Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) 296245150474wildcat..........Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Teenansrobindccomicssup..........Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) 39843828 Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) 79830643

 

 Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 8:25 pm

Egy forgalmas várok kerületben fogtok megütközni egymással. A házak tetejei magasan felnyúlnak az utcák fölé. Lent viszont emberek és autók járkálnak. A forgalmas utcák mellett vannak kisebb sikátorok, amik behálózzák szinte az egész területet. Ti pont egymással szemben álltok. Griff egy irodaépület tetején, Genzo pedig egy szemben lévő raktárnak a tetején várja a harc kezdetét.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 11:28 am

Felmutatom az egyezményes egyujjas jelet a jóvágású szuperhősnek, és levetem magam a pórnép járókelők közzé. Onnan várom a hős támadását.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 12:41 pm

Egy ideig csak állok a tetőn, és ellenfelemet nézem hideg, nyugodt tekintettel. Miután sajátos módján üdvözöl, leveti magát a járókelők közé. Földi harcot szeretne? Nekem az is megfelel. Zuhanórepülésbe vetem magam utána, ha sikerül, akkor teljes lendülettel még a levegőben tartózkodva a falnak lököm. Ha ez nem jönne össze, akkor kicsit feljebb repülök, és várom, hogy mit lép tisztelt ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:01 am

Genzo támadása sikeres és Griff nekivágódik a falnak. A sok törmelék mind a járókelőkre hull, egy nagyobb darab pedig maga alá temet egy kisfiút. Amíg Griff összeszedi magát ás támadásba lendül, addig muszáj Genzonak eldöntenie, hogy segít a fiúcskának vagy most fontosabb a harc. Eközben néhányan már őket figyelik és elkezdenek telefonnal fényképezni, meg hasonlók.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 11:46 am

A támadásom sikeres, ellenfelem a falhoz kenődik. Ez már egy kis önbizalmat ad nekem, nem mintha eddig nem lettem volna elég magabiztos. Persze az ellenfélt nem becsüljük alá, de ez bíztató kezdés volt. Épp következő támadásomra készülnék, amikor észreveszem, hogy a törmelék betemetett egy kisfiút. Akármennyire is fontos harc ez kettőnk között, emberáldozatokat nem szeretnék semmiképpen, így gyorsan megpróbálom kimenteni a kisfiút és valamivel távolabb repíteni a csatatértől.

Ha ez idő alatt Griff feltápászkodik, akkor nekirohanok, és kung-fu tudásomat használva próbálom harcképtelenné tenni egy-egy jól irányzott ütéssel és rugással, amikbe nem fektetem bele minden erőmet, azt majd a végére tartogatom, de azért Griff ezeket is megéri majd, ha betalálnak.

Amennyiben még nem tápászkodott fel, gyorsan odarepülök jó alacsonyan szállva, és felkapom magammal a levegőbe. Felrepítem pár méter magasságba, majd visszaküldöm oda, ahol feküdt, persze nem szép szóval, hanem odavágom. Meglátom melyik tervem válik be.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:05 pm

Megpróbálok feltápászkodni, és állva fogadni a támadását. Ha repülve támad nekem, akkor bekapcsolom a sikolyomat, és oldalra lépek mint egy tanult torreádor, hogy beleszálljon a falba. Ha beütötte a kobakját, az elektromosökleimet küldöm vészterhes útjukra, Genzo tarkója felé.

Ha nincs időm felkelni akkor egy jó időben összehozott jobbra vetődéssel próbálok kitérni a támadás elől. Ha nem sikerül akkor amikor a legközelebb van bekapcsolom az övemet, és a hátára próbálok ugrani, és ott engedni bele egy elég nagy mértékű elektrosokkot.
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 10:54 pm

Kurt félrevetődése sikerül és Genzo dühös bikaként repül bele a falba. A hős két falon is átszállt és a végén egy asztalon landolt. Kurt eközben elvesztette egyensúlyát, leesett, s belecsapódott egy taxiba. Genzo kicsit szédül, viszont Kurt az életveszélyes helyzet miatt angyallá változott (ha eddig nem lettél volna az, de erre nem láttam utalást).
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 11:17 am

//Igazad van tényleg nem írtam bele hogy átalakulok de gondoltam logikus hogy amikor levetem magam a tetőről közben át is alakulok. Bocsi az én hibám.//

A veszélyt jelentő taxitól megpróbálok minél messzebb kerülni, majd a falon ütött új ajtó mellett falhoz simulok, és várom az ellenfelem. Amikor kidugja a fejét onnan, egy elektromos ököllel megpróbálom fejen találni, majd egy sikolyt követően a többi végtagommal is komoly sérüléseket okozni neki.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 7:17 pm

Egy kicsit melléfogtam, átvittem két falat, és egy asztalon kötöttem ki.

- Máris ebédidő van?

Nincs időm kajálni, le kell győznöm Griffet, aki ezúttal sikeresen elkerülte támadásom hatalmas erejét. De nem adom fel, harcolok tovább. Feltápászkodok, és visszamegyek az utcára. Nagyon ügyelek, hiszen Griff odakinn akármire készülhet. Ha esetleg megtámadna abban a percben, ahogy feltűnök, igyekszek elhárítani a támadást, vagy elugrani onnan, ám mivel nem tudom mire számítsak, ellenfelem bőven okozhat nekem meglepetést. Azért remélem, nem kapok be valami csúnya ütést/rúgást/egyéb támadást.

-Griff!!!!!

Kiáltom még mielőtt kikerülnék az utcára, ezzel jelezve elszántságomat, és, hogy eszem ágában sincs feladni a harcot.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 2:15 pm

Genzo hatalmas sebességgel repül ki a lyukon, de Griff reflexei egész jók. Genzo hátába öt karom mélyül bele és egy kis elektromosságot is kap, bár csak megszédül tőle és egy pillanatra nem lát. Ám hirtelen belemarkol a kézhez tartozó karba, ezek után pedig teljes erejéből elhajítja az illetőt. Gezno a földre esik enyhén kábultan, Griff pedig egy reklámplakát felé repül.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 1:52 pm

Nagy erővel száguldok ki az épületből, de Griff reflexei vannak olyan jók, hogy ne sikerüljön eltaláljam. Francba. Nem baj, továbbra sem adom fel. Amint ezt végiggondolom, öt karom támadását fogom fel háttal, és bzzzzzzzz még az á- bzzzzzzzzz áram is megcsap egyszer-kétszer. Egy pillanatra úgy érzem, mintha megvakultam volna. Na ezért a Griff még "szárnyra kap", lesz itt verés, csak térjek magamhoz. Minden erőmet és elszántságomat összeszedve elhajítom ellenfelem, majd összeesek egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 2:10 pm

Minden erőmet összeszedve csapkodok a szárnyaimmal, hogy veszítsek a lendületemen, és elkerüljem a becsapódást. Ha sikerül akkor amilyen gyorsan csak tudok leszállok a földre, és ott közelítem meg az ellenfelem. Mikor már lőtávolba érek, bekapcsolom a sikolyomat, és azzal próbálom tovább kábítani Genzo, majd nekiugrok és megpróbálom leteperni a földre, majd a lézercsőrömet vetem be, hogy komoly sérüléseket okozzak neki. Először a jobb karját célzom meg, és próbálok fontos izmot szétvágni a karjában, majd ugyanezt a bal karjával is, hogy harcképtelenné tegyem.

Ha nem sikerül, akkor csak lassítok magamon, és mielőtt belecsapódnék a reklámplakátba, a lézercsőröm segítségével próbálom annyira szétszabdalni, hogy sérülés nélkül tudjak átjutni. Bárhogy is legyen a leszállok az utcákra olyan gyorsan amennyire csak tudok, és parkoló kocsik után nézek. Mire összeszedné magát Genzo, a kocsikból megpróbálok benzint szétfolyatni minél nagyobb területen, én pedig beállok az olajmező közepére, és ott várom a támadást.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)   Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Harc a nagy G-ért (Genzo vs. Griff)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kurt Bozek / Griff
» Kurt Bozek / Griff
» Genzo lakása
» Jason Harley - Genzo
» Jason Harley - Genzo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó :: Karakterek egymás ellen-
Ugrás: