Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Második utca - Page 2 296245150474wildcat..........Második utca - Page 2 Teenansrobindccomicssup..........Második utca - Page 2 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Második utca - Page 2 39843828 Második utca - Page 2 79830643

 

 Második utca

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 7:31 pm

Amikor a feje fölé érsz, azonnal a vízzel próbálkozik, több-kevesebb sikerrel: a víz ugyan eléri a tested, de még csak meg sem mozdít, mert nincs benne elég erő... Aztán a föld jön, először csak apróbb kövekkel dobálózik, amiket a szél visszafújt, a nagyobbakkal nem mer próbálkozni, félő hogy rázuhan. Végül a tűz erejét hívja segítségül, egy hatalmas lángcsóvával indít, de prórul jár, ugyanis a varázslatoddal simán visszafújod a földre... apró parázsdarabok esnek az ellenfél szemébe, azonnal fájlalni kezdi, ordítzni kezd, és hadonászik a levegőben. Össze-vissza varázsolgat, de nem talál el, mivel az orra hegyét sem látja.

-Szemét!

Kiáltja, majd tovább dörzsölgeti a szemét, de hiába, még egy darabig tuti nem lát semmit!
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 10:49 pm

- Most megvagy kölyök!- kiáltom el magamat a levegőből.

Most jól következtettem, a kölyök nem ért a szél mágiához és nem elég erős, ahhoz, hogy eltaláljon engem itt, a magasban. Bármivel próbálkozott vagy nem ért el hozzám, vagy eltereltem a széllel. Por kezdett el a kölyök körül szállingózni. Ez megvakította őt is és engem is. Itt az idő befejezni ezt a párbajt!

Minden erőmet összegyűjtöm és megpróbálok a kölyök felé egy erős széllökést küldeni, ami remélhetőleg kiüti a gyereket.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 11:45 am

//Bocsi, kicsit elkéstem a névadással:)//

- Milliószor mondtam már, Justin hogy ne használd a tüzet ha az ellenfeled a magasban van!

Kiálltja Annabeth.

A gyerek nem nagyon foglalkozik vele, van neki annál nagyobb baja is, mégpedig az, hogy egy hatalmas széllökés, amit ráküldtél vagy tizenöt méterrel arrébb dobta le. Nem esett olyan nagyot, a látása viszont visszatért, és máris feléd rohan egy mágikus karddal, amit az imént idézett. A kard kétszer akkora, mint maga a gyerek, a pengéje pedig lángokban áll, mint ahogy azt már láthattad az alakváltónál. Justin azonnal egy szúrással indít, a combodat célozza...
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 3:21 pm

Túl sok erőt adtam bele a lökésbe ezért most le kell hogy szálljak a földre. A kölyök repült egy nagyot, de semmi komolyabb baja nem lett ettől. Megidéz egy kardot, amit még lángba is borít, pont mint az alakváltó, akit nem is oly régen üldöztem Annabethel.

Várjunk csak, tilos kardot használni hiszen azzal lehet vágni és szúrni is, tehát a kölyök csalt. Most az anyján van a sor, hogy megbüntesse őt, ha nem teszi meg, akkor részrehajlásáról tesz tanúbizonyságot. Már itt is ügyvédként gondolkodok.

- Annabeth! Mikor azok a következmények?

Próbálom a gyerek támadásait elkerülni, néhány helyen egy kicsit meg is éget a kard, várom, hogy a gyerek megkapja a büntetését. Ha nem lesz semmi büntetés, akkor megpróbálom eltörni a gyerek térdkalácsát, így mozgásképtelenné téve őt.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 5:36 pm

Annabeth szúrós szemmel néz Justinra:

- Nem igaz, hogy sosem figyelsz rám! Ezért tanítottalak meg párbajozni? Hogy egy kezdő ellen csalnod kelljen? Szégyenlheted magadat!

Mondja, kiabálva. Justin morcosan néz oda:

- Nem érdekel! Nem érdekel ez a pancser! Nem érdekelsz te sem! Dögöljön meg mindegyikőtök!

Az utolsó szó után a terem elsötétül, és érezni lehet, hogy a srácban felerősödik a mágia. Szinte szikrázik, azonban ez nem szimpla tudás, érezni a gonosz jelenlétét. Aztán a srác eltűnteti a kardot, és helyette fekete ködöt idéz. Nem látni semmit... Aztán valami nyálkás tapad a lábadra, megragadja, és elkezd a föld alá húzni. Annabeth eloszlatja a ködöt, és láthatod, hogy egy sötét csáp próbál lerántani a mélybe. A nő a fiára küldd egy tűzgolyót, ám ez szétfoszlatja, és visszalő egyet. Háríthatatlan volt, Annabeth sikítva a földre hull...
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 6:21 pm

A srác csalni próbált, ezért anyja leszidta. A szokott reakció az egy gyerektől, hogy fülét farkát behúzva elkullog a szobájába, de Justin inkább fekete mágussá változott. Ez egyeltalán, hogy lehetséges? Annabeth-nek érzékelni kellet volna, ha egy ilyen fekete mágus keveredik a közelébe, engem legalábbis megérzett, pedig nem voltam túl aktív.

Justin ködöt idéz a teremre és ezzel szinte egy időben valami elkapja a lábamat és a föld felé kezd húzni. Annabeth eloszlatja a ködöt és megtámadja saját gyerekét, de mégis a nő húzza a rövidebbet. Csak egy sikítást hallok tőle, nem tudom, hogy egyben van-e még.

A csápot akárhogy rángatom nem enged el, kezdek pánikba esni, mikor megérzem magamban a mágia mocorgását. Először megpróbálok felemelkedni a talajról és maximális sebeségre kapcsolva kitépni a földből az indát, ha ez nem jön össze, akkor Justin megpróbálom elszívni az oxigént, remélem, hogy ettől elájul.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 5:14 pm

Annabeth azonnal eltűnteti a fehér szobát, újra a lakásban vagytok, a csáp azonban nem jött veletek, így ismét szabad vagy.

A nő kiáltt a nagyobb fiának:

-David! Gyere gyorsan, Justint megint megszállta a démon!

A srác azonnal odafut, és egy fényes gömböt lő az öccse felé.
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 4:23 pm



Hirtelen eltűnik az aréna, a csáp, ismét a Második utcabeli lakásban vagyok. Justin még mindig furcsán viselkedik, sötét mágia lengi őt körbe és még mindig próbálkozik a kinyírásunkkal, de láthatólag ez nem először fordul elő ebben a családban, ugyanis Annatbeth szól a másik fiának, hogy megint megszállta Justin-t a démon. Mi az, hogy megint? Szóval ez a srácnál valami betegség vagy átok vagy mi a fene? Én mindenesetre félre húzódok és figyelem ahogy Daniel, az idősebb fiú, egy fény gömböt bocsát öccsére.

- Mi a franc történik itt??? - kiáltom el magamat, már kezd fogyni a türelmem.


Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 5:02 pm

-Justint a születésekor megszállta egy démon.Azóta fojtonos rohamai vannak, és van, amikor előjön a démoni énje. Az apja a halála előtt azt mondta, hogy hamarosan felemészti az egész emberi mivoltját, ha nem kűzd ellene... most megtörtént! Meg kell ölnünk, mielőtt még túl nagy pusztítást okozna!

Mondja Annabeth. Ha megnézed, Justin bőre elkezd sötétülni, és ránosodni, a gyerek hirtelen majd' két méter magassá növi ki magát. Félelmetes látvány, de a felétek tartó lávagömb még ijesztőbb....
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 7:11 pm



- Hát ez csodálatos! Ezt el kellet volna mondanod, mielőtt párbajozni kezdek vele. Az hozta ki belőle, hogy vesztett! Meg kellett volna próbálnod őt... - Tekintetem a srácra téved, legalábbis arra ami az volt, megnőtt egy "kicsit" és démon szerűbb lett a ráncos és szürke bőrével, hangom elhalkul. - védeni.

A lávagömböt megpróbálom oldalra elterelni, megállítani, vagy visszalökni úgyse tudnám. Ha nem sikerült, akkor előbb arrébb lököm Annabethet és David-et, majd én is félre ugrok.

Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 5:05 pm

A mágia szinte láthatóan felerősödik a testedben. Szétárad az ereidben, és úgy érzed, hogy még sosem voltál ilyen jó formában! Teljesen kipihent vagy, nem érzel semmit, a korábbi sebeid nem fájnak, és a teremben már nem csak a démon, de a te energiád is nagyon érezhető. A széllökés, amivel hárítani próbálsz, nem csak hogy megment titeket, de egyenesen visszafújja a démonhoz, és a parázs -akárcsak korábban- a szemébe megy, ő pedig elvakul. Annabeth sajnos nem volt elég gyors, rá forró láva csöppent, és fájdalmasan a földre esik. David is kapott valamennyit, bár neki csak a lábára fröccsen. Rajtad áll, hogy kihasználod az alkalmat, hogy megtámadd a szörnyet, vagy valamelyik barátodon segíts.

// Annabeth segítségével ezennel elérted az elementális mágia szél ágának 2. szintjét. Gratulálok! //
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 3:50 pm



Hát ez meg hogy??? Nem tudtam, hogy ennyire erős lennék? Bár mintha jobban érezném magamat most, mint ezelőtt akármikor! Itt az idő, hogy elintézzem ezt a démont és megmutassam, hogy nem vagyok annyira gyenge, mint hisznek! Összegyűjtöm a levegőt három vékony dárdaszerű alakban, ezekbe annyi mágiát öntök, amenyit csak bírok.

Elindítom ezeket a démon felé, kettőt a szemei felé, egyet a szíve felé. Remélem, ezek átviszik a bőrét és az egyéb szerveit.

Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 10:53 am

A varázslat megkezdődik Antidote részéről, közben pedig a démon mélyen szívja magába a levegőt, és mintha teste egyre nagyobb méretet öltene. Bár a végkimenetelét nem látni mágiájának, mert ellenfele a szél dárdákat elindította... Azok megcélozzák a lény szemét, és szívét, te mielőtt célt érne a támadás, az ördögi teremtés kifújja magából a levegőt, amit beszívott, és izzó parazsat bocsát ki száján át, ami megtöri két dárda rohamát, és a parázs elér egészen Antidoteig, akinek nincs sok ideje a cselekvésre, hogy elkerüljön egy esetleges sérülést. De míg neki van lehetősége a kikerülésre, addig ellenfelének nincs. A széldárda eltalálja a lény szívét...

Második utca - Page 2 803184-00208dx0

Fájdalmas ordítás zengeti fel az utcát, és a fenevad szemében látszik, hogy kezd eltávozni az élet. De az nem akarja hagyni, ezért még inkább felbőszülten indul el Antidote felé, majd lendületet véve készül ráugrani a férfira, de mielőtt becsapódna, és szarvával felszúrná az alakot, bőre felpezsdül, és egy pillanatra lángok ölelik át, majd amilyen hamar érkeztek a mágikus lángnyelvek, úgy tűnnek el, és a vetődő ugrás is félbe marad, mikor visszaváltozik emberré Annabeth fia és a földön landol vért hörögve... Szívénél egy hatalmas tátongó sérülés virít.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 10:25 pm



Varázslatom részben sikeres volt, hál' Istennek a halálos részében. Viszont a parazsat, amit ellentámadásként kaptam, nem tudtam teljesen kikerülni, így az arcom szenvedett egy kis égési sérülést. Hogy fogom ezt kimagyarázni a munkahelyen???

Mikor meghal a démon visszaváltozik emberré. Szomorú látványt nyújt, ahogy a gyerek fekszik a földön, mellkasán egy hatalmas sebbel. Te tetted! Ez a mondat, valahogy büszkeséggel telítődik meg, szomorúság helyett.

Mi a franc van velem? Sajnálnom kéne a gyereket, de helyette örülök neki, hogy én okoztam. Talán ez lenne az ár amiről Annabeth mesélt? Biztos megéri ez az ár? Lehet, hogy elveszek a hatalom utáni éhségben?

Viszont nekem csak ez az egy esélyem van, hogy segítsek Gothamnek és a világnak. Nekem a mágia jutott eszközül, nem valami szuper képesség. Segíteni akarok a világnak, és segíteni is fogok, nem számít az ár!

Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 10:17 am

A fiú fájdalmak közepette hunyja le a szemét, és egy utolsót sóhajt nehézkesen. Ezek után Annabeth tápászkodik fel, és kissé zavartan néz, majd a fiúhoz rohan, és cseppet sem megértő tekintettel néz Antidote felé. Próbál segíteni a fiún, de hiába... Már elvesztette. Antidote irányába indul meg kissé ingerülten, és épp szólna, mikor elakad a hang. Szemei megmerevednek, és szavak helyet vér kezd folyni a nő száján. A hasa tájékán pedig megpillanthatóvá válik egy hatalmas karom, ami a démonhoz köthető, kiről azt hitte mind két fél, hogy halott.

Második utca - Page 2 827597-violator_large

-Szánalmas halandó féreg! Mágiád csak csiklandozza bőrömet. Míg a Pokol kapuja itt tátong ebben a repla telepben, nem fogsz megállítani!

Hallani túlvilági hangját a lénynek, aki már cseppet sem látszik halottnak. Karmairól lenyalja Annabeth vérét és rémisztő mosolyra húzza a száját. Majd pedig hatalmas lendületet véve legalább 10 méterre ugrik el a talajtól, és egyenesen Antidote irányába vette az uticélt, miközben borotva éles fogaival harapni készül....
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 5:37 pm




Annabeth lassan odasétál a gyerekéhez, én még annyit sem vagyok képes kinyögni, hogy sajnálom. Letérdel Danielhez, érzem, hogy összegyűjti erejét, de tudom, hogy kevés lesz.

- Én sajnálom... nem ezt akartam, kicsit elvesztettem a fejemet. - halkan beszélek, ledöbbenek magamon és az előbbi gondolataimon, az nem én vagyok. - ha tudok segíteni valamiben szólj nekem.

Annabeth feláll a fia mellől és felém fordul, látom, hogy a fejemhez akarja vágni a történteket, a gyilkosságot. Ám hirtelen egy karom jelenik meg a hasa környékén.

-Szánalmas halandó féreg! Mágiád csak csiklandozza bőrömet. Míg a Pokol kapuja itt tátong ebben a repla telepben, nem fogsz megállítani!


Hogy lehet, hogy még él? Hiszen átlőttem a szívét! Hogy fogok bezárni egy pokolkaput???

A démon közben felugrik, mire én megpróbálom őt oldalra lökni, hogy ne engem találjon el.

- Találd meg a Kaput, addig én megpróbálom feltartani ezt a démont! - kiálltok oda Annabeth nagyobbik fiának.

Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 7:25 am

A démont Antidote szélmágijájának köszönhetően még a levegőben ellöki, és ezzel egy kontinernek csapódik, ami mintha csak papírból lenne, úgy behajlik a becsapódás erejétől. E közben a mágus próbálja a földön fekvő halott Annabeth másik fiát elküldeni a kapu megkeresése érdekében, de az csak gonosz mosolyra húzza a száját, és megcsóválja fejét, majd arca egyre inkább kezd eltorzulni, majd pedig egész teste változásokon megy keresztül. Néhány pillanat és hasonló színben tűnik fel, mint fivére.

Második utca - Page 2 85445-106605-violator

-Az nem fog menni, husi!

Hörgi a lény túlvilági hangján, majd társa feltápászkodik a korábbi csapásból, és lassan megindul mind a kettő démon Antidote felé, és körözni kezdenek körülötte. Akár a hetek óta éhező dögkeselyűk. Lassú léptekkel járják körbe kiszemeltjüket, ám nem támadnak még. Nyáladzó pofájukból lógó nyelvükkel a vért nyalogatják körmeikről, mi elkezd fojni körömházuk tövéből, cseppet sem bizalomgerjesztően.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 5:55 pm




Így már nincs esélyem, eggyel sem tudnék elbánni egyedül, nemhogy kettővel! És lövésem sincs, hogy hogyan kéne bezárni egy pokolkaput. Menekülnöm kell!

Elkezdem magam körül összegyűjteni a levegőt, hogy egy kis elterelést szolgáljon a meneküléshez, úgy irányítom a levegőt, hogy a felugró démonokat visszanyomja a földre, míg én eltudok repülni.

Ha ez sikerül, akkor felrepülök a legközelebb lebegő léghajóhoz repülök. Ha az elterelés nem jön össze, akkor megpróbálom őket kikerülni, ha ez sikerül, akkor szintén a léghajóhoz repülök.

Remélhetőleg ezek a dögök nem tudnak repülni! Majd visszatérek, mikor több hatalmam lesz és akkor leszámolok a démonokkal! Most viszont a sebeimet kell ellátnom.


Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 8:29 am

Antidote a menekülés mellett dönt, és a szél kavarta légkör egy pillanatig vissza tartja az iker-démonokat, ez idő alatt a mágus elindulhat fedezékbe húzódni. Mikor megemelkedik, a két lény, veszett mosollyal nyugtázza a helyzetet, és bámulatos ügyességgel, és gyorsasággal szaladnak fel egy-egy épület oldalfalán, majd a tetőről rá vetik magukat a menekülő prédájukra. Az egyik lény Antidote jobb karját kapja el karmaival, azokat bele mélyesztve, ami kissé fájdalmas érzéssel tölti el a férfit, és talán a látvány szörnyűbb, mint az érzés. Ugyan is a démon körömházából folyó vér Antidote szervezetébe kerül a seb által. Mind e közben pedig a másik lény is rá veti magát a kiszemeltre. Lábát kapja el, és a földre rántják a menekülőt.

Abban a pillanatban pedig, mikor földet érnek, a két fenevad hátrálni kezd, és vészjósló, veszett mosolyuk nem ül el. Antidote olyat érezhet ebben a pillanatban, amit még az előtt soha. Karja zsibbadni kezd, és mintha nem is érezné a végtagját. Szemei elvörösödnek a maszkja alatt, és érezheti,. ahogy az izmai bőre alatt dolgozni kezdnek...
Majd pár pillanat múlva jobb karja átváltozik démoni külsejűvé. Pontosan olyanná, mint ellenségeié és mintha agyában vészjelzőként villogna a gyilkolás vágy és a vér utáni sóvárgás, az emberi hús utáni vágyakozás.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 4:53 pm



A karom lüktet, az eszméletem pillanatokra kihagy, látom, hogy a kezemben van az egyikük karma. Egy ideig semmi, majd becsapódok... Felébredek és érzem, hogy valami nem stimmel. A hátam sajog, ez a becsapódástól van, viszont a karomban mintha az izmok gilisztákká változtok volna, és egy új formát akarnak felvenni.

A tervem nem jött össze... elkaptak, és ami még rosszabb még meg is fertőztek! A karom elkezd átalakulni, és az elm...HÚS...ém elkezd kö...ÖLJ...dösülni. Megpróbál...VÉR...ok felállni, de visszaesek. ÖLJ EMBEREKET! MARCANGOLD A HÚSUKAT ÉS IDD A VÉRÜKET!!! Nem!!! Ellenállok! Nem engede...GYILKOLJ...m át magamat a...DÉMONOKNAK!!!

Felemelem démo...VÉR...ni kezemet, elkezd...EGYÉL...ek varázsolni. Most egy ki...NE ŐKET...csit más az érzés, most valahogy gonoszabb. Leengedem a kezemet, és ezzel elindítok egy teljes erejű széllökést. A széllökés fentről megy lefelé, így próbálom szétlapítani az egyik démont.

HOGY MERÉSZELED EZT??? ŐK A TESTVÉREID!!! VÁRJ CSAK, AMÍG A MI SÍKUNKRA KERÜLSZ!!!

Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 4:56 pm

Ahogy Antidote percről-percre megtapasztalja a sötétség erőinek gondolatait, és a kárhozott élet küszöbére lép átalakulásának kezdetén, belekezd mágiájába, amivel az egyik démont a földre taszítja, és komoly reccsenés üti meg a fülét. Állkapcsa a lénynek élettelen szövetként lifeg, mikor felküzdi magát a földről, majd lassan gyógyulni kezd a sérülés. A változások áldozatának mágusa pedig érezhette, hogy ez nem a megszokott erejének megnyilvánulása volt. Ebbe a mágiába mintha több lett volna...

A másik percben már csak arra eszmélhet Antidote, hogy vesszettül rohanni kezd felé a még ép pokolbéli lény, és karmait feni áldozatára, miközben zöldes nyálcseppek esnek az útra, amik pezsegve kimarják az aszfaltot.

-Már csak pár perc, féreg!

Ordítja a lény miközben Antidote felé rohan, és a támadás kereszttűzében állva, kétes hősünk érezheti az egyre inkább tomboló sötét vágyakat elméjében.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 6:48 pm



- LÁTOD, NEM TUDSZ A DÉMONOKNAK ÁRTANI! JÓ VOLT VELED LENNI, DE MOST EGY KICSIT... ELFOGLALT LETTEM. SZÉP HALÁLT, EMBER!

Nem szabad pánikba esnem! Koncentrál...VÉR...j! A sav a szájából elméletileg rájuk is ártalmas, ez megér egy próbát! Add I...MEGHALSZ...s...KITÉPIK A BELED...t...A LEL... csönd legyen! Elget zavartál engem te démon, ez itt az én testem és ölni is hajlandó vagyok érte! Ez a test az enyém!!!

A démon szájából csöpögő savra koncentrálok és megpróbálom a testére fújni a cseppeket. Ha ez sikerül, akkor egy mágia segítségével átugrok a démonon és még mielőtt megfordulna elkezdem ütlegelni a fontosabb részeit (fej, gerinc, vese) remélve, hogy sikerül valami nagyobb kárt okozni a démon kezemmel.


- Megdöglesz te fertelem!



// A testrészeket egy embernek megfelelő helyen próbálom ütni, még ha nem is ott vannak. //
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 11:36 am

Antidote minden ütése közben érezhet valamiféle különös hatalmat ami percről-percre még inkább bekebelezi, és egy egy csapása közben alig bírja megállni, hogy folytassa azt. Az ütései észrevétlenül, öntudatán kívül igen hamar átesnek a ló túloldalára, és már harap, mar, karmol, démoni kezével, ezzel pár pillanata alatt végezve az egyikkel, és az már csak eltorzult testével fekszik a betonon. A másik lény csak a távolból meghúzódva figyel, és valamiért nem támad csak nézi a jelenetet.

Antidote feje egyre inkább hasogatni kezd, és belülről szervei mintha lángra kapnának, és égni kezdenének. Különös, eddig talán még soha nem tapasztalt érzés megy végbe a férfin, aki egyre inkább kezd elváltozni. Jelmeze megfoszlik, és egyre csak kezd elvékonyodni az alkata, és kezd hasonlítani azokra a fenevadakra akikkel eddig harcolt. A hangok is egyre erősebbek a fejében és elviselhetetlenek. Érzékei pár pillanatra eltompulnak, majd robbanásszerűen kiélesednek, és megérezhet valakit... vagy valamit. De mind az idő alatt azt is megélheti amint az imént kivégzett démon lassan neki áll felépülni.


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 12:01 pm



Hatalom! Ez kell nekem! Ezért küzdöttem és most megkapom! Ennek a kis rohadéknak nincs esélye ellenem!

- Milyen érzés, te szemét, mikor téged vernek szét??? - üvöltöm a szétvert démon hátába. - Ettől már megdöglesz!

Tovább ütöm a szörnyet, bár inkább marcangolom mint ütöm, a hangok a fejemben egyre erősebbek lesznek majd...

-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ - A fejem majd szétrobban a fájdalomtól, felkelek, majd hátraesek, nem bírok mást csinálni csak vonaglani a földön.

Mintha izzó parazsat tettek volna a belső szerveim helyébe, üvöltök még mindig, nem bírom megállni, ez az egyetlen amit tudok tenni, üvölteni. Közben érzem, hogy az izmaim megint gilisztákká változnak és tekeregnek, mért nem jó nekik a mostani formájuk???

Aztán mindennek vége szakad, eltűnt a fájdalom és vége lett a változásnak. Hallom az autók zúgását, jobban látok a sötétben és érzem Annabeth vérének az illatát, ami vonz engem, hogy igyak belőle. Elindulok lassan, tétovázva, meglátom az árnyékomat, megnyúltam hasonlítok a démonokra, lenézek a testemre, és látom, hogy a ruhám már nincs rajtam, valószínűleg a változás alatt jöhetett le. Tovább lépkedek a test felé, de ekkor megérzek valamit.

Valamit, vagy valakit, akit eddig még soha nem észleltem, szinte pánikolni kezdek, úgyérzem, jobb ha elbújok, ezért valami fedezék után nézek.

-EGYRE JOBBAN KEZDESZ RÁNK HASONLÍTANI, VARÁZSLÓCSKA!

Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 12:13 pm

Antidote a démonok sorait erősíti immáron, bár még az átváltozása nem teljes, de inkább természetfeletti már, mint ember. Fedezék után nézve hirtelen mintha megállna a lény körül az idő, és mintha megfagyna a levegő. Nem tud mozdulni, és az eddig kihalt utca most mintha nem is létezne. Mintha nem is létezne sem az idő, sem a tér. Mintha minden megszűnt volna. Majd egy erőteljes kissé eltorzúl férfi hangját hallja meg a démon, ami üvöltve csendűl fel fülében, és mellkasán hatalmas erőt érez. Perzselő, elsöprő erőt, ami egy épület falához löki, ésaz átváltozott Antidote háta hatalmasat reccsen.

-Takarodj belőle ördögi teremtmény!!!

Majd minden normális, és Antidote észreveheti, hogy az iménti különös nincstelenség, és semmibe vesző érzése megszűnt. Mellkasán hatalmas pentagramma izzik, ami parázslik, és egy egyfajta mágikus pecsét, amit még felismerhet, ám jelentését nem. A démoni érzékek amilyen hamar jöttek, úgy távoznak, és elváltozott, eltorzult teste is vissza nyeri eredeti alakját, a két démon, akik közül az egyik még küszködik sebeivel pedig hamar elrohannak sikítva, és hörögve, látván az érkezőt, aki csapást mért Antidotere, és akit az imént érezhetett.


Második utca - Page 2 97649845212_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Második utca - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második utca   Második utca - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második utca
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Erbston utca, és lakóépületei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Régi Gotham-
Ugrás: