Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Feketepiac - Page 2 296245150474wildcat..........Feketepiac - Page 2 Teenansrobindccomicssup..........Feketepiac - Page 2 Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Feketepiac - Page 2 39843828 Feketepiac - Page 2 79830643

 

 Feketepiac

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 5:52 pm

// Ha ezt már tekinthetem életveszélyes helyzetnek és jön az inger hogy átalakuljak //

Minden erőmmel azon vagyok hogy átalakuljak, ha tudok, és megpróbálom levágni az ujjait a démonnak. Ha sikerül, ha nem teljes erőből megpróbálom állon térdelni mindkét térdemmel. Ha nem sikerül akkor sarkaimat próbálom "beleépíteni" a lágyékába, hátha úgy elereszt.
Ha valamelyik támadásom sikerül, és megszabadulok a szorításból, akkor a válla felett átugorva, (szárnyakkal rásegítve ha vannak) a jobb karomat a nyaka köré fonva, a hátára próbálok kerülni, és a gerincébe próbálom szúrni a kést, ha nem sikerül akkor a szárnyaiban próbálok meg minél nagyobb sérüléseket okozni.
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 8:44 pm

Miután már szinte elájultál az angyali erőd is úgy gondolja, hogy ideje átváltoznod. Az átváltozás sikeres, a kabátodat átszakítják a szárnyaid és még levegőt is sikerül kapjál. Az első támadásod sikeres volt, de csak két ujját tudtad levágni a szörnyetegnek. Leejt téged a földre mikor elkapja onnan a kezét, hogy nehogy még több ujjától megszabadítsd. Ekkor átugrod Sebastient és sikerül rátekerd magad a nyakára, de a kést belé döfni már nem tudod. Jobb térdeddel támaszkodsz meg a férfi hátán. Hirtelen azonban elkapja a kezed és belevési a karmait, amik igencsak csúnya vérző sebet hagynak. El is engeded, mert mintha égnének a sebeid. A démon is megfordul és most farkasszemet nézve álltok egymással szemben.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 8:49 pm

- A purgatóriumban fogsz megélni te pokoli ivadék - köpöm szemen (remélem szentelt víz a nyálam ha már angyal vagyok Very Happy). Akkor megint próbálkozok az állon rúgással, majd az ágyékon szúrással, hogy elengedjen. Ha elengedett akkor a szárnyaimmal a szeme előtt "suhogva" zavarom a látását, és a térdébe próbálok szúrni.
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 8:59 pm

Az állon rúgás sikeres, de a démon szinte meg se rezzen. Miután befejezed feléd üt, de célt téveszt az ökle. Ekkor elkezdesz előtte csapkodni a szárnyaiddal remélve, hogy ezzel megtudod zavarni. Sajnos ez nem sikerül. Sebastien egy határozott mozdulattal elkapja mind két szárnyad és megrántja azokat. Egy-egy maréknyi toll jön ki a szárnyadból, te pedig a meglepődöttségtől a földre esel. Ekkor a démon feléd áll és lehajol az arcod felé, itt a legjobb alkalom, hogy ledöfd.
- Mocskos angyal megöllek és leküldelek Lucifernek ! -mondja röhögve a képedbe.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 9:02 pm

- Pusztulj mocskos szárnyas fattyú - fröcsögöm a képébe a démonnak. Majd minden erőmet beleadom a szúrásba, ilyen közelről meg tudom célozni a szívét, és meg is teszem.
~ Ez az utolsó esélyem, túl közel vagyok az erőm végéhez hogy legyen egy második esélyem ~ és cselekszem.
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 9:17 pm

A démon csodálkozik amint a hideg, áldott tőr belemélyed a szívébe. Hátra hőköl és vért kezd el folyni a szájából. Hirtelen lángra kap és ez a láng el is égeti, a tőrrel együtt. A démonnak vége, te pedig visszaváltoztál emberi alakodba.
Ekkor az a nő rohan ki a házból akit tegnap este láttál Sebastien mellett. Látja a hamut és téged is a vérző karoddal. Oda rohan melléd, rád néz, arcán látszik a félelem, de mégis komoly marad.
- Maga megölte Sebastient? -kérdi meglepve.
Még nem is válaszoltál, mikor a nő hirtelen a nyakadba ugrik és megcsókol téged. Ezután elenged és elindul a ház felé.
- Jöjjön. Sebastien megszerezte az a páncélt amit kért tőle. Egy ilyen hősnek mint maga biztos kell majd a többi gonosz lény elleni harcban.
Ezután bemegy a házba ahol az egyik hátsó szobába halad tovább. Jól tennéd ha utána mennél, valószínűleg.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 9:22 pm

~ El sem hiszem, hogy sikerült. Megöltem egy igazi démont! ~ hőkölök fel a történtek után - Megöltem egy igazi démont! - öntöm szavakba a gondolatomat. Szinte ujjongok, olyan örömöt érzek mintha gyerekként csokoládét kaptam volna. Szinte önkívületi állapotban követem a nőt, fel se tűnt hogy megcsókolt. Belépek a szobába és a szememmel a lányt keresem.
Vissza az elejére Go down
Ragdoll
Játékos



Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Sep. 03.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 9:30 pm

A nő leránt egy lepelt a szoba közepén álló asztalról. Az asztalon ott áll a páncél amit megrendeltél és persze a többi kütyü is.
- Ez itt a magáé. Én most hazamegyek. Viszlát. -köszön el tőled és már el is ment.
Odalépsz az asztalhoz, ahol ott van az összes alkotóeleme a páncélodnak, egyáltalán nem néz ki rosszul. Örülhetsz, mint majom a farkának.



// A KALANDNAK VÉGE!
Megkaptad a páncélodat és kérlek vonj le érte annyi kreditet amennyit megbeszéltetek Batmannel (15 ha jól tudom).
Emellett kapsz egy kis jutalmat is a démon megöléséért:
Szárnyaiddal képes vagy fél méteres magasságban lebegni a földtől, de max. 10 percig, viszont ha ennyi ideig lebegsz akkor visszaváltozol emberré. Így tudsz haladni is, de akkor a 10 perc lecsökken 5-re.

És mert a jó mellé kell egy kis rossz is:
Ahol Sebastien beléd vájta a karmaid ( a jobb alkarodon öt elég mély seb) minden átváltozáskor erős égető érzést fogsz érezni. Fontos: ez az elkövetkezendő 4 átváltozásodra érvényes
Kérlek ezt is tüntesd fel az adatlapodon.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 3:58 pm

Felöltöm gyorsan a ruhámat, de mivel szégyenlős vagyok előbb megkérem a hölgyet hogy hagyja el a szobát. Majd felrohanok a tetőre, és levetem magam róla, zuhanás közben átváltozom angyallá és a levegőben csapkodva repülök pár métert.
~ Még mindig nem az igazi, de már javul a helyzetem. Egy horda démonölés után már vissza is kapnám az összes képességemet ~ álmodozok és nevetem el magam, a figyelmetlenségemnek hála 5 méter után visszaváltozom a emberré. Szerencsére egy tető felett repültem nem túl magasan.
Az új képességeimnek, és felszerelésemnek teljes tudatában, a háztetőkön közlekedve haladok hazafelé.

Folytatás:Kurt Bozek lakása
Vissza az elejére Go down
Scott Alan
Kalandmester
Scott Alan


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Sep. 13.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 12:45 pm

A fekete piac, még éjszaka is nyüzsgő hely. Igaz itt csak azok nyüzsögnek akik nem elég óvatosak, vagy piti kis alakok akik nem tudják hogy kerüljék el a figyelmet.
A tömeg még nem az igazi, de az éjszaka előre haladtával majd megnő a kétes, rossz arcú alakok száma. Ideális vadászterület Jack számára, aki a fejébe húzva kapucniját, egyre csak sétál a növekvő tömegben. Ahogy sétálgat egyik bűnözőről a másikra nézve, a szeme sarkából egy kis méretű lábat pillant meg egy épület egyik sarkában a földön, ami hirtelen behúzódik, egy síkot hagyva maga után a mocsokban. Bizonyítva ezt a testet, vagy még éppen élő embert épp vonszolják valamerre. Már csak az a kérdés, ki és miért?
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:53 am

//Te döntöd el, hogy a szörnyeim mennyire "éhesek", vagy én ? Very Happy //

Gotham legundorítóbb része. A sötét utcákon körbe-körbe járkálva vadászom az áldozataimra. Aztán megtalálom! Egy férfi vonszol be egy másikat egy sikátorba . Két legyet egy csapásra! De nem akarom megölni őket egyből, ki akarom deríteni, hogy miért vette el egy másik ember életét.
Ehhez nem volt joga! Odalépek a sikátor bejáratához. A kapucnimat ráhúzom a szememre, hogy ne ismerjen meg, ha esetleg hallott volna rólam. A bal mutatóujjamba irányítok egy adagot az anyagból, amit azonnal rálövök arra, aki észrevesz. Nem úgy, hogy meghaljon, csak hozzá akarom szorítani a falhoz, és kikérdezni: ki az, akit vonszolt, mit csinált vele és miért?!
Vissza az elejére Go down
Scott Alan
Kalandmester
Scott Alan


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Sep. 13.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 12:41 pm

//Ne költsél, nem írtam egy szóval se hogy férfi, csak azt hogy a lábat látod ahogy bevonszolják. Bocs ha kukacoskodok.//

Befordulsz a szűk kis sikátorba, ahol a lábat láttad eltűnni. Harcra készen fordulsz be, de senkit sem látsz elsőre. Legalábbis szem magasságban, nem. Ahogy lejjebb pillantasz, azt látod ahogy a csatornafedél a helyére csusszan, és még egy sárgás szempár villanását látod, ami csöppet sem emberi. Halk csattanással a fedél a helyére pattan, s immár egyedül álldogálsz az utcácskában, csak a piac hangzavara vesz körül, ami egyre fokozódik.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 1:24 pm

//Igazad van, de nem nagyon szokott egy nő másokat sikátorokba huzigálni Smile //

Az anyját! Még a végén meglóg a vacsora! Rálövöm a anyagot a fedélre, megragadom, és ha tudom (már miért ne tudnám Smile ) akkor szép halkan kiveszem a helyéről, és lemászok. Megszoktam, hogy csatornákba mászkálok, sokszor bújtam már el ide, sőt általában itt fogyasztom a vacsorámat is. Remélem, hogy ez most is így lesz, mert Vér már nagyon éhes, én pedig nem szeretném, ha ártatlanoknak esne baja a férgeim miatt.

Hogy mindenre fel legyek készülve, újratöltöm a képességemet, ezúttal a jobb kezembe irányítom az anyagot, és futva sietek a menekülők után. Amint közel érek, rálövöm az alakra, és odahúzom magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Scott Alan
Kalandmester
Scott Alan


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Sep. 13.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 9:03 pm

//Sosem tudhatod Razz//

Gond nélkül felrántod a csatorna fedelét, és máris a csatornában találod magad. A megszokott szagok és térdig a szutyokban, egyéb állagú dolgokról nem is beszélve.
Harcra készen indulsz meg a szűk járatban, csak az a gond hogy sehol nem látsz senkit, még csak nyomokat sem, merre is vonszolhatták az embert az imént. Viszont a távolban mintha morgást hallanál, és halkan egy-egy elfojtott emberi hangot is felfedeznél. Ennél többet azonban egyenlőre nem tudsz kivenni. A prédád egyenlőre eltűnt, de Vér egyre éhesebb, így ha nem akarsz fenn mészárlásba kezdeni, csak előre mehetsz a hangok irányába.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 4:04 pm

Érzem, hogy Vér nemsokára kitör. Ez nem jó, nagyon nem jó! Megszaporázom a lépteimet, nem érdekel, hogy meghallanak-e. Még mindig addig megyek, amíg meg nem látom őket, és amint megvannak, az egyiket magamhoz húzom, és kiiszom az összes vérét.
Vissza az elejére Go down
Scott Alan
Kalandmester
Scott Alan


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Sep. 13.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 1:45 pm

Percekig csak sétálsz a mocskos csatornában, és semmit, és senkit sem találsz. Egyre nehezebb uralkodni magadon, gyorsabbra veszed a tempót. Ahogy a járat újabb fordulatot vesz, hirtelen kisebb térszerűségen találod magad. Túl sötét van így csak körvonalakat látsz. Előtted két-három méterre, két alak körvonala rajzolódik ki a sötétben. Egymással szemben állnak, de a közelebb lévő mintha alig bírna a lábán állni.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 6:42 pm

Halkan odalopakodok, egész közel, hogy még véletlenül se hallják meg a lépteimet. Ha meg tudom oldani, akkor egyszerre mindkettőt elkapom egy "ostorral", ha nem , akkor tőlem messzebb lévőt, aki nem tűnik sérültnek. Bárkit is ragadok meg, szorosan tartom, és ezt mondom:

- Akkor most mesélj, hogy kik vagytok! De siess, mert ha nem mondod gyorsan, az összes véredet kiiszom!

Mondom neki. Adok öt másodpercet neki, majd ráordítok. Ha beszél, akkor megvárom, ha nem akkor letépem a fejét, és inni kezdek, de ügyelek, hogy a másik ne szökhessen el.
Vissza az elejére Go down
Scott Alan
Kalandmester
Scott Alan


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Sep. 13.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 12:38 pm

A két alak mintha meg sem hallotta volna az kiabálást, és mintha az "ostorra" sem reagálnának. De az utolsó pillanatban, az elől lévő alak összeesik, így a messzebbre lévőt találja meg az ostor. A testére tekeredik, de nem igazán mozdul meg, sőt elég nehezedre esik magad felé húzni azt. Vadállatias morgást hallasz a megkötözött felől, aki fittyet hányva az ostorra, egyszerűen felkapja a testet és elindul a csatornában, maga után vonszolva téged. Hacsak nem teszel valamit, ez ellen a valami ellen, aki még csak figyelembe sem veszi a támadásod.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 5:17 pm

Felettébb idegesít, hogy nem figyel rám, főleg, hogy sürgősen vérre van szükségem!

A másik kezembe irányítok egy elég nagy adagot az anyagból, és a fejére lövöm. Ha használ (akármi történik) akkor a két kezemből "folyó" anyaggal elkapom a nyakát, és szorítom, ahogy csak tudom.

Ha nem használ semmit: a másik kezemmel megragadom a kapucnimat, és a fejemre húzom, hogy kiszabaduljon belőlem Hold, és az ő erejét felhasználva magamhoz rántom a férfit, és a falhoz dobom.
Vissza az elejére Go down
Scott Alan
Kalandmester
Scott Alan


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Sep. 13.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 2:29 pm

Elég nehéz céloznod, miközben a csatornában vonszolódsz, el telik jó pár méter míg végre normálisan betudod célozni a lény fejét. A lövedéked talál, és szinte beburkolja a lény fejét, aki erre vadul próbálja meg letépni azt. miközben őrjöngve dobálja magát. Közben a testet nem engedi el, mit magával cipelt.
Sajnos mivel még mindig hozzá vagy kötve, ezért mást nem tudsz csinálni, mivel te is ide-oda csapódsz, faltól-falig. így elég nehézkes bármit is a nyakába dobni, legalábbis míg meg nem szabadulsz attól ami összeköt a lénnyel.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 2:30 pm

Na jól nézünk ki! Már megint túl hamar cselekedtem, és ostobaságot csináltam! Sebaj...

Most viszont ügyesnek kell lennem: a kilőtt "ostort" visszahúzom, ezáltal már nem leszek összekötve az ellenségemmel. Ezután villámgyorsan mindkét kezemből kilövök két hosszú és vastag adagot, amivel megpróbálom elkapni a lábát. Ha sikerül, akkor feldöntöm, és magamhoz húzom.

Ha nem sikerül elkapni, vagy nem vagyok elég erős, hogy közel húzzam, akkor jöhet a C terv: előrehajtom a fejem, hogy a kapucni eltakarjon, és a sötétség hatására előhívom Holdat, és az erejét használva ide-oda ütöm az ellenséget.
Vissza az elejére Go down
Scott Alan
Kalandmester
Scott Alan


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Sep. 13.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 9:40 pm

Nos végre leszakadsz a lényről, igaz nyakig csatorna lé lettél, ami olyan dolgokból áll...amit jobb nem részletezni. A lény még mindig a fejét beburkoló anyag szaggatásával van elfoglalva, így egy lövéssel eltalálod a lábait. A felrántásához viszont nagyobb erőt kell kifejtened mint először gondolnád, viszont a lény még mindig a behálózott fejével foglalkozik. A test amit eddig cipelt, elgurul valamerre, viszont egyre-közelebb tudod húzni magadhoz a lényt. Ami igen csak sürgős, egyre jobban szomjazol a vérére, bármi is legyen ez a furcsa lény.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Feketepiac
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Bűnös kerület-
Ugrás: