Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Arkahm elmegyógyintézet - előtér 296245150474wildcat..........Arkahm elmegyógyintézet - előtér Teenansrobindccomicssup..........Arkahm elmegyógyintézet - előtér Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Arkahm elmegyógyintézet - előtér 39843828 Arkahm elmegyógyintézet - előtér 79830643

 

 Arkahm elmegyógyintézet - előtér

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 12:49 pm

-Ez az átokfajzat! Elterelte a figyelmünket, amíg idebent elszabadult a káosz!

-Lődd le őket! Annyi nyugtató van nálam, hogy egy elefántnak is sok lenne!

Hallani a két őr szavait, mikor Genzo belép az előtérbe. Mindenfelé betegek randalíroznak, székeket dobálnak, egymásra és az őrökre is rátámadnak. RÚgnak, csípnek, harapnak, és ott ütik a másikat ahol érik. A lámpákon csimpaszkodnak, és szekrényekről ugrálnak. Teljes a káosz

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Batman_by_Finch___Williams_by_northchavis_www.kepfeltoltes.hu_

Az őrök próbálják feltartani őket, és nyugtatóval eltalálni őket, de nem sok siker koronázza tetteiket. Mikor Genzo észbe kapna, már az egyik beteg felé rohan őrült módjára, egy széttört szék lábával, amikből minden felé kiállnak a szálkák. Igaz, nem halálos fegyver, de nem is simogatásra alkalmas.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 6:06 pm

Itt aztán nagyon elszabadult a pokol. Mit kaptak ezek ma enni? Valahogy meg kell állítanom ezt a káoszt, de egyelőre nincs ötletem.

...

Hoppá, ez pont felém tart. Most érvényesülni látszik a "verés közben jön-megy a székláb" mondás. Nem fogok megijedni egy őrülttől, aki egy széklábbal rohan felém, miután megküzdöttem a yakuzával, igaz segítséggel. Viszont mostmár tudok kungfuzni, szóval jöhet bátran. Megpróbálom elvenni tőle a széklábat és tisztességesen fejbevágni vele. De ez még csak a kezdet lenne, hiszen a többieket is meg kellene állítanom valahogy, mert látom, hogy az őrség nem sokra megy, én meg hős lennék vagy mi. De előbb lássuk, elbánok-e egy széklábas agyrokkanttal?
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 6:22 pm

Genzo könnyedén veszi el emberfeletti fizikai erejével a betegtől a széklábat, és nem is kell túl nagy erővel rávernie, ugyan is majdhogy nem azonnal összeesik. Egy meg van, még maradt több tucatnyi. A biztonsági őrök egyike csak fél szemmel, de látja Genzot. Majd fegyverével rá céloz. Igaz, nem éles töltény, de egy nyugtatóval kiütheti a férfit, és ami a legrosszabb, talán még az elmegyógyintézet tagjává válik. Nem egy kecsegtető ajánlat. Az idő alatt pedig újabb betegek rontanak rá az őrökre, akik lassan elfogynak, és már csak alig páran maradnak. Percről-percre nagyobb méreteket ölt a zűrzavar. Mikor az őr meghúzza a ravaszt a bűnüldözőre célozva, azzal egy időben a hangfalakból egy hang csendül fel.

-Ej-ej, micsoda móka, ravasz vagyok mint a róka.

Vajon ki lehet a mikrofonnál? Rejtély, de szavai elárulják. Ő a felelős a hatalmas káoszért. De még mielőtt Genzo bármit is tenne számolnia kell egy nyugtató lövedékkel, ha nem talál ki valamit nagyon gyorsan.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 9:09 am

Na, egyet elintéztem, még maradt egy sereg. Meg tudnám állíteni ezt a káoszt, ha az őrök nem szólnának bele a dolgomba, ahogy látom az egyik épp felém céloz a nyugtatójával.

-Ne lőj, én veletek vagyok. Genzo vagyok. Segíteni szeretnék. Meg tudom állítani ezt a káoszt, persze ha nem lő le azzal a vacakkal. Higgyen nekem, vagy nézze meg a saját szemével.

Megpróbálok rendet tenni pár őrült között, akik egyre többen vannak, és az őrök már nem bírják sokáig. Ha nem engedik, hogy segítsek, az összes közveszélyes őrült kiszabadul az utcákra, és ugyanilyen káoszt teremtenek, mint ami itt van. Ez nem lenne valami jó dolog. Ezért kell segítenem, persze ha a tisztelt őrök megengedik és nem kábítanak el.


-Ej-ej, micsoda móka, ravasz vagyok mint a róka.

Ej-ej, ez meg ki volt? Ő áll e mögött az egész mögött. Miután rendet rakok itt az őrültek között, megkeresem ezt a ravasz fickót. Az épületet nem hagyhatja el, vagyis nem lesz nehéz megtalálni. De előbb itt kéne végezzek, és előbb meg kéne ússzam a nyugtatót.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 9:52 am

Az őr pár pillanatig hezitál, majd gyorsan elfordúl, és az egyik betegre lövi ki a nyugtatót. Meg sem szólal, talán nem is akar tudomást venni Genzoról még. Lassan az őrök mindegyike elfogy, csak egy marad, aki minden erejével a szökötteket próbálja visszaverni.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Hjk_www.kepfeltoltes.hu_

Az idő közben Genzora is több őrült támad, ki kézzel, ki valamilyen eszközzel amit talált. Bár nem jelentenének egyesével gondot a bűnüldözőnek, de sok kicsi sokra megy elv alapján, igen nagy bajt okozhatnak még. Genzonak mihamarabb ki kell ütnie a betegeket, vagy azok teszik meg vele. Ameddig lefoglalják őt, néhány folyosóra erőteljes ordítást hallani, és dübörgő hangokat. Semmi jóval nem kecsegtet.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:14 pm

Hál'istennek nem kaptam nyugtatót az őr bácsitól. Nagyon nem szerettem volna az intézet "vendégeként" ébredni, aminek nagy valószinűsége lett volna, ha az őr benyugtatóz. Hiszen nem épp hétköznapi a ruhám, a sok őrült között könnyen elvegyülök. De nem őrült vagyok, hanem hős. Az én helyem nem itt van, én a káoszelhárító vagyok, elhárítom a káoszt. Legalábbis megteszek mindent ezügyben. Nem unatkoztam eddig sem, most viszont egy csomó elmebeteg rohan felém, és bár egyesével, vagy talán kettesével is elintézném őket simán, hisz nem olyan erősek, de azért itt a sok lúd disznót győz mondás gyorsan értelmet nyerhet, ha nem vigyázok. Igyekszek elbánni a sok bolonddal, közbe bevillannak a yakuzás kalandom képsorai, ott is pont így jöttek felém hol a hentesfiúk, hol a yakusok. Itt azonban más kategóriájú ellenfeleim vannak. Bevetve a mostmár birtokomban levő kungfu tudást, és ezt kombinálva az erőmmel, mindent megteszek, hogy legyőzzem a diliseket. Már nem csak a levegőbe csápolok, mint régebben, hanem tudatosan, és kimérten veszem fel a küzdelmet a betegek ellen, reménykedve a győzelemben. Miközben a támadóimmal törődök, ordítást és dübörgést hallok pár folyosónyira innen. Az biztos, hogy nem hangzik jól, ki tudja mi lehet az. Lehet, hogy az intézet egyik legközveszélyesebb betegével is hamarosan megismerkedek? Vagy újabb seregnyi őrült talált kiutat? Nos, szerintem hamarosan kiderül, de annyi biztos, hogy itt lassan kezd elszabadulni a pokol.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 8:22 am

Genzo számára az elmebetegek többsége nem jelent gondot, és könnyen az ájulás mélységeibe üt egyet-kettőt, ám még így is elszenved néhány harapást, vagy épp karmolást. Minden esetre az előtér percek múlva megtisztul, és az egyetlen még talpon maradt őr elismerően néz Genzora. Bár igaz, kissé furcsálva is a jelmez miatt. Gothamben nem megszokott még ez a látvány...

-Köszönöm a segítséget... de még nincs vége.

A korábban hallott erőteljes ordítás most ismét felhangzik, és az egyik folyosó szoba ajtaja szabályosan kiszakad, mikor valaki betöri azt. Hatalmas léptekkel közeledik az előtér felé, és a biztonsági őr, ki Genzo egyetlen segítőkész társasága most, idegesen markolja a nyugtató fegyverét, és cserél benne tárat, egy sokkal nagyobb kaliberű alak számára. MAjd pedig kirajzolódik a fenyegetés is...

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Dh_www.kepfeltoltes.hu_

-Megérkezett a Szikla!!

kiáltja, és amint meglátja az őrt és Genzot, szemei mintha vérbe forognának, és nekilendül, hogy letarolhassa a még talpon lévő két illetőt. Erős léptei szinte megremegtetik a helységet. Közben felcsendül a korábban is hallhatóvá vált hang.

-Taposd el őket Szikla koma, lesz majd nekem jó lakoma! Lapossá préselt emberek, ez-az amit én szeretek!



Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 1:53 pm

Az előtérben visszaállt a csend és béke, a betegek a földön fekszenek, végre nyugi van. Nem mndom, hogy meg sem karcolt ez a kis bunyó, mert pár őrült belémkarmolt, illetve harapott, és csak remélni tudom, hogy nem kaptam el tőlük valamit. Igazság szerint nincs sok időm ezen gondolkozni, mert valami zajt hallok hirtelen. Valaki vagy valami mintha kitépett volna egy ajtót. Nem sok jóval kecsegtetnek az ilyen hangok.

...

Á, szóval Szikla. Tejóisten, mekkora egy állat! És a legrosszabb, hogy pont felém, illetve az őr felé tart. Ha az őr nem esik össze ijedtében, talán belelő egy-két nyugtatót a gazba. De még az sem biztos, hogy elég lesz. Minden erőmet összeszedve próbálom leteríteni Sziklát. Megkísérlek pár erős ütést és rugást bevinni. Kihasználva a nagy termetét, illetve hogy én jóval kisebb vagyok nála, cselesen próbálom kikerülni a támadásait. Az őr nem tudom mit csinál, nem tudok rá is figyelni, de sokat segítene, ha lenyugtatná magát egy kicsit, és beadagolna pár nyugtatót ennek a lénynek.

...

Megint az a hang. Vajon ki lehet ez? Biztos ő áll az egész mögött. Maradj csak ott ahol vagy barátom, amint végzek ezzel a Kaviccsal vagy mivel, te leszel a következő.


Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 2:10 pm

Genzo ütései annak isfájdalmas lehet, aki csak meghallja. Mintha valami óriási dobot vernének, olyan mély, dübörgő hangon szólal meg egy-egy ütése. Szikla tántorogva lép hátrébb, majd az őr célozni próbál, és lő... meghúzza a ravaszt, és a nyugtató egyenesen Szikla combjába talál. Látszólag nem hat rá, de talán nem is lesz szükség. Genzo fizikai támadása végül az őrültet neki ütik a falnak, ami kissé megadja magát és a vakolat egy része lemálik a csapás miatt. A beteg lassan megpróbál felkelni, és kissé szédülvén, de lép egy lépést Genzo irányába. Elkezdi püfölni mellkasát, és egy újabb rohamot indít a bűnüldöző felé. MIkor egészen kközel ér hozzá revetni készűl magát a köpenyesre.

-SZIKLÁVAL NEM SENKI SZÓRAKÁZÓGYON!

Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:07 pm

Végre sikerül leterítenem ezt a dögöt, az őr benyugtatózza, de mégis felkel, és felém rohan. Nagyon nem szeretem az ilyen dolgokat, mostmár tényleg minden erőmet beleadom, nem igaz, hogy nem tudom kiütni valahogy. Az előbb már padlót fogott, most gondoskodok róla, hogy ott is maradjon. Hiszen ő is fárad egy idő után, muszáj neki. Kitartónak kell lennem, mert nemhiába Szikla ennek a fazonnak a neve.

- Gyere csak te elfuserált idegbeteg állat, azt hiszed félek tőled?


SZIKLÁVAL NEM SENKI SZÓRAKÁZÓGYON!

-Há emmegmá milyenfélefajta beszédelőstilusosság he? szórakázódjon? mutatok én neked szórakázódjonálást, csak gyere.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:52 pm

Szikla a terve előtt feladja, mikor a nyugtató hatni kezd. Szinte bele dől Genzo ütésébe, aminek köszönhetően a férfi neki repül ismét a falnak, de ezúttal nem csak a betegben, de a falban is igen nagy kárt tesz. Ugyan is az áttör, és a törmelékei maga alá temetik a magát Sziklának nevező őrültet. Arkham most elhallgatott... úgy néz ki mindenkit elkaptak, vagy épp benyugtatóztak. A biztonsági őr, ki még talpon van Genzora tekint, és hosszasan elmélkedik, vajon mi tévő legyen. Lelője, vagy nem. De végül elteszi a fegyverét, és reménykedve szólítja meg a férfit.

-Vincent... Vincent Pygen nicns meg... biztos ő az oka az egésznek. Kérem, segítsen.

Mondja, és reméli, hogy a köpenyes beleegyezuik, és még marad egy kicsit, míg sikerül elkapni az utolsó beteget. A hangfalakban közben újabb üzenet hallatszik.

-Véget ért a móka mára, zárul Pygen móka tára. AHOGY Arkaham
is!!

Kiált bele végén, és egyszerre minden ajtó bezáródik, az ablakokra rács hull alá, és semi kiút. Bár mind ez nem vissza tartó tényező, hisz Genzo erejének hála nem az a típúsú férfi, kit egy könnyen fel lehetne tartóztatni.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 12:35 pm

Mondtam én, hogy kidőlsz! Bár nem volt könnyű móka, de csak sikerült. És az őr is rájött, hogy vele vagyok, így mostmár nem kell félnem a nyugtatótól.

...

- Persze, szívesen segítek elkapni. De hogy kerüljük a névtelenséget: Genzo vagyok, bűnüldöző, vagy szuperhős ha úgy tetszik. De most, hogy ilyen jól összehaverkodtunk, kapjuk el ezt a Pygent.

...

Pygen elárulta, hogy tényleg ő áll a háttérben. És mivel bezárta az intézetet, magát is bezárta az elmebetegje.

- Árulja el nekem, hol van az a terem, ahonnan beszélt Pygen? Ahol a mikrofon is van. Minden bizonnyal ott van, de ha nem, akkor sem juthat túl messzire, hiszen bezárta az épületet. Annál a teremnél kell kezdjük, ahol a mikrofon van. Vezessen el oda.

Mondom az őrnek, gondolván, hogy ő jobban ismeri ezt a helyet belülről, mint én, így segítségemre lehet Pygen felkutatásában, aztán a bunyót már rámbízhatja. Kíváncsian várom az őr válaszát, de nem sok időnk van, lehet Pygen ismer valami relytett kijáratot vagy búvóhelyet, ahol aztán soha az életben nem találjuk meg. Ezért mielőbb a nyomára kell bukkannunk.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 1:07 pm

Az őr kissé steresszeslni kezd, mikor minden bezárul. Nem szívesen ragad bent megvadult elmeháborodottakkal, de mikor Genzo beleegyezik a segítségnyújtásba, kissé megkönnyebbül az őr. De még így is van miért aggódnia, hisz fogalma sincs Genzo ereje mekkora, és hogy mire képes.

-Mr. Arkham irodájában van a mikrofon, az intézet tornyában. Pont felettünk jó néhány emelettel. De... de nem tudom hogyan jutunk oda... minden be és kijárat lezárult. Itt ragadtunk.

Kissé aggódva kezd el nézelődni, hogy még is miként fog az épületből kijutni.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 9:58 pm

- Addig ne félj amíg engem látsz. Nem tudod, mire vagyok képes. Az erőmet már felmérted nagyjából amikor Sziklával harcoltam, de ezt még nem mutattam.

Felemelkedek a levegőbe, de nem magasra, hiszen ez a plafon miatt nem lehetséges, csak úgy félméternyire.

- Nem tudom, hogy tudunk eljutni a toronyba, mivel egyáltalán nem ismerem az épület szerkezetét, de ha együtt megyünk, akkor az erőmet és a képességemet használva elkapjuk azt az őrültet. Hogy gyorsabb legyen, vihetlek úgy is, hogy megkapaszkodsz a hátamba, én pedig alacsonyan és gyorsan repülve viszlek téged oda, ahova te mondod. Egy ajtó vagy ablak sem jelent akadályt, kitöröm könnyen, és mehetünk tovább. Na mit szólsz hozzá? Esetleg támadt valami jobb ötleted a képességeimet látván? Mert szívesen meghallgatom, de igyekeznünk kell, nem szabad túl nagy előnyt szerezzen az az őrült.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 6:37 am

Az őr kissé hitetlenkedve néz Genzora. A mérhetetlen erőt betudhatta volna valamiféle szteroid túladagolásnak, de a repülés tényével már nem tud mit kezdeni. Megdöbbenve kereste a szavakat, míg nem nagy nehezen megszólalt.

-Rendben...

Nyögte ki, és Genzoba kapaszkodott és mondta merre kell menni. Az intézet teljesen kihalt volt, a cellák üresek voltak mind. Genzo most belülről is láthatta Arkhamot. Valóban nyomasztó, egyszínű falak, minden az egyszerűség rabszolgája,semmi olyan tárgy, ami a betegeket jobb kedvre deríthetné. Leszögelt asztalok, székek, ágyak, hogy semmit ne tudjanak megmozdítani. Vannak egyszerű rácsos cellák, hatalmas több cm vastag acél ajtó mögötti szobák, és teljesen gumival fedett falúak. Minden szintű betegnek meg van a maga "otthona".



//Folytatás: Gotham város :: Arkham elmegyógyintézet :: Arkham elmegyógyintézet - A torony //
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 9:34 am

//Előzmény: Gotham város :: Arkham sziget :: Arkham elmegyógyintézet :: Cellák/ szobák//

Manipulator, és áldozata az előtérig sikeresen eljut, ám a kijárat felé vezető hatalmas két részes vaskos ajtó le van zárva. Nem lehet kitörni, valahol van egy kapcsoló, aminek segítségével kijuthat a páros. Valószínűleg egy vezérlő, vagy egy porta. Nem messze látható is egy apróbb helység, ami üvegajtóval van ellátva, és jelentős része műanyag ablaküveggel van ellátva. Oda bent innen látni, hogy panelek, és monitorok vannak. Kecsegtetően tűnik, ám mielőtt még bármerre is megindulna a duó, újabb őrök jönnek, akiket Kaufman hamar hatástalanít, kivéve egyet. Az ügynök meghúzza a ravaszt, de az csak halkan kattan, jelezve: kifogyott a tár.

-Ne mozduljanak!

Hangzik a felszólítás, mire Kaufman ráveti magát a férfire, és vad dulakodás tör ki kettejük között, ezzel Manipulatornak egy kis rövid időt adva arra, hogy figyelmen kívül maradjon.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 11:03 am

Az út szinte akadálytalan. A néhány őrt akik útban voltak Kaufman simán elintézett. Már a kapunál jártak, amikor sajnos Maninak tapasztalnia kellett azt, hogy az utolsó ajtó a szabadság felé zárva van. Ekkor megjelenik egy újabb csapat őr, persze legtöbbjüket az ügynök egy lövéssel elintézi, de egy mégis állva marad. A szökevényre parancsol, de nincs ideje nyomatékosítani a dolgot, mert az F.B.I-os ráveti magát és kezdődik a bunyó. Ennek köszönhetően Kalaposra most nem figyel senki, egyenlőre. Ekkor Manipulator megpillantja az irányító fülkét és nem lustálkodik sokáig, hanem el is indul felé.

Ha sikerül eljusson a fülkébe, akkor megpróbálja kinyitni a kaput és a leggyorsabb módon távozni. Ha addig Kaufman nem intézi el a pasast, akkor ott hagyja őket, ha elintézi akkor meg viszi magával.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 3:40 pm

Manipulator bejuthat a fülkébe, ahol a panelek nyomógombjain ki tud igazodni nagyjából, mivel fel vannak címkézve. Az egyig kallantyún a következő cetli van: "főkapu - nyit". Ha Manipulator lehúzza a kart, akkor halhat egy nagyobb kattanást, és Arkham ajtaja kinyílik, amin szabadon távozhat. Közben Kaufman még mindig hevesen viaskodik az őrrel, így kénytelen hátra hagyni a Kalapos. Az intézetből kilépve, hosszabb útszakasz vezet még ki a területről, ám előtte még megláthatja az F.B.I.-os autót, amivel a két ügynök érkezett. Előtte pedig egy férfi várakozik. Szemfedő van a jobb szemén, és eléggé gyanakvóan figyeli ahogy Manipulator menekülőre fogja.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér 75422462

A férfi beül a kocsiba, majd a szökevény elé hajt, és kiszól neki a letekert ablakon.

-Szálljon be!

Manipulator láthatja a fekete járművön a kéken villódzó szirénát, ami egyértelmű jel, hogy az F.B.I. tulajdona az autó. Már csak az a kérdés, hogy Beszáll-e a kocsiba, vagy sem. A fél szemű nem tűnik ügynöknek, de azért ez koránt sem biztos...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 4:51 pm

Sikerül megtalálni a kapcsolót és ki is nyitja a kaput. Az ügynök még mindig el van foglalva, úgyhogy ott hagyja. Már kijutott Arkhamból, ezért elkezd futni. Eközben megpillant egy férfit, aki egy ügynökségi autó mellett áll, de most nem figyel rá. Már elég messze jár, amikor a férfi elé áll a kocsival és rászól, hogy szálljon be. A félszemű alak nem tűnik ügynöknek, úgyhogy Mani megkockáztatja és beszáll az autóba.
-Remélem maga elvisz innen, mert ha nem muszáj lesz erőszakot alkalmazzak. -szól oda.
Amennyiben a férfi segít neki feltesz pár kérdést. (de csak ha segít a pasas)
- Kicsoda maga egyáltalán? és maga küldte Aliciat?
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 7:49 am

Manipulator beülhet az anyós ülésre, ami után a jármű elindul, és lassan elhagyja Arkham környékét. Közben a férfi a volán mögött az útra figyel, miközben elkezd válaszokkal szolgálni.

-Mióta a maga fajták megjelentek... nem is értem miféle lázadás ez. De tény, hogy Blackgate kezd megtelni, ahogy Arkham is. A kormány nem pénzel minket, de nem csak minket. Gotham már évtizedek óta a saját lábán áll. Egy csecsemő, aki még járni sem tud. Nincs külső anyagi támogatásunk. A Blackgate szigetet nem tudjuk beépíteni, mert szűkösek a kölcségvetéseink. Ahogy Arkhamnak is, bár ők most nincsenek benne az elképzelésemben. Ezért olyan döntésre szántam el magam, amit nem is reméltem volna. Olyan segítségét kérem, akit legszívesebben a föld alá kívánnék 50 méterrel. Magáról beszélek, és a magához hasonlókról...

Tekint egy pillanatra a Kalaposra.

-Mindig megússzák... elmebajra hivatkoznak, és mehetnek Arkhamba. Tudja milyen szerencsés? Pedig Blackgaten lenen a helye, mint a többi söpredéknek. De így is túl sokan vannak ott. Ezért adok magának egy olyan ajánlatot, amit nem fog vissza utasítani. Vagy ha még is... .... Tehát hallottunk a maga csinos kis vegyszeréről, amivel irányíthatja az áldozatait. Erre van szükségünk, és önre. Kiadom magának a parancsot, hogy kit és hol mérgezzen meg, és maga megteszi. Részletekkel ne terhelje azt a csöpp agyát, elég ha annyit tud, ha nem hajtja végre amit kérek, akkor a legjobb esetben is a szigetemre kerül. Rosszabb esetben pedig megölöm. Remélem érthető. Mielőtt pedig bele kezdene a fenyegetőzésbe, az üres erőszakba, meg hogy vissza utasít, gondolja meg. Olyanokat mérgezhet meg, akikkel 24 óráig azt tesz amit akar. Nem érdekel mit tesz a városban velük, ki öl meg, vagy kit nem. Engem az érdekel, hogy a parancsot követően az áldozata 48 órán belül halott legyen. Hogy ki vagyok? Maga nem ismer, nem tudja ki vagyok, és arra sem fog emlékezni, hogy beszéltünk. Érthető? Legyen hálás, amiért kihoztam magát abból az intézetből. Nos, mit mond?

A férfi végig komoly, határozott, és érezni, hogy szavainak súlya van, és nem szórakozik.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 1:41 pm

Manipulator beszáll a férfi mellé, aki elindul és el is kezd válaszolni. Látszik a pasason, hogy tele van a hócipője az egész rendszerrel ami Gothamban van. Bár ami furcsa az, az, hogy úgy beszél mintha rendőr lenne. Épp azt ecseteli, hogy semmi támogatást nem kapnak és ennek köszönhetően Blackgate és Arkham és szép lassan kezd megtelni. Ezek után viszont jön egy ajánlat. Kiderül, hogy a férfi tud A Koktélról és ezért azt kéri Kalapostól, hogy parancsra mérgezzen meg embereket. Az áldozatokkal azt tesz amit akar, csak 48 órán belül halottak legyenek, jó ajánlat.
- Szóval dolgozzak magának? -gondolkozik el egy pillanatra- Rendben, megteszem amit akar, persze remélem a szolgálataimért kapok is valamit, amolyan szemet szemért, fogat fogért alapon. Mellesleg ki lenne az első célpont?
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 3:03 pm

Manipulator beleegyezése után a titokzatos alak, még válaszol a férfinek.

-Jutalmat akar? Ugye ezt nem mondja komolyan?! "Legálisan" tevékenykedhet. Ha a hatóságok kezére jut, vagy ha az intézetbe, nem fog ott raboskodni. Identitását titokban tarthatja. Szerintem elég jutalom ez.

Ezzel elhallgat, és érezni, hogy komolyan gondolta. Nem fog többet tenni Manipulatornak, mint ami elhangzott.

-Az első "célpontról", ahogy maga fogalmazott, idejében értesíteni fogom.

Ezzel a kocsi leparkol, és az alak kitessékeli Manipulatort maga mellől. Itt a végállomás. Tovább már nem viszi a gaztevőt, és leolvasható a férfi arcáról, hogy megveti magát azért amiért ilyen alkuba bonyolódott, és új "társát" is megveti, de szüksége van rá. Mind ezek után a Manipulator a főút szélén hagyja az illető, és elhajt...


//Vége. //
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Arkahm elmegyógyintézet - előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkahm elmegyógyintézet - előtér   Arkahm elmegyógyintézet - előtér I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arkahm elmegyógyintézet - előtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Arkham sziget :: Arkham elmegyógyintézet-
Ugrás: