Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Smallville frpg 296245150474wildcat..........Smallville frpg Teenansrobindccomicssup..........Smallville frpg Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Smallville frpg 39843828 Smallville frpg 79830643

 

 Smallville frpg

Go down 
+2
Genzo
Batman
6 posters
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeKedd Aug. 03, 2010 6:14 pm

Smallville frpg Smallville1-1-1


A hozzászólást Batman összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 05, 2010 7:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeKedd Aug. 03, 2010 6:30 pm

Bár nagyon csábító, nemhiszem, hogy nekikezdek játszani. Hiszen itt is fel fog bukkanni Superman, meg ilyesmi, azért nem éri meg. Plussz itt már baráti társaság van. Very Happy De azért jó hogy kitetted Batman, hátha kedvet kap valaki.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Lois_SmallvilleAdmin
Játékos



Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Aug. 04.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Aug. 04, 2010 11:12 am

Genzo, gondolom a felhasználónevemből kitűnik, hogy honnan jöttem, és csak annyit mondhatok: van egy társaságunk, igen, de mindenhova kell a vérfrissítés, az új arcok, akik színt vihetnek a játékba. Smallvilleben mit azt tartjuk szem előtt, hogy ne csak azok érezzék jól magukat, akik DC hőssel, szupergonosszal vannak, hanem azok is, akik esetleg saját karaktert indítanak. Amíg az oldal sajnálatos módon idén év elején egy adatbázis probléma miatt le nem állt egy időre (most tervezzük ugye az újraindulást) nem volt panasz arra, hogy ne tudtak volna az új tagok valahogyan becsatlakozni a játékba. Szóval, ha gondolod szeretettel várunk, akár DC-s karakterrel, akár sajáttal, hiszen Neked is kihívás lehetne, szerintem Wink .
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Aug. 04, 2010 5:35 pm

Bizony, és én magam is remélem hamarosan tagja leszek az ottani játékosoknak. Szóval mindenkinek csak ezt tudom javasolni!

Superman pedig még kicsit várat magára. De ami késik, nem múlik! Hős
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Aug. 04, 2010 6:33 pm

Meggyőztetek, hamarosan felregisztrálok oda is, azt hiszem saját karakterrel, mert gondolom a javával már játszik valaki. Suparman Szuper

Az új emotikonok pedig szuperek Very Happy Rorsach Véged Jeee
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Lois_SmallvilleAdmin
Játékos



Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Aug. 04.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Aug. 04, 2010 6:57 pm

Genzo írta:
Meggyőztetek, hamarosan felregisztrálok oda is, azt hiszem saját karakterrel, mert gondolom a javával már játszik valaki. Suparman Szuper

Az új emotikonok pedig szuperek Very Happy Rorsach Véged Jeee

Attól függ mit tekintünk "javának" . ^^


Batmannek küldtem egy listát, akik közül jelenleg lehet válogatni, valamint egy linket is, ahonnan bárkit lehet választani, csak a karakter kiválasztása után nekem szólni kell majd, hogy utánanézhessek a karakternek is, amennyiben nem ismerem Smile.
Örülök, hogy mindketten csatlakoztok, de Genzo, nem erőszak a disznótor Smile. Viszont szeretettel várunk Mindenkit!
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Aug. 04, 2010 7:11 pm

Nincs itt se erőszak, se disznótor, megyek. Esetleg megkaphatom én is azt a listát, ahonnan lehet választani karaktert? Smile


Szerk: Batman

Elküldtem neked!
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 7:33 am

Ismét elérhető a honlap, így tessék regisztrálni, és játszani ott is! Wink

Smallville frpg Smallvillejustice
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Lois_SmallvilleAdmin
Játékos



Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Aug. 04.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 5:09 pm

Batman írta:
Ismét elérhető a honlap, így tessék regisztrálni, és játszani ott is! Wink

Smallville frpg Smallvillejustice

Köszönet az ismételt reklámért Smile. Örülök, hogy végre ténylegesen létrejöhetett az együttműködés közöttünk! Batman már regisztrált Nálunk, remélem többen követitek majd Smile.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 6:15 pm

Valószínűleg a közeljövőben rám is számíthattok, már ha nem gond, hogy fingom nincs a Smallville-hez....
Vissza az elejére Go down
Lois_SmallvilleAdmin
Játékos



Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Aug. 04.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 7:43 pm

Rébusz írta:
Valószínűleg a közeljövőben rám is számíthattok, már ha nem gond, hogy fingom nincs a Smallville-hez....

Egyáltalán nem gond, a DC-t ismered és ez a lényeg. Smile Smallvilleben úgymond minden hősnek a "lebutított" verziója van, akik még tanulják kezelni a képességeiket, avagy most válnak hőssé. Clark Kent terén is most értünk el oda, hogy a Supermanné válástól egyetlen lépés választja el, Batmanünk már szépen hősködik mindenfelé, ahogy a Zöld Íjász is. Smile Szóval, szerintem gyakorlatilag ismered is az alapokat Smile
Vissza az elejére Go down
Mr.Pókerarc
Gaztevő
Mr.Pókerarc


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Sep. 29.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 2:06 pm

Nos, ha mennék , akkor mindenképpen egy DC karakterrel. Megnéztem az igényelhető ismert karaktereket, és láttam, hogy elég bőséges a választék, ám ezek közül vagy nem ismerem a szereplőket, vagy nem hiszem, hogy jól ki tudnám játszani. Ami viszont nagyon megtetszett, az Dick Grayson ( aki ha nem tévedek, azon a fórumon is Robin, vagy ÉJszárnyként tevékenykedik) , és megnéztem, a felhasználója utoljára 2009 decemberében volt aktív.

Dick ugyan nincs ott az Ismert Karakterek között, ezért kérdem meg: őt akkor nem is lehet igényelni?
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 2:59 pm

Én vagyok Mr.Pókerarc, csak elfelejtettem átváltani Rébuszra!

Bocsi Batsi!
Vissza az elejére Go down
Gabriel McNabb
Bűnüldöző
Gabriel McNabb


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Oct. 04.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 3:01 pm

Igényleheted. Ez esetben kell küldeni egy PM-et valamelyik Adminnak, hogy nincs rajta a listán, de te szeretnéd igényelni.
Vissza az elejére Go down
Lois_SmallvilleAdmin
Játékos



Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Aug. 04.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeSzer. Okt. 06, 2010 11:49 pm

Mr.Pókerarc írta:
Nos, ha mennék , akkor mindenképpen egy DC karakterrel. Megnéztem az igényelhető ismert karaktereket, és láttam, hogy elég bőséges a választék, ám ezek közül vagy nem ismerem a szereplőket, vagy nem hiszem, hogy jól ki tudnám játszani. Ami viszont nagyon megtetszett, az Dick Grayson ( aki ha nem tévedek, azon a fórumon is Robin, vagy ÉJszárnyként tevékenykedik) , és megnéztem, a felhasználója utoljára 2009 decemberében volt aktív.

Dick ugyan nincs ott az Ismert Karakterek között, ezért kérdem meg: őt akkor nem is lehet igényelni?

De, lehet igényelni. Csak, mert ilyen szépen kérted Wink . Nem, amúgy is. Küldj itt PM-ben egy átmenetileg használatos jelszót (amit utána persze megváltoztathatsz majd) és beállítom Neked, hogy be tudj lépni és ne kelljen újra regisztrálni a Dick Grayson felhasználó nevet! Meg engedelmeddel törlöm a mostani hozzászólásait, és akkor tiszta lappal tudsz kezdeni. Remélem ez így ok Neked!
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitimeCsüt. Okt. 07, 2010 2:45 pm

Lekötelezel! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Smallville frpg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smallville frpg   Smallville frpg I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Smallville frpg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frpg Topsite
» Alkonyat frpg
» Marvel - Civil War frpg (megszűnt)
» Full Metal Alchemist Frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társoldalak-
Ugrás: