Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Ronin a karatés 296245150474wildcat..........Ronin a karatés Teenansrobindccomicssup..........Ronin a karatés Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Ronin a karatés 39843828 Ronin a karatés 79830643

 

 Ronin a karatés

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ronin
Játékos
Ronin


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Nov. 13.

Ronin a karatés Empty
TémanyitásTárgy: Ronin a karatés   Ronin a karatés I_icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 6:43 pm

Születési név:Robert Cambel
Egyéb név:Ronin(megváltoztatta a nevét)
Faj:human
Nem:Férfi
Születési hely, idő:New York,1989 03 02
Kor:21
Magasság:170
Súly:70
Hajszín:fekete
Bőrszín: fehér
Vércsoport: AB +
Egészségi állapot:egészséges
Család:
Apa:Bernald Cambel
Anya:Sophie Dantes
Testvérek:nincsen
Foglalkozás:karate oktató
Oldal: Rossz


Előtörténet:Egy esős őszi napon születtem New Yorkban.Anyámék már 2 éve próbáltak gyereket csinálni ezért nagyon nagy örömmel gondoztak.Gyerekkorom átlagos volt.Azon kívül hogy az iskolába sokat verekedtem.Anyám nem szívelték hogy kék lilán jöttem haza.De apám ilyenkor nagyon szidott azért hogy nem védem meg magam.Ezért közel 10 évesen elkezdtem karatézni.Sokkal erősebb lettem.Sőt gyors és fürge voltam.Senki nem próbált többet összeakaszkodni velem.Aki meg igen nem akar többet.Tanulmányi eredményeim jók voltak.Még jó hogy.Mindig vagy este 11-ig tanultam.Ilyenkor amikor jó bizonyítványt hoztam haza anyum mindig a kedven kajámat főzte.De a tanulásba sosem kímélt.Apum meg hát ő nem sokat törődött a tanulmányi eredményeimmel.Neki csak az volt fontos hogy ne tűnjek puhánynak.Hát igen gimis éveim be is megismerte az egész iskola hogy milyen az abszolút verés. Mondjuk ott nem sokat verekedtem.Csak néhányszor.Lefoglalt egy lány akit Ericanak hívtak.Nagyon jó csaj volt.Igazi bombázó.Nagyon sok ideig jártam vele.Senki nem mert közénk állni.Hét ennyi iskolás éveim története és most jön a felnőtt kor.Lassan de biztosan forogtak éveim.Karate tanárként dolgoztam.Elég sok gyerek volt aki karatézni akar.Ezért persze hogy eléltem a barátnőmmel.Ericaval össze költöztünk.Már úgy gondoltunk hogy esküvővel bővül a kapcsolatunk.Két hónap volt az esküvőig.boldogan éltük napjainkat.Majd egy este mikor haza jöttem olyan kép tárult elém amit nem is képzeltem hogy megtörténhet.A leendőbeli feleségem egy férfival fetrengett az ágyba.Nagyon ideges lettem olyan ideges hogy olyat tettem amit nem kellet volna.Halálra veretem azt a férfit.Erica hívta is a rendőrséget.Elfogtak és 3 év börtönre ítéltek.Na nem is hittem hogy ilyen rossz hely a sitt.Minden erőszakos és könyörtelen.A gyenge elbukik az erősebb tovább éli szánalmas napjait.Persze én az erősebbek közé tartoztam.Majd amikor letöltöttem 1 évet akkor meguntam.Még az udvaron felvettem egy követ és mikor az őr bevitt volna a börtönbe leüttem a kővel.A ruháit felvettem és kisétáltam a börtön területéről.De persze az őr zsebébe volt a tárcája.Nem is tudtam hogy a börtönbe is visznek tárcát.Vettem egy normális ruhát és kivettem egy hotelszobát.este volt ezért természetesen lefeküdtem.Kora reggel felkeltem bementem a fegyver boltba vettem egy kis puskát,egy fekete maszkot és elmentem kirabolni a közeli boltot.Könnyen ment nem volt nehéz.De gyorsan el kellet mennem a városból.Még megtalálnak.Így kerültem Gothamba.Egy kis házat vettem amikor van kedvem kirabolok néhány embert.Vagy ha nagyon unatkozok maffiózók kérését teljesítem. és megölök pár embert.Na de nem ingyen.Ja és nevet váltottam a nevem Ronin.

jellem:Nem nagyon barátkozós fajta.Zárkózott és sokszor komor.Utálja ha kihasználják.Szereti ha összemérheti valakivel erejét.Egy értelműen szeret harcolni.

Szakképzettség:
Fekete öves karatés.Ért a fegyverekhez.Legfőképp közelharciakhoz.Szerel számítógépet.Ért a hekkerkedéshez.

Felszerelések:
-Két acélötvözetű elektromos kesztyűje amit gyakran használ.
-Két kés
-Egy ötméteres acél lánc




Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Ronin a karatés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronin a karatés   Ronin a karatés I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 7:56 am

Nos, van egy eléggé olyan erős gyanúja a Staffnak, hogy te (Ronin) és WOLFMAN egy és ugyan az a felhasználó. Hogy honnan gondolom én is ezt? Az előtörténet szinte sablon szerűen ugyan úgy épül fel, a tő mondatok itt sem hiányoznak, és lényegében ugyan azokat a hibákat követted el mint korábban WOLFMAN(nél). Megmondom őszintén végig sem olvastam az előtörténetet, mert talán kimondhatom, semmilyen formában nem felel meg a követelményeknek és ezt az első néhány mondatból leszűrtem. Tele van hibával és az csak a jéghegy csúcsa, hogy két acélötvözetű elektromos kesztyű, két kés, egy ötméteres acél lánc nem fog kijönni még 3 kreditből, de még 5-ből sem. Az előtörténeted káosz, ennek okáért a leírásod elutasítva!

Olvasd el a WOLFMANnél leírtakat, és a szerint javítsd. Vagy ne! Mivel eléggé erős a gyanúnk, hogy a két karakternek ugyan az a felhasználója, ami multinak számít, ráadásul úgy, hogy még csak egy elfogadott előtörténettel sem álltál elő, és még a staff egyik tagját sem kerested fel hogy kérdezz, ezért foglalkozz WOLFMAN-el, és ne egy új karakterrel! Ezt a témát le is zárom.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
 
Ronin a karatés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Adattár :: Előtörténetek-
Ugrás: