Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
TECH corp. 296245150474wildcat..........TECH corp. Teenansrobindccomicssup..........TECH corp. Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
TECH corp. 39843828 TECH corp. 79830643

 

 TECH corp.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

TECH corp. Empty
TémanyitásTárgy: TECH corp.   TECH corp. I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 6:08 am

TECH corp. Corp

Egyhatalmas vállalat lánc, aminek cégei egymás mellett terülnek el, végig a Finger folyó mentén. A TECH corp. fő profitja a mechanikai protézis, melyekkel elvesztett végtagokat pótolnak, vagy hibás szerveket. Milliós tételek forognak percenként a kezükben, a több ezer tudóssal együtt, akik éjjel-nappal a vállalatnál dolgoznak.

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

TECH corp. Empty
TémanyitásTárgy: Re: TECH corp.   TECH corp. I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 6:25 am

Fumetsu megérkezik a vállalat elé. Ott már néhány őr várja őket, és mikor kiszáll, azonnal megragadják, és mutatják neki az utat. Nem valami kedves egyik alkalmazott sem. Idő közben pedig Lylien Odree testét néhány személyzeti tag teszi rá egy hordár ágyra, és a vállalat másik épületkomplexumába viszik. Mikor Fu belép az épületbe, az kifogástalan. Mindenhol gyönyörű tisztaság, és márvány padló. Több 10 emelet maga a helység, ahogy felnéz a férfi, láthatja hogy a tető teljesen üvegből készült, így a nap fénye tökéletesen beragyog. Az őrök viszont nem nagyon hagyják nézelődni a vendéget, azonnal egy liftbe tuszkolják, ami a legfelső szintre megy. Mikor megérkeznek, egy csinos, ám de nagyon faarcú nő várja őket.

-Üdvözölöm a TECH corp.-nál. Mr. Galler már várja önt.

Ezzel a titkárnő bekíséri az érkezetteket az irodába, ahol az említett főnök már várja Fumetsut.

-Uram, a vendége megérkezett!

TECH corp. 0_www.kepfeltoltes.hu_

Majd a férfi int egyet, és mindenki ki megy az irodából, csak is Galler és a bűnüldöző Arany Sólyom marad bent. Galler feláll, majd hellyel kínálja vendégét, és egy jó szivarral. Aztán leül, és sóhajt egy mélyet.

-Több milliárd dollártól fosztott ma meg. Azt mondta az "adrenalin sok mindenre képes". Higyje el, ilyenre nem. Lylien Odree egy hibásodott alany, aki a beültetett szervek miatt akár 5 tonnát is könnyen megemel. Hogy volt képes kiütni őt?
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

TECH corp. Empty
TémanyitásTárgy: Re: TECH corp.   TECH corp. I_icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 12:27 pm

Joseph megérkezve az fő épület elé, minden gond nélkül beléphet az ajtón. Mikor Joseph belép az épületbe, az kifogástalan. Mindenhol gyönyörű tisztaság, és márvány padló. Több 10 emelet maga a helység, ahogy felnéz a férfi, láthatja hogy a tető teljesen üvegből készült, így a nap fénye tökéletesen beragyog. Az őrök viszont nem nagyon hagyják nézelődni a vendéget szinte abban a percben, mikor két lépésnél többet tesz elé állnak.

-Üdvölöm a TECH Corp.-nál! Segíthetek valamiben?

Fa arccal, és hatalmas testalkattal kérdi az egyik őr. Talán érthető ez a kissé komoly arckifejezés, hiszen ennél a vállalatnál igen nagy biztonságra van szükség. Több 10 millió dollárnyi érték van majd minden ajtó mögött, ezért muszáj az óvatosság.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Joseph O'maile
Bűnüldöző
Joseph O'maile


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. May. 15.

TECH corp. Empty
TémanyitásTárgy: Re: TECH corp.   TECH corp. I_icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 6:15 pm

Miközben autókázok, bekapcsolom a rádiót. Mikor legutóbb utaztam, rendesen eltekertem. Miközben keresgélek a rosszabbnál pocsékabb adók között, hallom, hogy nagyon sokon ezekről az új szuperhősökről beszélnek. Hogy őszinte legyek, én örülök a dolognak. Így legalább nem kell teljesen egyedül intézni a dolgokat, és jó tudni, hogy vannak még olyan emberek, akikben munkál valamennyi jóság. Persze, sokan hiszik, hogy ez valójában csak mese, és túlfűtött, sokkos állapotban lévő emberek találták ki az egészet, de én hiszek benne, sőt tudom, hogy ezek a hősök léteznek. Hogy miért? Magam sem tudom. De van egy olyan érzésem, hogy hamarosan lesz alkalmam találkozni egyikkel, másikkal hamarosan. Ha ennyire gyűlnek a hősök Gothemben és a többi városban, akkor nagy valószínűséggel a gonoszok sincsenek messze, legfeljebb még nem álltak porondra. De most minek ilyen dolgokon rágódni, mikor épp a világ egyik leggazdagabb embere kérte, hogy találkozzak vele!
Mikor megállok a főépület előtt, a pisztolyt beteszem a kesztyűtartóba. Fölösleges, bár az agyamnak az a fele, amely mindig is paranoiás volt egy kicsit azt mondja, hogy tartsam magamnál, de ezt a gondolatot elkergetem. Mi szükségem lehet rá? Mikor belépek, elámulok az épület hatalmasságán. Igaz, a Wayne műveknél is vannak ekkora felhőkarcolók, de én nem ott szoktam dolgozni, így nagyjából egy másodpercig tátott szájjal bámulom a tíz emelet magasságban lévő üvegtetőt, és az azon beszűrődő napfényt. Tovább is tenném, ha tehetném, de miután becsukom a számat néhány őr lép elém. Az egyik üdvözöl, majd megkérdi, hogy segíthet-e. Jól tettem, hogy nem hoztam be Desert Eagle-t

- Igen, segíthet. Mr. Galler-hez jöttem. Azt mondta, akármikor jöhetek, tehát szeretném, ha elmondaná, merre van az irodája. Egyébként Joseph O'maile vagyok.- vetem még oda neki, majd várom a válaszát. Valószínűleg ki fognak dobni...
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

TECH corp. Empty
TémanyitásTárgy: Re: TECH corp.   TECH corp. I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 9:28 am

Az őr kicsit gondolkodik, majd a portán ülő nőhöz szól, hogy eresszen meg egy telefont a fentieknek. Meg szeretne bizonyosodni arról, hogy valóban időpont nélkül jöhet ide bárki is. Pár másodperc csupán, és bólint.

-Rendben. A legfelső szinten, már várják!

Mondja, ezzel elkíséri a férfit egy lifthez. Minden átkutatás nélkül engedik útjára a férfit, még csak meg sem motozták. A felvonóban kellemes szene szól, és igen igényesen van kialakítva. Mivel üveges annak az ajtaja, így miközben Joseph felfelé tart, jó rálátást kap a vállalatra a magaslati helyről. Kissé lassan megy fel a lift, de mikor megérkezik, egy hosszabb folyosó előtt találja magát. Két oldalt ajtók, és legelől egy titkárnői asztal, aki amint meglátja az érkezőt, int neki.

-Jó Napot Kívánok! Maga ugye Joseph O'maile, a Wayne művektől? Mr. Geller már várja.

TECH corp. 0_www.kepfeltoltes.hu_

Mondja a nő, és az iroda ajtaja felé mutat, ami aranyozott betűkkel van megfejelve, mutatván: "Davidson Galler vezérigazgató"
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





TECH corp. Empty
TémanyitásTárgy: Re: TECH corp.   TECH corp. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
TECH corp.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» GenTech Corp.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Nyugati oldal-
Ugrás: