Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Jelen: Wayne-birtok - Page 2 296245150474wildcat..........Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Teenansrobindccomicssup..........Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Jelen: Wayne-birtok - Page 2 39843828 Jelen: Wayne-birtok - Page 2 79830643

 

 Jelen: Wayne-birtok

Go down 
+5
Batman
Michael White
Blaise
Duncan MacFarlane
Rébusz
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 11:15 am

Eldobom a füstgránátot, és már készülnék aktiválni a plasztikot, amikor felbukkan Vadásznő. A francba, őt nem ölhetem meg, a jó oldalon áll, általában. Ekkor különös dolog történik. Hirtelen megjelenik mellettem egy ismerős alak. Sok fegyver, bőrkabát, a fene, ez én vagyok! Ez hogy lehetséges? Nincs időm töprengeni, kihasználom az alkalmat és kitörök a robotok gyűrűjéből. Red Hood int, hogy irány a villa. Újratöltöm az m4-est (ezen kívül még egy táram van hozzá), majd z ajtóhoz nyomulok. Megállok oldalt, és bevárom a többiket, fedezve őket míg célba érnek.
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 12:33 pm

Nem foglalkozok senkivel, csak magammal, és az elképesztő lábaimmal, amik most egyetlen egy valamire késztetnek. Futás, mert a baseball ütőm nem fog ezeken az átokverte droidokon. Még is miből készűltek? Nem akarom elhinni, hogy sir Batman nem volt hajlandó kicsit alább adni a védelemből. Hajaj... Na mind egy. Nem tudom hogy, talán O. J. Simpson módjára kéne áttörnöm a védelem falát, és földre küldeni pár droidot, de még szerintem combosodni kéne, szóval max lehet én pattannék le lord robotokról, és nem szeretném. Valami más megoldást kéne találnom, hogy bejussak azon az átkozott ajtón, és megszerezzem a Sötét Lovag álarcát. Lehet ki kéne használnom elképesztő fürgeségemet, amivel megáldott a sors. Lemerem fogadni, még Vixennél is fürgébb vagyok, és Flasht is lekörözöm. Lássuk csak. Behajlok, az ütőmet neki hajítom az egyik tákolmánynak, és akár egy hazafutás után, becsúszással lógok meg az egyik robi lába alatt, ezzel remélhetőleg zöld utat kapok a célig. Na gyerünk, már csak meg kell valósítani. Nagy lendület, és lássuk azt a barna macit!
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 7:09 pm

Megjelentem! Helyem lett eme lelkes seregben, fene kedvem kerekedett, lelkesen szeletelek, de eszem rendes helyen kell legyen, mert nem kellene elvesszek, esetleg megmenjek, s fekhetek meredten Batman mellett, eltemetve. Ez eszemben sem lehet, felkerekedek, s nem keveset merve verekszek, ezt tervezem.

Beestem eme szent helyre, melyben seregem szerepel ezerrel. Ezennel benne leszek teljesen ezen tettekbe, nem tespedek s leselkedek,el sem szelelek, rettenthetetlen leszek.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 12:18 pm

Mindenki sikerrel bejutott az épületbe, a bökkenő csak az, hogy a 'mindenki' magábafoglalja Vadásznőt és Macskanőt is... Azonban Raven megnyom egy gombot, aminek a hatására az előszobát egy acéllemez kettéválasztja. A csapat most futhat előre.

Mindenki Red Hooddal megy, már 3-4 szobán keresztülfutottak, amikor a vezér megáll, és elmosolyodik:

-Éjszárny. Nem tudsz elbújni! Gyere elő!

Mondja, majd a fennt lévő csillárról egy ilyesztő alak ugrik le
Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Nightwing_as_batman_super

Az egykori hős mellett ott áll Vadmacska is, aki mosollyal az arcán készen áll a harcra...
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 12:37 pm

Futok, meg mi egymás és pár pikk-pakk után már bent is vagyok a házban. Most nem azért hogy felvágjak, vagy hasonlók, de ezek a vádlik, meg ezek a lábak sprintelésre teremtek. Nem is értem, hogy Betman előtt hogy bírtam egy unalmas irodában ücsörögni. Na de az a múlt, és a nagy hatalmú Betman csak előre néz. Még akkor is, mikor észbe kapok, hogy egy ex bokszoló, pankrátor, meg tudom is én még micsoda ugrik elém. Más néven egy szívós kandúr, ki azt hiszi hogy lefőzhet engem. Perzse itt van a várvavárt Éjszárny is.

-Na passzintsátok le azt a csini kis Batman maszkot, azt pacsizzunk le, és kotródjunk.

Kacsintok a kandúrra, meg a Batman porontyra. Remélem belátják, micsoda nagy igazság rejtőzik a szavaim között, de azért egye fene, a biztonság kedvéért előveszem a WC pumpámat, meg a konyha késemet. Ki tudja. Számítsunk a legrosszabbra.
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:00 am

~ Atya úr isten, ez vadmacska. Saját szememmel láthatom a nehézsúlyú bokszolók legnagyobbikát, aki többször mentette meg a Földet, mint ahány napot én éltem. Hihetetlen hogy csak így itt áll előttem. Nem is tudom mit tegyek, vagy mondjak. Igaz hogy a csapat, ha ezt a csürhét annak lehet nevezni bejutott majdnem gond nélkül, de most itt a finálé ideje. Csak egy rossz mozdulat és minden elbukhat. ~
Meg se moccanok míg ezen rágódok magamban, de lassan kibiztosítom a fegyverem, hogyha szükségem lenne rá bármikor használhassam.


A hozzászólást Kurt Bozek / Griff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 09, 2010 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 1:20 am

Sikerül bejutnunk az épületbe. Épp beljebb nyomulnánk, amikor felbukkan előttünk Éjszárny és Vadmacska. Ők elméletileg jó fiúk, még ha nem is tetszenek a többieknek a módszereik. Végül is, én nem a maszkért jöttem, hanem néhány aktáért. Ám van egy gyanúm, hogy csak akkor jutok az információkhoz, ha ezt a kettőt elintéztem. Senki sem hátráltathatja hadjáratomat a maffia ellen. Igyekszem fedezékbe vonulni, majd becélzom Éjszárnyat, de még nem lövök. Várom, hogy valaki elterelje a figyelmét.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Bűnüldöző
Blaise


Hozzászólások száma : 83
Join date : 2010. Oct. 09.

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 4:53 pm

Na ne. Itt van Batman és a cica is. Megkönnyebbültem és integettem felé.
- Szia batman, örülök, hogy jól vagy. Miért nem írtál. Hol rejtőzködtél eddig??
Majd a cicára nézek. Mellette áll. Valami nem stimmel. Elvigyorodom. Mekkora barom vagyok belesétáltam egy csapdába.
- Szia cicus! Gyere ide hagy simogassalak meg.
Majd támadó állásba helyezkedem és fegyveremet elő tartom.
- Tartsd ide a mancsaidat, hagy tartóztassalak le.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 7:08 pm

Red Hood mindenkinek int, hogy ne támadjanak. Ezután békésen szól Éjszárnynak:

-Éjszárny! Szükségünk van a maszkra! Ezzel feltámaszthatjuk Batmant!

-ÉN VAGYOK BATMAN!

Kiáltja, majd int Vadmacskának. Az hihetetlen gyors mozdulattal a fiú felé ugrik. Meglepő módon az egy ütéssel a földre küldi, majd Robin megsokkolja.

- Sok univerzum élete függ most a döntésedtől. Mit mondasz hát?

Éjszárny egy batarangért nyúl, de hirtelen megjelenik egy fekete alak. Az arcát nem látni, ugyanis a villanyok kialudtak.

-Jóóóóó estét! Sajnálom, de vészhelyzet történt. Megtörték a hatalmamat, és nem biztos, hogy olyan sikeres lesz a dimenzió-ugrás, mint terveztük.... ha most azonnal elindulunk, talán elkerülhetjük a kellemetlenségeket... Éjszárny?

- A maszk az enyém!

Azonnal visszakapcsolódnak a fények, a fickó azonban sehol. Robin és Red Hood idegesen nekiugrik Éjszárnynak, lehúzzák a maszkját, és ütni kezdik a fejét. A 'hős' kiterül a földön, Red Hood pedig odatartja a maszkot mindenki felé:

-Érintsétek meg, és indulhatunk!

Miután mindenki megérintette a maszkot, emlékek nélkül ébrednek, egy ismeretlen helyen...


//A prológusnak itt vége van. Kezdődik a dimenzió-vándorlás, később pedig folytatjuk innen. Bocsi, hogy ilyen pikk-pakk ending lett, de már éppen ideje volt lezárni! Várom a NOIR előtöriket! //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelen: Wayne-birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelen: Wayne-birtok   Jelen: Wayne-birtok - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelen: Wayne-birtok
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wayne Torony
» Bruce Wayne - Batman
» Szeptember 11- Wayne Torony
» Thomas Wayne alapítványi emléképület
» Martha Wayne alapítványi emléképület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alternatív világok helyszínei :: Egyéb alternatív világok helyszínei :: Harc az álarcért kalandok helyszínei-
Ugrás: