut;
Kurt Bozek / Griff 313m6us
1 speciális öv:
Kinézet: egy szürke öv ami teljessé teszi a jelmezt, és lehet rá akasztani könnyebb tárgyakat a jobb elérhetőség végett.
Tulajdonságai: Megcsapolja a sebességmezőt, ami által percenként 3 métert tudok megtenni fénysebességgel.
Kurt Bozek / Griff Mh8tj9
A felszerelésem képességei admini belegyezéssel titkosak míg a kalandjaimban fel nem használom azokat.

Kiegészítés
Alvilági összekötő hálózat, szinte mindenről és mindenkiről megszerezhetem az információt Gothamból. Legfőképpen az emberfelettiekről akik a földünket tapossák.




Összes Kredit: 41kr
Elköltött kredit: 16kr
Fennmaradó kredit: 25kr
+ 1 Kredites NJK (nyeremény)


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 40 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 26, 2011 5:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 5:09 pm

Elfogadva, jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeCsüt. Aug. 19, 2010 12:16 pm

Köszönettel tartozunk a kripytoni faj, leírásáért. (PM)
Jutalmad 2 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 7:32 am

Köszönettel tartozunk a marsi faj, leírásáért. (PM)
Jutalmad 2 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 12:27 pm

Köszönettel tartozunk az atlantiszi faj, leírásáért. (PM)
Jutalmad 2 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeSzomb. Aug. 21, 2010 7:52 am

Köszönettel tartozunk az Új Istenek (és új Genezis) faj, leírásáért. (PM)
Jutalmad 2 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 8:15 am

Köszönettel tartozunk a Ranniai faj, leírásáért. (PM)
Jutalmad 1 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 12:39 pm

Köszönettel tartozunk Gotham város részletes leírásáért. (PM)
Jutalmad 3 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2010 2:18 pm

Köszönettel tartozunk GCPD részletes leírásáért. (PM)
Jutalmad 2 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimePént. Szept. 10, 2010 6:46 pm

Köszönettel tartozunk a Zöld Lámpások képességeinek részletes leírásáért. (PM)
Jutalmad 2 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 8:44 am

Balszerencsés kezdet

Egy éjszaka hazafele tartottam a metrón, amikor egy öreg fazon kiszúrt hogy dolgozok is nem csak utazok. Leszólított az idegen, és elmondta hogy nagy terveik vannak velem a társával. Taníttatásomról, és a képzésemről beszéltünk egy kis édesség mellett. Aznap csak ennyiben maradtunk.
Még aznap jött a éjfél körül jött a meglepetés, közvetetten egy hatalmas bulit szervezett meg nekem az idegen. Bankrablásról volt szó, könnyű meló, sok pénz. Másnap pár sötét férfival találkoztam egy furgonban, elsőre tapasztaltaknak tűntek nekem. A furgonban töltött tizedik perc után jött a felismerés, ők teljesen kezdők voltak. Az egyik kibiztosított fegyverrel hadonászott, és elsült. A sofőr nem volt felkészülve, hogy már a járműben lövöldözés lesz. Karamboloztunk, mindenki meghalt, vagy súlyosan sérüléseket szerzett, mire feleszméltem. A rendőrszirénák már a közelben hangzottak, menekülnöm kellett, de nem úgy sült el ahogy terveztem.
Bekaptam pár golyót, és már csak arra emlékszem hogy a Központi Kórházban ébredek fel. Egy nyomozó faggatott, majd eltűnt szőrén szálán, megszöktem a kórházból, és új világmegváltó terveken dolgozok most is.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 14, 2010 1:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 12:15 pm

Menny:Pokol 1:0

Kaptam egy fülest, hogy a Bűnös Kerületben található pár tag akik bármilyen Hi-Tech cuccot, meg tudnak szerezni, még azt is ami a jelmezemhez kell.
Munka után egyből arra vettem az irány, és egy kis információ csere után rá is akadtam a keresett férfira. Mivel látta rajtam hogy pénzem az nincs annyi amennyiért ő eladná nekem, ezért egy ajánlattal állt elő. Meg kellett ölnöm egy öregember egy elhagyatott házban, így elsőre nagyon könnyű feladatnak tűnt egy ekkora jutalomhoz képest, de mint mindig ez sem volt egy fáklyás menet. Az egyik probléma a hogy én nem ölök a második kicsit merészebb volt:
Amikor beléptem a házba jött a nagy meglepetés, az kivégzendő alak is a ANGYAL. Egy ANGYAL aki DÉMONOKAT pusztít GOTHAMBAN, szerencsére az egymás közötti véres dolgokat meg tudtuk oldani egy kis csevejjel. Megtudtam hogy az öreg már nagyon régóta el akarja kapni a fegyverneppert, aki felbérelt engem, merthogy ő az a DÉMON akire vadászik. Mielőtt elváltunk egymástól, adott egy szentelt tőrt az elkövetkezendő harcomhoz.
Visszatértem a Bűnös Negyedbe hogy végezzek a pokolfajzattal. Egy monumentális csata után, amit éppen hogy csak túléltem inkább a szerencsémnek mint a harci tudásomnak köszönhetően, végeztem az ellenségemmel. A szemeim láttára takarodott vissza az otthonába, a győzelemnek a jutalma is meg lett, mert démon létére megszerezte a kért jelmezt.
Most már minden megadatott nekem hogy én legyek Gothamban a prédára leső Griffmadár.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 03, 2010 4:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 8:17 am

Köszönettel tartozunk az Amazonok leírásáért. (PM)
Jutalmad 2 kredit!

Bővítéseidért jutalmad 1 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 2:42 pm

Köszönettel tartozunk a Zöld Lámpások leírásáért. (PM)
Jutalmad 3 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 2:46 pm

Egy éjszakás kaland

Ez a nap is úgy indult, mint a többi. Egész nap csak a robot a munkahelyen, a főnöknek már megint rossz kedve volt. Ahogy teltek az órák a világot is egyre sötétebbnek láttam, majd hirtelen egy napsugár libbent be az iroda ajtaján. Maya Blazenek hívták 180 centi magas, hosszú szőke haj, fehér bársonyos bőr, hosszú combok, és mint később kiderült pokolian csókol.
Egy kávéval kezdődött az egész, és egy vacsorával folytatódott. A nő gyönyörű volt, csak a étel volt lankasztó. Maya a Cukrász haverjával nagy terveket szövögetett, és sajnos én is benne voltam. Az ételbe altatót tettek, hogy nekik kényelmesebb alku pozícióban beszélhessük meg az ajánlatukat. Bankot akartak rabolni, és kellett hozzá az én szakértelmem is.
A tervük megvolt, éjszaka hajtottuk végre a bulit. Egy kis csetepatéba keveredtünk az őrökkel, de semmi halálos nem történt. Majd a széfek nyitogatása közben már éreztem hogy ez nem csak ennyi lesz. Még el sem hagytuk a bank épületét a cukrászt máris elfogta a féltékenységi roham, lejátszottunk egy meccset ami döntetlenre végződött Maya közbelépése miatt.
Kiderült hogy a végső cél egy Történelemtanár nevű démon megtalálása, és egy becses tárgy megszerzése. Egy Joshua North nevű látó segítségét kértük, hogy megtalálhassuk a célszemélyt. Már csak egy szóra voltunk ahhoz, hogy megtudjuk a helyét a tanárnak, amikor egy golyó félbeszakította a mondandóját. Joshua holtan esett össze, golyóval a fejében, mi nekünk meg új feladat esett az ölünkbe. El kellett kapnunk a gyilkosokat.
Maya foglalkozott az egyikkel, így nekem maradt a gyorslábú. Kellett egy kis idő hogy utolérjem, egyből harcba is bonyolódtam vele. Már nyerésre álltam, amikor jött a nagy meglepetés. Átalakult angyallá, a szemem láttára, és olyan fegyvereket használt, amiről én még csak nem is álmodtam. Csak a szerencsémen múlott, hogy győztesen kerültem ki. Elfogtam az Angyalt, akit Dereknek hívtak, és visszavittem a főnökömhöz.
Egy kis csevej után, már egyenes út vezetett a Történelemtanárhoz. Ott a beleegyezésem nélkül, belekevertek egy visszavágóba Derekkel. Ilyenkor csaptuk össze másodjára, de nem utoljára. Minden tudásomat, és felszerelésemet bevetettem ellene, de még így sem tudtam megszerezni a győzelmet. Az utolsó kardcsapása megölt volna, de Maya valamiért megvédett a testével. Halálos sérülést szerzett a kardtól, és így vereséget szenvedtünk mi is. Cukrász tanácsát követve elvittem Mayát egy állítólagos orvoshoz, ő elmondta hogy nem fogja túlélni ha nem győzöm le a tanárt.
Nem volt mit tenni így visszafordultam, hogy megküzdjek vele. Visszatérve hozzá rám uszította Dereket megint. Megtudhattuk volna hogy ki a jobb, de mégse tettük. Ellene fordult a mesterének, és segített nekem legyőzni őt. A mágikus karddal kettévágtam a pokolfajzatot, és megszereztem amit akartam.
Megadtam Mayának amit akart, és én is megszereztem ami jár nekem. A bankrablásból 54.500 dollárt szereztem, és a démoni összeköttetéseimet is megkaptam. Most már van megvan mindenem, hogy magasabbra törjek.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 03, 2010 4:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 3:21 pm

A griff is alszik téli álmot
(3 hónapos bővítés)

A bankrablást követően, nem akartam még jobban magamra terelni a rendőrség figyelmét. Egyszer már elkaptak, még egyszer nem úsznám meg olyan könnyen. Biztos a paranoiám miatt, de nem mertem egy fityinget sem elkölteni a zsákmányból.
Így nem volt mit tenni minden nap eljártam a munkába, mint a rendes törvénytisztelő állampolgárok szoktak. Beats a főnököm semmit sem változott ez idő alatt, ugyanúgy tette pokollá az életemet. A jó hír viszont hogy mikor elhívtam Mayát "randizni", azt Chaterine is látta, és most más szemmel néz rám. Sikerült őt is elcsábítanom egy-egy vacsorára, vagy egy kis éjszakai bulizásra. Szépen lassan haladok, de még mindig van mit elérnem nála.
Az alvilági életemet szerencsétlenségemre még ilyen jónak sem nevezném. Nagyobb bűntényektől megkíméltem magam, csak a kézügyességemen javítottam. A metrót igaz elkerültem, de az utcákon még csiszolgathattam a zsebtolvajlási tudásomat. Egy kis keresetkiegészítésnek tökéletesen megfelelt, és még szórakoztatott is. Ebből a pénzből meg tudtam javítani a páncélomon esett károkat, amit a kedvenc angyalom Derek okozott, és még vásároltam pár dolgot, hogy élvezhetőbb legyen a lakásom. Az újdonsült összeköttetéseimet felhasználva, megtudtam merre is vannak a régi csapattársaim. Néhányukkal kapcsolatba is léptem, és megpendítettem pár szállat bennük, hogy dolgozhatnának nekem. Semmi jóval nem kecsegtettek, de majd elválik. A jövőt senki nem láthatja, de én megpróbálok eléggé előrelátó lenni.
Másrészről meg a démonok után kutattattam velük, mert igaz hogy úgymond nem a jó oldalon állok, de azt sem akarom hogy vörös repkedő borzadályok a felszínen járkáljanak. Mindent meg fogok tenni ami az erőmből telik, hogy kipusztítsam őket. Egy vasárnap hír futott be, találtak egy démont Otisburgban. A kerületi gimnáziumba tanít testnevelést. Első látásra átlagos embernek tűnt, de amikor közelről is meg akartam bizonyosodni a kilétéről, megéreztem azt az enyhe kénköves bűzt, ami csak a démonokat jellemzi. Tudtam, hogy el kell tüntetnem. Megvártam az iskola után és minden teketória nélkül megtámadtam. Így is van már elég a bűnlajstromomon, egy kis súlyos testi sértés már nem fog ártani nekem, ha tévednék.
Mikor észrevett, egyből elkezdett rohanni. Gondoltam menekül a szemét, egy sikátorig követtem. Szinte nem is érte a lábai a földet, olyan gyorsan szaladt. A szűk utcában sikerült elé kerülnöm, és így szembe fordulhattunk egymással. A legnagyobb meglepetésemre nem látszott rajta, hogy fél. Inkább valami idegesítő vigyor ült ki az arcára, ekkor esett le hogy egy csapdába csalt. A környező házak tetején alacsony groteszk alakok jelentek meg, és a tanár a szemem láttára alakult át egy hatlábú, bűzlő szörnyeteggé. Rám vette magát, a levegőbe emelkedtem hogy elkerüljem a támadását, de akkor meg felülről kaptam az áldást. Tizenkét apró démon ugrott a nyakamba és kényszerített a földre. Alig tudtam harcképtelené tenni őket, miközben harcoltunk észrevettem hogy átlagos iskolásokból alakultak át démoni ivadékokká. Mindenemet bevetettem hogy súlyos károsodás nélkül földre kerüljenek. A legnagyobb gond még hátra volt, a tanár. Fél órán keresztül hadakoztunk egymással, mikor kezdtek kifogyni a telepeim, már nem maradt elég erőm, hogy akár a karmaimat is használhassam. Prózaibb megoldás után néztem, az utcán talált vascsővel fegyverkeztem fel. Hatalmas csapásokkal felülkerekedtem rajta, majd számomra ismeretlen harci tudással végül is győztem. A csővel a falra szegeztem a pokolbéli szörnyet, és kivéreztettem. Miután meghalt az "ivadékok" visszaalakultak az iskolai focicsapattá, én pedig olyan gyorsan léptem le ahogy csak tudtam.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 16, 2010 10:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 3:37 pm

Elfogadva, és +1 kredit a bővítéseidért a jutalmad!

Szerk.: A Mennyei Vívás tudásába kerültél!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 10:45 am

Köszönettel tartozunk a Zöld Lámpás újabb leírásáért. (PM)
Jutalmad 1 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 2:05 pm

Köszönettel tartozunk Gotham város részletes leírásáért. (PM)
Jutalmad 2 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:04 am

Köszönettel tartozunk Gotham város helyszíneinek részletes leírásáért. (PM)
Jutalmad 5 kredit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeKedd Feb. 08, 2011 6:49 pm

Az előtörténetem borítója:

Kurt Bozek / Griff 2vw7lvc
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 2:19 pm

Menny:Pokol 1:0 bővítés borítója:

Kurt Bozek / Griff 35i55k0
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kurt Bozek / Griff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kurt Bozek / Griff   Kurt Bozek / Griff I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kurt Bozek / Griff
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kurt Bozek / Griff
» Kurt Bozek lakása
» Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Adattár :: Adatlapok, bővítések-
Ugrás: