Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Szabályok- Kihívások 296245150474wildcat..........Szabályok- Kihívások Teenansrobindccomicssup..........Szabályok- Kihívások Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Szabályok- Kihívások 39843828 Szabályok- Kihívások 79830643

 

 Szabályok- Kihívások

Go down 
+2
Adam Stamford
Rébusz
6 posters
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 2:16 pm

A kötetlen harcról

Itt bárki kihívhat más játékosokat/NJK-kat, akár más karaktert is alakíthat, mint a karaktere. A legfontosabb, hogy ez a harctér független az IC játéktérrel.

A játéknak sok fajtája lehet, felsorolok párat:

Játékos vs Játékos: Egy szimpla harc a kihívó és a kihívott ellen, mesélő nélkül.

Játékos vs Játékos- Mesélővel: Ugyanaz, mint az előző típus, annyi különbséggel, hogy itt a mesélő határozza meg a támadások sikerességét.

Játékos vs NJK : Egy játékos belép egy 'virtuális szobába', ahol megküzdhet egy általa választott ellenféllel/ellenfelekkel - mesélővel vagy anélkül.

Csapat vs Csapat: Játékosok összeverbúválódnak csapatokba és mesélővel vagy anélkül harcolhatnak egymás ellen.

Csapat vs NJK(-k) : Itt ugyanez a helyzet, azonban a csapatok mesélők által irányított NJK-k ellen küzdenek.

A kihívásról:

Nem kell sokat mondani róla, elég annyi, hogy a kihívó beírja az ellenfelének a nevét, hogy ő a saját avagy más karakterrel akar lenni, a küzdőteret, a játék tipusát és a szabályokat. Ezután a játékos dönt, hogy elfogadja-e., avagy sem. Ha elfogadta, akkor nyitunk egy új topicot, és kezdődik a harc!

CSATÁRA KÉSZÜLJ, FÓRUMLAKÓK!
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 2:20 pm

Kezdem én!

Kihívom Teodor Blacket!

Szabály nincs, mindenki jön az alap felszerelésével, a küzdőtér pedig a Colosseum, Rómában (Annyi különbséggel, hogy a talaj beton Smile )
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 4:03 pm

Elfogadom a kihívást Very Happy

"Nem tudod, mit cselekedtél, lehet, elvagy veszve
Nem gondoltad jól át, azt hogy ez lesz léted veszte"
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 3:57 pm

Akkor én is kipróbálnám ezt a harcolósdit, és rögvest kihívom Kurt barátomat egy harcra, ha már olyan szépen megrajzolta a kettőnk epic összecsapását.
Az én karakterem marad így, ahogy van, a helyszín legyen egy random nagyváros, aminek mindenki kihasználhatja az adottságait, vagyis lehet villanyoszlopokat, kukákat, újságosbódékat egymáshoz vágni, és jól lehet manőverezni az épületek között. A harcot szeretném, ha egy mesélő tartaná kordában, nehogy a végén felrobbantsuk az egész univerzumot. Remélem, Kurt elfogadja a kihívásom Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 3:59 pm

Valaki lemeséli Messiás vs Szikla párharcát?
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 6:58 pm

Akkor csülökre, ahogy szokták mondani. Very Happy Játsszuk le előre a utolsó csatát, ami köztem és Gotham elfoglalása között fog állni. Azzal pedig egyetértek, hogy mesélő kell nekünk.

Teo felkért hogy legyek a mesélőtök, és szíves örömest el is fogadom. A Messiás vs Szikla párharcot. Ha Adam te is beleegyezel akkor bármikor el is kezdhetjük.

U.I. Köszönd meg Teodornak Genzo mert nélküle nem vettem volna észre hogy kihívtál
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 9:28 pm

Rendben. Kösz Teo. Te pedig, Kurt, készülj a harcra Very Happy Ki lesz a mesélőnk?
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 10:09 pm

Majd én vállalom ha nektek is megfelel.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 11:28 pm

Részemről okés, Mani. Very Happy Már csak a kihívott fél jóváhagyása kell, és the battle begins! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 11:05 am

Én nekem jó az, hogy Kurt mesél.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 8:01 pm

Ok akkor neki is esek Very Happy (nem Genzonak hanem a harcotoknak Adam)

Mani mit ne mondjak reméltem, hogy te vállalod el. A te fiatalos látásmódod biztos új élménnyel gazdagít minket a harc alatt Very Happy (vágom már most magam alatt a fát.) A harctérhez annyit tennék hozzá, egy gothami kerület legyen, sötét sikátorokkal, hatalmas, többemeletes Viktoriánus korabeli stílusú házakkal, és ha lehet élő világgal (járókelők, kocsik, stb)
Remélem Genzo beleegyezel.

U.I. Na akkor még mielőtt belebonyolódnék a mesélésetekbe, lenne pár kérdésem.

Csak a küzdőtéren akartok harcolni? A lelátón, a páholyokba, a pálya alatt lévő alagutakba, és a titkos felnyíló csapdáknál (ahonnan különböző nyalánkságok ugranak rátok) nem akartok harcolni? nem akarjátok belekeverni a harcba? Csak egyszerű sík terepen akartok harcolni, ahol semmi trükközés nincs? (tudom hogy pont ez van a postodba Adam de azért rákérdezek, hogy biztos legyen.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 9:24 pm

Szerintem sokkal izgalmasabb lenne, ha a Colosseum teljes egészében lenne a játék, sztem Adam arra gondolt, hogy a mai korban játszódik, azaz renoválva van. Azaz remélem, h így gondolta. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 9:34 pm

Azért akartam a beton-talajt, hogy semmi trükköt ne lehessen használni (gondolok itt Kurt szembe-homok trükkjére Very Happy ) . De talán 1-1 fedezék is jó lenne.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 9:45 pm

Kurt: benne vagyok. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:16 pm

A léghajókat ki ne felejtsem Very Happy, ha már úgyis légi csatára fog mindenki számítani. Ha Mani beleélted magad a helyzetbe, találd ki magadban a negyedet ahol harcolni fogunk, és már kezdheted is a csata felvázolását, az általad újonnan megnyitott topicban ha gondolod.

Teo; Adam.

Én nem ilyen egyszerű trükkökre gondoltam, mint a homok, hanem csapóajtókra, amik új szintekre visznek, egypár csapda, és tigrisek, hogy ne csak egymásra kelljen figyelnetek.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 11:15 am

Hát, felőlem lehet úgy is, de vicces lesz, hogy a két jó oldalon álló ember nézi, ahogy a másikat megeszi egy tigris Smile
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 11:24 am

Na szép ez már a lustaság netovábbja, még arra sem vagy hajlandó hogy válasz erejéig átválts Adam-re. Ezt nem fogom tolerálni harc közben, minimum egy végtagvesztés lesz az ára Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 2:48 pm

Jah, biztos népszerű leszel, főleg hogy 'vendégmesélő' vagy. Razz

Amúgy véletlenül nem váltottam át, Operán vagyok bejelentkezve Adam Stamforddal, és siettem, ezért nem akartam megvárni amíg betölt.

//kösz az ötletet Jokernek! //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabályok- Kihívások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok- Kihívások   Szabályok- Kihívások I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabályok- Kihívások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó :: Karakterek egymás ellen-
Ugrás: