Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Kínai negyyed utcái 296245150474wildcat..........Kínai negyyed utcái Teenansrobindccomicssup..........Kínai negyyed utcái Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Kínai negyyed utcái 39843828 Kínai negyyed utcái 79830643

 

 Kínai negyyed utcái

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 3:16 pm

A Kínai negyed utcái, amik mentén rengeteg bolt, és üzlet található. Az utcákat köztudottan a yakuza bandák uralják leginkább, és igen gyakran előfordúl faji megkülönböztetés is itt. Az itt élők nem nagyon kedvelik, ha bárki is angolúl szólal meg, vagy nem kínai származású. Gyakoriak a bűntények az utcákon, de ahhoz képest igen nagy a rend, hogy mi folyik egyes más kerületekben.

Kínai negyyed utcái 6743_china_town_street_shot_580
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 3:28 pm

Genzo a macskanő vezényletével megérkezik a kínai negyed utcáira, ahol az idegenvezetője az egyik épület tetejére ugrik. Közel, s távol most az a legmagasabb építmény a környéken, így senki nem láthatja őket. A nő bevárja a férfit, majd sóhajt egy nagyot, és int neki, hogy ő maga is szálljon le a tetőre.

-A nevem Natasha. De ennyi elég is, többet nem kell tudnod rólam. Nem tudom mi az isten vagy, de nem ember, az biztos. Még is csak hasznodat veszem, ahogy elnézem.

Elhallgat, majd folytatja.

-A terv a következő. A bandának dolgozik egy illető, aki épp az alattunk lévő üzletnek a vezetője. Szóra kell bírni, hogy ... daloljon. Ő tudja, hol van a yakuzák jelenlegi törzshelye, ahol az anyád is lesz nagy valószínűséggel, és vele együtt a fejes is. Szorongasd meg a barátunkat, és ne sajnáld. Nekem van egy elintéznivalóm a környéken.

Kínai negyyed utcái Catwoman

Fordul Genzo felé, és valami vadság csillan a nő szemében. Aztán ha nem állítja meg a férfi, akkor Natasha a mélybe veti magát, és eltűnik a kereső szemek elől. Ezek után Genzon a sor, hogy megtegye amit kell, és kifaggasson egy illetékest. Nem nehéz eltévezteni az üzletet, hiszen az épület alján van, pont alatta, ahogy Natasha is mondta. Egy hentes üzlet az.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 1:10 pm

Na végre a tettek mezejére léphetek. Már fel sem veszem a macska gúnyolódásait, nagyobb gondjaim is vannak. Azt hiszi, nem hallottam, hogy madárkának nevezett? De ez most mindegy. Most játszunk egy kis faggatósdit. Mindent megteszek majd, hogy kiszedjem a sárga fazonból a infót. Leereszkedek a hantesbolthoz, berontok az ajtón. Kezdődik a tánc.

-Ki itt a főnök?
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 2:20 pm

Genzo amint beront, egyből az eladó döbbenten, kissé félve tekint a "vevőre". De mikor alaposabban végig néz rajta, csak egy mosolyt ereszt, látván az öltözetét. Hátra kiabál az üzlet egyik hátsó részlegébe valamit kínaiul, majd néhány férfi lép elő hentesbárddal a kezükben, ami tiszta vér. Nagy munkából léptek ki, majd ők nevetve nézik végig Genzot. Egymás között igen kínaiul beszélnek meg-megszakítva a nevetést. Majd az egyik elő lép, és igen erős akcentussal szólal meg.

-Főnök?

Kérdi még mindig nevetve.

-Főnök? Ki kérdezi?

Teszi fel az újabb kérdést az egyik hentes, aki fenyegetően lép előrébb kezében a fegyvernek is könnyedén használható kloffolóval. Ezzel egyidőben a bejáraton egy újabb alak lép be, aki bezárja az ajtót kulcsra, és a redőnyt lehúzza, majd megfordítja a "Nyitva" táblát "Zárva" feliratra.

-Szóval ki kérdezi?

Teszi fel ismét a kérdést a férfi, majd felhúzza a ruha újját és megvillan egy sárkány tetoválás alkarján, és ha Genzo jobban figyel, mindegyiken láthatja ez igen jellegzetes szimbólumot.


Kínai negyyed utcái China-dragon-91-c
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 8:29 pm

Hoppá. Sárkánytetkó. Valami azt súgja nyomon vagyok. Ezek a kedves kínai srácok mutogatják itt nekem a véresbárdot, meg nevetnek rajtam. Ez valahogy nem jön be nekem. De sebaj, úgyis rég bunyóztam már egy jót.

-Hogy ki kérdezi? Az nem lényeges. Az viszont annál inkább, hogy ha nem kapok választ, akkor azokat a bárdokat már nem nagyon fogjátok tudni használni, mert nem lesz kezetek, hogy kihúzzátok vele a hátatokból. Úgyhogy jobb lesz ha idehozzátok elém a főnököt.

Odamegyek az eladóhoz, aki az előbb kinevetett. Szépen lenyomom az öklömet a torkán.
-Na most nevessél, csíkszemű. És a többiekre is ez fog várni. Legalábbis ezzel kezdünk, csak halljak még egy kicsiny kuncogást. Na hol az a főnök? Mostmár kezd elegem lenni a várakozásból.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 8:15 am

Genzo hiába kérdezősködik, vagy beszél, senki nem mond semmit. Úgy látszik a fenyegetőzés itt kevés, de amint elindulna, az üzletben lévő 5 férfi útját állja, az akitől pedig az információt meg tudná szerezni, a tulajdonos pedig kissé gyors léptekkel sétál el egy hátsó részlegbe ahonnan a többieket hívta. Nincs ideje megállítani, mert az egyik hentesbárddal rendelkező jóképű úriember már is lendíti a penge éles eszközt, és Genzo feje a cél. Egyenesen szemből megy a támadás, míg egy másik egy körfűrész szerű eszközzel ront neki a vendégnek hátulról. Két irányból érkezik a roham a másik 3 jelenlévő egyenlőre nem lép. Genzo számára szűkös idő áll rendelkezésre, egy részt a támadás miatt, más részt az üzletvezető lelépése miatt, hisz ha elég messzire kerül, talán sosem látja viszont az anyját.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 4:12 pm

Szorul a hurok, de nem adom fel. Nincs az a szerencsétlen kínai, aki megállítana. Elkapom a felém irányuló bárdot, és beleillesztem a körfűrészes fazonba. Pont beleillik a hátába. Elveszem tőle a körfűrészt, viszonylag könnyen mostmár. Azzal szeretném elintézni a másik három arcot. De csak szeretném, ugyanis mire nekikészülök az akciónak, bedöglik a fűrész. Persze hogy a kínaiak a sajátgyártású cuccokkal jönnek nekem. Lefogadom, hogy nagyon "ócó" volt. De nincs idő ezen töprengeni, a három muskétást eldobálom a pult mögé, pihenjenek kicsit, én pedig a tulajdonos után eredek. Remélem még utólérem.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 5:38 am

//Légyszíves ne jelentsd ki mit teszel, csak feltételezd.//

Genzo elkapja a húsbárddal nekirontó férfit, de a körfűrészes túlságosan gyorsan közelít, és elkapja a jelmezes teljes bal oldalát amikor az épp fordúlna. A seb nem súlyos, de kellemetlen fájdalom, amitől már nem tud annyira szabadon mozogni. Aki sikeresen sértette meg Genzot a fűrésszel, újból támad. De nem csak ő! Az eddig háttérben álló alakok is neki rohannak Genzonak. Mindannyian támadnak, az egyik kezében kloffoló, a másikéban húsbárd, és csontfűtész. Mindenki kezében van valami, ami potenciális halált okozható jelőlt Genzo számára. Egyszerre 5 férfitől kap rohamot, akik ott támadják ahol érik, nem foglalkozva azzal, hogy egy társuk az ellenség kezében van.

Ez idő közben, az üzletvezető kijutott a hátsó kijáraton, amiről természetesen Genzo nem tud, és út közben atelefonjáért kotorászik a zsebében, majd egy számot tárcsáz...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 11:30 am

//Oké, bocsi.//

Hú, ezek nagyon jönnek. A körfűrésszel való találkozásom után az jut eszembe, hogy miért is nem vagyok sebezhetetlen. Baromira fáj a seb, de ezen most nincs időm gondolkozni, jönnek felém a kínaiak. Öten vannak, de mintha egész sereg lenne, és mindél van valami fegyver, nálam viszont nincs semmi. De ne feledkezzünk el arról, hogy nemhiába van rajtam jelmez és nevezem magam bűnüldözőnek. Végülis hatalmas fizikai erővel rendelkezem, és bár a harcban még nem vagyok tapasztalt, azért az erő is a hasznomra válhat. Nem adom hát fel a harcot, szembeszállok ezekkel a sárgákkal. De sietnem kellene, hiszen a góré már kitudja milyen messzire jutott.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 12:01 pm

Bár Genzonak a fizikai ereje jóval magasabb, mint itt bárkié, de harci tapasztalat nélkül, nem tudja sokra vinni. ÍGy csupán csak az ösztönös lépéseket tudja tenni, minden féle képzettség nélkül. Üt, rúg és bár repül a tömeg, és mindenki padlót fog, a bűnüldöző ruhája néhol megszakadt, és nem kevés helyen kapott vágásokat, leginkább a mellkasa, és a háta környékéra. Egyik sem súlyos, de kellemetlen, és a vér is folyik belőlük. A kínaiak mind a földön nyögnek, és némelyikük még a fegyveréért is nyúl, de mind hiába. Genzo előtt nyitva van az út, hogy az üzletvezető nyomába szegődjön, és ha siet, elérheti a hátsó bejáratot, amit nem nehéz megtalálni, abban pedig senki nem akadályozza. Ha kilép, már láthatja is a távolban rohanó alakot.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 1:09 pm

Végre elintéztem őket. Már kezdtek idegesíteni a mindenhonnan előbukkanó hentesszerszámok. Azt hiszem egy pár kung-fu óra jót fog tenni ezután az akció után, de most még nincs vége a mókának. Keressük meg azt a hátsó kaput, és irány a főnök után. Könnyebb lenne ha tudnám hova tart, levágnám az utat, aztán meg őt. De így csak azt tudom, hogy elszaladt valahova. Sőt, azt is lefogadom, hogy nem csak 5 embere van összesen. De most nézzük azt a kijáratot, és utána a gaznak!
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 8:41 am

Röpke idő mind az, amire Genzonak szüksége van, hiszen igen hamar utol éri az üldözöttet. Nem kell különösebb erőfeszítés számára, és még sérülései sem igen lassítják, bár ez nem azt jelenti, hogy nem jár fájdalommal ott létük. Minden esetre, az első fázis teljesítve, hisz bűnüldözőnk megragadhatja a kínai férfit, és onnantól kezdve rajta múlik, mit tesz vele. Az alak, csak kapálódzik, és szitkozódik angolul, olykor saját anyanyelvén is.
Meg kell jegyezni, hogy egy hentesbolt vezetőjéhez képest, igen szépen kicsípte magát. Már csak az a kérdés, Genzonak ez mire utalhat. De annyi szent, nem sok hentes rohangál a boltjában elegáns öltönyben.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 3:05 pm

-Na, csakhogy megvagy, sárgaság! Gyere ide, hadd kapjalak nyakon. Szóval, nem dumálunk egyet? Mesélj nekem kicsit arról, hogy a yakusok hol szoktak napot és másegyebet lopni. Nemleges választ nem fogadok el egy ilyen jól öltözött úriembertől.
...
-Mit hadoválsz öreg? Lehetőleg angolul csicseregj, elfelejtettem tegnap este betenni a kínai szótárt a párnám alá. Addig beszélj érthetően, amíg van mivel. Na szóval, hol a yakuza főhadiszállás?
...
-De ha már itt tartunk, milyen csini vagy. Jól megy a hentesbolt mi, telik Hugo Bossra. Na persze. Szóval te vagy a kínai Tony Montana. Lefogadom, hogy benne van a kezed pár ganéságba, mesélhetnél erről is.


Egy földön heverő fadarabot fogok a kezembe, hátha azzal szóra bírom ezt az ürgét. Meglátjuk mire jutok, de ha nem beszél, akkor csúnyán megbánja. Nem hiszem, hogy sokszor volt már fadarab hátulról belepászítva emberfeletti erővel.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 3:16 pm

A férfi végül átvált angolra, az erős akcentust nem elhagyva, és belekezd a mondanivalójába.

-Tudod te, mibe másztál bele, kisgyerek? Én csak egy kis hal vagyok az óceánba, akit könnyen kivégeznek, ha beszélek. Ugye...

ekkor kerül elő a bot. a férfi kotorászni kezd a zsebében, és egy BlackBarryt szed elő, majd átnyújtja Genzonak, mire az abban a pillanatban, ahogy a férfi átveszi, megcsörren. A hívó fél száma ismeretlen, így nincs hozzá társítva név. Ha ajelmezes bűnüldözőnk felveszi a telefont, talán többet tudhat meg, mert egyértelmű, hogy az öltönyös alak nem fog beszélni. Bár megkockáztathatja Genzo, de lehet a telefonhívás még egyszer nem fog beérkezni. Rajta áll tehát, hogy mit tesz.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 4:33 pm

-Hugo Boss és BlackBerry? Egyre gyanúsabb vagy nekem. De azért jófej vagy, hogy ideadod, úgyis gondolom van még neked ott, ahonnan ez jött. Hamarabb van karácsony, ezért eldobom ezt a botot, inkább szabadkézzel esek neked, de ezzel ne hidd, hogy jobban jársz. Na csináljunk szusit...

(telefoncsörgés)

-Néézzenek oda, valaki engem keres. Vagy inkább téged, cimbi....Ja, hogy elfoglalt vagy? Várj, akkor felveszem én.

-No, kia?
Hoppá. Eszembe jutott valami hirtelen. Megpróbálom utánozni elsárgult barátom hangját, hogy megzavarjam őket. Hogy én milyen jó vagyok. Na lássuk.
-ööö....izé...khm...konicsiva...mik a fejlemények?
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 10:00 am

Genzo amint felveszi a telefont, próbálkozik a megvezetéssel, ami két okból nem sikerülhet neki. Egyrészt, mert a "konicsiva" Japán szó, másrészt meg azért, mivel a férfit valahonnan megfigyelik. Ez azonnal kiderül, amint megszólal egy női hang a vonal túlsó végén.

-Mr. Harley! Nem tudom mi maga, de elég bosszúságot okozott. Örömmel tájékoztatom, hogy a kis barátnőjét elkaptuk, akivel érkezett és az anyja is nálunk van. Jobban örültem volna, ha idősebb Harley jön el, de úgy látom gyáva módon a fiát küldi. Egy érdekes játékba csöppent bele, amiből nem fog élve kijutni. de nagyon érdekel, hogy mire képes. Ezért üzletet ajánlok.

Itt a hang elhalkul, és várja a választ. Bár akár igennel, akár nemmel felel Genzo, a nő folytatja.

-Gondolom fontos önnek ez a két nő, szóval ha vissza akarja kapni őket, akkor kövesse az utasításaimat. Először is menyjen el az Arany Sárkány étterembe. Ott majd további információkat közlök. Van 10 perce!

Ezzel vége. A Black Barrynél nem csak hogy megszakadt a vonal, de ki is kapcsolódott látszólag magától. Mind ezek után,még mindig Genzo markai között lóg egy bűnöző, de az idő szorítja. 10 perc kevés idő, ráadásul úgy, hogy az éttermet még meg is kel találni. De mind ezek ellenére, csak is Genzon múlik mit tesz most.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 11:06 am

Hmm, ez az átverős dolog nem jött be, bármilyen nagy mestere vagyok a keleti kúltúráknak, ezek túl profik...

...

-Kezdjük ott, hogy az a macska nem a barátnőm, bár még nincs vége a napnak. Másodszor, apám nem gyáva. Harmadszor pedig nem igazán van ínyemre a dolog, hogy üzleteljek a sötét oldallal, de nincs jobb ötletem, és úgysem tud nekem ártani, szóval halljuk azt az ajánlatot.

...

-Fontos hát, szerinted miért verekedem át magam a sok hentesfiún? Bár a macskát megtarthatnátok, de egye fene, ha már ott vagyok, megmentem őt is, megtudja, mikre képes a "madárkája". Szóval Arany Sárkány étterem. Jó lenne tudni, hol van... Váárjunk csak, hiszen itt van valaki jártas az ilyesmikben.

- Na hallod, Hugo Boss, mielőtt felBOSSantasz, gyorsan nyögd ki hol van az Arany Sárkány kajálda, különben mégiscsak felveszem azt a botot. Szaporán öreg, mert nincs sok időm. Szóval...?
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 11:54 am

A kínai férfi elmondja, hogy hol találja pontosan Genzo az Arany Sárkány éttermet, és ha azonnal elindul a férfi, szűkösen, de a kért határidőn belűl oda érhet a helyszínre, ahol már várják őt.

//Folytatás: Gotham város :: Nyugati oldal :: Arany Sárkány éterem//
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 3:24 pm

Megérkeztem hát! Még nincs itt senki, egy lélek sem jár az utcán, én egy sikátorba bújok meg. Alig várom, hogy megtudjam ki az a tűzbogár. Nem akarok túl sokat csevegni, de a mohóságom nem hagyja, hogy csak úgy kinyírjam. Egy kicsit eljátszadozom vele, felteszek neki pár rébuszt, és ha helyesen válaszol, akkor talán túléli... vagy nem!
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 4:28 pm

Mortimerre manapság rá jár a balszerencse, és mióta nincs munkája, és vagyonát elvesztette, kénytelen volt kényszer lépéseket tenni. Bankrablások, lopások, és zsarolások. Ebből tevődött össze élete elmúlt egy hónapja. A zsarukat mind eddig elkerülte, és kijátszotta, viszont igazán nagy pénzt nem tudott szakítani, így lényegében csak a körözött személyek listájára került fel, mert megfelelő mennyiségű pénz nem folyt be a számlájára. De ez talán ma megváltozik. Egy telefonhívás az, ami ide vonzotta a kínai negyedbe. Bérgyilkos munka, egy bizonyos Rébusz ellen. A megbízója jelentős summát fizet majd a gaztevőnek, de csak miután a fejét szegte a célpontnak. Mortimer jelmeze mögé bújt, és Lovagként mutatkozik. Pontos helyszínt is kapott, így nem okozott neki gondot, hogy megtalálja azt akit kell. Ráadásul a személyleírás is pontos volt. Zöld ruházat, kalap, kérdőjel szimbólum, és sétapálca. Nem mindenki motoszkál ilyen hacukába az utcán, főleg nem akkor, ha még a helyszínt is megadják Lovagnak, aki így hamar megtalálhatja a pénzes bödönt, akinek hála nem lesz már gondja a zöld hasúval. Magasan a tetőn leskelődik a férfi, majd kiszúrja az illetőt néhány percnyi megfigyelés után. Kiegyenesedik a párkányon, majd kivonja kardját, amit a hold felé tart, és kissé angol akcentussal megszólal.

-Készülj a vérontásra, ifjú barátom, mert ma fejedet vétetem!

Ezzel a férfi leveti magát a mélybe, egy kötél segítségével, majd akrobatikus ügyességgel ér földet pontosan Rébusz mögött, és kardját felé irányítja.

-Sajnálom sir, de ön a kulcs ahhoz, hogy a gazdagság visszaköszönjön ajtómon! Angard!

Kis terpeszben egyik lába elől, másik hátul, keze a feje fölött, kecsesen, úriasan tartva és kardja peckesen áll, majd támadólag indul meg Rébusz felé a muskétásokat idéző jelmezben. Csupán egy egyszerű szúrással indít az alak, amit a zöld ruhás szíve irányába céloz.

Kínai negyyed utcái 222392-128921-cavalier


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 7:18 pm

Már jó egy hónapja munkanélküli vagyok. Az érdekes humorú fickó viszont ajánlott valamit. Tudta, hogy szeretem nézni... ahogy ééég. Azt mondta tud egy jól égő dolgot, egy alakot. Egy emberen magán szórakozhatnék, valami... Mortimerre. Tudta, hogy értek hozzá... a tűzhöz értek. Ahhoz nagyon jól értek. De most nem kapok munkát, nem tudom miért nem kapok. Mindenki elfordul tőlem. Azt mondta... ne civilben jöjjek és, hogy... van egy álruhám. Az alak úgy hívott... Tűzbogár.

Két majom beszélget... az egyik azt mondja " Angard", ő az enyém. A falat támasztom, a tanács ellenére nincsen maszkom, csak egy páncélom, nem volt időm ilyen apróságokra. Kinyújtom a kezeme magam elé és a tenyerem előtt egy kisebb tűzoszlop jelenik meg. A színek táncolnak a lángcsóvák között és az utsolsó koncertemen fellépő énekesnő mosolyog vissza belőle. Nem csak csodálatos, de még a hangja is szép, csodálatos dolog a tűz. Végtelen és tele van élettel és én, én értek hozzá. Hogy létre hozzam, formázzam és úgy mutassam meg a pornépnek, hogy ők is meglássák a csodát benne. Most a kalapos jön, a kettőből a kardosabb, nem tudom melyik a nevetségesebb, de ő még gyulékonyabbnak is tűnik. Még egy ki lángoszlopot engedek el mikor elindulok. A kezem jobbra-lefele néz. Egy patkány kap lángra és ad életet a képeknek. Menekülnek, nem nem előle. Csak futnak, hogy a rágcsálon élősködve éljenek amíg tehetik.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 5:18 pm

//Ez jó szín, Joker! //

Ahogy a hidegben álldogálok, valami 17. századi jelmezt viselő, angolosan beszélő alak ugrik le elém. És még én vagyok az őrült, mi? Ha-ha! A bóvli karjával a szívem felé céloz, megfogom a botomat, és arrébb koccintom, majd előveszek a zsebemből egy dollárt, és két pofon után odanyújtom neki:

- Na, kisfiam, ne zavarj, dolgom van! Tessék, vegyél belőle nyalókát!

Ha nem akar eltűnni, akkor a családi ékszerét próbálom megütni a botommal.

Aztán itt jön, ami engem érdekel: egy méretes tűzfal emelkedik ki tőlünk nem messze a földből. Ez tuti tűzbogár lesz, de nem sietem el a dolgot, nyugodtan állok, és várok.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 3:07 pm

Oh, minő szemtelenség. Na nem! Ezt nem hagyhatom. Két megalázó pofon után, és a sértő megjegyzést követően eléggé idegessé válok, és határozottan lépek előre, és épp keresném a keresetlen szavakat, amiket az áldozatom ellen használnék fel, mire az rám támad, de kardommal kénytelen vagyok hárítani, ami kissé nehézkesre sikerül, és főleg azért, mert lángokra figyelek fel. De nem elszabadult tűz az ami fellobban. Valaki irányítja, aki egyenesen felém és a halál fia felé közeledik. De úgy érzem ez engem néz. A kardomat erősen markolom, mire megszólalok.

-Kérlek távozz, mert a vérfürdő nem neked való látvány, fiatal ember... ša barde!

Ezzel legyintek a kardommal, és egy vágást próbálok ejteni a zöld alak testén, hogy megtapasztalja milyen is az, mikor egy nemes úr okítja a kardforgatás művészetére, hogy miként is kell elegánsan harcolni. Legalább stílusos kardművész ontja ki életét. Talán értékeli majd. Bár nyugtalanít a tűzzel játszó, de még is most inkább a pénzem az ami érdekel.... szóval a zöld pasas.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 4:06 pm

Azt hiszem az idő mulattatása közben a két alak is felfigyel rám. De nem törödnek velem, nem tudják ki vagyok. Hiszen honnan tudhatnák, pedig ha a zöld pizsamás sokat ugrál akkor grátiszban még őt is elégetem. Egy pár köbdeciből megvan ő is, annyit megér a látvány. Ilyen neon zöld árnyalaton nem is csodáltam még lángokat, nem mintha a kardos lehetetlen színein igen. Szóval ez egy jó napnak ígérkezik, csupa újdonsággal, várvavárt meglepetésekkel. Gáz szaggal és pörgölt kalaposokkal. Garfield Lynns nem elégszik meg a sikerrel, kell a tisztelet is, az pedig a félelemből táplálkozik. Megszerzem az a tiszteletet, így vagy úgy mind a kettőt, siker lesz majd a korona a kis dzsembori végén, mit büszkén mutathatok fel, hogy munkám ismét díjjazzák. A két kakasnak, majd szétrobban a töke annyira fitoktatnák jogukat afelől, hogy ki kapirgálhat a továbbiakban emelt fővel. Felesleges, nevetséges cselekdetek.
Megroppantom a nyakam séta közben, meglendítem a kezem és egy tűzfalat húzok hirtelen a kettő között. Alulról indul, nekik olyan térdmagasságban és a fejk főlé emelem. Semmi éghető nem kerül az útjába, szóval rövid életű lángokat bocsájtok a két fél közé. Szépen megtörik az utca sötét hangulatát és megannyi élettel ajándékozzák meg amíg tehetik. De ahogy jönnek úgy mennek is a lándok, még arra sincs idejük, hogy rendesen felhevítsék fegyvereiket a víaskodóknak.
- Mortimer Drake ? A fejed jó pénzt ér valakinek... aki rám gondolt a megszerzése terén. - Egy hegesztő szemüvegen keresztül nézek az alakra, közben a kezem a zöldre tartom, készen a tüzelésre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kínai negyyed utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai negyyed utcái   Kínai negyyed utcái I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kínai negyyed utcái
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Kínai negyed-
Ugrás: