Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Elhagyatott építkezési terület 296245150474wildcat..........Elhagyatott építkezési terület Teenansrobindccomicssup..........Elhagyatott építkezési terület Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Elhagyatott építkezési terület 39843828 Elhagyatott építkezési terület 79830643

 

 Elhagyatott építkezési terület

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 1:25 pm

Egy felhőkarcolót terveztek építeni ezen a területen, de már vagy két éve nem jár ide senki...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 3:45 pm

Jó hosszú ideig tartott, mire eljutottam idáig. Sőt, magamtól ide sem találtam volna. Meg akartam kérdezni az embereket, gyakran el is jutottam odáig, de aztán valamiért még sem tettem. Kissé antiszociális tudok lenni néha, most például kimondottan emberundorom volt, főleg így, hogy valaki tudja, ki vagyok. Végül föladtam és besétáltam az árnyékba. Rég nem hallgattam az árnyak suttogását, így nehéz volt valami lényegi információt megtudni, de hamar belejöttem. Minden estre végre ideértem, de se kislány, se ember nem volt még sehol, legalábbis én nem láttam őket, de nem is állt szándékomban még megtalálni. Elhelyezkedtem valami törmelék, vagy valami mögött, egy jó sötét árnyas részen és onnan figyeltem az eseményeket. Szeretek tervezni és csak utána cselekedni. Minden esetre a családi örökségem, a tőr a kezembe simult.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 4:42 pm

//Blaise már postolt a lakásában, szóval megint te jösz, Michelle! //

Michelle egy sötét helyet talált, ahol igaz majd megfullad a portól, de legalább árnyak veszik körül, a kiváncsi szemek pedig nem veszik észre.

Blaise az épület másik részén jut be, ám egy durva ajtó van előtte, ami nem akar kinyílni. Ellenben egy ablakon át követheti a főteremben lévő eseményeket.

Ezután mind a ketten egy furcsa hangra figyelhetnek fel: egy nagy raktérrel rendelkező autó tolat be az " épületbe" , majd kiszáll belőle egy ember, akinek csak középhosszú haját látni, de más nem állapítható meg róla, csak az, hogy bizony nagyon izmos ember lehet az illető...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:15 pm

Próbáltam megszabadulni az orromat ingerlő porcicáktól és a hajamba kapaszkodó egyén dzsuváktól. Elég hamar feladtam, hogy viszonylag normális állapotban maradjak. Ha az élet pókhálót küld, moss hajat. Inkább meglapultam és kíváncsian kémleltem a helyet, vártam, hogy észrevegyem a titokzatos idegent, azonban valami egészen más történt.
Amikor az autó megállt a közelemben, valamiért az az érzésem támadt, hogy ez, nem az a férfi. A biztonság kedvéért vékony pengévé tömörítettem néhány árnyat és felkészültem a fogadtatásra, de még vártam, hátha meglátom a kislányt.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:29 pm

Nos az épületbe nem tudtam bejutni, de szerencsémre találtam egy ablakot. meglapultam, hogy ne vegyenek észre. Mindent láttam. Egy hatalmas furgon jelenik meg, majd betolat. A szagokból ítélve diesele-t használ. az ajtaja kinyílik, és egy pasa kallódik ki belőle. Hosszú haja van és nagy darab. Jobban szétnézek, hát ha nem egyedül jött. Meg nézem, hogy milyen ruhát visel. Van e a kabátján, vagy a zsebében valami dudor. Ebből állapítom meg, hogy lehet-e nála valami fegyver, esetleg telefon. A tartását is jól meg figyelem, hát ha hónalj pisztolytáskája van, amitől szélesebben tartaná a karját a mellkasától. Ezután a terepet nézem meg jobban, hogy hát ha vannak dobozok, vagy hordók, ami mögé elbújhatok.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:35 pm

Blaise talál egy csomó ládát, de nem tud velük mit kezdeni, ugyanis a férfi/nő nem látja őt, mivel a nyomozó az épületen kívül van, de csöndben nem tud belopózni, muszály zajt keltenie, ami nem kis kockázattal jár.

Michelle láthatja a kislányt, aki remeg, mint a nyárfalevél, de nem is csoda, ugyanis az alak egyfolytában lökdösi, és ronda szavakkal kéri meg rá, hogy "húzzon már oda ahhoz a kib*szott dobozhoz" !

Amikor odaérnek, az alak előhúz egy desert eagle-t és a csajszira szegezi:

-Tudom, hogy itt vagy! Gyere elő, vagy megölöm!

Mondja, de torzítót használ, úgyhogy még mindig nem tudni, hogy az illető férfi-e vagy nő...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:46 pm

Az futott át a fejemen, hogy ez a nyamvadt valaki hermafrodita. Elsőre férfinak néztem, de kezdtem egyre jobban elbizonytalanodni. Igazán undorodtam ettől a különös evolúciós zsákutcától, aki nem tartozott egyik nemhez sem, ráadásul engem fenyegetett. A sötétség felkavarodott bennem, éreztem, ahogy a különös új erő fészkelődni kezd és a csápjait nyújtogatja felém. Vettem pár apró lélegzetet, amíg bizsergett mindenem. Tudtam, hogy mi történt, a hajam éjfekete lett és a szemem valószínűleg lila fénnyel izzott. Úgy hittem nincs értelme tovább rejtőzködni, így elő léptem, az árnytőröket még mindig a homályban hagyva.
- Itt vagyok, és most mi van barátom? Lelősz engem is talán?
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:53 pm

Csak az ablakon tudok bemászni. gyorsan átlendítem magamat, de szerencsétlenségemre nagy zajt csapok. Gyorsan meglapulok hát ha nem vesz észre. Mekkora egy b@alfasz vagyok. Pedig milyen sokat gyakoroltam a rendőrségen a besurranásokat. Igaz általában fedezték a hátamat. Rejtekemből felnézek. A pasas pontosan háttal áll nekem. Hangja megijesztett.

-Tudom, hogy itt vagy! Gyere elő, vagy megölöm!- a testem össze rezzent.

Honnét tudja, hogy itt vagyok? Ezt nem értem. Majd felállok és előre lépek pár lépést.

- Nagyon ügyes Mr.... nem is tudom a nevét, de majd ön megmondja. Volna egy kérdésem.- lassan felemelem mindkét kezemet a levegőbe, ezzel megadásomat bizonyítva, de én nem meg adni akarom magam, hanem elkerülni az esetleges veszélyt. Ebben a pozícióban bármikor tudok bukfencezni bárhova. - Honnét tudta, hogy itt vagyok?
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:59 pm

Michelle nem túl érdekes választ kap, csak egy férfi hangja hallatszik:

- Nagyon ügyes Mr....Honnét tudta, hogy itt vagyok?

Blaise szintén csak egy női hangot hallhat:

- Itt vagyok, és most mi van barátom? Lelősz engem is talán?

Ekkor egy hatalmas durranás kiséretében füst keletkezik, ami csak pár másodpercog tart. Blaise egy hatalmas lökést érezhet a jobb vállában, ami jó messzire elhajítja őt.

Ezután a füst elszivárog, Blaise és Michelle pedig megpillanthatja egymást, mivel a férfi pontosan ott áll, ahol előbb a gyilkos, ám a kislánynak nyoma nincs...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 6:03 pm

Hogy az a! Ez meg mi a veszett árnyék volt? Egyik pillanatban még füst, a másikban pedig már eltűnik a különös hermafrodita és egy férfi áll a helyén, aki határozottan férfi, nem valami egyedi faj első példánya. Nem értem a cserét, is mintha a férfi arcán is csodálkozást látnék, de élek a gyanúperrel, hogy ez az idegen is benne van a dologba, elvégre eltüntethette a lány, hogy a barátját fedezze, vagy ki tudja...
- Maga meg ki a fene? - kérdezem ingerülten miközben újra előállítom az árnytőreim, amiket az előbb elveszítettem a hirtelen esemény miatt.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 6:22 pm

Egy női hangot hallok. Mi a fene folyik itt? Csak nem egy testépítő nővel van dolgom? Gondolataimba merülve egy hatalmas durranás terít le. Azon veszem észre magam, hogy fekszek. A vállam hasogat. Hirtelen jött ez a támadás, és aljas húzás volt. Fel állok és teszek pár lépést. A karjaim előttem vannak, hogy a füstben bármi megtámad kitudjam védeni. Amikor eloszlik a füst egy nőt látok. Gyorsan bekapcsolom az időlassító képességemet és a szaglás erősítést.

Egy 180 cm körüli szőke hajú és kék szemű nőt láttam. Még az illatát is éreztem. Nőt? Hisz még gyerek. Furcsa, a pasas nővé változott volna? Mi ez? Csak nem egy átváltozós trükk? Ilyet én is tudok. Meg akar téveszteni. Olvastam még iskolás koromban egy görög könyvét. Nem jut eszembe valami Homérosz. Volt egy sziget, amin a nők elcsábítottak egy palit. Közben az idő telt. Mekkora pancser, még szerencse, hogy nem tudja, a képességemet. Nekem egy tized másodperc is elég, hogy átgondoljam a szitut. Ez valami csapda. Gyorsan körbe nézek a szemeimmel, hogy máshol is vannak e csapdák, amik veszélyt jelentenének. majd kikapcsolom szuper képességemet.
- Maga meg ki a fene?- kérdezi ingerülten.
- Én kérdeztem előbb.- majd lejjebb helyezem a testsúlyomat, hogy ne essek el egy újabb bombától. - Hova tüntetted a kislányt? Ha velem van problémád, akkor itt vagyok. Enged el őt.- nézek rá mérgesen.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 2:19 pm

Semmi sem történik, ami érdekes lehetne, így a két személy folytathatja a beszélgetést...

//nem tok mást mondani, beszélgessetek csak nyugodtan Smile//
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 5:24 pm

Nem szimpatikus a pasi, egyáltalán nem. Nem csak az egész helytől, de ettől a különös eseménysortól is borzongott a hátam. Nagyon nem volt kedvem az egészhez, ráadásul már értelmét sem láttam. A kislány eltűnt, értelmetlenné vált az ittlétem. Rákoncentráltam az árnyakra, az előbb megszűnt koncentrációm visszaállt, tudtam, hogy a hajam megint feketébe fordul, a szemem pedig lilán izzik. De nem volt értelme bujkálni, ha úgy is tudott rólam mindent.
- Tudtommal úgy illik, hogy a férfiak válaszolnak a nőknek, de senki nem lehet tökéletes lovag. Ellenben nem tudom mit akar, pontosan tudja hogy ki vagyok, elvégre maga hívott ide. Megkaptam a levelét, Blaise Mulan, a Lajhár, vagy ilyesmi, igaz? Ha meg tudja ki vagyok, nem tudom mit akar! - vágtam rá ingerülten, az árnyak kigomolyogtak az arcom mellé.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 5:40 pm

A történet egyre tarkább lett. A csajt, vagy pasas, egy újabb átváltozós trükköt vetette be. A haja szőkéről, feketére váltott. Basszus, ennek sem kell festetnie a haját. Ami a legfurcsább az, hogy valami levelet is mondott. De hogy én küldtem volna neki? Nah ez már kétséges. Tudtommal semmiféle kábszert nem szedek, hogy a memóriám hiányos legyen. Tutira nem írtam. A másik furcsa dolog, ha meg akart volna ölni, akkor már rég megtehette volna.

Kihúzom magamat. Letörlöm a port a kabátomról, hogy az idő teljen. Majd hang nemet változtatok. Halkabb az előzőnél. Nem ordítok, de érthetően és tagoltan beszélek hozzá. A szememet a szemébe fúrom, hogy jól láthassam a reakcióját.

- Én nem hívtalak ide. Sőt nem is írtam levelet. Képzeld! Ma az egyik társam nyújtott át egy kék színű levelet. Amiben egy kislány képe volt. Túszul ejtették. A levél aláírója
Michelle Sinistrasang!- A Sinis... nem tudtam kiejteni- . Te talán ismered őt?- majd nyújtom a kezemet és az államhoz teszem.

( Michelle. Amikor mondom a nevedet a Sinistrasang-ot akkor azt úgy mondom, mint aki küszködik a szavakkal. Pontosan nem tudja kiejteni. Csak, hogy komikusabb legyen a karakterem. )
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:05 pm

NA jó, most kezdett elegem lenni az egészből. Két lehetséges variációt tudtam elképzelni, az egyik az volt, hogy a pasi hazudik, de mint a vízfolyás, habár ennek nem igazán láttam értelmét, valahogy ha ránéztem, nem annak a körmönfont, veszélyes bűnözőnek képzeltem el, ami mondjuk akkor jutott eszembe, amikor az apámmal beszéltem. A kék boríték említésénél pedig kiakadtam, vagy újabb trükk, vagy valami felsőbb erő próbál kiszúrni velünk, akkor pedig nagyon, de nagyon dühös leszek.
- Ha hiszed, ha nem, én is egy hülye kék levelet kaptam, egy kislány képével, amiben meg a te aláírásod szerepelt és a fenyegetés, hogy különben megölöd a kislányt. Mellesleg igen, én vagyok Michelle, és semmi gond, a nevem francia, a szüleim révén és bonyolult lehet kiejteni. - Ami most a legkevésbé érdekelt, az a nevem kiejtése, mégis hozzátettem.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:32 pm

Különös ő is egy kék levelet kapott. Szintén egy kislány képével. A sztori ugyan az csak a hely nem stimmel. Francia? Aha. Jean Claude Vandamme? Persze a kedvenc akció sztárom. Bár ő Belgiumi? Nah ebbe ne menjünk bele.
A csaj őszintének tűnt. Közelebb mentem hozzá.

- Azt hittem, hogy te vagy az a pasas, aki előbb itt volt. Véletlenül nem láttad az arcát? Ismerős valahonnét?

Majd szét nézek a helységben. Nyomokat keresve. Először ott , ahol a pasas állt. Majd utána a furgont.
- Hogy kezdődött a napod? Mit csináltál egész nap?- gondolom elsőnek lereagálja, hogy egy idegen faggatja ezért:
- Nyugi rendőr vagyok! Szolgálunk és védünk- megmozdítom a rendőrsapkámat és kacsintok felé és egy széles mosolyt elengedek, hogy oldjam a feszültséget kettőnk között. Majd meg mutatom neki az igazolványomat, hogy hitelesítsem.
- Mi a foglalkozásod? Ismered a kislányt?
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:04 pm

A furgon tök üres, Blaise nem talál semmit...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:06 pm

Én a pasas? És az most csaj volt, vagy papsas? Azt hiszem, ezt hívják úgy, hogy a tökéletes tanácstalanság állapotában voltam. Tényleg ott tartottam lassan, hogy magamról nem tudtam, hogy fiú vagyok-e, vagy lány. Ennek ellenére kicsit összeszedtem magam, amikor nekiállt faggatni.
- Nem láttam, pont rossz volt a szög. Mellesleg akár csaj is lehetett volna...
- Mellesleg semmi különöset nem csináltam, amíg az a kölyök nem hozta a levelet...
- Igen biztos úr. - tettem hozzá fanyarul. Na pont egy rendőrre volt szükségem a szüleim mellett!
- És nem ismertem a kislányt, és maga? - lehet, hogy nem tűnt gyanúsnak, de ki tudja?
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:42 pm

- Én sem ismerem a kislányt. Hol laksz?- felteszem ezt a kérdést, hátha majd jól jön valamikor. - Az én napom átlagos volt. Pár órát az utcákon, majd az őrsön töltöttem, végül otthon kötöttem ki ezzel a levéllel. Az úton ide felé, nem láttam semmi különöset. Majd bemásztam az ablakon, hogy elkapjam a pasast. Jah, amúgy csajnak is elmenne. Jól mondod. Elég vastagnak tűnt. Szerinted gyúr?- tettem fel a kérdést egy vigyorral párosítva. Ötletem se volt, hogy most mi legyen. Semmi nyom. Semmi amin elindulhatnák. Ez a csaj sem illet a képbe. Bár igen fura dolgokat csinál.
- Jó volt az előző trükk. Hogy csinálod?- nézek rá érdeklődve. De ő értetlenűl néz rám. ( gondolom így reagolodle, ha nem akkor vegyük úgy, hogy nem is írtam Smile )- Jah, hát a hajad. Előbb még szőke voltál.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 2:05 pm

Michelle-nek nincs ideje válaszolni, ugyanis a termet vörös köd tölti be. Michelle egy rendkívül erős ütést érezhet a hasában, önkéntelenül is összecsuklik. Ezután Blaise az ő hangját hallhatja, amint azt kiáltja:

- Igen barom, ehez értek, és megmondjam még mihez?!

Kiálja, majd Blaise mellet golyók süvítenek el.

Michelle úgy tűnik, hogy erős ütést kapott, nem tud kiabálni, szóval nem jelezhet a rendőrnek, hogy nem ő az. Aztán a köd szertefoszlik. Mich egy oszlop mögött találja magát, Blaise pedig egy vörös kabátot és kalapot viselő embert pillanthat meg, aki egy botot forgat előtte, ezzel védve önmagát és a Lajhárt a töltényektől:

-A nevem Mr. A! Ez a nő egy alakváltó, vigyázzon vele! Nem birja legyőzni! Fusson el, nemsokára megyek én is! Hajtson el innen a furgonnal!

Mondja.

Az a kár, hogy Michelle ebből egy szót sem érthetett, vagy láthatott, mivel egy kendőt talál a szemén, és dugókat a fülében... a jó hír azonban, hogy elmúlt a fájdalom, és szabadon mozoghat.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Kívülálló
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Oct. 10.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 8:49 pm

Hogy az a! Kezdett egyre jobban elegem lenni ebből az egészből. Nem, igazából azt bántam meg, hogy idejöttem. Illetve mégsem, azt, hogy felkeltem ma reggel... izé nem, azt hogy megszülettem. Illetve az sem jó, azt hogy megszülettem már nagyon régen megbántam, szóval nem bánhatom meg újra, kell valami jobbat találnom. Inkább gyűlöltem még egy kicsit az árnymester pszichopata szüleim, mert rájuk kentem ezt az egészet, mintha csak ők tehetnének róla.
Megpróbáltam leszedni a rengeteg különös cuccot magamról, mint ahogy egy kutya próbál megszabadulni a nyakörvétől és pórázától. Szinte már meg sem döbbentem a különös színdarab újabb szereplőjén.
- Hát maga meg ki a fene? Piroska gonosz unokatestvére? Nem, ahhoz túl vén, esetleg nagybátyja? Vagy egy egy középkorú pasi piroskakomplexussal? - Ha ideges vagyok, bunkó vagyok, most pedig nagyon ideges voltam.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 9:51 pm

Nos az események fordulatot váltottak. Egy újabb köd lepel borult rám. Majd golyók süvítettek el mellettem.
Hallottam Micihelle hangját és fenyegetően hangzott. Nagyon fura érzésem volt. A csaj arcán láttam, hogy igazat mond és nem hazudik, de lehet, hogy nagyon jó az álcája? Majd egy piros ruhás, kalapos pali bukkan fel előttem. Meg forgatja a botját és ezzel kivédi a golyókat, amit nekem szántak.
-A nevem Mr. A! Ez a nő egy alakváltó, vigyázzon vele! Nem birja legyőzni! Fusson el, nemsokára megyek én is! Hajtson el innen a furgonnal!
- Az én nevem Mr. B! - nem értem ezt az egészet, hogy a francba kerül ide. Legszívesebben elhajtottam volna a furgonnal, de bíztam az érzékeimben.
- Michelle, merre vagy?- kérdezem, mert nem látom őt a köd véget.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 2:03 pm

-Mr. A vagyok, Miss! Azt a feladatot kaptam, hogy mentsem meg magát ettől az őrülttől. Blaise Mulan a neve, és egy közveszélyes őrült. Vigyázzon vele. Kérem szálljon be a furgonba, és hajtson el innen. Nemsokára megyek én is!

Mondja Mr. A Michellének. A fószer nem látja, hogy Blaise követi őt, így ha akar, beleavatkozhat a dolgokba...
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 3:21 pm

Követem a pasast. Inkább nem szólok bele a dolgokba. A végére akarok járni, hogy mi folyik itt. A csaj tuti biztonságban van. Ha megakarta volna ölni, akkor rég megtehette volna, de nem tette. Engem akart csapdába csalni. Hát bele futok a csapdába, hogy a csajt megmentsem.

Ha: a furgonnal elhajtanak én követem őket.
Ha nem: Akkor meg várom a fejleményeket és csak lapulok, hogy észre ne vegyenek.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 6:05 pm

// Most egészen vasárnap estig Blaise kezd //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyatott építkezési terület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott építkezési terület   Elhagyatott építkezési terület I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott építkezési terület
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Elhagyatott ház
» Elhagyatott raktár épület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Newtown-
Ugrás: