Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Miller-öböl  296245150474wildcat..........Miller-öböl  Teenansrobindccomicssup..........Miller-öböl  Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Miller-öböl  39843828 Miller-öböl  79830643

 

 Miller-öböl

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 6:29 pm

Miller-öböl  Bay_bridge_city_view1217220882

Gotham egyik leglátogatottabb öble, ahol számtalan kikötő van, és dokkok raktár épületekkel. Gyakran vitorláznak itt a sport szerelmesei és az állandó napsütés miatt igen sok turista közkedvelt sétálónegyede.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 6:36 pm

Ahogy megérkezik Thomas és Jason a helyszínre, egy sikoltozó nőt pillantanak meg, aki egyből Tom társának karjaiba veti magát. Mivel most a környék eléggé ki van halva, az áldozat azonnal az első férfihez rohan. Remegve, és reszketve szólal meg.

-K-k-kérme.... segítsen... üldöz valami...

Miller-öböl  870130917011_www.kepfeltoltes.hu_

Mondja és hangja többször elcsuklik. Könnyek szegnek a szemébe, és elmutat az öböl távolabbi szakaszára. Jason tanácstalanul gondolkodik. Nem tudja, hogy mit tegyen, mert a nőt nem akarja itt hagyni egyedül, de ha Tom megy a démon után, talán nem sikerül elkapnia. Nem akar kockáztatni, ezért gyorsan dönt.

-Thomas Rogers... sajnálom, de őrizd a nőt. Nem tűrök vitát.

Ezzel elrohan arra, amerre a nő mutatott. Az pedig Tom karjaiban keres magának menedéket. Érezni, ahogy a szíve szinte kiugrik a helyéről, olyan erősen ver.

-Vi-vi-vigyen haza... könyörgöm... könyörgöm...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 7:38 pm

Követtük a sikolyokat, és végül elérkeztünk egy öbölbe. Hamar megpillantottuk a nőt aki sikoltott, és egyből Jason karjaiba rohant.
A nő mondot valamit Jasonnak, de nem hallottam, hogy mit. Túl messze álltam.


-Thomas Rogers... sajnálom, de őrizd a nőt. Nem tűrök vitát.

Parancsol rám Jason, majd elrohan. Épp mondani akartam volna neki valamit, de mire kinyitottam volna a számat, már nem láttam sehol.
Nagyszerű. Pont ez hiányzott nekem.
A nő miután Jason magárahagyta hozzámjött, és arra kért, hogy vigyem haza.
Nem igazán tudtam, hogy hogyan vigyem őt haza úgy, hogy fogalmam sincs, hogy mi hol van ebben a városban. Inkább nem mondtam semmit, mert üres ígéretet nem akartam tenni, és nem is igazán tudtam volna mást mondani.
Hirtelen zajra lettem figyelmes. Egyszerre több helyről jött. Ráparancsoltam a nőre, hogy ne mondjon semmit, mert hangokat hallok. Valószínűleg megértette mert csöndben maradt. A hangok egyre hangosabbak lettek.
Becsuktam a szememet, hogy a fülem jobban tájékozódjon. Már rég megtanultam, hogyha a szemmel nem látjuk az ellenséget akkor kénytelenek leszünk a fülünkre hagyatkozni. A két tőr még mindig a kezemben volt. Csak álltam egy helyben, és füleltem. A hangok egyre közelebbik lettek. A mellkasom elé helyeztem a két pengét, és vártam. Vártam a megfelelő pillanatra, hogy lecsaphassak az ellenfélre
.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 6:38 am

//Még mindig én vagyok a mesélő, és nem te. Ha nem mondom, hogy zajok szűrődnek valahonnan, akkor nem is hallod őket. //


Thomas hiába készül fel, csak egy macska rohan el előtte, és a nő előtt, aki egyre idegesebben hajtogatja ugyan azt.

-K-k-kérme.... segítsen... üldöz valami... Vi-vi-vigyen haza... könyörgöm... könyörgöm...

Pontosan ugyan abban a hangnemben, és majd hogy nem ugyan azokkal a mozdulatokkal ismétli meg azon szavakat, miket imént mondott. Thomas nem érzékelhet a közelben sehol démont, az viszont tény, hogy a nő nem normálisan viselkedik. Talán túl nagy sokk érte. Thomas viszont ahogy a nő egyre szorosabban hozzá bújik, érezhet valami melegséget a hasa tájékán. Ha megnézi, rá jöhet nem más az, mint... vér. A védencének mellkasától hasáig egy karmolásnyom látható, pontosan ugyan olyan, mint a ma eltemetett lányon.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 2:45 pm

// Hoppá. Reméltem, hogy ezt még lehet, de akkor ezek szerint nem. Na mindegy saját hibáiból tanul az ember.//

Csak egy macska. Pedig már azt hittem, hogy... Na mindegy.
A nő egyre hevesebben könyörög, hogy hazavigyem, de jelenleg nem sokat tehetek. Ekkor veszem észre, hogy a nő testéből vér áramlik. Ez nagyon nem jó.
Megtanítottak ugyan, hogy hogyan kell egy sebet ápolni, de jelenleg nincsenek nélam azok az eszközök, amikre szükségem lenne. Csak egy megoldás van. Kórházba kell vinnem. Csak tudnám, hogy hol van. Áhhh... csak megtalálom valahogy, eléggé feltűnőek a kórházak, és minden rendes városban van egy. Sok városban nem is egy, hanem több. De itt merjem hagyni Jasont?
Azt mondta, hogy őrizzem a nőt.
Abba az irányba néztem ahová Jason elfutott. Még mindig nem láttam, és nem is éreztem semmit. Gyorsan kell döntenem, mert ha sokáig várok, akkor már nagy vallószínűséggel késő lesz a nő számára.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 4:50 pm

Thomas dilemmája valóban percről-percre egyre nagyobb méreteket ölt, ezért gyorsan kell döntenie, különben a természetfeletti lények újabb áldozatot szednek maguknak. Jasonről semmi hír, semerre nem látni. De bár ez lenne a legnagyobb gondja a Vadásznak... ugyan is percek múlva érezheti, hogy démon van a közelben. Halk neszt hallhat a sötét stégek felől. Majd egy férfi lép elő meglepően nyugodt arccal, kezében egy hosszú tőr, és érzelemmentes arcával egyre közelebb, és közelebb ér a pároshoz.

-Értsd meg, mind ezt egy felsőbb hatalom akarja. Kérlek ne menekülj tovább, ringyó.

A Vadásszal mit sem törődik a démon, egészen addig, míg nem megtorpan és ő maga is megérzi egy másik "testvére" jelenlétét. Elmosolyodik, majd elégedetten bólint.

-Köszönöm, hogy segítesz nekem, de egyedül is megoldottam volna.

Mondja a lény, minden bizonnyal azt hiszi, hogy Thomas az ő oldalán áll. Egy újabb pokolbéli szolga, ki emberi alakban vegyült a halandók közé. A nő pedig mikor meglátja a férfit, és hallja hangját ordítani kezd, és azonnali sokk hatás miatt elájúl Thomas karjai között. Közben a vágás, amit ejtettek rajta egyre inkább kezd eltorzulni, és súlyosabbá válni. Rohamosan történik mind ez, nem természetes tempóban.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 5:14 pm

Hát végül eljött. Nem tudom, hogy mit tett Jasonnal ez a démon, de most már nekem kell végeznem vele.

-Köszönöm, hogy segítesz nekem, de egyedül is megoldottam volna.

Azt hiszi, hogy vele vagyok. Nem baj, hadd higgye, majd rájön, hogy nem minden az aminek látszik. A nő, mikor meglátta a férfit ordítani kezdett, de végül elájult. Nagy valószínűséggel a sokk, és a vérveszteség okozta az ájulását. Ez eldöntötte a kérdést. Nem tudom, hogy mi van Jasonnal, de ő is biztosan ezt tenné. Mielőtt azonban még elindulnék egy kórházat keresni, megölöm ezt a démont.
A tőrök már a kezemben voltak, és a jobb kezemmel a démonra mutattam.
- Ha ezt a nőt akarod, akkor előbb rajtam kell átjutnom. - fogalmam sincs, hogy most mit gondol, de nagy valószínűséggel megleptem ezzel.
- Nem tudom, hogy ki vagy, de nem fogom engedni, hogy tovább öld az embereket. Már nem eggyel küzdöttem meg a fajtádból. itt az ideje, hogy eltűnjetek erről a világról. - tudtam volna még mást is mondani neki, de azzal csak feldühítettem volna magam. Az pedig az átalakulással járt volna. Igaz ha testben démon is, de lélekben ember maradtam volna, viszont ha a nő esetleg felébredne....
Na mindegy. Jobb kezemben lévő tőrt megfogtam a végénél, és felkészültem arra, hogy ha a démon lőtávolságba ér nekidobjam. Igen kicsi az esélye, hogy a szívét találnám el, de elég csak eltalálnom, hogy egy ideig megbénüljon. Az a kevés idő, pedig pont elég lesz nekem, hogy a háta mögé teremjek, és a másik tőrrel szíven szúrjam.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 5:25 pm

Thomas szavai után a férfi megáll, és elgondolkodik egy pár pillanatra. Majd a tőrt átveszi a másik kezébe, és elteszi. Megropogtatja csontjait, majd válaszol Thomasnak.

-Szóval ugyan az az undorító Isten kegyét kereső fényjáró undormány vagy, mint Etrigan. Át jó. Ha ezt akarod.

Ezzel a férfi mintha emeginogna. Arca pezsegni kezd, mintha csak a bőre alatt valaki hólyagosra kezdené égetni. Ordítani kezd a fájdalomtól, és kezeivel fejét fogja. Majd térdre rogy, és a földbe ver párszor az elviselhetetlen kín miatt, mikor ujjai felhasadnak, és körmei karommá fejlődnek. Aztán a sötétből előre ront, és kirajzolódik alakja.

Miller-öböl  006_www.kepfeltoltes.hu_

Egyenesen a Vadásznak támad, aki tőrével próbál vissza támadni. Ahogy a fegyverét elhajítja, a démon sebesen próbálja kikerülni, így az csak oldalát hasította végig, de mintha mi sem történt volna, a lény rohan veszettül a prédájának. Magasba ugrik, és a tőrét előrántva azonnal Thomas torka felé hajítja. Egyértelmű, Jabbar és Jason nem így írta le a városba érkező pokolteremtényeket. Nem szabadna, hogy erejük birtokába legyenek. De A Vörös Vadász ellenfele nagyon is kicsattanó formában van.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 10:09 am

Szép. - gondoltam miközben megláttam, ahogy az ember átalakul démonná.
Azt hiszem valakivel el kell majd beszélgetnem, hogy mit is ért a "nincsen igazi hatalmuk" alatt. Na mindegy. Ha már így alakult, akkor ám legyen. Nem egyet legyőztem már az ilyenekből.
Mikor nekem támadt nekidobtam az egyik tőrömet, de semmi kárt nem tett benne. Jött egyenesen tovább felém.
Hát.... Ez.... Baj. Valamit ki kell találnom. Ekkor veszem észre, hogy a torkom felé hajította az ő kését. El kell hajolnom előle, és valahogy a közelébe kell férkőznöm. Ha már a közelében vagyok, akkor már le tudom szúrni. De persze előbb el kellene ugranom ez elől a tőr elől.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 10:43 am

Thomas elugrik, ám a nőt, aki ájultan ott maradt, nincs ki megvédje, így a démon fegyvere egyenesen annak a tarkójába áll bele. Majd mikor a földre érkezik a lény, csak felnevet, látván hogy hova szúródott a tőre.

-Azt hitted te vagy acél, te fattyú!

Elégedetten tekint le a nőre, aki kezd elvérezni, és minden egyes vércsepp mintha azonnal elpárologna. A démon pedig mélyen vesz egy hatalmas levegőt. Majd félelmetes mosolyra húzza a száját. Thoma felismerheti, hogy ez egy olyan lény, ki az áldozatok véréből táplálkozik, ha azok érintetlenek. Ettől ők csak erősebbek, és ellenfele is, aki most nagyobb erőre tett szert. Thomasnak nyílt egy rövid esélye, hogy a démon közelébe férkőzzön, aki épp a vér mámorában fürdik, ahogy felszívja annak éltető energiáit. De a távolról egy fájdalmas kiáltást hallani... Jason hangja az. Úgy tűnik neki is meg van a maga problémája.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 3:41 pm

Nem. Nem, nem, nem. Ezt nem hiszen el. Nem én voltam a célpontja, hanem a nő. Elugrottam, és a nőt találta el.
Még mindig a fülemben cseng a démon nevetése. Mikor meglátom, hogy az áldozata véréből kezdett el táplálkozni, hatalmas haragot éreztem magamban. Olyan haragot amilyet el kell nyomnom, külömben átváltozom. De miért nyomjam el? Már úgy sem tudok senkit sem megvédeni, és démoni alakban több esélyem van.
Már attól sem félek, hogy meglátnak. Ha ez a jelenet eddig nem tűnt fel senkinek, akkor egy szürke bőrű, vörös szemű "ember" sem fog feltűnni.
De nem. Mi lesz, ha megint elveszítem az irányítást.
Ekkor hallom meg Jason kiálltását. Ez tovább szította a haragomat. Az évek során megtanultam ugyan elnyomni, de most nem vagyok biztos benne, hogy ezt kellene tennem. Gyorsan kell döntenem, mert ha sokáig várok akkor már késő lesz, hogy lehiggadjak.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 4:06 pm

Miközben Thomas magában gerjeszti a haragot, és a düh lassan átveszi felette az irányítást, a démon végzett. Mint aki csak egy 7 fogásos vacsorát evett, úgy törli meg jóllakottan a száját, és bár arca már nem emberi, még is látni, ahogy önelégült, győztes mosolyt ölt. Karmokban végződő ujjaival apró mozdulatokat tesz, és most már Thomas acélpontja, nincs más rajta kívül. Egyenesen el kezd felé rohanni, és támadásra emeli egyik kezét. A Vadásznak gyorsan kell cselekednie, különben érezheti amint arcán a bőrt felhasítja a lény.
Az öböl teljesen kihalt, nincs senki a környéken, már-már kísérteties a helyzet. Egy árva lelket sem látni, egyedül Jason erőteljes kiáltása az ami néha megszakítja a halk környezetet.

-Vissza jössz velem a Pokolba!!!

Ordítja a démon.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 5:21 pm

Végzett. Miközben magammal voltam elfoglalva ő addig jóllakott az áldozata véréből. Ezután nekem támadt. Ezúttal nem tőrrel, hanem a karmaival.
Gyorsan végeznem kell vele. Jasonnak szüksége lesz rám.
Talán még van esélyem. Ha sikerül elkerülnöm ezt a támadást úgy, hogy csak alig egy méterre mozdulok el, akkor talán sikerül hátulról ledöfnöm.
Ha ez sem sikerül, akkor hagyom, hogy a dühöm eluralkodjon rajtam. És akkor nagyon meg fogod bánni azt, amit az előbb tettél
.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:00 am

Thomas elfordul a a támadás elől, és tőrével hátba tudja szúrni a démont. Az halkan szisszen csak fel, és azonnal célpontja felé fordul, és nyelvét kiölti, ami majd hogy nem 1 méter hosszúra nyúlik. Különös váladék csepeg le róla, ami ahogy a betont éri kimarja azt. Akár egy ostort, úgy legyinti meg Thomas felé, és megpróbálja vele megcsapni. Ha csak egy apró csepp is a férfi bőrére kerül ebből a savból, biztosra veheti, hogy csontig maró érzés lesz. A démon túl erős, főként hogy nem a várt "előírás" szerinti képességek birtokában van. Ahogy nyelve egyenesen Thomas felé irányul a férfi érezheti egy újabb közeledő démon jelenlétét...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:02 am

Valami itt nagyon nem stimmel. Hátbaszúrtam, de mintha meg sem érezte volna.
Ekkor nyújtja ki a nyelvét, ami jóval nagyobb a szokottnál, és valami maró sav csepeg le róla. Ez nem egy közönséges démon, az biztos.
Míg megpróbálom kikerülni egy újabb démon közeledtét érzem.
Ez nagyon nem jó. Ezzel az eggyel is nehezebben bánok el, mint kellene, és most jön mégegy. Ráadásul már fegyverem sincs.
Nincsen más választásom. Muszáj lesz enegdnem a dühömnek, és átalakulnom. Ha túl akarom élni, és segíteni akarok Jason-nek akkor már csak ez a lehetőség maradt.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:21 am

Az ostoros nyelvcsapásokat Thomasnak némileg sikerül kikerülnie, de olykor egy egy savas nyálcsepp a férfi ruhájához ér, ami azonnal maró hatásúan átégeti azt. Némileg sikerül távolabb kerülnie ellenfelétől, és a düh egyre jobban átveszi felette az uralmat. Már csak rajta múlik, hogy valóban át akar-e változni, és megteszi-e. De bárhogy is dönt, amint meghozza az elhatározását, egyik közeli stégre a vízből mászik elő valami... Borotva éles fogai megcsillannak, és hófehér szemei szinte világítanak. Emberhez hasonló testalkata van, ám járása pokoli... akár valami démoni majom, négykézláb halad, lárai válla elé téve, és úgy közeledik lassan Thomas felé. Közben hörgő hangon sivít rá a Vadászra.

Miller-öböl  20220818230_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_

Két démonnal nézhet farkasszemet a Vadász, míg nem mind a kettő meglódúl felé rohanva. Egyik nyelvével próbálja megcsapni őt, a másik igen gyors mozgásával próbál a közelébe férkőzni, és fogaival lábába harapni.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 3:21 pm

Kettő. Most már ketten vannak. Ha nálam lenne mindkét tőröm talán lenne esélyem, de így. Ráadásul jóval erősebbek, mint lenniük kellene. már csak egy esélyem van.
Miközben felém rohannak felkészülök arra ami valószínűleg történni fog.
A dühöm egyre nagyobb lett, de hogy gyorsabb legyen az átalakulás felidéztem egy emléket. Egy emléket amit mindig is szerettem volna elfelejteni, de soha sem fogom tudni elfeledni

Mintha egy rémálomból ébredtem volna fel. A kezem a fejem fölött volt, és előttem egy szerzetes feküdt, és könnyes szemmel imádkozott.
Nem tudtam, hogy mi történt, míg meg nem láttam a sok vért, és holttestet magam körül. A kezemet az arcom elé tettem, és láttam, hogy ez nem egy emberi kéz. Egy démoné volt akivé lettem.
Nem akartam elhinni. Ezeket mind én öltem meg. Nem, ezt egyszerűen nem akarom elhinni. Ez nem lehettem én, én soha nem tettem volna ilyet. Ez nem vagyok. EZ NEM ÉN VAGYOK.

- NEEEM - üvöltöttem fel, és ismét érztem azt az ismerős érzést, mintha a bőröm meggyulladna, és elégnék
.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:34 pm

Thomas időközben átalakul, de mind ez nem tántorítja meg a démon párost. Az egyik minden gond nélkül mélyeszti bele a démonná vált férfiba fogait, amik olyanok, mintha csak milliónyi tűhegyes kést szúrtak volna az ember lábába. Ahogy ráharapott, nem engedi el, és szinte lehetetlen leválasztani róla. A másik nyelvével csapja meg az "új" külsejű ellenfelét, kinek bőrén pezsegve maró sav kezdi meg kiváltani hatását, és égető kínokat okozva hatol a csontig szépen lassan, szörnyű fájdalmak között. Hiába, a két démont nem hatotta meg az átváltozás. A borotva fogú Vadász lábán lóg, és egyre erősebben szorítja azt, míg a másik újabb savval dúsított nyelvcsapásra készül, ezúttal a démon arcára.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 10:57 am

Úgy tűnik nem hatottam meg őket. Az egyik a lábamba harapot a másik pedig a nyelvével próbál legyőzzni. Szerencsére démoni alakban nem érzek úgy fájdalmat, mint emberi alakban. Igaz a lábamat alig érzem, de azzal, hogy belém harapott elkövette azt a hibát, hogy szabad célpontot kínált. Most simán ki tudnám törtni a nyakát, mivel a feje alig néhány cm-re van a kezeimtől amik most, hogy már átalakultam jóval erősebbek. A másik már nagyobb problémát fog jelenteni, de majd vele is végzek valahogy. De először szabaduljunk meg a harapdálóstól.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 11:09 am

A lábra harapott démon semmivel nem törődik, csak hogy egyre erősebben össze szorítsa fogait, míg nem Thomas el nem veszíti végtagját. De ez időbe telik, és a démon megnövekedett erejének köszönhetően, könnyedén kitöri a nyakát a rajta lakmározónak. Túl könnyen ment talán, de azonnal szörnyet halt... viszont az izmai görcsbe rándultak, és nem engedi el még továbbra sem Thomas lábát. Talán órákba telik, mire elenged a szájába állt görcs, és kitépni nem érdemes, mert érezhető, hogy akkor egy jó adag húst is kiszakít a Vadászból. A kettőből egy úgy ahogy hatástalanítva, de még mindig van az, aki eddig is talán több bosszúságot okozott. Nyelvével ismét megcsapja a Vadászt, ezzel pedig annak arcán sav megteszi megint csak a hatását. csontig marja a bőrt, ami nem kellemes érzés. Újra, és újra csapkodni kezd az ostoros szervével, mind addig, míg Ellenfele mozogni képes.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Thomas Rogers
Bűnüldöző
Thomas Rogers


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Iklad

Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 11:25 am

Hiába töretem ki a nyakát, még nem eresztette el a lábamat. Kitéphetném, de akkor a lábam egy részét is magával vinné, és nem öt perc míg az begyógyulna. És itt van még a másik aki a nyelvével egyfolytában engem csapkod. Először nem nagyon fájt, de most már kezdem megérezni a savas nyelvét.
Ha ezt túlélem lesz egy-két szavam Jason-höz, hogy legközelebb mondja el, hogy a "gyenge, és erőtlen" alatt pontosan mit is ért. De először túl kellene élnem ezt.
Mozdulni nem tudok, és hiába hajolok el, a nyelve olyan gyors, hogy mindig valahol eltalál. Ha ezt így folytatom öngyógyító képesség ide vagy oda, de meg is ölhet. Tennem kell valamit. Mivel a nyelve a legnagyobb gond ezért valahogyan meg kell állítanom. Talán ha a következő csapásnál elkapnám az egyik kezemmel a nyelvét, és közelebb húznám magamhoz akkor neki is ki tudnám törni a nyakát, de ez már közel sem lesz olyan egyszerű, mint az előbb volt. Előszöris valahogyan el kell kapnom a nyelvét, ami nagy valószínűséggel a kezemet szétmarja. De talán, ha elég gyorsan magamhoz húznám, akkor nem marja szét teljesen. Őrült ötlet, de amíg nem tudok mozogni nincs más lehetőség. És külömben is, majd valamikor begyógyul a kezem is. Felemelem a jobb kezemet, hogy a következő csapásnál elkapjam a nyelvét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miller-öböl  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miller-öböl    Miller-öböl  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Miller-öböl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Keleti oldal-
Ugrás: