Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Carnage az őrült gyilkos 296245150474wildcat..........Carnage az őrült gyilkos Teenansrobindccomicssup..........Carnage az őrült gyilkos Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Carnage az őrült gyilkos 39843828 Carnage az őrült gyilkos 79830643

 

 Carnage az őrült gyilkos

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Carnage
Játékos
Carnage


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 09.

Carnage az őrült gyilkos Empty
TémanyitásTárgy: Carnage az őrült gyilkos   Carnage az őrült gyilkos I_icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 4:17 pm

Születési név:Jarden Graham
Egyéb név:Carnage=Vérontó
Születés: 1980 02. 12
Kor:30
Magasság:170 cm
Súly:75kg
Hajszín:Szőke
Bőrszín:Sötétebb fehér
Egézségi állapot:mondhatni hogy jó
Család:nem tudom nem is érdekel
Oldal:nagyon rossz


Előtörténet:Egy Gotham nevű városba születtem a kórházba. Édesanyám nagy bajlódással hozott a világra. Nem volt egy nagyon szegény család. De nem mondható gazdagnak. Igaz hogy volt pénz bőven de nem költötték el marhaságokra. Majd mikor suliba jártam....hát mondjuk úgy mintha egy állat lettem volna.Sokat verekedtem és a tanároknak is beszóltam. Aztán javítóba kerültem. A javító intézet nem mondott nekem semmit. Ott csak még jobban felhergeltek.S itt kezdődik az őrölt gyilkos őrült élete. Egy nap a javítóban egy átlagos napon tanítás volt. Ez a tanár aki tanított elég kegyetlen volt. Elvileg még a legkeményebb embert is megtöri mint a csákány a jeget. Olyan 15-16 éves lehettem nem engedtek ki onnan mert ez az intézet meg akarta mutatni, hogy mire kikerülök már okos és rendes kamasz fiúként járom az utcákat. Na visszatérve az órára...Egyik mondatánál félbeszakítottam.
-Héj öreg mehetnék nagyon unom a dumádat
-Na jó mos megtanulod hogy viselkedjél!
Elő egy jó kemény és hosszú fapálcát és azzal vert.Vagyis csak csapott.De nehogy azt higgyétek hogy ezt én hagytam. Megfogtam a pálcát,ketté törte és hason szúrtam. Nem nagyon éreztem szánalmat. De ez volt az utolsó húzásom. Börtönbe kerültem. Ott jobban ütöttek és fegyelmeztek mind a javítóba. Olyan 21 éves lehettem amikor történt valami ami megváltoztatta sorsomat. Egy este észre vettem hogy egy őr össze esett egy ütéstől.~Vajon ki lehet az?~ Egy hapi jött elém.S ezt mondta:
-Ki akarsz jutni?Meg akarod bosszulni hogy így bántak veled.
-Igen.-mondtam kis várakozás után.
A rácsokat szét feszítettem akkorára hogy ki bírjak menni.Láttam hogy több rab is kiszabadult. Majd éreztem valami furcsa nyálkás izét a kezemen. Egy vörös valami volt az ami beborította szép lassan a testemet.'Ez az izé hív engem. Azt akarja hogy rendelkezzek erejével.Ne álljak ellen.~ Gondoltam. Hát így szereztem meg az új erőmet.Ezzel a képességekkel több bankot és sok embert meggyilkoltam. Tehát így született meg a vérontó más néven Carnage.


Jellem:Szeret harcolni és szeret gyilkolni. Imádja a pénzt. általában mindig más házba megy hogy ne bírják elfogni.(nem mintha elbírnák kapni) Nem szereti a rendőröket és azokat az embereket akik azt hiszik hogy le bírják győzni.

Képességek:Ez a vörös nyálka olyan mint egy ruha szilárd.Fegyverként is használom.Ha akarom akkor egy penge lesz a kezembe ebből a nyálkából. Van olyan képességem hogy nagy csápok ágaznak szét testemből és ezekkel elbírom szívni más ember élet erejét. Ha elszívtam akkor felbírom venni alakjukat is. De nem öregedek.Legalábbis nem látszik rajtam.

Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Carnage az őrült gyilkos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carnage az őrült gyilkos   Carnage az őrült gyilkos I_icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 3:29 pm

Üdvözöllek a fórumon!

Kérlek olvasd a fórum szabályzatát és a játék szabályzatát és annak fejében javíts!
A multi lehetősége pedig nem megengedett számodra (értsd: Cyber Ninja), ennél fogva ismételten kérlek, sürgősen kezd el olvasni a leírások között!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
 
Carnage az őrült gyilkos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Adattár :: Előtörténetek-
Ugrás: