Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Szervezetalapítás megbeszélései 296245150474wildcat..........Szervezetalapítás megbeszélései Teenansrobindccomicssup..........Szervezetalapítás megbeszélései Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Szervezetalapítás megbeszélései 39843828 Szervezetalapítás megbeszélései 79830643

 

 Szervezetalapítás megbeszélései

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Szervezetalapítás megbeszélései Empty
TémanyitásTárgy: Szervezetalapítás megbeszélései   Szervezetalapítás megbeszélései I_icon_minitimeCsüt. Aug. 19, 2010 3:18 pm

Ebben a topicban lehet kihirdetni, ha valaki egy meg akar alapítani egy csapatot. Itt toborozhat hozzá tagokat, és ha meg van a szükséges létszám, akkor lehet menni kijátszani a megalapítást.

Továbbá a játékosok a későbbiekben itt is jelezhetik ha csatlakozni akarnak egy már meglévő csapathoz.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szervezetalapítás megbeszélései Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szervezetalapítás megbeszélései   Szervezetalapítás megbeszélései I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 11:16 am

Oh! OH ! OH! ÉN ÉN ÉN! Alapítani szeretnék egy szervezetet, ami a bűnt üldözi Gothamben. Bárkit szivesen látok. Nem muszály nekem vezérnek lennem, ha valaki úgyérzi, hogy jól kijátszaná a szervezet vezetését, akkor átadnám neki.

Még nem döntöttem el, hogy nyílvános, vagy titkos szervezet, mert nem tudom a választ az alábbi kérdésre:

Ha titkos szervezetet csinálunk, és csak később regelünk be, akkor megkapjuk majd azt az elmaradt 2 kreditet?
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Szervezetalapítás megbeszélései Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szervezetalapítás megbeszélései   Szervezetalapítás megbeszélései I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 11:30 am

Igen. De jelenleg úgy tudom senki nem alapíthat még csapatot, esetleg csak Sheodon, vagy Genzo. De még ők sem szerintem.

Batman írta:
minimum 100 játékbeli hozzászólás szükséges (nem off téma!)

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szervezetalapítás megbeszélései Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szervezetalapítás megbeszélései   Szervezetalapítás megbeszélései I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 11:51 am

Mim van nekem, hogy már majdnem alapíthatok szervezetet? Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szervezetalapítás megbeszélései Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szervezetalapítás megbeszélései   Szervezetalapítás megbeszélései I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 12:05 pm

100 hsz-ed. Amúgy én sem most akartam, hanem ha meglesz.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szervezetalapítás megbeszélései Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szervezetalapítás megbeszélései   Szervezetalapítás megbeszélései I_icon_minitimePént. Aug. 20, 2010 12:31 pm

Ja, tényleg, most látom. Én egyelőre nem terveznék szervezetet, de ki tudja mit hoz a jövő.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Szervezetalapítás megbeszélései Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szervezetalapítás megbeszélései   Szervezetalapítás megbeszélései I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szervezetalapítás megbeszélései
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Adattár :: Játékosok szervezetei, csoportjai, csapatjai-
Ugrás: