Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
St Gabriel templom 296245150474wildcat..........St Gabriel templom Teenansrobindccomicssup..........St Gabriel templom Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
St Gabriel templom 39843828 St Gabriel templom 79830643

 

 St Gabriel templom

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitimeSzer. Júl. 14, 2010 1:00 pm

Egy templom a város külső részén. Nem a legszebb templom ugyan, de nekem megfelel. Csak itt tudom magam otthon érezni. Van egy padlásrésze az meg fog nekem felelni. Nem tudom, hogy milyen gyakran járnak ide emberek, de előbb, vagy utóbb megtudom. A harangokkal majd vigyáznom kell. Már fél évszáda templomokban élek, de még mindig nem tudta a fülem megszokni a harangok zúgását. Nem messze a templomtól van egy újságárus. Majd veszek tőle néhány újságot, hogy megtudjam mi is folyik ebben a városban. Ehhez azonban pénz kell. Keresnem kell egy munkát. Eddigi utazásaim során nem nagyon maradtam egy helyen sokáig, de éreznem ez most más lesz. Kénytelen leszek egy jó darabig itt maradni, míg ki nem derítem, hogy mi van itt készülőben.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 9:44 am

A templom a szokottnál is zsúfoltabb a mai napon. Thomas maga dönti el, hogy rejtőzködik, vagy ő is részt vesz-e a misén, de bár hogy is dönt a pap szavait tisztán hallhatja.

-Gyermekeim! Azért gyűltünk ma itt össze, hogy megemlékezzünk egyik testvérünkről. Ideje korán kellett távoznia, ami mindenkinek veszteség. Keserű nap a mai. Helena Doese fiatal éveit boldogságban töltötte. De hiába az óvás és szeretet,vannak rossz emberek, kik nem becsülik az életet. Kérek mindenkit áldozzunk egy perc néma csöndet emlékének.

Ezzel a templom minden tagja elhallgat. Síri csönd borul a teljes helységre. Mindenki lehajtott fejjel áldoz az elhunyt előtt, néhányan könnybe lábadt szemekkel. Bizonyára családtagok, rokonok és barátok is jelen vannak. Aztán kiderül, hogy nem egy szokásos mise mind ez. Temetés előtti szertartás. A templom ajtaja kinyílik és két férfi egy koporsóval érkezik. Nyitott, ezért látni benne a sápadt lányt, akit ha Thomas jobban megnéz felmérheti alig lehet több 25 évesnél. Testén fura elváltozások, mintha égésnyomok lennének, de ami a legszembetűnőbb az a hatalmas karom nyom, ami végig szalad felsőtestén.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 9:59 am

Karom. Tehát mégis igaz. tényleg démonok vannak itt. Ez a démonok módszere.
Szóval elkezdődött. Itt az ideje nekiállni, hogy kiderítsem mi történt ezzel a nővel.
De hogyan? Meg kell tudnom, hogy kivel állhatott kapcsolatban, hogy hol élt, és a halála körülményeit. De mégis hogyan?
Esetleg ha beszélhetnék valamelyik hozzátartozójával.
Az oltár előtt három személy van. Ők lehetnek a nő családja. Mivel ketten idősnek néznek ki ezért gondolom, hogy ők az elhunyt szülei. És a harmadik az a férfi. Talán a férje, vagy a testvére. Nem tudom. Majd utánajárok.
De nyugodtabb körülmények között kellene beszélnem velük. Talán, ha vége a szertartásnak akkor tudok velük beszélni.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 10:05 am

A koporsót az oltár elé helyezik, ahová a szülők, és a testvér áll. Mindenki megy, és részvétet nyilvánít nekik. Hosszú, talán egy órás lehet a búcsú, majd a koporsót lezárják, és elviszik. Eztán mindenki megindul, ezzel pedig elhagyják a templomot. Egy valaki kivételével. Egy férfi az oltár előtt marad. Kezében, egy keresztet szorongat, és halkan motyog magában. Majd egyre hangosabban.

-...mért? Megmondtam, hogy neki semmi köze az egészhez... még is mért ölték meg? Mért? Megmondtam, hogy ő ártatlan...

Mondja, és szavaiból egyértelmű lehet, hogy tudja mi történt pontosan. A keresztet egyre jobban szorítja, majd elhajítja magától, és dühödten veszi az irányt a kijárat felé...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 10:18 am

Mindenki elhagyta a templomot kivéve egy férfit.
Tisztán hallom, ahogy az oltár elé áll, és azt mondja, hogy:


-...mért? Megmondtam, hogy neki semmi köze az egészhez... még is mért ölték meg? Mért? Megmondtam, hogy ő ártatlan...

Majd elhajítja magától a kezében lévő keresztet.
Ez a férfi tudja, hogy mi történhetett ezzel a nővel. Vagy legalábbis sejti.
Ahogy a szavaiból kivettem a nő igen fontos volt a számára. Valószínűleg az élettársa lehetett. Muszáj lesz beszélnem vele.
Elindult a kijárat felé. Nem, nem engedhetem, hogy elhagyja a templomot.
Felveszek egy köpenyt, ami eltakarja a vörös egyenruhámat, és előbújok a rejtekhelyemről. A férfi már elért a kijáratig, és már készült, hogy kinyissa az ajtót, amikor minden erőmet összeszedve megszólítottam.
- Uram. Kérem, várjon még egy kicsit! Beszélnünk kell.

Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 10:25 am

Thomas amint megszólítja a férfit, az megáll. Meg sem mozdúl, és nagyot sóhajt. Rá jött, hogy valószínűleg hallhatta amit mondott. Kezét a szentelt vízbe mártja, majd pedig keresztet vet.

-Sajnálom, de nem segíthetek.

Halkan felszisszen, ahogy a víz érinti bőrét, majd kisétál. Thomas érezhet valami különöset a férfi közelségénél. Nem tudja megmagyarázni mi lehet, de nem sok jór sugall neki. Amikor a férfi kilép, azonnal egy nő siet oda hozzá.

-Jason... gyere, most fogják eltemetni.

A férfi hátra néz Thomas felé, mintha valamit mondani akarna neki, de nem meri. A démonvadászon múlik minden. Követi ezt a bizonyos Jasont, vagy sem? A férfi tekintete árulkodott arról, hogy jó lenne, ha velük tartana, de akkor még is mért tiltakozott néhány másodperccel korábban?
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 10:42 am

-Jason... gyere, most fogják eltemetni.

Szóval Jason-nak hívják ezt az embert már ez is valami.
Jason még visszafordult felém, de nem mondott semmit. A szeme azonban… Talán azt akarja, hogy kövessem. Lehet, hogy ez lenne a legjobb ötlet, de mégis…
Itt van az, az érzés, amit akkor szoktam érezni, ha démonok vannak a közelben. De ez most valahogy más. Más, mint az eddigiek. Talán tényleg követnem kellene.
Viszont, ha jól vettem ki, akkor a temetésre megy. Ott, pedig ott az a sok ember. Nem lenne a legbölcsebb lépés. Talán követhetném őt úgy, hogy felmászok a templomtorony tetejére, és a házakon ugrálva a nyomában lennék. De nem. Nappal van. Biztosan meglátnának.
Nincsen más választásom, mint így követni őt. Azért a tőröket magammal viszem. Soha nem lehet az ember elég óvatos. Főleg ebben a városban.
Miután elraktam a tőreimet, gyorsan kiszaladok az ajtón, és még látom, ahogy befordul az egyik sarkon. Sóhajtok egyet, majd utána futok.

Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 10:55 am

Thomas követi Jasont, és ezzel együtt mindenkit, aki a temető felé tart. Lassan vonulnak, így a 15 percnyire lévő temető felé majd 1 órányi séta kell, mire megérkezik mindenki. AZ idő alatt nem beszélget egyik ember sem, csak a gyász magányában haladnak a koporsó után. Jason ez idő alatt többször is hátra néz, hogy Thomas követi-e őt, és mikor megpillantja, mindig megnyugszik. Úgy néz ki valami miatt nagyon fontos a férfinak, hogy Thomas a nyomába legyen. A sokszori hátra pillantás nem a félelmét tükrözi, hanem a biztonságot. Vajon mit akarhat?


//Folytatás: Gotham város :: Külváros :: Gothami temető//
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





St Gabriel templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: St Gabriel templom   St Gabriel templom I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
St Gabriel templom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabriel McNabb
» Gabriel McNabb
» Gabriel McNabb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Külváros-
Ugrás: