Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Vlagyimir Sputyinko háza 296245150474wildcat..........Vlagyimir Sputyinko háza Teenansrobindccomicssup..........Vlagyimir Sputyinko háza Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Vlagyimir Sputyinko háza 39843828 Vlagyimir Sputyinko háza 79830643

 

 Vlagyimir Sputyinko háza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 11:23 am

Egy lepukkant kis háza. A falak épp, hogy állnak, de se ablak se ajtó nincs. Nappal senkit sem látni a házban és éjjel is csak egy kicsike lámpás fénye világít.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 11:55 am

Előzmény: Feketepiac

Megérkezek a ház elé ~ Na most mi legyen? Nem akarok ölni túl sokat jelent nekem a védőangyalom. Mit kéne tennem? ~ nem jön a megváltó ötlet, úgyhogy elindulok a bejárat felé. Óvatosan bekopogok a bejárati ajtón, és várok. Az ingujjamba rejtem a jól megszokott tőrömet, legalább egy kis nyugalmat biztosít a hideg fém a kezemben. ~ Akkor majd improvizálok, mást úgyse tehetek.
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 11:59 am

Bekopogsz, de senki sem válaszol. Óvatosan belököd az ajtót és lassú léptekkel elindulsz befelé. Ahogy egyre beljebb haladsz a házba kezdesz megpillantani egy kicsit pislákoló fényt. Erre való felfigyelésedet pedig egy lassú mormogás hangjának az észrevétele követi. Megállsz, pont egy lépcső mellett. Csak rajtad áll, hogy felmész a lépcsőn vagy megnézed mi van a fény irányában.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 12:07 pm

~ Mit tegyek, abból semmi károm nem lehet ha átalakulok angyallá ~ Várok egy kicsit a külváros veszélyes hely ilyenkor, hátha történik valami életveszélyes és akkor kisebb áldozat árán is át tudok alakulni. Ha nem történik semmi akkor a szokásos módon átalakulok, majd elindulok a pislákoló fény felé. ~ Nem sürget a tatár, ráérek átkutatni a házat, nem kell sietnem.
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 12:15 pm

Sajnos hiába vársz bármi életveszélyesre is, nem történik semmi. Muszáj a szokásos módon átváltozzál és ez most sikerül is. Lassan és óvatosan elindulsz a fény irányába. Ahogy egyre közelebb mész a mormogás is hangosodik. Mikor pedig beérsz a szobába meglátod, hogy ott egy idősebb, fehér szakállas férfi ül. Az öreg felnéz rád, majd vissza néz a lángocskára.
- Üdvözletem. Mit akarsz tőlem? -kérdi morgó hangján.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 12:26 pm

~ Nem hinném, hogy csak egy ártatlan öregembert kellene megölnöm akkora zsákmányért, de ki tudj Gothamben furcsa dolgok megtörténnek ~ lepődök meg a látottakon - Attól függ hogy ki vagy te. Engem egy feladat elvégzésére küldtek ide, egy személlyel lenne dolgom akit Vlagyimirnek hívnak. Te vagy az vagy esetleg tudod hol van ő ? - miközben fecsegek, az árnyékokban megbújva próbálom elrejteni az alakomat, és felkészülök mindenre, hátha rám támad az öreg.
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 2:31 pm

A férfi feláll és közelebb megy hozzá. A földet bámulja és közben hmög. Hirtelen felnéz rád és egyenesen a szemedbe fúródik a tekintete. A szemei világoskék színűek, de te érzel még valamit ahogy a szemét nézed, érzed, hogy nem ember, látszik a tekintetében, hogy máshogy viszonyul az élethez, mint az emberek.
- Én vagyok Vlagyimi. Mit akarsz tőlem? -kérdezi kicsit morcos hangulatban.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 3:01 pm

- Egy férfi küldött, hogy tegyem el láb alól - mondom a szemébe az igazat - De nekem nem nagyon füllik a fogam a gyilkossághoz, inkább vér nélkül szeretném ezt a problémát megoldani - mondom a szemébe nem a teljes igazat - Nekem az lenne a legjobb ha mindenki jól járna ezen az üzleten, de az igazat megvallva magamnak akarom a legjobbat. Akkor rá is térnék a tárgyra, lenne két fontos kérdésem:
Miért akarja magát eltenni láb alól Sebastian? és Hogy tudnánk elintézni azt hogy ön szőrén-szálán eltűnjön gothamből?
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 3:49 pm

Az öreg elvigyorodik, majd nyugodt léptekkel visszamegy az üllő helyére. Leül és belebámul a lángba, úgy néz ki nem zaklatta fel magát. Pár perc múlva megszólal.
- Lépj elő kölyök, látni akarom ki az akit Sebastian arra küldött, hogy megöljön. Viszont nem hinném, hogy sikerülne, hacsak nem vagy olyan mint én vagy persze a sötétség szolgája. -morfondírozik a vénember- Sebastian csak azért akar engem megölni, mert angyal vagyok. Gondolom te nem tudod ki is az a Sebastian, mert te fiam egy ördöggel cimborálsz. Szerinted miért ő az egyik legnagyobb árusítója a feketepiacnak? Hát azért, mert nem ember. Engem pedig csak azért akar megölni, mert az a feladatom, hogy visszaküldjem a pokol egyik legmélyebb bugyrába, oda ahonnan jött. De te nem akarsz megölni engem, ezt érzem is benned, de nem is vagy egy jó organizmusa ennek a világnak. Ötletem? Az nincs, mert én vissza mehetek a Úrhoz és elmondhatom neki, hogy nem sikerült, de fog küldeni mást. Te viszont fiatal vagy és biztos kitaláltál már valamit abban az okos kis fejedben. -fejezi be a beszédet.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 4:00 pm

- Atya úr isten, ebben a pokolban vannak még olyanok mint én? - lököm hátra a kabátomat, így láthatóvá válnak a szárnyaim - Nem hittem volna, hogy találok angyalt az életemben. - elfelejtve a küldetésem - Meg sem tudok szólalni, tudja hogy mennyi kérdésem lenne ezzel az alakkal kapcsolatban, az úr az milyen, én semmit sem tudok csak annyit hogy vannak, miután megláttam az elsőt az életemben máris adott egyet mellém mint védelmező és azóta is keresem az okát. - csak dobálom a szavakat egymás után már magam is alig értem az értelmét - Válaszoljon már na mondjon valami, pont most állt el a szava????
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 4:11 pm

Az öreg csak vigyorog maga elé, majd csendben kezdi el mondókáját.
- Tudtam, hogy angyal vagy, csak érdekelt, hogy be mered-e vallani ezt. Meséljek az alakodról? Nem tudok. Mindannyian mások vagyunk. Vannak akiknek hatalmas szárnyaik vannak, míg néhányunknak csak akkor amivel képesek vagyunk repülni. A képességeink pedig mindenképp egyediek, de egy valami biztos az Úr fénye gyógyít minket, de csak az ő fénye. Miért kaptál egy őrangyalt? Mert Isten látta, hogy elvesztél a világban, legalábbis gondolom én. Sokat nem mondhatok, mivel 10 éves nem jártam odafent, azóta üldözöm Sebastiant és még mindig nincs vége ennek. De lehet te segíthetsz nekem. Persze csak ha benne vagy.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 4:20 pm

- Mit kellene tennem? Lehet hogy azért kaptam ezt az áldást hogy segítsem a küldetésed - mintha megtaláltam volna az életcélomat, most már tudom mit kell tennem, el kell pusztítanom minden démont ebben a bűnös fertőben. Érzem hogy az Úr fénye rám ragyog, majd egy pillanattal később elhalványul:
~ Hát H*LYE vagyok én? Olyat tegyek aminek semmi haszna, de várjunk csak ha eltüntetjük Sebastiant az útból, talán az angyali erőm is növekszik, és a páncél is az enyém lesz. Igen ezt kell tenni. ~ fejezem be a nem is túl idillikus gondolatsort.
- Mindenben a segítségedre leszek testvérem, vagy angyaltársam akárhogy is hívjuk egymást. Segíteni fogok a küldetésedben, elintézzük azt a mocskos démont, utána kipurgáljuk ezt a várost együtt.
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 4:28 pm

Vlagyimir feláll és elsétál egy másik szobába. Pár perc múlva két tőrrel a kezében jön vissza. Az egyiket neked adja, míg a másikkal a kezében leül.
- Figyelj ide én átadom neked ezt a nemes feladatot, mert igencsak elfáradtam. Tudom mit tegyünk, hogy Sebastian azt higgye meghaltam. -mondja boldog hangon.
Ekkor leteszi a kezét az asztalra ami a lámpás áll és egy gyors mozdulattal levágja a bal kisujját. Ezután az ujjat becsomagolja egy anyag zsebkendőbe és azt is odaadja neked.
- Az ujjamat mutasd meg neki, mint bizonyíték, hogy meghaltam. És csak úgy ölheted meg ha az a tört beleszúrod a szívébe, de ne tévessz célt. Van még kérdésed? -teszi fel kíváncsian az utolsó kérdést, látszik rajta, hogy már menne el innen.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 4:38 pm

- Egyedül vigyem véghez az egész feladatot? Ennyire megbízol bennem, én csak egy gyenge védőangyallal rendelkezek, de örülök hogy belém fekteted a bizalmadat. Ha szerinted sikerrel fogok járni, akkor bátorsággal a szívemben vonulok a csatába. - veszem a figurát ünnepélyesre ~ Utálom magam amikor ilyen vagyok, át kell vernem az öreget. De a tőrről semmit se tudok ~ forgatom az említett (gondolt) tárgyat a kezemben - És még valami, ez valamilyen isteni fegyver? Mire is jó pontosan, vannak különleges tulajdonságai is?
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 9:23 am

Vlagyimiren látszik, hogy mennem már, de azért nem tagadja meg a segítséget Kurttől.
- Az csak annyiban különleges, hogy egy pap megáldotta. Mivel meg van áldva ezért az ördögi lényekkel szemben sokkal hatásosabb, de van egy hátránya is. Nem ölhetsz vele embert, sem angyalt, csakis démonokat. -hangja komolya, tehát biztos nem viccel- Hát persze, hogy egyedül hajtsd végre a feladatot, én már foglalkoztam vele eleget. Ja és még valami, sok szerencsét!
Miután ezt elmondta kinyitja hófehér szárnyait, amik hatalmasak, még a te szárnyaidnál is nagyobbak. Ezután a sötét kis szobát valami természetfeletti fény borítja el. Miután a fény eltűnik már csak te állsz a szobában, egyik kezedben a tör, másikban pedig Vlagyimir egyik ujja. Most már nincs más dolgod csak holnap elmenni Sebastienhez.


//Ide írj: Feketepiac ! És írd oda, hogy MÁSNAP ÉJJEL !
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vlagyimir Sputyinko háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vlagyimir Sputyinko háza   Vlagyimir Sputyinko háza I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vlagyimir Sputyinko háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A 27. Ház- 'Don Aurel' háza
» Joseph O'maile háza
» Victor Nelson háza
» Marius Woodson háza
» A Schwarz család háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Külváros-
Ugrás: