HomeDC Comics frpgGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
....................
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

Share | 

Edward Nygma lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő

Hozzászólások száma : 572

TémanyitásTárgy: Edward Nygma lakása   Pént. Dec. 31, 2010 3:02 pm

Egy lepukkant, olcsó kis albérlet a Divat kerület szélén.

Játékos karakter: Adam Stamford, Mr. Pókerarc Mesélői karakter: Rébusz Mesélői szín: Hupilila
Mester, A Talányok Királya, alias 'Fed Est' -by Antidote Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Rébusz
Mesélő

Hozzászólások száma : 572

TémanyitásTárgy: Re: Edward Nygma lakása   Pént. Dec. 31, 2010 3:20 pm

Kegyetlen az élet! Hiába mutattam be a fantasztikus találmányaimat, azok a szemetek nem értékelték, és kirúgtak! Azóta nem sok dolgom van. Mára már nem is nagyon törődöm az életemmel. Edward Nygma megszűnt, én már Rébusz vagyok! Most az a legfőbb célom, az új találmányomat tökélyre fejlesszem! De ehhez kellene lóvé, ami ugye nekem nincs.

Ülök a tévé előtt, és nézem a rajzfilmeket. Aztán megcsörren a telefon. Amikor felveszem, egy férfi szól bele:

- Johoohhhhhóóóó napot, Mr. Nygma! Én az az ember vagyok, aki segít önnek valóra váltani az álmait! Meg kellene ölnie egy bizonyos Tűzbogarat. Ő egy amolyan nagyokos. A Kínai negyedben lesz, csak várjon. Ha készen van, a lakására küldöm azt a 400 kilót, amit jutalmul kap.

Ezután lerakta.

EZ igen! Négyszázezer dollár! Annyiból megépíthetném a szerkezetet! És csak valami hülye nevű barmot kell megölnöm. Ez az én napom!

Felkapom Rébusz öltözetét, elindulok a Kínai negyedbe, a botommal együtt.

Folytatás: Kínai negyed- Kínai negyed utcái

Játékos karakter: Adam Stamford, Mr. Pókerarc Mesélői karakter: Rébusz Mesélői szín: Hupilila
Mester, A Talányok Királya, alias 'Fed Est' -by Antidote Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Edward Nygma lakása
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lakónegyed
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Karada lakása
» Kumogakure lakóházai