Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Giordano botanikai kert - Page 2 296245150474wildcat..........Giordano botanikai kert - Page 2 Teenansrobindccomicssup..........Giordano botanikai kert - Page 2 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Giordano botanikai kert - Page 2 39843828 Giordano botanikai kert - Page 2 79830643

 

 Giordano botanikai kert

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Giordano botanikai kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 4:13 pm

Arany Szem valami hasonló véleményen lehet, mint én, hiszen bólogat, miután én elmondom az álláspontomat. Eközben Gordonnak mondanak valamit a rádión, de még mindig semmi konkrétum. Egyre kíváncsibb vagyok, mi történik itt. Arany Szem elkezdi vizsgálgatni a növényeket, amik sorra fonnyadnak el. A kolléga a növényekre gyanakszik, de ő sem érti, mi folyik itt, hogy tud egy növény megtámadni egy embert, és így eldeformálni. Hamarosan megérkezik a mentőcsoport, és nagynehezen elviszik a melákot a helyszínről. Szem ötlete az lenne, hogy nézzünk szét a kert munkásai között, ki hagyta el utoljára az épületet, ilyesmi. Ez szerintem is jó ötlet. Gordon is támogatja az ötletet, magára vállalja, hogy szétnéz az adatokban. Ezek után otthagy minket a rendőrség a kertben, mondván, hogy a médiában nagy visszahangja lenne annak, ha látnának minket együtt melózni a jarddal.

Ottmaradtunk tehát Arany Szemmel a kertben. De valahogy mégsem akarnám ennyiben hagyni az egészet, ha már ennyire belekeveredtem. Arany Szem is hasonlóan gondolkodik ismét, ám ő már meg is adja a kezdő lökést egy közös akcióhoz. VAn nála ugyanis egy kártya, amit a meláktól csórt el mikor beinjekciózta. Egy név, és egy lakcím áll rajta:Gerard Holyfield. Gotham - Robinson Park 3.


-Talán kicsit körbe nézhetnénk. Mit gondolsz?

TEszi fel nekem a kérdést a pajti. Nagyszerű, pont erre a kérdésre vártam.

- Ezt már szeretem öreg! Azt hitték a rendőrök, hogy felültetnek minket a hullámvasútra, aztán félúton kihajítanak minket belőle, hogy menjünk Isten hírével? Hát elég rosszul hitték akkor. Mire várunk, dobbantsunk, mielőtt jön a sajtó, és ránk keni ezt az egész bulit. Hajlamosak csak azért elítélni minket, mert jelmezben járkálunk. Nincs kedvem magyarázkodni, meg interjúkat adni, gyerünk!
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Giordano botanikai kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giordano botanikai kert   Giordano botanikai kert - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 11:19 am

Genzo döntést hozott, és készen áll arra, hogy utána nézzen a dolgoknak. Ahogy Arany Szem is. A detektív megindul a kijárat felé, majd pedig még vissza szól a köpenyesnek.

-Ott találkozunk! Engem kocsival visznek.

Mosolyodik el, majd valóban, mikor kilép a férfi egy méregzöld igen luxuskivitelű Rolles-Royce várja őt sofőrrel együtt. A hátsó kijáraton távozva alig van valaki ott, csak néhány fotós, akik ellen Arany Szem nem nagyon védekezik, de semmi több. Az autó elhajt, így Genzot magára hagyva. A férfi tudhatja miként is kell eljutni a célhoz, hisz Gotham legnagyobb parkját nem lehet eltéveszteni, főleg nem a levegőből.


//Folytatás: Gotham város :: Robinson park :: Park körüli lakóépületek//
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
 
Giordano botanikai kert
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Otisburg-
Ugrás: