Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
N öröksége - Page 5 296245150474wildcat..........N öröksége - Page 5 Teenansrobindccomicssup..........N öröksége - Page 5 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
N öröksége - Page 5 39843828 N öröksége - Page 5 79830643

 

 N öröksége

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

N öröksége - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: N öröksége   N öröksége - Page 5 I_icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 11:09 pm

Antidote

A kérdésed folyamán meglátsz a fejében egy hatalmas házat körvonalazódni, és ez a kép olyan tökéletesen élethű. Mr. Diggor elkezd az asztalon matatni, és valami könyvecskéből kiírja a címet, majd a feléd nyújtja.
-Hát úgymond csak követői voltak, mivel a feleségem volt a világ legjobb nyomozója. Ha jól tudom vetélytársának tartott még 10 zseniális nyomozót, de nem tudom hogy kik is lehetnek ők. Nem nem tudom mi módon fenyegették meg, csak valamelyik nap megemlítette hogy újra nyomára bukkantak. Ilyenkor csak mosolyog, mert kihívásnak tekinti a dolgot. Azt sem tudom milyen óvintézkedéseket tett, csak hogy mindig felkészül az ilyen incidensekre, és elég nagy összeget vett ki. Úgyhogy nem aggódtam.
Vissza az elejére Go down
Antidote
Gaztevő
Antidote


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2010. Nov. 01.

N öröksége - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: N öröksége   N öröksége - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 2:23 pm

Leírom a doktor címét, amit aláhúzok, jelezve magamnak, hogy ez fontos információ.

- Köszönöm, hogy válaszolt a kérdéseimre Mr. Diggor. Értesíteni fogom, amint lesz új fejlemény a felesége halálát illetően. Kérem ne hagyja el a várost, míg a nyomozás tart. A további viszontlátásra! - köszönök el Mr. Diggortól és kisétálok az autómhoz.

Újra előveszem a noteszemet és átfutom a jegyzeteimet. Dr. Luka Cináed... ismerős, vajon hol hallottam róla? Megvan! A levél! DRLC! Lehetséges, hogy a doki szerelmes volt az áldozatba? Jobb lesz meglátogatni a dokit!

- Üdvözlöm! Jason Kariel vagyok a gothami CSI-tól. Szeretnék önnek pár kérdést Mrs. Diggorral kapcsolatban. Honnan ismerte őt? Esetleg több volt önök között, mint beteg-páciens kapcsolat?
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

N öröksége - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: N öröksége   N öröksége - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 2:58 pm

Antidote

Az orvos nyugodtan válaszol a kérdéseidre, semmi jelét nem mutatja hogy rejtegetnivalója lenne.
-A pszichológusa vagyok sok éve. A kezelései sajnos nem vezettek eredményre, így elég gyakran kellett találkoznunk, hogy sikerüljön megoldást találni a dologra. Hát ha két ember ennyi időt tölt együtt okvetlenül kapcsolatba kerülnek egymással, ennyi év után kimerem jelenteni hogy barátok voltunk Near-rel.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

N öröksége - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: N öröksége   N öröksége - Page 5 I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 12:22 pm

Na akkor a kalandot itt folytatjuk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





N öröksége - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: N öröksége   N öröksége - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
N öröksége
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó :: Szabad játék-
Ugrás: