Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek 296245150474wildcat..........Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Teenansrobindccomicssup..........Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek 39843828 Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek 79830643

 

 Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek

Go down 
+3
Kurt Bozek / Griff
Teodor Black
Batman
7 posters
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeKedd Nov. 30, 2010 7:13 pm

Gondoltam ide lehetne pakolni a remek igazságokat, vagyegyesek részéről a bődületes baromságokat (mert ilyen is van Twisted Evil ) . Én már is kezdenék eggyel, ami nekem nagyon tetszik:

"Ki mondja meg neked, hogy valamit lehetetlen megcsinálnod és milyen kiemelkedő teljesítmény jogosít fel arra, hogy korlátokat állítson fel?"
Napoleon
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeKedd Nov. 30, 2010 8:31 pm

Én folytatom a sort. A mottóm:
"Inkább gyűlöljenek azért, ami vagyok, minthogy szeressenek azért, ami nem vagyok."
Gangsta Zolee
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 3:28 pm

Az emberek gyakran kérdezik, miért írok olyan durva dolgokat. Azt szoktam erre felelni: 'Nekem gyermek-szívem van - az íróasztalomon tartom egy befőttesüvegben.' - Stephen King
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 3:31 pm

Basszus, most egy like-t akartam nyomni, de ez nem FaceBook! Smile
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 6:41 pm

Kurt faggatta Gladort, arról, hogy kikre vadászik, mikor rákérdeztem a varázslókra és ekkor előállt ez az érdekes helyzet:

[17:30:21] Glador : Antidote, amíg nem varázsol, honnan tudnám ,hogy torsülött?
[17:30:28] Glador : *torszülött
[17:31:07] Kurt Bozek / Griff : elég tág fogalom ez a torszülött
[17:31:45] Kurt Bozek / Griff : azok is torszülöttek akik bűnözők? mert nem tagjai a normális társadalomnak?
[17:33:04] Antidote : ti most a torzszülöttekről beszéltek? Vagy azokról akik disznó tor alatt születtek meg? Very Happy

Tanulság:
Vigyázz velem, mert ha rajtam van az öt perc, akkor a leghülyébb szóvicceket tudom kreálni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 7:12 pm

"Addig jár a Porsche az útra, amíg fel nem törik!"
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 5:49 pm

Na akkor itt van még egy örökzöld szösszenet.

A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 4:17 pm

Az álmok valóra is válhatnak, különben a természet nem ösztönözne bennünket arra, hogy álmodjunk.
John Hoyer Updike
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 4:09 pm

Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid. Ha fáj a szíved, nincs ki észrevegye a fájdalmad. Ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod. De próbálj meg csak egyszer szellenteni ...
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 2:36 pm

"Mikor elveszítesz valakit, rájössz, hogy mennyit is jelent neked valójában!"

Bisur version:D
Mikor elveszítesz valakit, rájössz, hogy mennyit is jelent neked valójában! És rájössz, hogy legközelebb inkább bemész a Mackibe egy szenyóért.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 4:35 pm

Egy kis segítség a játékhoz Very Happy

Idézet :
A harci tapasztalat olyasmi, amit csak addigra szerzel meg, mire már túl késő.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Kívülálló
Bisur


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Nov. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Hell!

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 10:38 pm

A legjobb munka az az amit élvezünk csinálni és még jól is fizet.

A pénz nem boldogít! - A felhalmozott pénznek semmi értelme, a pénzen viszont szinte minden megvásárolható és az viszont boldogít.
A pénzen nem lehet szeretet vásárolni! - Ha sok a pénzed akármit vehetsz és a megvett dolgok rögtön közvetítik, hogy sok a pénzed.
Sok pénz = sok csaj = szerelem

Avagy gondolkodás Jugand módra Razz
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 6:11 pm

"Az alvástól megéhezem, az evéstől elálmosodom. Az élet szép."
Garfield
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:48 pm

Találós kérdés:

Mi a különbség a sima gonosz és a szuper gonosz között.

A megjelenés!

by Megaagy
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 6:54 pm

Akkor egy kis angol :

Is God Black?

Yes, she is.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 11:31 pm

Neeeee. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 10:19 pm

A cenzúrázás mögöttes értelme mindig ez: "Az én álláspontom helyesebb, mint a tiéd". Ha a cenzúra kezdeti lépése sikeres, akkor a válasz ez: "Igen, az én nézeteim helyesebbek, mint a tieid; s a nézeteim erkölcsösebbek is, mint a tieid".
Stephen King
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 11:20 pm

Az ellenőrök a leggonoszabb emberek! Mindig azt mondják hogy: Legyetek bélbetegek!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 10:00 am

Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják Életnek. -Terry Pratchett
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimeKedd Feb. 08, 2011 11:18 am

Na akkor jöjjön egy lefekvés előtti imádság:

"Allah acélozd meg tökeimet a hitetlen csizmájával szemben.
Ivarmirigyeim sérthetetlenek, péniszem pedig erős és hosszú mint a tölgyfa."

Omar Abdul Hassan Assad Abad Ali Sahid Muhamed
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 1:04 pm

Sziasztok!
Nagyon rég nem jártam erre, gondoltam beköszönök. Van itt még valaki, aki emlékszik rám? Nem tudom, mennyire újult a taglista azóta.
Nem igazán találtam erre megfelelő topikot, szóval írom ide. A blogom új címre költözött, genzocomics.blogspot.com. Megkérhetek egy admint/górét, hogy cserélje le a linket a listán? Köszönet.
További jó játékot itt mindenkinek!
Genzo voltam. Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek   Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szólások, mondások, bölcsességek, bölcseletek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó-
Ugrás: