Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
A 27. Ház- 'Don Aurel' háza 296245150474wildcat..........A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Teenansrobindccomicssup..........A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
A 27. Ház- 'Don Aurel' háza 39843828 A 27. Ház- 'Don Aurel' háza 79830643

 

 A 27. Ház- 'Don Aurel' háza

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 3:34 pm

Egy viszonylag nagy lakás, ami már kívülről is félelmetes...
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 3:44 pm

//Előzmény: Frost vállalat kihelyezett irodája //

A helikopter elég gyorsan odaért, pontban 11-re ott is vagytok.

Miután besétáltok, Mr. S hátramarad, és az ajtót őrzi. Egy kövér, őszülő palit pillanthatsz meg.

-Khm, khm! Mr. Bozek! Üdvözlöm! Hallottam a legújabb sikeréről, szeretnék gratulálni! Na! Üljön már le! Parancsol egy kis whiskeyt? Mr. S! Hozna a vendégnek egy üveggel a legjobb piából?

Mr. S morcosan néz, majd azt mondja:

-Hát hogyne!

Nemsokára megjön az ital, amiből máris töltenek neked egy pohárkával.

-Na, kérem, térjünk is a tárgyra: most hogy üzleti partnerek is lettünk, meg szeretném tudni, hogy mik a tervei a céggel... az alvilági részekre vagyok kiváncsi!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 4:11 pm

Az italból lassan kortyolva, a pohár mögül kinézek. Alaposan végigmérem a velem szemben ülő férfit, hogy néz ki, és mire számíthatok tőle, majd így szólok - Én inkább úgy mondanám, hogy a nem publikus része ez az üzletelésnek amire ön gondol. - próbálom húzni az időt, hogy megtudhassam mi a szándékai velem. ~ Jó lenne tudni mennyit tud rólam ez a fószer. Tudja-e, hogy én vagy a Griff, és hogy miken mentem eddig át? - Mivel a cég még nem az enyém csak ez a kis iroda mi a cég könyvelésével foglalkozik, így van némi szabad mozgásom most már. Olyanokat is megtehetek amikre eddig nem volt lehetőségem a posztomból adódóan. De ne csak mindig rólam beszéljünk, mit akar tőlem mit tegyek magáért. Mert ha jól gondolom ez nem csak egy önzetlen ajándék volt ön felől Mr... - és itt hatás szünetet tartok hátha elkottyantja a saját nevét, és megtudom valójában ki is ő.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:08 pm

A férfi nevetgélni kezd, majd elhúzza a háta mögött lévő ablakról a függönyt, a hold fénye pedig megvilágítja az arcát:

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza 155608-138707-rupert-thorne_thumb

-A nevem Ruprt Thorne. Elnézést, hogy eddig Don Aurel álnéven hallott rólam, de meg kell értenie, hogy nem fedhetem fel magam ilyen Beats-féle alakok előtt... Nemrég temettük az édesapámat és örököltem pár dolgot tőle... nem csak vagyonról beszélek. Valószínűleg most nekem vannak a legjobb politikai kapcsolataim Gothamben. Beleértve a bűnözőket is. Felkeresett egy titokzatos fickó. Azt mondta, hogy a cégemé lesz a város fele, ha segítek neki elűzni ezeket a rohadt hősöket. Ezért hát egy csapatot szervezek, amiben szeretném, ha te is részt vennél, kedves Griff! Ha tegezhetlek, és szólíthatlak így...
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:28 pm

- Hát most igazán meglepett, tudja. Mindig megpróbáltam visszahúzódni, és nem felfedni a kilétemet. Ez egyre inkább úgy tűnik, mintha egy nyílt titok lenne, mindenki tudja de senki nem beszél róla - kifejezetten hallik a hangomban a csalódottság, és leplezni sem tudom. - De ez maradjon az én személyes problémám, és ha lehet használjuk az igazi nevemet, az álnevet csak a jelmezben használom. Ezt a témát remélem lezártuk és akkor térjünk át az üzletre.
- Mondjuk úgy hogy a karrierem beindítását tervezem. Még elég kishal vagyok ebben a városban, de szerencsémre mások látják bennem a potenciált. - biccentek az ősz férfi felé - Eljutottam arra a pontra az életemben ahonnan már csak a segítséggel tudok továbblendülni. De egy ugrókőnek ez a cég tökéletesen megteszi. Az úgymond városi hősökkel inkább nem konfrontálódnék, de ha ön úgy gondolja akkor a nekem tett szívessége fejében bármit megteszek amit csak kíván, de van pár morális korlátom amit nem léphetek át. Remélem ezt még tolerálni tudja. És még lenne valami, van pár igazán megbízható barátom akikkel én régebben nagyon jó kapcsolatot ápoltam, őket magam akartam bevenni az úgymond csapatomba, ha szüksége van rájuk azonnal üzenek értük és már jönnek is.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 1:55 pm

-A 'sereg' szivesen fogadja őket. Ha így gondolja, hát legyen, maradjunk a Mr. Bozeknál. A városi hősök fognak borsot törni a maga orra alá, higgyen nekem! Mindaddig kishal marad, amíg el nem tűnteti a cápákat a tengerből... ha érti! Ebben lenne a segítségére az én két barátom, Mr.A és Mr.S . Mint tudja, előbbinek dolga akadt: elment tárgyalni pár önhöz hasonló személlyel, akikről nem tudni, hogy melyik oldalon állnak. Ha rossz a döntésük, szeretném, ha segítene 'meggyőzni őket' .... Remélem ezt is érti! De Mr.A ad egy kis haladékot a srácoknak, ugyan is maguknak most fontos feladata lesz: ki kell szabadítaniuk egy tagot az Arkham elmegyógyintézetből! Ameddig Mr. A nem érkezik meg, meghallgatnám a véleményét ezzel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 2:11 pm

- Tudja még mindig jobb önszántamból meglátogatni azt az intézményt mint bilincsbe verve - mosolyodok el beleegyezően
~ Úgysincs más lehetőségem, az ajándékának ára van és igencsak meg kell majd fizetnem érte. ~ mérem fel a valós lehetőségeimet ~Ha ellenszegülnék, nem igen élném meg a hajnalt.
- Akkor megtudhatnám a körülményeit az akciónak? Tudja nem szeretek belemenni semmilyen ügyletbe vakon. Élet és halál között csak az előrelátás a különbség. - zárom le a mondandómat egy idióta közhellyel.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 2:47 pm

-Hahaha! Jól mondja! Na szóval: először is csónakkal kivisszük önöket a szigetre. Ezután én betárcsázok a béépített őrünknek, hogy távolítsa el a toronyból az őrt. Ha megvan, inteni fog önöknek, hogy mehetnek. Hova is? A csatornába. Bezony: felderítettük a csatornahálózatot, ami egyenesen a torony alatt megy el. Bemennek, a csövekbe, majd a jel után megfúrják azt, és bekerülnek a toronyba. Az őr ezután kinyitja azt a cellát, amit a toronyból is ki lehet nyitni. Kienged egy veszélyes bűözőt, ami eltereli az őrök figyelmét. Innentől kezdve szépen végigtopognak az intézeten, a kamerákra Mr.A ügyelni fog. Megszerzik a kulcsokat, és óvatosan kiengedik Mr. B -t . Ha minden megvan, természetesen nem marad jutalom nélkül.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 2:54 pm

- Ennyi nekem elég is, már csak két kérdésem van. Ki az a Mr. B.? Tudja csak az elővigyázatosság miatt, nem szeretnék egy kést a hátamba, miközben a megmentésén ügyködök. A második pedig, hogy kik lesznek a társaim, ugyanezen okokból kifolyólag akarom tudni a dolgot. - adok hangot a kételyeimnek,
~ Arkaham-mal különösebben nincs bajom, de azért be akarom biztosítani magam hogy semmi ne jöhessen közbe.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 2:59 pm

-Mr. B egy bűnöző, de teljesen megbízható. Történt vele egy kis baleset, ami során átváltozott a teste, és csak azért lopott pénzt eleinte, hogy segítsen magán. De aztán én és Mr.A befogadtuk, és szereztünk pénzt a műtétre... ebből is látszik, hogy nem támadjuk hátba azt, aki velünk is jól bánik. De aztán a műtét sikertelen volt, Mr. B pedig beleőrült. Aztán egyik nap elkapták, és bezárták a börtönbe.
Az őr miatt végképp nem kell aggódnia, igaz őt én sem ismerem, de Mr. S régi barátja, és ő tervelte ki ezt az egész csoportot. A nevét sajnos senki sem tudja.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:04 pm

- Nem győzött meg teljesen, de ha ön megbízik mindenkiben akkor nekem is ezt kell tennem - törődök bele végül.
- Akkor mikor és hol fogjuk kezdeni? A "társaimmal" mikor fogok találkozni, és hol? Esetleg elmondhatná most már a részleteket is. - faggatózok tovább.
~ Nem tetszik ez nekem egyre jobban. Mi az hogy egy őrt is bevonunk, és szinte mindent rábízunk. Amúgy meg üsse kő egyszer élünk, valamiben meg kell halni.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:11 pm

-Mint mondtam, a társai Mr. S és Mr. A lesznek. Már csak utóbbira kell várni, kezdek aggódni, nem jellemző rá, hogy megvárat.
Ezért elnézését is kérem. Addig is, ha kérhetem, lemennének átmehetnénk a pincébe, hogy megnézzem mit tud. Az ellenfele Mr. S lenne, aki természetesen visszafogja magát. Nem kételkedem az ügyességében, de S úr rengetegett edzett....

- Remek ötlet, Thorne úr! Természetesen visszafogottabb leszek az úr kedvéért.

Mondja Mr. S mosolyogva, majd elindul a pince felé. Rupert sem várja meg a válaszodat, úgy néz ki, hogy mindenképpen búnyóznotok kell.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:18 pm

- Köszönöm a felajánlást, de engem sem kell félteni. Sok olyannal megküzdöttem már akikről még nem is hallottak. - mondom remélem az igazat - A szabályok mik legyenek, mivel szeretne küzdeni? Puszta kézzel, valami vívó fegyverrel, vagy mindent bevetünk amink van? Ha az utolsót választja, akkor nem kezeskedem az épségért, néha lekap a hév, és túlságosan is belevetem magam a harcba.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:23 pm

Tudunk Maya Blaze-ről és a többiekről, ha erre céloz.... Amúgy Mr. S-t nem kell félteni. Gyorsan gyógyul, ha egyáltalán sikeresen megüti. Szóval szabályok nincsenek. Csak annyi, hogy jelenleg csapattársak, szóval ne öljék meg egymást, kérem. Bármilyen fegyvert bevethet, ledobhatja az ingét a páncélja végett, és a minden egyébb angyali képességét használhatja.

-Kezdhetjük, Bozek úr?

Kérdi S, majd felvesz egy jellegzetes keleti-harci-állást.

-Ön üt először!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:34 pm

- Na akkor kezdjünk neki - ledobom magamról az utcai ruhákat. Az aktatáskából kiveszem a sisakot, majd a sarokba dobom azt.
A fejembe húzom a griff fejet, majd felkészülök a harcra. Bekapcsolom a hátamon a generátort, és nekiindulok.
Tartom a távolságot, és megindítom mindkét karmomat baljós útjukra. Az ellenfelem mellkasára célzok velük, közben jobb oldalra kerülöm őt.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:39 pm

Mr. S mosollyal az arcán megragadja a karmokat. Igaz a vigyor eltűnik a pofájáról, de azért látszik, hogy nem kispályás, és a szervezetének meg sem kottyan az áramütésed ezen a fokozaton. A karmodnál fogva megragad, magához húz, és a gyomrodba vág, úgy, hogy a falnak csapódsz. Ezután feléd ugrik, és fejberúg, de akkora erővel, hogy a sisak leszáll a fejedről.

- Mindig gondolkodjon előre, és ne vessen be ilyen erős támadásokat, ha nem ismeri az ellenfelét.

Mondja, majd összerúgja a lábaid.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:46 pm

Miközben a földre kerülök, rájövök:
~ Semmi esélyem ez ellen az ember ellen, ha egyáltalán az. Úgyhogy jobb ha feladom ~ elkezdek nevetni, majd megadólag feltartom a kezem.
- Nem is sejtettem hogy ilyen erő rejtőzik ebben a testben, megadom magam befejezhetjük. Már látom hogy túl nagy volt az arcom, és nem figyeltem eléggé a részletekre. - fejezem be a harcot, nincs miért küzdeni tovább
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:56 pm

-Nem tartom túl nagyra, ha valaki feladja, de mivel csak egy átlagos baráti harc, igy hát legyen Sir.... őőő akarom mondani Mr. Bozek.

Eközben Rupert Thorne hangja hallható:

-... igen... igen! Igen? Na, köszönöm Mr. A! Remek! Akkor legyen. Viszlát!

Majd leteszi a telefont, és folytatja:

- Mr. A azt üzeni, hogy kicsit késni fog, mert nehéz ügye van a kuncsaftokkal. Addig is elindulnánk Arkham szigetére, körülnéznénk, felmérnénk a terepet. Később Mr. A utánunk jönne.


//Folytatás: Arkham sziget: A 'kikötő' //
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 4:14 pm

- Huh ember ilyen balegyenest egy démon sem tudott volna adni nekem. Igen csak sok izom lapulhat azalatt a ruha alatt, minden elismerésem - nyújtok kezet neki. - Csak akkor harcolok teljes bedobással ha meg van rá az okom, de azért remélem nem fogunk újra összekerülni egymással.
Ezzel kisétálok velük és elindulunk a sziget felé.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 7:18 am

//Előzmény: Gotham város :: Arkham sziget :: A 'kikötő'//


Kurt megérkezése során nem talált további nyomokat, és senki nem gátolta őt. Könnyen tűnik fel alakja a kerületben, és egyben Don Aurel háza előtt. Már csak az a kérdés, hogy vár a rendőrökre, vagy ő maga tesz pontot a mondat végére. De míg ezen gondolkodik... vagy talán nem... a ház falai közül egy fegyverdörrenés hangja szűrődik ki, és abban a pillanatban néhány lakóházban fény gyúl és kutyák kezdenek el ugatni a zajra. Bármi is történik oda bent, egy valami biztos. Ha nem is Karlo lapúl meg a helységben és a többiek, van valaki más ott, akinek a múltja biztos hogy nem tiszta.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 10:54 am

A hang után fintorra húzom a számat.
~ Már megint ez a fegyverbuzi Thomas az. Azt most már legalább tudom hogy jó helyen járok. ~ Ezzel a gondolattal indulok el az épület felé. Megpróbálok felkapaszkodni a falon, egészen a tetőig, és az egyik emeleti szoba ablakán bejutni a házba. Az egyik sötét szobát választom, ahol nincs fény, ha van ilyen. Ha sikerül feljutnom, de az ablakot nem tudom kinyitni mert zárva van, akkor a karmaim segítségével megpróbálok kivágni egy akkor darabot az üvegből hogy beférjek rajta.
Ha bejutottam akkor meghúzom magam, és hallgatózok. Talán többet megtudok hogy kik is vannak itt, és mit is csinálnak éppen.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 8:34 am

Kurt számára közel sem okoz nehézséget a bejutás, mivel az egyik ablak nyitva áll, és ráadásul nincs is bent a szobában senki, ahová bejut. Tompán a beszélgetés hangját is hallja, többnyire férfiakét, de egy vékonyabb, bizonyára női hang is megütheti a fülét. Ám hogy miről is van szó, azt nem tudja kivenni ilyen távolságról. A szobában ahol áll, nincs semmi egy ágyon, és egy szekrénysoron kívül, csak pár ékszer még egy éjjeli szekrényen. Ha a férfi többet akar tudni arról, hogy kik is vannak itt, és miről beszélnek, akkor közelebb kell mennie, de ki tudja, mi vár rá az ajtó mögött...
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 5:43 pm

Amilyen halkan csak tudok, megközelítem az ajtót, majd a fülemet rátapasztom, hogy talán halljak is valamit. Ha így sem tudok kivenni semmit, akkor jön a kulcslyuk. Ha az olyan, hogy át lehet rajta nézni, akkor belesek mi is folyik ott. Ha egyik sem jön be, akkor a csőrlézeremmel vágok óvatosan egy nyílást az ajtóba, és azon lesek be.

Esetleg ha észrevesznek, vagy kigyújtom a lézerrel az ajtót, akkor felkészülök a legrosszabbra, és bevárom őket. Amikor nyitják az ajtót, akkor teljes erőmből belerúgok, hogy az aki nyitja komoly fejfáját kapjon, majd berohanok a szobába, és a sikolyommal megpróbálok harcképtelenné tenni mindenkit, akit csak tudok. Majd felkészülök a harcra.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 4:42 pm

Kurt a kulcs lyukon "könnyen" kinézhet, de senkit nem láthat, csak egy üres rövidebb folyosót. Már amennyire a kis résen át megtudja állapítani. Hiába fülel, a tompa hangok nem élesednek ki, bár talán kicsit jobbak így a hallási viszonyok, ám csak minimálisan. A a férfi kinyitja az ajtót, a hangok irányába haladva, egy a folyosó végén lévő ajtónál megállhat, mert már tisztán kiveheti az odabent történő beszélgetést, és némileg az egyes személyek hangját is felismerheti.

-Nincs már rá szükségünk! Egyszerűen csak végezzünk vele. A rendőr nem volt hasznunkra. -mondja Thomas, és közben zokogó női hangot hallani... pontosabban inkább egy kislányét.

-Ne... kérem... -mondja a kislány.

-Ne lövöldözz Thomas, mert megrémíted őt. Ha meg akarod ölni, tedd, de ne rémisztgesd. -mondja egy férfi, akinek a hangja leginkább Rupert Thorneéra emlékeztet. Majd abban a pillanatban újabb fegyverdörrenést hallani, és a lány zokogása pedig megszűnik.



//Előzmény: Gotham város :: Arkham sziget :: A 'kikötő'//

A kocsi leparkol a háztól egy sarokra, majd a csapat vezetője az anyósülésről hátra tekint.

-Folyamatos rádiókapcsolatban leszünk. Nem hagyhatjuk, hogy pár őrült a városra szabaduljon! Világos!? Akkor nyomás!

Mondja választ nem várva Hennelly és ezzel kinyílik a hátsó ajtó, és a 3 kommandós rendőr kimászik, majd pedig bevárják Blaiset, és feléjük fordúlnak, majd a hadnagy még hátra szól embereinek.

-Mr. Mulan! Maga az egység koordinátora! Navigálja őket. Bízok magában!

Mondja, majd pedig a csapat megindulhat, és csak Blaisre várhat. De abban a pillanatban a kis csapat egy fegyverdörrenésre lehet figyelmes Don Aurel házából.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 5:46 pm

-Folyamatos rádiókapcsolatban leszünk. Nem hagyhatjuk, hogy pár őrült a városra szabaduljon! Világos!? Akkor nyomás!
-Rendben Főnök.- majd a fülembe teszem a headsetet és a mikrofont is elhelyezem.
A többi srác kiszáll a furgonból. Látszik, rajtuk az idegesség.
-Mr. Mulan! Maga az egység koordinátora! Navigálja őket. Bízok magában!
- Oké főnök!- hát ez így nem jó. Nem vagyok én kommandós. Igaz, hogy akció zsaru vagyok, de ez már brutális. Körbe nézek a furgonba. Hátha találok benne egy fegyvert, amit használhatok ideiglenesen és egy golyóállómellényt.

Ha nem akkor:

A pisztolyomat előveszem és megnézem a házat kívülről. Hány emelet magas. Vannak e szomszédok. Az ablakokat nézem, hogy világítanak e vagy sem. Van e kerítés, vagy egy házőrző kutya, amit likvidálni kell. Hány óra van pontosan. Meglehet e kerülni a házat.

Egy lövés hangja szakítja félbe a nézelődésemet. oda értem a többiekhez. Megnéztem, hogy kinek mi van a mellényére írva. ( már mint a nevük 1-2-3-4-es esetleg becenév )
- Oké srácok behatolást. 1 forma. használj benget és tisztíts.
( ilyenkor betörik az ajtót és bedobnak egy bang gránátot ami az ellenfelet 1-2 másodpercre megzavarja és nem tud reagálni, persze ha itt lehet gothamben használni ilyet)

Utolsóként megyek be a házba és fegyveremet előre tartva nézek körül.
Hol vagyok és melyik helyiségben. Merre tudok tovább menni és esetleg az ellenséget láthatom-e
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A 27. Ház- 'Don Aurel' háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A 27. Ház- 'Don Aurel' háza   A 27. Ház- 'Don Aurel' háza I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A 27. Ház- 'Don Aurel' háza
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A Schwarz család háza
» Joseph O'maile háza
» Vlagyimir Sputyinko háza
» Victor Nelson háza
» Marius Woodson háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Gyémánt kerület-
Ugrás: