Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Zálogház 296245150474wildcat..........Zálogház Teenansrobindccomicssup..........Zálogház Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Zálogház 39843828 Zálogház 79830643

 

 Zálogház

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 4:05 pm

Igazából meg a helyi orgazda itt bonyolítja a dolgait, de pssszt!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 4:52 pm

Előzmény: Kurt Bozek lakása

Az árnyékok között haladok a célom felé, figyelek minden járókelőt az utcán. Megpróbálok minél kevésbé feltűnő lenni , és nem is nehéz ilyen késői órákban ezeken a mellékutcákon csak azok járnak akik senkit se akarnak megismerni, mint én. Magamra húzom még jobban a ballonkabátomat, és mielőtt még belépnék az épületbe körülnézek, nem figyel-e valaki.

Zálogház DSCN0609_2010-02-14_09-21-50_640x480

~ Ez Otisburg egyetlen megbízható orgazdája, igaz nem is a megbízható a legjobb szó rá, bárkit beköp bárkinek aki fizet eleget hogy megérje neki is ~ Még a gondolat menetem végére se érek és már bent is vagyok a "zálogházban". Csak egy kuncsaft van bent, valami vézna kölyök, aki a mai zsákmányát akarja elpasszolni ~ Mindent piti dolgot meg tud itt kapni aki akar, és képes áldozni rá, mint zálogház nem profitálhat túl jól, mert ez a kinti sikátor még az elszánt régiségkereskedőket is elijeszti, de pont ezért éri tökéletes hely az olyanoknak mint én. Erre a zsaruk keveset járnak, mert Jack nem hülye, semmi nagy balhéba nem keveredik. Emellett nyílt titok, hogy a fakabátoknak is beszél, nem is keveset, de így nem kell "védelmi pénzt" fizetni nekik letudja az infóval ~ Csak sétálok, és nézelődök a sorok között, míg a srác elsonfordál mögöttem, és kimegy az üzletből, egy kicsit még nézegetem a portékáját, majd odalépek Jackhez, és lerakom az asztalra a három hitelkártyát. Az olasz digója nézi a hitelkártyákat, majd felnéz rám.

Zálogház 55

- Most nekem csak infó kell, és ezek a tieid lehetnek J. - mondom neki majd a pult közepére tolom a kártyákat - Valami nagy fogást keresek, nálad sokan megfordulnak, és sokat tudsz. Egy egy emberes melót keresek, busás jutalommal.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 8:14 pm

A kaján vigyor marad a „barátod” arcán és továbbra is az arcodba mosolyogva elhúzza a kártyákat a pultról és fejmagasságba emeli őket, egy mozdulattal széthúzza, mint a kártyalapokat és utána kúszik csak azokra tekintete. Hatásszünet, majd a feje is ráfordul.
- Hitelkártyák fiam? Nem hallottál még letiltatásról vagy van aki ezekkel kártyázik? – Kicsit lenéző a hangja, csalódott… de a tekintete most a kezeidre szegeződnek, várva, hogy villants valami eladhatót.

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 9:50 pm

- Jack-i még most találtam őket a boltod előtt. Te is tudod hogy semmi olyat nem hozok neked, ami illegális lenne - Közben az órámat mutatom neki, hogy az áru friss és ilyenkor már nem tudják letiltani - Másrészről ennyinek elégnek kell lenni egy kis infóért cserébe. De azt is megbeszélhetjük ha százalékot akarsz a szajréból.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 4:04 pm

- Persze, hogyne… semmi illegálisat Kurt. Nem tudom miért kéne ebben hinnem, de most amúgy is kerestek embert…egy balhéhoz. Bááár… nem is tudom. – Kicsit vár, mintha gondolkozna, miközben egy fiókba csúsztatja a kártyáit és kis vártatva elindul hátra valamiért egy meglepődött fej után.
- Mihez is konyítasz te Kurt? – Kérdi még útközben a szoba hátsó része fele. Ahonnan csak egy kis szünet után kerül megint elő olyasmi zsákkal amiben alkalmi ruhákat szokás vinni, másik kezében meg egy cipős dobozzal.

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 4:19 pm

- Hát tudod a szokásos egy kicsit a lakatosmunkához, vadászathoz, és az ezzel együtt járókhoz. A lényeg hogy elég nagy legyen a haszon, akkor mindenhez értek, és bármit megcsinálok. - mondom ezt a szemébe, Very Happy de közben a csomagokat nézem hátha ki tudom találni mi lehet benne.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 7:47 pm

- Mindenhez, ugye? Hát lenne itt egy „bankos meló”… amiről persze én nem halottam semmit és nem is tudok semmit, persze ahogy semmi illegálisról mióta kiengedtek a yardról… Ez a tied… - Kicsit hátrébb dől amíg mondja neked a rizsát és közben mélyen a szemedbe néz egy ravasz tekintettel, a végén meg előre hajolva tolja eléd a dobozt és a zacskót.
- Érdekel…? – Karba teszi egy kicsit a kezét, de mielőtt folytatná inkább két kezét a pultra helyezi, hogy arra támaszkodjon.
- A munka és, persze, hogy mik azok és miért kaptad? – Alig várja, hogy feltedd a kérdéseket.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 9:08 pm

-Hát pont ezért jöttem ide, mert érdekel a munka. - mondom teljes nyugalommal - De azért tudod, hogy nem vagyok öngyilkos jelölt - teszem hozzá egy kevés erőltetettséggel - Ha a bankos meló azt jelenti amit én gondolok, akkor netalántán egy kicsit nagy falat lenne nekem egyedül, de csak ha arról van szó. Na végül is mik ezek a cuccok?
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 10:07 pm

- Egyedül…persze. – Kis lenézés érződik, majd folytatja.
- Csapat munka kötelező, segéd munkás kerestetik címen fut az ajánlat, persze ettől kisebb is a haszon. – Szürke hang, semmit nem árul el az érzelmeiről.
- Egy fazon hagyta itt neked és egy kis pluszért én átadom neki… az a hír járja, hogy nem érdemes átverni és ezekért nem is sokakat érdemes megkockáztatni. – Most meg kedvtelen és inkább arrébb lép, hogy maga alá húzhassa a székét.

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 10:10 pm

- Csomagot megkaphatnám végre? - kérdezem most már nyugodtan ~ Az idegen fazon kerülget már megint, ahelyett hogy személyesen beszélne velem hogy mit akar ~ gondolom végig míg Jack-el üzletelek - Amúgy mit tudsz a fazonról és a társáról mellesleg?
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 1:05 pm

- Tőlem aztán… Szerinted mért van ott? – Ezek után vár és talán csodálkozik, hogy hirtelen, hogy lázba hozott téged ez a csomag és a munka hirtelen már nem olyan fontos.
- És nem… nem sokat tudok és neked még annyit sem. – Valami féle büszke mosollyal néz rád.

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 1:13 pm

Ok, akkor mi a meló amit nekem szántál? - kérdezem tőle, míg válaszol kinyitom a csomagot és úgy nézem meg, hogy a boltos ne lássa mi van benne. Majd folytatom - Mennyibe fájna nekem hogy többet megtudjak az idegenről és a társáról agy társairól?
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 5:43 pm

- Szánta a halál, pár srác keresett itt hozzá embert. Pontosabban kettőt… Tudod mi az a hátvéd? – Közben ha kinyitod az egyikben egy karfán van fekete öltöny, fehér ing és szintén fekete nyakkendő meg öltönynadrág van ráterítve a karfára, ja meg egy kalap nyomodva csöppet. A dobozban egy ahhoz illő elegáns cipő.
- Amúgy meg… nem hiszem, hogy túl tudnád őket fizetni Kurt… -

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 6:17 pm

-Ok szóval akkor mi is a meló pontosan? Mit kell tennem? Hányan vagyunk benne? -szegezem neki a legfontosabb kérdéseket - Hol lesz a buli? Mikor? Tudod a részleteket végre elárulhatnád végre. - Közben visszacsomagolom a ruhákat és elrejtem a kabátomban.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 6:36 pm

- Ha elvállalod itt vesznek fel reggel. Csak annyit tudok, hogy neked csak csúnyán kell, majd nézned egy fegyverrel a kezedben, összesen hatan lesztek és az eredeti csapat négyese végzi a munka nagyját… Kérdés? – Ezek közben keresgél Jack és a pult körül pakol, szürke hangon mondja az egészet.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2010 6:55 pm

- Tudod hogy melyik bank az? Kik alkotják a csapatot? - folytatom a kérdezősködést, a válaszai ellenére - Ha én fogok csúnyán nézni, és a másik négy fogja az érdemi dolgot csinálni akkor mit fog az utolsó társunk tenni-e közben? - a válaszok ellenére még marad megválaszolatlan kérdés.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 10:18 am

- Nem, igen és szerinted csak te fogsz csúnyán nézni? Nekem két olyan alakot kellet keresnem. A másik is egy hozzád hasonló nagyravágyó kis pályás… - Jack csak mosolyog végig, a hangja meg enyhén kioktató jellegű.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 10:57 am

-Na jól van. Akkor mikorra, és pontosan hol kell lennem? - folytatom a végeláthatatlan kérdezősködést - Hogy fogom felismerni a többieket? - és hirtelen elhallgatok ~ Aúú apám, ez csak szórakozik velem ~ hasít belém a felismerés - Na jó van, fejezzük be a h*lyéskedést, és mond el mindent amit tudnom kell. Ne keljen mindent harapófogóval kihúzni belőled.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 11:57 pm

Kaján mosoly mikor felháborodsz, igen Jacknek jó a kedve és közel van hozzá, hogy el is nevesse magát.
- Gyere holnap ide, itt felvesznek a másik sráccal együtt. Egy furgonnal jönnek majd… az akcióról nem tudok semmit, nem tudom mit háborogsz, inkább örülj, hogy szerzek neked melót… De most, menj szépen… - Egy kis hessegetés, már nem olyan mosolygós a Jack. Közben előkapja a telót és nyomkod rajta párat, a füléhez emeli.
- Délre legkésőbb Kurt… - Még megjegyzi, majd egy kis szünet után a telefonban folytatja.

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeSzomb. Aug. 28, 2010 8:28 am

~ Huh na végre csak kibökte ~ akkor sarkon fordulok és köszönés nélkül kiviharzok a zálogházból - Akkor holnap itt leszek. - jelentem ki mielőtt kilépnék az ajtón.
Az utcán körülnézek, és elindulok hazafele.
~ Ez egy hosszú nap volt, és talán a holnapi még hosszabb lesz. ~ A szokásos úton tartok hazafele, mint mindig a metrót használva.

A történet folytatása: Kurt Bozek lakása
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2010 7:28 pm

Amikor megérkezel a zálogházhoz elsőre rögtön szembe tűnhet és a zárva feliratú tábla alatt egy papíron a következő szöveg áll: „ Akik a délben kezdődő teazsúrra jöttek, kérem fáradjanak hátra.” Mint ugye tudva levő a boltnak van egy hátsó ajtaja a sikátor felől megközelíthető. Lehet arra gondolnak, de akár filózhatsz még rajta kicsit ha jól esik, pláne, hogy időben vagy tizenegy múlt hat perccel. A felhők eltakarják a napot, szokásos Gothami délelőtt, rettenet hangulatos.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2010 10:15 pm

Benézek az ablakokon, mit is látok most az üzletben. Ha látok bent valakit akkor bezörgetek, de ha nem akkor hátra megyek a sikátor felőli bejárathoz. De azért óvatosan, ebben a városban már sokan vesztették életüket a figyelmetlenségük miatt. Mielőtt ráfordulnék a sikátorra, belesek a sarkon, majd ha semmit veszélyeset nem látok akkor megyek az ajtóhoz. Oda is bezörgetek és megvárom mi történik.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 3:22 pm

Amikor benézel a szokásos képet festi a zálogház, bár nem láthatod tisztán a retkes ablak miatt, de bent nem látsz senkit. Hátra sétálva meg egy másik srácot látsz jönni a sikátor másik oldala felé, aki lehajtott fejjel, kapucniban közlekedik feléd. Ebben az amúgy különösen tiszta sikátorban. Ha ezek után benézel a boltba azt hiába próbálod, mert amúgy nem tudsz, ezen az ajtón nincsen üveg rész, hiszen ez a raktárhoz vezet, itt egy ütött-kopott fém ajtó árnyékolja a látásod az üzletbe.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 4:55 pm

Én is a fejembe húzom a kalapot, majd lehajtott fejjel kinyitom az ajtót. Előbb résnyire, majd ha semmi veszélyesre nem figyelek fel akkor belépek. Miután bementem, körülnézek és keresek pár barátságos árnyékot amibe beállhatok. Ha vannak bent akkor biccentek a fejemmel mindenkinek, és csendben megvárom mi történik, de csak úgy hogy nem nagyon tudjanak felismerni engem az árnyékbe.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 5:24 pm

Az ajtó zárva, ilyenkor nem szokott nyitva lenni a zálogos. De a srác közben szintén odaér és betámasztja a falat csöndben. A kocsi egy jó húsz perc múlva érkezik meg. Egy kék, kopott furgon, azt biztosra megmondhatod, hogy egy régi amerikai típus. A toló ajtó nagy zajjal nyílik ki. Ketten ülnek hátul és kérdően néznek rátok. A melletted álló srác el is indul befelé.
- Kurt, Thomas? Csak rátok várunk… - Megvárják míg megindulsz majd ismét nagy zajjal zárul az ajtó, hogy tova haladjatok. Persze ha csak nem kérdezel.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zálogház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zálogház   Zálogház I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zálogház
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Otisburg-
Ugrás: