Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Denevérakták: Tolvajok Fejedelme 296245150474wildcat..........Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Teenansrobindccomicssup..........Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Denevérakták: Tolvajok Fejedelme 39843828 Denevérakták: Tolvajok Fejedelme 79830643

 

 Denevérakták: Tolvajok Fejedelme

Go down 
+5
Duncan MacFarlane
Genzo
The Painter
Sheodon
Batman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 1:01 pm

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme

Most már valóban nem sokára útjára indul az első tömegkaland. Mint már említettem a "Denevérakták" egy sorozat lesz, amely főként Bataman és Gotham egyik új fenyegetése köré épül. A játékosok megismerkedhetnek a legújabb ellenséggel, akit a Sötét Lovag társaságában küzdhetnek le. Nagyjából erre lehet mindig számítani, de persze nem garantáltan győzhetnek a jók. Ez csak a játékosokon múlik, az ő lépéseiken, hogy sikerül-e egy-egy gaztevőt rács mögé, vagy ez elmegyógyintézet mögé zárni, avagy nem. Fontos tudnivaló, mielőtt bárki is jelentkezne, hogy tessék elolvasni az frpg-ről szóló irományomat, itt. Mivel ez már egy éles kaland, nem szeretném, ha bármelyik játékos is hibázna olyan dologgal kapcsolatban, amit a fent említett linkben leírtam.

Mivel tudom hogy mindenki magánkalandban van, és van ki most kezdi/kezdte el, nem kell aggódni. Jelentkezni már most is lehet, mivel az azt jelenti, amint vége a kalandjának, azonnal bemesélem ebbe. Tehát ez azt jelenti, hogy bármikor lehet jelentkezni a kalandra! A történet végén pedig a legjobb játékosok jutalomban részesülhetnek. Épp ezért érdemes jól teljesíteni, én úgy gondolom. Hogy mit jelent a "jól teljesít" rész? Azt, hogy a játékos kerek, egész fogalmazási, és helyesírási hibák nélkűl ír reagot, amiben tökéletesen hozzá az általa alakított karakter jellemét, gondolkodásmódját, és betartja a szabályokat. Leginkább ebben merül ki mind ez.

Hogy mi várható a kalandban? :
Néhányan már találkozhattak a macskanőkkel. Nők, kikből árad a gyönyör, ráadásul amennyire szépek, ugyan olyan veszélyesek. Egy eddig ismeretlen létszámú csoport, kik különféle lopásokból élnek. Nem bántanak senkit, de amihez az enyves kezük hozzá ér, azt elviszik. Hiába nem tapad kezükhöz ártatlanok vére, bűnt követnek el, és Batman cselekedni próbál. Reméli, hogy Bruce Wayne képében felkeltheti érdeklődésüket, és végre elkaphatja őket. De valami hiba lép a tervébe... nem ő az egyetlen, aki el akarja kapni a hölgyeket. Van más is, ki éhezik a hullájukra, és egyben Gothaméra na meg a Wayne vállalatok vagyonára is...

Egy nyomozós, akcióval teli, fordulatokban gazdag kalandra számíthat mindenki, ráadásul ezen történet a felvezetése az eljövendölő Korszaknak is, ami beköszönt a fórumra a mese végével. Tehát ajánlott részt venni benne, ha mindenről képben akartok lenni. A történetet én magam mesélem, de vendégmesélőként Joker is megmutatkozik. A kaland valószínűleg augusztus 2-án (hétfőn) indul. Addigra többeteknek véget ér a magánkalandja is, úgy tervezem.

Tehát lehet jelentkezni bárkinek!

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Catwoman-20050531004205940_www.kepfeltoltes.hu_



Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Sheodon
Bűnüldöző
Sheodon


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Jul. 10.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 12:40 pm

Na akkor, leszek az első aki jelentkezik erre a kalandra. Smile

(Remélem jól csináltam, és itt kell a jelentkezést leadni.)
Vissza az elejére Go down
The Painter
Gaztevő
The Painter


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Jul. 21.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 1:48 pm

Szintén csatlakoznék
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 2:52 pm

Én is jelentkeznék, nem akarok kimaradni a buliból. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 4:03 pm

Természetesen mind a hárman elfogadva!
Genzo, és Sheodon magánkalandja nem sookára véget ér, szóval ők kezdésre elméletileg megérkezhetnek. The Painter pedig majd becsatlakozik, ha festett egy jót.

Játékosok:
-Sheodon
-The Painter
-Genzo


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 2:20 pm

Üdv! Én is jelentkeznék, bár nem tudom mikor ér véget a magánkalandom.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 2:59 pm

Elfogadva természetesen. A kalandod úgy szerintem 1 max két hét múlva véget ér, ha ebben a tempóban haladunk, és akkor kicsit késve, de csatlakozni is tudsz a kalandra, amibe majd bemeséllek a magánkaland végén ha az jó neked.

Játékosok:
-Sheodon
-The Painter
-Genzo
-Duncan MacFarlane
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Michael White
Védelmező
Michael White


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2010. Jul. 15.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 9:28 pm

Szeretnék én is csatlakozni. Smile
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 9:00 am

Elfogadva természetesen.

Játékosok:
-Sheodon
-The Painter
-Genzo
-Duncan MacFarlane
-Michael White
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeVas. Aug. 01, 2010 8:22 am

Na, a kaland holnap kezdetét veszi, de lehet, nem tudok írni (bár nem biztos), így most kapjátok az első reagot. Mindenek előtt itt a prológus.
Legkésőbb holnap estig tessék oda érni a következő játékosoknak a kaland kezdetének helyszínére, mert ők nincsenek magánkalandban. Sheodon, Genzo, és Michael White.

A történet körváltását naponta tervezem, legrosszabb esetben 2 naponta. Nem várok senkire 2 napnál tovább, mert haladni szeretnénk a kalanddal, gondolom én. Remélem mindenki remekül fog játszani, mert mint azt már tudni lehet, a kaland végén a legjobbak jutalomban részesülhetnek teljesítménytől függően. Ám ez nem garantált, hisz ha senkinek a játékával nem vagyok megelégedve (bár ilyen nem fordulhat elő Smile ) akkor nincs semmi meglepi.

A karakterek ismerkedhetnek, vagy ha nem akarnak hát nem kell, de idővel úgy is muszáj lesz. A mese itt kezdődik. Sorrend nincs, hogy ki mikor ír, mindenki akkor, amikor épp fent tud lenni a fórumon és lehetősége van írni. De egy körben mindenki csak egyszer ír! A mesélő az-az az én körváltásomat követően újra írhatnak a játékosok egyszer! Remélem minden érthető, de ha nem nyugodtan lehet kérdezni. Jó szórakozást és vegye kezdetét a kaland!

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Catwoman-20050531004204003_www.kepfeltoltes.hu_


Akik jelentkeztek, és magánkalandban vannak, természetesen idővel csatlakoznak a mesébe, és ugyan azok érvényesek rájuk is. Továbbá jelentkezni bárkinek bármikor lehet!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Sheodon
Bűnüldöző
Sheodon


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Jul. 10.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeKedd Aug. 03, 2010 4:28 am

Elvileg nekem már kész a posztom, csak megvárnám vele az NJK elfogadását. Amint kész, másodpercre pontosan posztolok. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeSzomb. Aug. 07, 2010 9:55 am

Adam!

Kérlek olvasd el The Manipulator reagját, aki a kalandban ugyan azt a hibát követte el, amit te. Azért lett szóvá téve, hogy más is tanuljon az esetből, és hogy ne kövessen el hasonló hibát.

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeSzomb. Aug. 07, 2010 9:58 am

Batman írta:
Adam!

Kérlek olvasd el The Manipulator reagját, aki a kalandban ugyan azt a hibát követte el, amit te. Azért lett szóvá téve, hogy más is tanuljon az esetből, és hogy ne kövessen el hasonló hibát.

Köszönöm!

Erre írtam, hogy eléggé szétszedtem a kalandot, jó lenne egy új kör, vagy egy gyors edit, de nem tudom, hogy Manipulator mikor lesz fent.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeSzomb. Aug. 07, 2010 10:03 am

Nincs szükség új körre. Mindenki javít/ ír amikor fent van. Ma valószínűleg nem fogok írni, megvárom a holnapot.

Nem lett széthúzva a kaland. Mind össze egy rövidke át szerkesztésre van szükség.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeSzomb. Aug. 07, 2010 12:03 pm

Ez így most megfelel, Bats?
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeSzomb. Aug. 07, 2010 12:06 pm

Tökéletes.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeSzomb. Aug. 07, 2010 12:15 pm

Batman írta:
Tökéletes.

Lekötelezel.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeCsüt. Aug. 12, 2010 10:33 am

Sheodon, jó lenne tudni veled mi a helyzet a kalanddal kapcsolatban!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Sheodon
Bűnüldöző
Sheodon


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. Jul. 10.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeCsüt. Aug. 12, 2010 1:02 pm

Itt vagyok, itt vagyok, bocsánat, csak családi okok jöttek közbe, ami miatt ugyan tudtam olvasni a kommenteket, de hogy sajátot írjak, odáig nem jutottam el. Igyekszem ezen változtatni, elnézést mindenkitől! Sad
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 7:02 am

Duncan-Sárkány-Szikla-Painter féle csapattól bocs, de kicsit bele húztam, mert lemaradtatok Genzo mellett. Remélem nem gond, hogy a kutakodós köröket kihagytam.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 3:51 pm

Bat: Én most írjak egy lezáró postot, vagy ezzel vége a kalandnak?
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 3:59 pm

Grat az Akrhami kitérődhöz Mani, de mit mondjak én bevetném az ügyvédeimet, és kihúznám magam a bajból Very Happy. Semmi bizonyítható dolgot nem tettél kivéve ha össze nem hoznak valamit ellened a kedves játékostársaink.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeKedd Szept. 28, 2010 9:16 am

Írjál postot, és majd mondom mikor van vége. Látni fogod Wink

Jah, nem rossz indulatból kerültél Arkhamba. Csak ha már gonosz vagy, meg kell járnod azt az utat is és fontos szerepet szánok neked ott. Részleteket majd tisztázzuk.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeKedd Szept. 28, 2010 10:12 am

Duncan - Sárkány - Szikla - Painter féle csapat számára a kaland véget ért. Köszönöm, hogy részt vettetek benne, remélem élveztétek. Igaz, rengeteg minden kimaradt a történetből, ez gondolom érezhető volt. A macskák eredete, az árverés és Wayne értéktárgyainak rejtélye, illetve Batman kapcsolata Selenaval, na meg Freddy és Tracbuckles maffia ügyletei.

Epilógust itt és itt olvashatjátok.

Na és persze ígéretemhez hűen következik a jutalom osztás. Leszögezném, hogy lényegében mindenki karaktere hű volt, egyedűl az inaktívsággal volt a bajom, mert nem volt olyan, hogy naponta válthattam volna kört, minimum 2 napra volt szükség. Remélem ez a jövőben változni fog, hisz ennek oka volt az is, hogy kimaradt jó pár momentum a kalandból. Na de jutalom...

Duncan: Aktív voltál, és nem maradtál ki egy körből sem. A karaktered hű volt jelleméhez, egyedül a rövid reagokat sajnálom. De minden esetre jutalmad 1 kredit. Használ egészséggel!

Sárkány: Aktív, és bő hozzászólások. Szintén 1 kredit a jutalmad és mellé fogadd gratulációmat is, mert karaktered szintet lépett!
Hős – Média által is ismert közszereplő, sokak szeretik, és sokak utálják. Mindenki hallott már róla, és eléggé sok az ellensége, és a kisebb bandák, piti bűnözők és a ranglétra alsóbb fokán helyet foglalók rettegik nevét.

Szikla: Hoztad a jellemet, bár voltak érdekes húzások, és az aktívsággal is volt néha probléma, de minden esetre 1 kredit a jutalmad. Használd egészséggel!

Painter és Sheodon: Hát sajnálom, de kifogyott a Mikulás zsákja. Minden esetre, ameddig írtatok, addig meg voltam elégedve, de az inaktívság miatt nincs semmim számotokra.

Még egyszer köszönöm arészvételt, véleményeket, és építő jellegű kritikát szívesen fogadok!

Genzo, és Manipulator számára még 1, maximum 2 körig tart a kaland. Addig is bírjátok ki Wink ! A többiek pedig feltüntethetik adatlapjukon a jutalmakat, és a bővítést is várom!

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme 1312095newcat13



Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitimeSzer. Szept. 29, 2010 9:11 am

Genzo és Manipulator része is a végéhez ért. Már csak egy lezáró postot kérnék tőletek, és mehettek Isten hírével. Nektek is köszönöm a részvételt, remélem élveztétek a kalandot. Mind ketten jól játszottatok, bár úgy érzem a vége felé kezdtetek lelankadni. Na de a jutalom, mert az nektek is jár.

Genzo: Aránylag aktívan részt vettél, a karakteredet úgy-ahogy hoztad, és nem volt hiba a játékodban. Ami öröm, hisz a fórumra kerülésed idején szenvedtünk egy kicsit Smile . Kiválaszthatod, mit szeretnél jutalom képen. Vagy 1 kreditet, vagy pedig +500kg megemelését.

Manipulator: Lényegében ugyan az igaz rád, mint Genzora. Aránylag aktívan részt vettél, és a karakteredet is hoztad. Jutalmad pedig 1 kredit.

A kaland újabb epilógusát itt olvashatjátok. Illetve a másikat pedig Arkhamban, ugyan is Manipulator, veled még tervezek 2-3 kört ott, ami kapcsolódna a kalandhoz. Remélem nem bánod. Írj egy záró posztot a dokkokhoz, és onnan majd látni fogod a többit miként is alakul a dolog.



Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Denevérakták: Tolvajok Fejedelme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: Tolvajok Fejedelme   Denevérakták: Tolvajok Fejedelme I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Denevérakták: Tolvajok Fejedelme
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tolvajok Fejedelme
» Denevérakták: A veretlen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályok, és egyéb Információk :: Tömeg kalandok-
Ugrás: