Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Zene, zene, zene 296245150474wildcat..........Zene, zene, zene Teenansrobindccomicssup..........Zene, zene, zene Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Zene, zene, zene 39843828 Zene, zene, zene 79830643

 

 Zene, zene, zene

Go down 
+6
The Painter
Sheodon
Batman
Genzo
Teodor Black
The Manipulator
10 posters
SzerzőÜzenet
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 12:57 pm

Itt mindenki megoszthatja a többiekkel kedvenc zenéit és akár meg is beszélhetitek a zenével kapcsolatos véleményeiteket.

Ha a staff fölöslegesnek találja a témát nyugodtan lehet törölni.

Kezdem én!
Most elárulom, hogy én metalos vagyok minden menyiségbe. Kedvenc alfajaim a: speed metal, trash metal, power metal, heavy metal (bár ezt a kifejezést használják az egész metal családra)

Néhány szám a kedvenceim közül:
Iron Maiden- Hallowed by the name

Iron Maiden- Number of the beast

Judas Priest- Hell rider

Sabaton- Primo Victoria (epic)

Sabaton- Attero Dominatus

Sabato- Back in Control (zseniális egy szám)

Sabaton- Metal Crüe (A NAGYOK DALBA FOGLALVA!!!)
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeSzer. Aug. 11, 2010 12:26 pm

Folytatom, The Manipulator!
Szerintem egy éjszakai bűnüldözés közben a legideálisabb zene a hip-hop. Nem,nem a mostani elkorcsosult zajra gondolok, hanem:

Ol' Dirty Bastard-Harlem Word(1995)
Method Man-Release' Yo Delf(1994)
Method Man-Suspect Chin Music(2000)
DMX-The Omen(1998)
Onyx-Rob and Vic(1998)



Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 11:21 am

Az én zenei ízlésem elég változatos, ugyanúgy hallgatok hip-hopot, rapet, rockot, metált, dancet, popot, stb stb. Most berakom ide pár kedvenc számomat, különböző stílusokból:

Disturbed - Another way to die (az új album Asylum címmel aug.31-én jelenik meg, ez az első szám, ami kijött az lemezről)

Linkin Park - From the inside (igazából ide bármelyik LP számot tehettem volna)

XZibit - Harder

Deepside Deejays - Feel So Good

Blue Stahli - ULTRAnumb

Most egyelőre ennyi, még lehet pakolok ki párat, van még kedvencem dögivel Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 11:31 am

Igazából nekem egy nagy kedvencem van, de mellette vannak még, de Tupac kiemelkedően viszi a prémet mindenki és minden felett. Van mondandója a szövegének, és elgondolkodtató néhány száma, a verseiről nem is beszélek.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 11:37 am

Abszolút egyetértek, Tupac nagyon jó.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Sheodon
Bűnüldöző
Sheodon


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Jul. 10.

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 3:45 pm

Nos, ami engem illet, én mivel komolyzenén nőttem fel és nem kevés ideig tanultam zenélni, ez meg is látszik zenei ízlésemen: jelenleg főleg komolyzenéket, aláfestő zenéket (videójáték/film/trailer zenék) azok, amiket hallgatok, ilyenekkel van tele az MP4-em is. Very Happy Bár tegyük hozzá nem mindig volt ilyen a zenei stílusom, de mára kiforrott és ilyen lett.
Vissza az elejére Go down
The Painter
Gaztevő
The Painter


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Jul. 21.

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 5:10 pm

Slipknot, Linkin Park, Green Day, Metallica, The Fray, The Blanks, Kispál és a borz, 30Y, Pink, Apocalyptica és Beatles Very Happy

Ebből is látszik, hogy nagyjából mindenevő vagyok. Ám vannak olyanok, amik miatt elkapcsolom a rádiót: Lady Gaga, Ákos és bár nem megy a rádiókban (remélem) de a Fásy Ádám féle produkcióktól is irtózom. Ezért ne sértődjön meg senki Smile
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 1:38 pm

Rock zenéből (ami inkább Nu-metal) a Limp Bizkitet szeretem nagyon, bár az is nagyon közel van a hip-hop-hoz. Nem kapcsolom el a TV-t, ha megy benne a Megawatt, de a Dédi Mama nevű féregféleségektől rosszul vagyok én is. afro
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 4:31 pm

Sheodon írta:
Nos, ami engem illet, én mivel komolyzenén nőttem fel és nem kevés ideig tanultam zenélni, ez meg is látszik zenei ízlésemen: jelenleg főleg komolyzenéket, aláfestő zenéket (videójáték/film/trailer zenék) azok, amiket hallgatok, ilyenekkel van tele az MP4-em is. Very Happy Bár tegyük hozzá nem mindig volt ilyen a zenei stílusom, de mára kiforrott és ilyen lett.

Ha Én lennék Joker, most azt kérdezném, hogy "Miért vagy ilyen komoly? Mért vagy ilyen komo

Viszont Én Adam Stamford vagyok, ezért azt kell mondanom, hogy egyetértek veled. Bár a rock az én főbb stílusom, mégsem hajítom ki a klasszikus zenét az ablakon.
Vissza az elejére Go down
Kawada O-Sawa "Kenjö"
Bűnüldöző
Kawada O-Sawa


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 9:58 pm




Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeVas. Aug. 29, 2010 7:01 pm

A Ramsttein nekem is nagy kedvencem a többit mondjuk nem ismertem, de nem maradnak el semmiben sem.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2010 8:59 am



Vegyétek, egyétek:D
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 5:20 pm

Akkor egy kis Foo Fighter:

Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 9:39 pm

Genzo ez kib*szott jó, nem is tudom hogy miért nem hallottam róla eddig. biztos az inger szegény környezet az oka, csak hogy én is finomítsam az ízléseteket:

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 10:18 am

Akkor Batman után énis bebizonyítom, hogy van szívem.



Ezt meg remélem, legalább Teo értékeli majd. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zene, zene, zene Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zene, zene, zene   Zene, zene, zene I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 9:55 am

Na ha már a zenénél tartunk és ez egy képregényes oldal is (úgy ahogy) Megosztom veletek egy netes képregény(WoW világában játszódó) bevezetőjét: