Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Charlie Jackson 296245150474wildcat..........Charlie Jackson Teenansrobindccomicssup..........Charlie Jackson Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Charlie Jackson 39843828 Charlie Jackson 79830643

 

 Charlie Jackson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jared Tyler Jackson
Bűnüldöző
Jared Tyler Jackson


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. May. 16.

Charlie Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Charlie Jackson   Charlie Jackson I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 1:07 pm

Születési név: Charlie Jackson
Egyéb név: Zuhatag, 22-s számú kísérlet
Faj: Metahuman
Nem: Nő
Születési hely, idő: Hely ismeretlen, 1985.
Kor: 25
Magasság: 175 cm
Szemszín: fekete
Súly: 67 kg
Hajszín:Lapockáig érő, dús, fekete haj
Bőrszín: napbarnított
Vércsoport: AB-
Egészségi állapot: egészséges
Család:
-Charles Jared Jackson-apa, él (de nem tudnak róla)
-Sarah Bennett-anya, él
-Jared Tyler Jackson-ikertestvér, él

Foglalkozás: Menekülő, bárokban táncol, tolvaj és ügyes betörő ( Testvére erről nem tud)
Oldal: Jó

Előtörténet:

Egy laborban születtem, és egy laborban éltem 22 évig. A szüleimet nem ismertem, legalábbis huszonéves koromig. Mindennap tűket és csöveket szúrtak a testembe. Egy idő után hozzá lehet szokni. Egyetlen támaszom az ikertestvérem volt. A kinti világról nem sokat tudtam, csak mesékből és abból a pár könyvből ismertem a világot amit néhány kedvesebb dolgozó nekünk adott. Gyűlöltem mindenkit és magamat is, mikor Jared félelemmel teli tekintettel rájött, hogy csak kísérleti nyulak vagyunk. Nem tudtam mit mondani neki, erre már rég rájöttem, és nem tudtam mit tehetnék ellenne. Lázadni már rég nem mertem, ha ezt tettem volna Jared issza meg a levét, és fordítva is állt ez az egész. Míg Jared álmokba kapaszkodott, én hittem benne hogy egy napon kijutunk onnan és élhetjük a saját életünket. Minden megváltozott mikor egy nap ő is bejött a laborba. Nagyon hasonlított ránk, de ekkor nem tulajdonítottam nagy jelentőséget ennek. Egyfajta anya pótlék volt a számunkra és elhitette velünk, hogy így is lehet élni ahogy mi most. Visszagondolva csak egy számító ribanc volt, aki az anyámnak adta ki magát. Persze így utólag könnyű ezt állítanom. Akkoriban tényleg azt hittem, hogy ő áll legközelebb egy anyához. Beszélhettem vele bármiről, tanított minket elhalmozott minket ajándékokkal. Jared nagyon szerette. És én is...egészen az üzenetek érkezéséig. Mindenről felvilágosítottak, hogy ő ténylegesen is az anyánk, de csak kísérleti alanyoknak szült meg minket, hogy hamarosan bezárják a projektet és ezt ő nem bírja elviselni. tudtam, hogy az üzenetek az igazat írják, láttam rajta. Durvábban bánt velünk, élvezte ha fájdalmat okozhat, és türelmetlenebb is lett. Az utolsó üzenetben az állt, hogy az apánk él és azon dolgozik, hogy minél hamarabb kihozhasson minket innen, de ezt már nem vártuk meg. Másnap egy sokkolót kaptam a testembe, a saját anyám által. Jared megvadult, és a testem vízzé változott. Nem sokat gondolkodtam ezen, csak fogtam a testvérem kezét és elkezdtünk menekülni. Mindenkit elmostam aki az utamba áll, még Sarah-t is. Nem vagyok képes anyának hívni azt az őrült, kegyetlen perszónát, soha többé. Amint biztonságos helyre értünk, mindent elmondtam Jarednek. Teljesen kiakadt, így azt már nem mondtam, hogy az apánk él, és utánunk kutat. Nem akartam hogy még rosszabbul legyen. Ezek után három évig folyamatosan menekültünk, néha elkaptak minket de mindig sikerült kicsúsznunk a karmaikból. Képeztük magunkat, felfedeztük a valódi világot. Meg kell mondjam sokkal jobb, mint az álmaimban. Azt tehetek amit akarok és senki nem akar felszabdalni, hogy megnézze a belső szerveimet. Azt teszek AMIT csak akarok. Eleinte táncoltam, különböző bárokban és élveztem, hogy mindenki engem, a testemet bámulja. Aztán később tolvajnak álltam, és betörőnek. Erről Jared nem tud, nem is akarom hogy megtudja. Harcművészetet tanultunk, és megtanultunk menekülni, ne hagyjunk nyomokat. egy nap este, álmomban kaptam egy üzenetet, és habár nem ismertem fel, tudtam, hogy az apánk küldte azt. Gothambe menjünk, azt kérte és keressük meg. Jared habár nem tudta ki üzent, úgy hiszem sejti, de egyszerűen még nem tudtam elmondani neki. Már három hónapja ebben a mocskos városban vagyunk, de még semmi nyomra sem akadtunk, de Jared nem akarja feladni, én pedig mellette állok.



Jellem: Vad és szenvedélyes, de zárkózott is. Szereti ha férfiak tekintete rá tapadnak. Ha feldühítik, mocskosan káromkodik. Ugyanakkor segítőkész, gyakran előfordul, hogy amit lop azt a szegényeknek és a rászorulóknak adja. Ikertestvéréért bármit megtenne.

Szakképzettség: Ügyes tolvaj, betörő. Jó verekedő, teste hajlékony és izmos.

Képesség: Képes a testét vízzé alakítani. Ez az állapot addig tart míg ő akarja, ebben az alakban képes mozogni is. Megtarthatja az alakját ha akarja, de akár egy tócsának is álcázhatja magát. Képes vízsugarakat kilőni, illetve a körülötte lévő vizet minimálisan irányítani. Vizet teremteni nem képes. A tűz és a hőséget nem bírja víz alakban.


Charlie Jackson Michael_Turner__s_Fathom_by_robtlsnyder
Charlie Jackson 1b203b5b59d567dd5c6fa77b21158ead
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Charlie Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlie Jackson   Charlie Jackson I_icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 1:15 pm

Nagyon jó, semmi kivetnivaló nincs benne, így elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
 
Charlie Jackson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jackson Park
» Jackson ikertestvérek búvóhelye
» Jackson Prime- Virtuóz
» Jared Tyler Jackson
» Jared Tyler Jackson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Adattár :: Mellék szereplők-
Ugrás: