Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Giordano botanikai kert 296245150474wildcat..........Giordano botanikai kert Teenansrobindccomicssup..........Giordano botanikai kert Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Giordano botanikai kert 39843828 Giordano botanikai kert 79830643

 

 Giordano botanikai kert

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeCsüt. Okt. 07, 2010 6:16 pm

Giordano botanikai kert 4946253019_2c3c318bb8

Gotham hatalmas botanikai kertje, amelyben több tucat különféle növény található. A távoli egzotikusoktól a jól megszokott ős honosokon át, az igazán ritka virágokig minden megtalálható a palettán. A Botanikai kert egyben egy kutató labor is, ahol a különféle növényeket vizsgálják ilyen-olyan okokból.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 8:58 am

Prológus - Virágszál

Éjszaka van. A kert teljesen kiürült, már csak egyedül Pamela Isley tartózkodik az általa annyira kedvelt virágok között. Későre jár, de nem tud elszakadni a növényektől, ami nem csak a munka számára, hanem a megnyugvás is. Kedvesen dúdol hozzájuk, miközben mindegyiket megsimítja, és megöntözi, mielőtt távozik. Köztudott, hogy a nő az, aki utoljára hagyja el a Giordano Botanikai Kertet.

Néhány helységgel arrébb, viszont kiderül, még sincs annyira egyedül Pamela, mint azt gondolná. A laborra emlékeztető kisebb részlegben kémcsövek, kémiai szerek, és növényi kivonatok tucatjai találhatóak pár igen egzotikus virággal együtt. Közöttük pedig egy árny suhan végig, aki halkan, visszafogottan kuncog. Nem látni ki az, a hold fénye sem mutat semmi sejtetőt arcából. Mind össze az biztos, hogy kicsit görnyedt háttal jár a magassága ellenére. Kezében valamiféle dezodorra emlékeztető palack lapul, amit jó kedélyűen fújkál jobbra-balra. Egészen addig, míg el nem ragadja a hév, és hirtelen leborít mindent az asztalokról, tör-zúz.

Pamela a hangokra gyanakodva figyel fel, és meg is rémül. A virágokra néz, és kicsit remegő hangon szól hozzájuk.

-Ki...ki... ki lehet az?

Kérdi tőlük, de választ nem remél. Lassan, remegő lábakkal indul meg a zajok irányából, amik egyre csak hangosodnak, ahogy a kuncogás is, ami lassan hahótázásba vált át. Pamela az ajtó előtt megáll, ami üveges szerkezete végett némileg betekintést nyújt a szobába. A zajkeltő alakot egyből kiszúrja, és visszafogottan sikolt fel, miközben szája elé teszi a kezét. Egyből tudja, hogy a lehető legrosszabb terembe keveredett a randalírozó, bármit is akar. A rengeteg kémiai anyag, és növényi kivonat, és vegyszer halálos lehet, ha össze keveredik. Pamela hezitál, hogy mi tévő legyen. Közben oda bent pedig kivehetővé válik végre ki teszi mind azt, amit. "A bűn bohóca" az.

Giordano botanikai kert 023in


Abban a pillanatban lép be Pamela, aki szemtanúja a hatalmas felfordulásnak, és a fojtogató légkörnek. Lélegezni is nehéz, a levegőbe került különböző anyagoknak hála, amiket Joker munkájának köszönhet a vendége.

-Nocsak, micsoda csini baba! Mond hát vala leányom, mitől ver a sors oly fájón! Mond leányom, ohh... öcsém... mindjárt lehányom...

Mondja a bohóc kuncogva, majd nevetve, és öklendezve. A vegyszerek rá is hatással vannak, és ennek okán szökelve, mintha csak Piroska ugrálgatna, menekülőre fogja. Hátra hagyva Pamelát, aki kissé imbolyogni kezd, és lassan lehunyja a szemét, majd elájul, és a földre esik. Ezzel szervezetébe kerül az összes anyag, ami a levegőbe kering... Nincs ember ki túl élné.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 9:14 am

A Botanikai kert előtt rengeteg rendőrautó parkol, és több tucat rendőr, helyszínelő, és nyomozó is a környéken van. Mind nyüzsögnek, ahogy a sajtó, és a média képviselői is, de őket nem engedik a kert közelébe. Még nem. A távolban kiszúrható James Gordon nyomozó is, aki bajsza alatt tanácstalanul beszélget egy kollégájával.

Nagy az érdeklődés, ugyan is az a hír terjed, hogy oda bent vegyi anyagok szabadultak el, amik nem kicsit veszélyesek az emberre, ennél fogva senki nem mer bemenni. Néhány méterrel arrébb egy mentőautó áll, aminek az oldalán a "Karantén" feliratú táblák sorakoznak, és pár dolgozó meg is kezdte az elkülönítést a környéken, és kezdik elzavarni a bámészkodókat vagy a média és a sajtó alkalmazottjait. Vörös szallaggal hívják fel a figyelmet a veszélyre, amivel körbe kerítik a Botanikai Kertet, miközben Gordon nyomozóra, és még néhány társára különös öltözéket adnak, ami ellepi egész kilétüket. Valóban nagy lehet a baj oda bent.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Gabriel McNabb
Bűnüldöző
Gabriel McNabb


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Oct. 04.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 8:09 pm

Épp végeztem a napi munkámmal a színházban és elindultam haza felé. Úgy gondoltam, hogy a botanikai kert felé indulok el, mert rég jártam már arra, és alig emlékeztem. Azt tudtam csak, hogy mindenki a csodájára jár a növény gyűjteményüknek. Befordultam a sarkon és rögtön szemet szúrt az összeverődött tömeg.
~Na ne, miért most? - ez az én formám. A kert előtt rendőr autók szirénáit láttam. A fények villogtak és meg-megvilágították a kert előtt összeverődött gotham-i nézőközönséget, akik az utcán járva-kelve verődtek az esemény helyszínére. Úgy gondoltam, hogy már fölösleges visszafordulni, mert kétszer annyi lenne az út. Lassan, zsebre tett kézzel odasétáltam a tömeghez. Eggyel több vagy kevesebb ember már mit számít? Amikor oda értem, láttam, hogy a rendőrök próbálják visszatolni az előrenyomuló tömeget, akik minél közelebb akarnak kerülni a botanikai kerthez. Megállok és keresek egy illetékest, aki talán tud válaszolni nekem.
- Elnézést biztos úr, mi történt? - kérdezem tisztelettudóan.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 2:12 pm

A kutatók az intézetből a botanikus kerthez küldtek, hogy keressek meg egy bizonyos Campanula Magnoliopsida nevezetű növényt. Amint közel érek a kerthez, látom, hogy valami nagyon nem stimmel. Rendőrautók sora, kíváncsiskodó tömeg, karantén alá helyezett épület, sőt, még Gordon felügyelőt is kiszúrom ott ólálkodni. Itt valami nagy baj történhetett. Megpróbálok kicsit közelebb férkőzni, egyelőre civilként, de azért igyekszek nem túl nagy feltűnést kelteni. Fülelek egy kicsit, és olyasmit veszek ki a mondatfoszlányokból, hogy valami mégező vegyi anyagok szabadultak fel. Ennek jobban utána kell járnom, de ide már Jason Harley kevésnek bizonyul: itt Genzora van szükség.
Egy félreeső helyen átöltözök, magamra öltöm a köpenyt, és mintha távolabbról érkeznék, odarepülök a helyszínre, egyenesen Gordon felügyelőhöz, aki már biztos ismerősként fog üdvözölni.

- Gordon felügyelő. Mi folyik itt?

Teszem fel a kérdést a felügyelőnek. Vajon mi történt odabent valójában? Van bent valaki az épületben? Esett valami baja? Ezek a kérdések tevődnek fel bennem, de szerintem hamarosan megkapom a válaszokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 2:28 pm

Gabriel feltűnése senkit nem zavart meg. Rengeteg ember toporog itt, és plusz, mínusz egy fő fel sem tűnik senkinek. Idő közben néhány kordont is felállított a hatóság, hogy még inkább gátolják a jelenlévők közeledését, na meg hogy felhívják a figyelmet a rendőrök a fokozott veszélyre. AZ egyik tiszt ki a tömeget próbálja féken tartani, Gabriel szavaira figyel fel, és bár nem tekint a férfira még is válaszol neki.

-Baleset történt, és fokozottan veszélyes a kert közelébe menni. Kérem távozzanak!

Szólal fel a tiszt, miközben a sajtó is nyüzsögve teszi fel az újabb és újabb kérdéseiket. Ez idő alatt Genzo is debütál, aki Gordon mellé érkezik. A felügyelő kissé semlegesen köszönti a bűnüldözőt.

Giordano botanikai kert 1303047-jimgordonsss

-Genzo! Üdvözlöm. Örülök, hogy maga is megérkezett. Nem tudunk semmit még. Mind össze annyit, hogy fokozottan veszélyes vegyi anyagok kerűltek a levegőbe a kertben. Most állunk neki kivizsgálni. Velünk tart?

Kérdi a rendőr, miközben kicsit távolabb Gabriel egy zsebtolvajt szúrhat ki, aki épp az egyik nő táskájába kutakszik, és az áldozat még csak észre sem veszi, úgy, ahogy sokan mások sem akik itt össze gyűltek, többek között a rendőrök sem.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 9:19 am

Gordon egy kicsit semlegesen üdvözöl, de legalább tudja a nevemet. Megtudom, hogy veszélyes vegyi anyagok kerültek a levegőbe. Egyelőre ez az összes információ, a hatóságok most készülnek kivizsgálni.


-Genzo! Üdvözlöm. Örülök, hogy maga is megérkezett. Nem tudunk semmit még. Mind össze annyit, hogy fokozottan veszélyes vegyi anyagok kerűltek a levegőbe a kertben. Most állunk neki kivizsgálni. Velünk tart?

-Természetesen önökkel tartok, felügyelő, azért jöttem. Mit segítsek? Hol kezdik a kivizsgálást?

A lazulásnak vége, erre már rájöttem, amint megláttam a tömeget a kert körül. Egyre jobban kezd érdekelni, hogy mi folyik odabennt, ezért is csatlakozok Gordonhoz és a társaihoz.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Gabriel McNabb
Bűnüldöző
Gabriel McNabb


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Oct. 04.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 6:10 pm

A tömeg egy emberként hallgatta a rendőrök szavait, és egy emberként is álltak hátrébb. Persze voltak olyanok, akik megpróbáltak előre furakodni a sorban, hogy jobban lássanak, vagy először értesüljenek a fejleményekről, ilyesmik, de a rendőrök tökéletesen kezelték a helyzetet. Megnéztem magamnak a tömeg többi részét is, hátha találkozom olyan ismerőssel, aki többet is tud valahonnan. Senkit nem láttam, csak egy fura ruhás fazont, aki épp egy rendőrrel beszélt, aki látszólag elég magas pozícióban volt, mert nem a megszokott egyenruhát viselte. Ahogy fordítom tovább a fejem, látom, hogy egy férfi keze az előtte álló nő táskájában matat valami után. Egy zsebtolvaj. Valószínűleg a rendőrök épp eléggé el vannak foglalva a Botanikai kert biztosításával és a tömeg megfékezésével, ezért mikor kiszúrom a zsebest, nem szólok, csak lassan elindulok, mintha épp el akarnám hagyni a helyszínt.


A hozzászólást Gabriel McNabb összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 17, 2010 10:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 8:51 am

Gordon Genzonak válaszol, miközben a talán kissé skafanderre hasonlító ruhát felölti.

-Nem vagyok tisztában a képességeivel, de vegye fel ezt.

Ad át egy hasonló öltözetet, amit ő maga is visel, és még néhány társa. Mivel nem tudni milyen anyagok szabadultak el, fő az elővigyázatosság. Igaz, Genzora több nyomozó is kissé szúrós tekintettel néz, mert nem igazán tetszik nekik a jelenléte. Minden esetre nem teszik szóvá. Gordon várakozóan áll, hogy Genzo elkészüljön, majd pedig megindul a Botanikai kertbe, mikor a bűnüldöző segédje is elkészült.

-Az átvizsgálást teremről, teremre végezzük, hogy megtudjuk pontosan mi is történt. Fel kell mérnünk a veszélyességi fokát is a helyszínnek. Nem néz ki nyomozónak, de remélem hasznunkra lesz.

Teszi még hozzá Gordon. E közben Gabriel megpróbálja lebuktatni a zsebtolvajt, aki mit sem törődik a férfi jelzésével. Látni, hogy megszerezte amit akart. A hölgy tárcája már a markában van, és csak ekkor méri fel a helyzete súlyosságát. Egy valaki kiszúrta, és a rendőrök is körülötte vannak. Jól végezte dolgát, és most menekülnie kell. Azonnal megkezd tolakodni a tömegben, hogy kijusson, és el tudjon szökni. A Botaniaki kert hátsó része felé tart, ahol már jelentősen kevesebb ember van, és nem lehet annyira észre venni. Onnantól pedig már szabad az útja. A kérdés, hogy Gabriel utána megy-e, vagy sem, és hagyja hogy a tolvaj megússza.


//Gabriel, a mesélő én vagyok és nem te. Ezért az ilyen, és ehhez hasonló képességeidnek, tetteidnek a sikerességét én határozom meg. Kérlek erre ügyelj a jövőben.//
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 10:07 am

Gordon ad nekem valami védőruhát, hogy azt vegyem fel, és akkor kezdődhet a móka. Nem tudom, milyen gázok szabadultak fel odabennt, lehet teljesen ártalmatlanok rám nézve, de azért nem kockáztatok, ígyhát gyorsan felkapom a rucit, és mehetünk felderíteni. Látom, hogy nem igazán vagyok népszerű a rendőrök között, kicsit szúrós tekintettel néznek rám. Attól félnek, hogy elveszem tőlük a munkájukat? Ettől nem kéne féljenek, én csak segítek nekik. Na mindegy, gondolnak amit akarnak, nem szoktam törődni azzal, hogy mások mit gondolnak rólam.

-Mehetünk, felügyelő, kész vagyok. Igyekszek a segítségükre lenni.

Szólok oda Gordonnak, aki láthatóan már csak rám vár a társaival. Egyre kíváncsibb vagyok, hogy mik várnak rám/ránk odabennt.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 10:36 am

Gordon megindul befelé, ahogy társai és, Genzo minden gond nélkül követheti őket. Ahogy belépnek a kertbe, az előtérben semmi különöset nem észlelni. Semmilyen rendbontásnak nincs nyoma, így mind össze csak egy helyszínelő marad itt és egy nyomozó, akik alaposabban átvizsgálják a termet. A következő részlegben viszont már annál inkább felfedezhetőek a rongálás jelei. A rengeteg növény ami itt található, elszáradva áll, a leveleik lehullva a virágaik élettelenűl lógva. Gordon egyből utasítást ad.

-Minden apró zugot átkutatni. A helyszínelők álljanak neki a munkának, vegyenek mintát a növényekből, és a levegőből is.

Gordon folyamatosan adja az utasításokat, amiket mindenki figyelmesen nyomon követ. E közben viszont Genzo kiszúrhat valamit. Az egyik állvány alatt, amin a különlegesebbnél különlegesebb növények csücsülnek, egy arany színű gombot láthat. Gordon csak fél szemmel és érdeklődéssel szól oda a plussz segítő erőnek.

-Szóljon, ha bármit is talál!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 11:37 am

Elkezdtük a felderítést Gordonékkal, bementünk az épületbe. Az előtérben semmi különöset nem találtunk, ez engem arra enged következtetni - és biztos Gordonékat is - hogy behatolásról nem igazán beszélhetünk. Legalábbis normális emberi behatolásról nem. Ahogy beljebb érünk a nyúl üregébe, ott már nagyobb káosz fogad minket. Valami különös dolog történt itt, ezt már kintről is sejthettük, de vajon mi volt az?
Gordon osztogatja az utasításokat, hogy a helyszinelők kezdjék el átfésülni a terepet, mindeki kutasson át minden kis zegzugot. Én is hasonlóképp járok el, szétnézek a különböző polcok és állványok alatt. Nem is kell sokat vizsgálódjak, máris találok valami érdekeset. Az egyik fura növényeket felsorakoztató állvány alatt egy aranygombot találok. Ez talán nyom lehet. Amikor ezt a felfedezést teszem, Gordon tökéletesen beletrafál a következő mondatával.


-Szóljon, ha bármit is talál!

Jobbkor nem is kérhetett volna meg erre, hiszen épp most bukkantam rá valamire, amiből akár ki lehet indulni.

- Jó, hogy mondja, felügyelő. Épp most találtam egy arany gombot, ott az alatt az állvány alatt. Ez talán nyomra vezethet, hiszen nem mindenkinek vannak arany gombok a kabátján, vagy ingjén, vagy akármilyén. Ebből talán ki tudunk indulni. Mit gondol?
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Gabriel McNabb
Bűnüldöző
Gabriel McNabb


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Oct. 04.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 10:27 pm

A tervem nem sikerült. A tolvaj nem vette a jelzést és örül a zsákmányának. Gyorsan elkezd kifelé furakodni a tömegből. Körül nézek, de senki nem vette észre, bár hogyan is vehették volna? Mindenki azzal van elfoglalva, hogy mi történt a Botanikai kertben. Úgy döntöttem, hogy itt van elég rendőr, a zsebes után megyek. Követem a Botanikai kert hátsó részéhez, ahol jóval kevesebb az ember. Innentől tiszta előtte az út. Már senki nem keresi, nem figyelnek fel rá. Egérutat nyerhet. De ezt nem hagyhatom. Amint kicsit közelebb érek, kb. annyira, hogy futásból le tudom tornázni odaszólok neki.
-Hé, te!
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 6:40 am

Genzo a talált gombra felhívja Gordon figyelmét, aki azonnal oda lép. Láthatóan kissé hosszas hezitálás után. Valószínűleg egy pillanatig nem hitt a köpenyesnek, hogy ilyen hamar nyomra lel. A felügyelő közelebb megy, és kezébe veszi a talált tárgyat. Pár pillanatig vizslatja, és ugyan azt láthatja rajta, mint Genzo. Egy átlagos méretű gomb, ami súlya miatt talán lehetne arany is, csak úgy mint színezete végett, továbbá van rajta egy kisebb minta. Mintha egy mosolygós száj lenne rajta.

-Remek! Ezen már el tudunk indulni.

Mondja Gordon, majd int pár kollégájának, akik egy műanyag pakettba teszik a gombot, és bizonyítékként azonnal elindulnak kivizsgálni. A felügyelő elismerően bólint, de még van munkája a csapatnak. A nagyobb teremben még senki nem járt, így minden bizonnyal van még nyom, csak keresni kell... A több állványon rengeteg növény van, és néhol egy-egy íróasztal is hever a sarokban, és pár irattartó szekrény csak ugyan így. Egy bizonyos ponton pedig, az ajtótól nem messze az egyik asztal környékén eléggé sok papírlap hever a földön.
Míg mindenki nyomok után keres, Genzo azt is láthatja hogy néhány alak, különös recsegő-kattogó és csipogó hangot adó szerkezettel pásztázik, amiket a levegőbe tartanak.

Mind ez idő alatt Gabriel követi a tolvajt, aki egyre inkább kezd eltűnni a szemek elől. A kert hátsó részénél egyre fogynak az emberek, akik csak azt látják, hogy egy baljós külsejű alak menekül egy másik férfi elől. Gothamben ez mindennapos látvány, így inkább oda sem figyelnek a civilek, és elfordulnak, arrébb mennek. Nem akarnak bajt. Gabriel és a tolvaj között egyre csak rövidül a táv, de a bűnöző nem adja fel, és végső mentsváraként beszalad a botanikai kert hátsó bejáratán, egy kisebb üvegházba, ahol nincs még senki, de rengeteg kisebb méretű fa, és virág található minden felé ott, amik remek búvóhelyet biztosítanak neki. Épp emiatt mikor Gabriel követi az illetőt, nem látja már. Tudja, valahol itt kell lennie, de hol? Talán a férfi azt is észre veheti, hogy több növény el van száradva, besárgulva, mintha soha nem is gondozták volna azokat. Továbbá a levegő is megmagyarázhatatlan módon különösebbnek érezhető. Kicsit a fejfájás gyötörheti is a bűnüldözőnket.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 11:52 am

A gomb, amit találtam, valóban jó kiindulópont, ezt Gordon is megerősítette. Minden bizonnyal vannak még nyomok, csak szét kell nézni egy kicsit. Például a nagy teremben még azt hiszem nem járt senki. Szívesen átfésülöm, ha arról van szó, de előbb kikérem a felügyelő véleményét.

- Felügyelő, mit szólna, ha átnézném a nagytermet? Ott még nem jártunk egyáltalán, pedig biztos vannak ott is nyomok. Ha nem bízik bennem, küldje egy emberét mellém.

Ahogy ezt a mondatot kimondom, valami másra leszek figyelmes. Az egyik polcnál egy csomó papír van elszórva. Talán azokra sem ártana egy pillantást vetni.

- Várjon felügyelő. Nézze azokat a papírokat ott, a polcnál. Szerintem azok között is találunk valami érdekeset.

Gordon rakciójára várva egy kicsit körbetekintek, és látom, hogy egyes fickók valami csipogó izével vizsgálódnak a levegőben. Mit kereshetnek? Talán felmérik a levegő szennyezettségét, vagy próbálják beazonosítani a vegyi anyagot, ami a levegőbe került. Mindenesetre érdekes, ilyet még nem láttam. Nézem is egy darabig, miközben várom, mit mond a felügyelő.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Gabriel McNabb
Bűnüldöző
Gabriel McNabb


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Oct. 04.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 10:20 pm

A zsebtolvaj bemenekült a kertbe. Ezt nem vettem jó jelnek, ugyanis tudtam, hogy a kertben valami nem stimmel. Másképp a rendőrök nem lennének itt. Lassan sétáltam, mindent tüzetesen szemügyre véve, de a levegő így is egyre nehezebb volt. Észre vettem, hogy több növény teljesen el van száradva, ami nem jó. nyakát felhúztam az arcomra, mint egy maszkot, remélve, hogy így kevésbé érzem majd a levegőt mérgezőnek, és a ruha szövet szálai valamilyen szinten megszűrik, bár ez korántsem megfelelő.
- Gyere elő! Vége van! Innen már nincs hová menned! - kiáltottam el magam, és lassan haladtam tovább, egyre beljebb a kertben.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 12:37 pm

Gordon az embereit vezényeli továbbra is, ami idő alatt ő maga is kicsit körbe néz. A virágokat szemléli kissé gyanakvóan, miközben hallgatja Genzo szavait. Majd mikor felhívja a köpenyes a rendőr figyelmét az elszórt papírlapokat, Gordon oda megy, és kicsit átnézi a kialakult rumlit. Mind e közben nem szól egy szót sem. Genzo és Gordon számára árulkodó jelek lehetnek, hogy néhány lap gyűrött, és az asztal szélén ugyan úgy vannak papírok, mint a földön. Mintha valaki lelökte volna őket, vagy meg akart volna kapaszkodni, és lerántotta a stócot. Egyébként az iratok között a legtöbb néhány kutatási eredményről szól, hogy melyik virág milyen jótékony hatással bír, vagy esetleg negatívval. Az utóbbiból sokkalta több szerepel. Ebben a pillanatban érkezik az egyik kutató, ki a levegőt vizsgálta a gépével, és a felügyelőhöz szól, aki épp Genzo vélemlényét kérné ki.

-Mit gondol, még is mi történ---

-Felügyelő! A levegőben nem ismert vegyi anyagok kerültek. Soha nem láttam hasonlót, a műszereink megbolondultak.

Hangzik el a cseppet sem bíztató eredmény. Gorodn elgondolokodik, és bajsza alatt kissé morogva szólal meg.

-Nagyszerű...

Majd kinyílik a bejárati ajtó és mindenki számára ismerős alak lép be. Egy detektív, ajki az utóbbi hónapokban eléggé sok ügyet megoldott már, és találkozott is Genzoval, aki minden bizonnyal emlékszik a férfira. Arany Szem az. Mosolyogva, zsebre tett kézzel néz körbe a helyszínen, majd mikor kiszúrja Gordont, és régi kollégáját, csak jó kedélyűen szól oda nekik.

-Úgy kicsi ez a város.


Giordano botanikai kert Dsc062810thegreenhornet

Mind e közben, a kert másik szegletében Gabriel a tolvaj után nyomoz. Nem mehetett el a kertből, valahol itt kell lennie, ebben a helységben, ahol most a férfi is van. Pulóvere nyakát felhúzva, kissé jobbak a légzési körülményei, de koránt sem tökéletesek. Néhány növénynél szinte látni, ahogy másodpercről-másodpercre elsorvad. Majd pár pillanat, és Gabriel élesen felhangzó köhögésre fülelhet, ami nem messze tőle hangzik el. Minden bizonnyal a tolvaj. Köhögő rohamot kap, és szinte m,ár fuldokol, ezt jól hallani. Próbál jelezni a férfinek, hogysegítsen rajta, de alig képes bármi mással is foglalkozni, mint azzal, hogy a véres köpeteket fölköhögje, ami cseppet sem bizalomgerjesztő. Nem kizáró lehet, mind ennek az oka, a helységben lévő levegő összetétel.

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 10:14 am

Gordon vet egy pillantást a papírokra, amik többnyire kutatási eredmények bizonyos virágokkal, és azok hatásaival kapcsolatban. Érdekes, hogy néhány papír gyűrött, a többi pedig érintetlen, illetve az asztalon is maradtak lapok.
- Talán valaki kapaszkodni próbált, és leverte a papírokat.

Jegyzem meg hangosan. Egyre érdekesebb dolgok történnek, a dolog egyre kuszább. Gordon kikérné a véleményem az eseményekről, de a szavába vág egy kutató, aki egy olyan csipogó izével a levegőt vizsgálgatta az előbb. Nagyon izgatottnak tűnik, lássuk mik az eredmények.


-Felügyelő! A levegőben nem ismert vegyi anyagok kerültek. Soha nem láttam hasonlót, a műszereink megbolondultak.

Nem épp örömhíreket hozott az uraság, kicsit kezdek aggódni idebennt, mert nem tudom, hogy a levegőbe került anyag mennyire káros rám, illetve az emberekre. Gordon is csak annyit tud mondani, "nagyszerű".
De ami ezek után történt, azon enyhén meglepődtem. Kinyílt az ajtó, és egy kalapos figura rajzolódott ki az árnyékból. Hiszen ez Aranyszem, kedves barátom. Ismerem már, volt közös kalandunk. Ehhez hűen köszöntöm.

- Arany Szem, haver. Emlékszel még rám? Tudod, a kalandból. Mi szél hozott erre? Veszélyes hely ez, légy óvatos!


//Bats, Arany Szem mesélői karakter lett? Miről maradtam le?//
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:40 pm

Gordon a nyomokat vizsgálja, miközben válaszol Genzonak.

-Jó meglátás, fiam. Van benne igazság. Talán kapaszkodni próbált valaki.

Elismerően tekint a köpenyesre, majd az egyik helyszínelőnek int, hogy alaposan nézze át az asztal körüli nyomokat. Majd Arany Szem láttán sóhajt egy aprót a felügyelő, és csak figyeli Genzo és az újonnan érkező egymás közti köszönését.

-Genzo, igaz? Hogy ne emlékeznék rád. Nélküled még mindig ott feküdnék kómában. Jól ellátták a bajom, de azóta már fejlődtem. ... na nézzünk csak körbe.

Mondja a férfi, miközben kézfogással köszöntené rég nem látott ismerősét, és Gordont is. Arany Szem azonnal kutakodni kezd, eléggé céltudatosan, mintha tudná mit is keres. Abban a pillanatban, mikor épp szólna egy erőteljes ordítás hangzik fel a kert egy szegletében. Pont ott, ahol Gabriel és a zsebtolvaj tartózkodik. Ezt a kiáltás jól hallhatta mindenki. Förtelmes, fájdalommal teli, erőteljes ordítás hangzott fel. Majd pedig újra és újra megtörténik. Mintha csak szenvedne valaki. Gabriel pedig mind ezt testközelben is láthatja, hallhatja. A tolvaj, akit eddig üldözött, förtelmes kínokat él át. A véres köpetei a padlón terülnek el, teste megfeszül, és erei egyre inkább kezdenek kidagadni, és lüktetni. Szörnyű látvány. Arany Szem ebebn a pillanatban futva indul meg a hangok irányába, és Gordon is követi, aki az embereire mutat.

-Jöjjenek velem, a többiek itt maradnak!

Mondja, miközben a felügyelőhöz további három tiszt csatlakozik, és remélhetőleg Genzo is.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 3:56 pm

Örülök, hogy újra látom Aranyszemet, mióta otthagytam az utcán, és kihívtam a mentőket hozzá, azóta nem láttam. Örülök, hogy jól van és újra "munkába állt". Gordon arra kéri pár emberét, hogy vizsgálják meg alaposan az asztal körüli nyomokat. A felügyelő kicsit furán néz ránk Aranyszemmel, amikor régi ismerősként köszöntjük egymást. A találkozás örömének pillanatát egy kiálltás szakítja meg, ami a kert egyik szegletéből hallatszik. Arany Szem azonnal a hang irányába fut, Gordon követi, majd odaszól pár emberének, hogy menjenek ők is. Én sem bírok csak úgy álldogálni és kutakodni a nyomok után, ha egyszer valaki bajban van, úgyhogy sietek én is a csapat után. Valaki nagyon szenvedhet, hiszen a kiálltás többször megismétlődik. Mi történhetett? Egyáltalán, mit keres valaki még ilyenkor is a kertben? Ezekre a kérdésekre reményeim szerint hamarosan választ kapok, most viszon próbálom felkészíteni magam mindenre, ki tudja, mi folyik ott.

Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 7:21 pm

Genzo, Arany Szem //direkt így van írva! Wink //, Gordon, és 3 embere azon terembe ér, ahol a kiáltás hallatszott. Mivel a rendőrökön, és segítő bűnüldözőjükön biztonsági ruházat található, így nem érezhetik a levegő szennyezettségét. Ám Arany Szem igen, és ebben a pillanatban zöld ballonkabátjából egy maszkot helyez arca elé, és érdeklődve figyel, egyben felkészülve, csak úgy mint Gordonék, akik azonnal kiszúrhatják Gabrielt.

-Maga mit keres itt! Ez lezárt terület!

Azonnal szól oda a felügyelő, majd egyik társa elförmedve teszi a felfedezést. Egy remekő, rángásokkal küszködő férfit pillanthat meg mindenki a növénykertben, a virágok ölelésében, akinek izmai rendellenesen mozognak, erei legalább két újnyi vastagságra ki vannak tagadva, és mintha hallható lenne a nagyobb, és nagyobb szívdobbanásainak hangja. Közben körcsösen körmeivel a padlót kaparja, és a vért még mindig fel-fel köhögi. Arca a padló felé van fordítva, így nem látni. Gordon, és társai mit sem törődnek ebben a pillanatban Gabriellel, inkább a különös jelenséget figyelik, teljesen tehetetlenül, és tanácstalanul. Arany Szem Genzora tekint, és meglépi az első lépést. Zsebéből egy injekciós tűt vesz elő, és megközelíti a férfit, miközben Genzonak szól.

-Fogd le, kérlek!

Mondja, és reméli a társa segítségére lesz. Gordon, és társai nem szólnak bele, de nem maradnak tétlenül. Azonnal oda siet a nyomozó Gabrielhez, és válaszokat akar.

-Mi történt a férfival?! ... és hogy kerültek ide?!


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 4:53 pm

Amikor odaértünk a helyhez, ahonnal a kiáltásokat hallottuk, nem mindennapi dolgot láttunk. Egy számomra idegen alak volt ott, fogalmam nincs hogy került ide, és szerintem a többieknek sincs. Ez azonban csak a kisebbik érdekesség volt, ugyanis egy hihetetlen körülmények között szenvedő alakot is találtunk, minden bizonnyal ő kiáltott. A fickót virágok ölelik körül, és komoly változások vannak a külsején is, szemmel láthatóan borzasztó állapotban van. Arany Szem barátom a helyzet magaslatán van, előkap egy injekciós tűt, és arra kér, fogjam le a beteget.

- Bár nem úgy néz ki, mint aki nagyon nyugtalan lenne, természetesen lefogom neked. Amúgy mire készülsz? Mit adsz be a barátunknak?

Teszem fel a kérdést a cimbinek. Eközben Gordonék faggatni kezdik a másik tagot, akit azóta se tudunk, hogy kerül ide. Talán okosabbak leszünk a férfi válasza után.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 11:26 am

Gabriel szótlansága nem segít a helyzeten, ezért Gordon azonnal őrizetbe veszi, és bilincset tesz a kezére, majd átadja őt társának. Kissé nagyobb termetű szivarozó alak veszi át a most bűnözőnek titulált Gabrielt, ki kalapja alól kinézve ragadja meg a srác karját, és felmutatva jelvényét annak arcába tolja. Érdekes módon ő az egyetlen, aki nem vett fel védőfelszerelést, mind össze csak egy maszk lóg ki a zsebéből, amit a cigizés érdekében vett le. Valószínűleg nem bölcs dolog egy ilyen légkörben a tűz használata, bár ki tudja...

Giordano botanikai kert 382pxgcpd2

-Most én vagyok a góré, pöcsös! Elmondod szépen mi történt a haveroddal, vagy élvezheted a kellemes rácsok mögötti életet!

Gordon Arany Szem és Genzo társaságába siet, hogy lássa mi is történik pontosan a férfival, és csak úgy mint Genzot, a felügyelőt is érdekli mit tervez a detektív.

-Mit akar neki beadni?!

Hangzik el tőle is a kérdés, és az idő alatt Genzo sikeresen le tudja fogni az alakot. Bár érezhetően nehézséget okoz neki. Egyértelmű, hogy sokkal erősebb mint egy átlagos ember, oda kell tennie magát a köpenyesnek, hogy megtartsa az egyre ingerültebb alakot, aki vergődik, és szabadulni próbál. Arany Szem pedig a nyaki érbe szúrja a fecskendőjét, amit teljesen bele tol a férfiba, és csak az után válaszol mikor hatni kezd az anyag, és a férfi izmai elernyednek, de azoknak növekedése nem áll el, és ennek okaként az alak ruhái szétszakadnak rajta.

-Fokozottan felerősített nyugtatót adtam be neki. Egy elefántot is elaltatna, szóval remélem megnyugszik. -Arany Szem megvakarja a fejét, kicsit megemeli a kalapját, és végig méri az elváltozott személyt. -Még is minek lett az áldozata? Hé! -szól oda a rendőrnek, aki őrizetbe vette Gabrielt. -Szerintem jobb lenen, ha eloltaná a bagót, és vissza venné a maszkot!

Ekkor Gordon is közbe szól.

-Tegye amit mond, Bullock!

A férfi kissé morogva, de követi a tanácsot, majd abban a pillanatban a már teljesen eltorzult férfi nem mozdul. Lélegzik, ám úgy néz ki a nyugtató hatott. Hatalmasra dúzat minden tekintetben, nagyobb mint bárki a teremben, a maga bő 2 méteres hosszával, és elképesztő dagadó izmaival. A feje körül véres tócsa terebélyesedik, és arca több helyen fel van dagadva. Gordon teljesen tanácstalanul áll az egész előtt, és azonnal a rádióján leadja az utasítást.

-Mentőket kérünk! Azonnal! -majd csatornát vált, és folytatja. -Mi van már a levegő kivizsgálásával?! -ezek után Genzora néz, és Arany Szemre. -Még is mi folyik itt?


Giordano botanikai kert 744522-bane_8





Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 9:47 am

A fickó nem szólt egy szót se, ezzel elkezdett saját maga alatt fát vágni. Egy nagydarab rensőr vette kezelésbe, hátha ő majd szóra bírja. Én ezzel most nem igazán tudok foglalkozni, mert le kell fognom a beteget, aki egyre virgoncabb, folyton szabadulni próbál. Szinte minden erőmet be kell vessem, hogy le tudjam fogni, de ez végül összejön, Arany Szem beadja neki a cuccot, amiről megtudjuk, hogy valami piszok erős nyugtató, ami egy elefántot is padlóra küldene. Betegünk is lehiggadt tőle valamennyire, de továb növekszik és gyarapodik, már a ruhái is kezdik felmondani a szolgálatot, repedeznek szét a testén, úgy duzzadnak az izmai. A pali hamarosan túlnövi mindannyiunkat a teremből, még a nagydarab rendőrt is, aki Néma Bobbal próbál társalogni. Pedig ő tényleg nem kicsi.

Gordon egy kérdéssel fordul hozzánk, kíváncsi arra, hogy mi az ég folyik itt? Nos, ezzel vagyunk még így páran, de nekem vannak sejtéseim, ezeket meg is osztom a felügyelővel.

-Pontosan én sem tudom, mi történt itt, de arra tippelnék, hogy a növények tették ezt a fickóval. Tudja, amik körülölelték, amikor ideértünk. Az, hogy a növények hogy keltek önálló életre, hogy megtámadjanak valakit, nekem is rejtély egyelőre. A kolléga pedig -mutatok a csendes srácra- szerintem hallhatta az ordításokat, és iderohant, hogy megnézze mi a helyzet. Persze az is lehet, hogy ő áll a dolgok háta mögött. Nem tudunk semmi konkrétat, ezért lenne jó, ha termetes kollegája, felügyelő, kiszedne pár szót a barátunkból, minden bizonnyal előrébb jutnánk.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 1:28 pm

-Hé, Gordon! Elbeszélgetek kicsit a haverunkkal!

Szól oda a felügyelőnek Bullock, majd elkezdi kivezetni a férfit az épületből, hogy kihallgathassa őt. Eközben elhangzik Genzo feltevése, amiről még nem tudni, hogy vajon helytálló-e, vagy sem, de az biztos, hogy Arany Szem is hasonlóra gondolhatott, mivel eléggé elgondolkozik, majd megerősítően bólogatni kezd. Gordon csak hallgat, majd a rádióján keresztül érkezik a válasz.
-Percek kérdése, és érkezik egy mentő egység, felügyelő. -majd ezek után egy női hang szólal meg. -A levegőt analizálnunk kell a laborban, még nem tudunk konkrétumot mondani.

Mind ezek után Arany Szem a növényeket kezdi el nézni, és némelyik levelét meg is érinti, vagy épp szárát bökdösi, mint valami kíváncsi gyerek. Azok pedig másodpercek alatt fonnyadnak el, és pár pillanat múlva az egész helységben helyt kapó virágok elrohadnak. Grodon teljesen meg van zavarodva az egésztől, még sosem tapasztalt ilyet. Majd Szem felszólal.

-Hát igen... kétlem, hogy az őrizetbe vett alaknak bármi köze van az egészhez, de annál inkább gyanakszom ezekre a növényekre. Nem létezik, hogy senki ne tudná mi is történt itt. Felügyelő! Talán a dolgozók után kéne nézni, hogy ki hagyta el utoljára az épületet, mindegyiküket kihallgatni. Tudom, hosszadalmas munka, de el kell valahol kezdni, és most ezt látom a megfelelő útnak.

Mondja, majd Gordon csak bólint, és ez után jelenik meg egy kisebb csapat mentős, akik azonnal helyre igazítást kapnak a felügyelőtől, hogy mi is történt. 5 férfinak az ereje kell ahhoz, hogy kivigyék az eltorzult áldozatot a kertből, és a mentőautóba tegyék. Csak ezután szólal meg Gordon a két bűnüldöző felé.

-Lekérem a dolgozók adatait, és utána nézek az egésznek. Hálás vagyok a segítségüknek, de a médiában nagy port kavarna, ha önökkel látnának együtt dolgozni. A rendőrök többsége nem tolerálja, ha a magukfélékkel dolgozunk össze.

Ezzel távozik társával, hátra hagyva a két férfit majd a helyszínre azonnal több tucat helyszínelő érkezik, és mintákat vesznek. A vérből, mit a mentők által elvitt férfi hagyott hátra, a növényekből, azoknak talajából, és még sok mindenből. Úgy néz ki már nincs a hősökre szükség, de Arany Szem nem így véli. Arrébb hívja Genzot, és egy iratot nyújt át neki, amit akkor csempészett ki mikor benyugtatózta a növények áldozatát. Személyi igazolványnak tűnik, amin a két talán fontos információ áll. Egy lakcím, és egy név. Gerard Holyfield. Gotham - Robinson Park 3.

-Talán kicsit körbe nézhetnénk. Mit gondolsz? -kérdi mosolygva a férfi maszkja alatt, amit talán csak hangjából lehet érzékelni.



Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Giordano botanikai kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Giordano botanikai kert
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Otisburg-
Ugrás: