Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Empire Szín és Opera Ház - Page 4 296245150474wildcat..........Empire Szín és Opera Ház - Page 4 Teenansrobindccomicssup..........Empire Szín és Opera Ház - Page 4 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Empire Szín és Opera Ház - Page 4 39843828 Empire Szín és Opera Ház - Page 4 79830643

 

 Empire Szín és Opera Ház

Go down 
+3
Duncan MacFarlane
Batman
Joker
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 12:46 pm

Duncan gyorsan elindul kifele a folyosókon, de erre még nem járt, egy kis rohangálás után azonban megtalálja az öltözőt, de benyitva áll már ott is két rendőr.

Teo, Adam és White hallják ahogy a sorokban ülő Jeremyt is kiszabadítják és a kollégái kezdik őt kérdezni és azt is ahogy Kísértetet letartóztatják, heves kérdések közepette, de az nem válaszol. Majd Teo kezd sunyni a sarokra, mikor kinéz egyből hallja a felszólítást:
"- Maga ott, jöjjön elő feltartott kezekkel!" - Ha még van kedve nézelődni látja, hogy egyenlőre két fegyverrel néz farkas szemet.
A rendező pedig csak kaján mosolyt ölt és csendben kezdi hallgatni a környeztet, miközben hátra dönti a fejét.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Empire Szín és Opera Ház - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 3:06 pm

Az események felgyorsultak, úgy érzem két tűz között vagyunk. Ezek rendőrök, ez már világos. Mikor kinézek a sarok mögül, kapok egy felszólítást? Csekket nem kapok, majmok? Very Happy
Két fegyver pont arra a pontra szegeződik, ahol én állok. Nem szívesen kockáztatnék meg egy találatot, ha átüt a falon, nekem végem van. Kérdőn nézek a többiekre:
-Srácok, most akkor hogy legyen?-folytott hangon kérdezem, nehogy hallják a rendőrök, hogy hezitálok.
Ha a többiek osztják a véleményem, kiüvöltök, hogy túszom van, miközben keresek valami kijáratot. A keménykötésű elslisszolt, talán tiszta a terep arra. Lőni nem akarok, ezek rendőrök, de ha muszály...akkor hadd szóljon. Smile
A csóka nyugtalanítóan nyugodt.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Empire Szín és Opera Ház - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 9:21 pm

A megérkezettek zsaruk. Hát... rájuk nem igazán számítottam. A gond az, hogy nem tudom, hogyan reagálnának a jelenlétemre. Van, amelyik utál, viszont páran kedvelnek. Ezek nem tudom, melyik kategóriába tartoznak. A társaimra meg pláne nem tudom, hogyan reagálnának. Nem igazán kockáztathatunk.
A muksót láthatóan nem zavarja sem a kard, sem a zsaruk. Önelégülten hallgatózik.
- B***d meg! - mondom folytottan, hogy ne halljanak meg a zsernyákok, majd pofán nyomom, hogy elaléljon. Ekkor a többiekhez fordulok.
- Húzzunk innen - majd elindulok sietősen arra, amerre ez a rohadék indult az előbb. Ha meg tudom oldani, hogy egyik kezemben a fegyverem, a másikban meg ő legyen, akkor felkapom őt is, és úgy indulok el. Ha nem, muszáj lesz itthagynom a rendőröknek. Remélem nem futunk bele egy zsaruba sem és lehagyjuk ezeket is. A legjobb az lenne, ha találnánk valami ablakot, amin kijuthatnánk.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Empire Szín és Opera Ház - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 3:09 pm

Elbambultam... Olyan gyorsan történt minden, hogy nem volt időm cselekedni. A társaim most biztos utálnak ezért. Azonnal Sárkányra nézek:

- Ne haragudj, hogy ezidáig nem segítettem! Várj meg, megyek veled, ha nem bánod!

Mondom, és elkezdek felé futni. Nem tudom, hogy hová érkezünk, mindenesetre tisztában vagyok avval, hogy Sárkány baromi gyors, úgyhogy -hogy ne hátráltassam őt- kiszabadítom a szárnyaimat, és amilyen gyorsan csak lehet, mögötte maradok...
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Empire Szín és Opera Ház - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 3:45 pm

Adam és Michael ott hagyja a fura alakot és egy ablakon jutnak ki az épületből pár perc múlva.
( Két teli kézzel komplikált mászni:D)
Teo amíg nem figyel kap egy erős ütést tarkóra és elájul, majd egy sikátorban tér magához két sarokra a színháztól a maszkjával az ölében, de arra egy nagy vörös mosoly volt festve mellette egy azzal egyező színű kérdőjellel.

Duncant letartóztatták az öltözőben "talált" rendőrök. De csak előzetesben van, bizonyítékok híjján.

Az idegen gyanúsított megszökött,valószínűnek rendőrnek álcázva magát. A bohócot senki nem látta a környéken

A kaland inaktivitások miatt rövödítve került a terítékre és lett le zárva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Empire Szín és Opera Ház - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Empire Szín és Opera Ház   Empire Szín és Opera Ház - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Empire Szín és Opera Ház
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Empire of Fantasy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Keleti oldal-
Ugrás: