Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Kedvenc képregény + szereplő 296245150474wildcat..........Kedvenc képregény + szereplő Teenansrobindccomicssup..........Kedvenc képregény + szereplő Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Kedvenc képregény + szereplő 39843828 Kedvenc képregény + szereplő 79830643

 

 Kedvenc képregény + szereplő

Go down 
+7
Genzo
Joker
Michael White
The Manipulator
Duncan MacFarlane
Batman
Adam Stamford
11 posters
SzerzőÜzenet
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 3:57 pm

Ide írjátok mi volt az a képregény, ami eddig a legjobban tetszett, valamint a kedvenc szereplődet.

Én kezdem. Kedvencem: Batman: Battle of the Cowl

Karakter: Wolverine - Rozsomák
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 5:00 pm

Kedvenc képregény? Sok van, nem tudnék egyet említeni. Viszont ami az utóbbi időkben nagyon tetszett, az a Spider-Man Noir sorozat volt. Szerintem nagyszerű alkotás.

Kedvenc karakterből pedig szintén sok van. De ha csak egyet kéne kiemelni akkor az a Marvel világában Iron Man, míg a DCnél Batman.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 5:30 pm

Kedvenc képregényem nincs, inkább több olyan van, ami anyira tetszett, hogy többször is olvastam. DC-ből az egyik nagy kedvenc a Hosszú Halloween és a Végtelen Válság (és a felvezető képregényei) valamint a Supergirl sorozat.
Marvelből kedvenc képregény, az első Titkos Háború (a többit nem olvastam), meg a Mi lenne ha sorozat. Abban nagyon mókás dolgok vannak. Illetve a vadyugati Megtorló történet is nagyon ötletes volt.

Kedvenc karaktereim DC: Batman, Éjszárny és Supergirl.
Marvelnél: Pókember, Megtorló és Vasember.
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 7:06 pm

Kedvenc képregényeim: Gonosztevők egyesüljetek sorozat (DC)
Kedvenc szereplők: Joker, Rongybaba, Céllövő, Halálcsapás, (DC az összes és mind gonosz Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 8:48 pm

Kedvenc képregény sok van Marveltől és DC-től is, de leget nem tudnék mondani.
Karakter:
DC: Superman, Batman, Zöld íjász, Joker, Lex Luthor.
Marvel: Rozsomák, Megtorló, Pókember, Amerika Kapitány, Fátum, Vezér, Zöld manó, Venom, Kardfogú.
Manipulator: Ki az a Rongybaba? Question
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 8:57 pm

A DC Gonosztevők Egyesüljetek képregényekben tűnik fel, mint a Hatos egyik tagja és Paradémon legjobb barátja.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 9:03 pm

Sajnos nem olvastam a képregényt, ott még nem tartok, így nem tudom, ki ő. pale
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 9:05 pm

Nézd meg az egyik képregényes oldalon, mondjuk a New Generationon, én ott olvastam és szerintem baromi, jó az a 6 rész.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 9:09 pm

Hát izé...képregény, címet nem tudnék mondani. Így maradok én is a karakter mustránál.
DC: Joker, Rébusz
Marvel: Deadpool
Vissza az elejére Go down
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 9:42 pm

Manipulator: Tervbe van véve. Wink
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 11:34 am

Kedvenc képregényt nem igazán tudnék mondani, mert nagyon sok van, ami tetszett. De azért megemlítem a kedvencek listájáról a Watchment( nem sok képregény volt rám akkora hatással, mint ez amikor először olvastam), a Gears of Wart (eddig csak azokat olvastam ebből a sorozatból, amik a HálóZsákon vannak honosítva, de szerintem eszméletllenül jó), a Joker's Asylum sorozatot (azokat olvastam csak, amik az Allcomicson vannak) és írhatnám még a Batman Senkiföldjét, legalábbis azokat a részeket, amik eddig a NewGenen találhatóak.

Karakterek pedig:

DC jók: Superman, Batman, Green Lantern
DC gonoszok: Joker, Rébusz, Kétarc, Lex Luthor
Marvel: Deadpool, Vasember, War Machine meg persze a Rozsomák.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 1:43 pm

Én Marvelben az Ultimate sorozatokat szeretem, főleg a Newgen-en az Ultimates-t. Kedvenceim az X-ek, Amerika kapitány, Vasember, Magneto, Punisher, és talán pókember(bár hatalmas pofája van, ami idegesít, mint Deadpool-nál.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 6:32 pm

A Marvel-os kedvenc karaktereim 3 férfi Very Happy :
1.COLOSSUS
Kedvenc képregény + szereplő ColossusKedvenc képregény + szereplő Kitty-and-Colossus
(nem az ultimates-es Very Happy)

2.PLAZMA (Havok)

Kedvenc képregény + szereplő 644186-havok_super

És a harmadik helyezett (ki nem találnátok ki is az)

3.Beak
Kedvenc képregény + szereplő C6jao

Dc comics-on csak egy igazi kedvencem van Very Happy de ő mindenkit üt.

Kedvenc képregény + szereplő 250px-Wildcat_grant


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 30, 2010 9:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 6:40 pm

Hát akkor én is módosítok kicsit:

Marvel kedvencek:

1. Rozsomák ( gondolom nem kell kép Very Happy)

2. Deadpool

3. Vasember

DC kedvencek:

1. Rébusz

2. Joker

3. Batman
Vissza az elejére Go down
Jeremy Weston
Bűnüldöző
Jeremy Weston


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Oct. 15.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 9:11 pm

Kedvenc képregény egyértelműen a Rising Stars. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha jól emlékszem 22 rész, gyönyörű képek, fantasztikus történet. Örök favorit.

Kedvenc karakter... hm, talán Morf-ot mondanám az Exiles-ből. Hatalmas figura:)
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 9:57 pm

Ember imádom az ízlésedet. A Rising Stars egy isteni sorozat. Olyan tökéletesen van megkomponálva hogy az csak J. Michael Straczynski keze alól kerülhetett ki. (amúgy 24 részes) Minden karakter művi módon lett megalkotve, látszik rajta hogy piszkosul sokat dolgoztak rajta a készítők, és szerették amit csinálnak, és amit megalkottak.

És melyik Morf-ot csíped még az elején vagy amikor már átvette az uralmat felette Proteus Very Happy Úgy nekem sokkal jobban bejött, akkor már olyan volt mint egy atombomba ami elpusztíthatta volna az egész világegyetemet, és még vicces is akar lenni közben.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 11:46 am

Kurt, ha neked Vadmacska a kedvenc DC-s karaktered, szerintem kötelező lesz csatlakoznod a következő kalandomba. Lehet itt már sokat mondtam... bár aki olvasta a Tolvajok Fejedelme epilógusát annak nem.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 3:08 pm

Ja igen és ami kimaradt. A kedvenc képregényem: van annyi hogy el sem tudom mondani, és aligha tudok közötte választani. De ha egyet ki kell választanom akkor a Hatalmasok (Powers)-at választanám.

Aki nem ismeri az látogasson el ide: Xfanzine
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kedvenc képregény + szereplő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képregény + szereplő   Kedvenc képregény + szereplő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kedvenc képregény + szereplő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Képek a képregény világából

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Képregény cikkek-
Ugrás: