Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Munkásszálló 296245150474wildcat..........Munkásszálló Teenansrobindccomicssup..........Munkásszálló Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Munkásszálló 39843828 Munkásszálló 79830643

 

 Munkásszálló

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 3:45 pm

A külvárosban található munkásszálló, amik igen siralmas állapotban omladozik mára.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 3:52 pm

A mai nap dolgos része rövidebb lett Teonak, mint szokott. Azért cserébe, hogy a tegnapi elnyúlt, de így se sikerült végezniük az építkezésen. Viszont így ma délelőtt végeztek az épülettel és még ebédidőig a sittet is sikerült eltakarítani a területről. Így a szünetről rögtön „haza” vehette az utat a munkás szállóra, hogy kipihenhesse magát az esti „műszak” előtt. De már útközben is furcsa zajokat hallott, mintha tűntetés lett volna. A sarkon befordulva viszont megbizonyosodhatott, hogy… ez bizony egy tűntetés. A szálló előtt közelebbről felismerheti annak vezetőét és a személyzet pár tagját. Velük szemben meg a dühös tömeg… a dühös kifejező arra utal, hogy nincsenek jó passzban. A riadt arckifejezés meg a túl oldalról arra, hogy meg vannak lőve és itt bizony balhé készül.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 11:17 am

Szerencsére hamarabb végeztem a mai melóval, már látom is a szemeim előtt a jól megérdemelt pár órai pihenést. Este úgyis megint magamra öltöm a hacukát, és járom a várost, mint valami holdkóros.
Már jó közel járok a munkásszállóhoz, mikor ideges bekiabálgatásokra leszek figyelmes. Meggyorsítom lépteimet, nem akarok semmiról sem lemaradni. A sarkon befordulva megtudom a zajongás okát: egy tüntetésnek vagyok szem, - és fültanúja. Ráadásul pont a munkásszálló előtt. A délutáni napsütésben jobban kell hunyorognom, hogy lássam, mi folyik itt. Egyik oldalon a szálló vezetője, és a személyzet tagjai vannak, míg a másik oldalon a dühödt munkások. Jó, bevallom, a szolgáltatásokkal én sem vagyok megelégedve, de azért az már sok, hogy ezért felkelést szervezzek. Vagy részt vegyek benne. Nem, itt valami másról lesz szó.
Kezembe veszem a hátitáskát, és megvizsgálom a tartalmát: egy kis kaja, pár szerszám, váltáspóló, és- a lényeg- a gondosan rongyokba bugyolált Sivatagi Sasok. Alatta többszörösen nejlonba csavart éjfekete ruházat. A jelenlétük megnyugvást ad, bár remélem, hogy nem kell használom őket.
Az egyik pisztolyt belemélyesztem a munkásruhám zsebébe, és zsebre tett kézzel beállok a munkások sorába, megérdeklődni, hogy mi a felkelés oka. Közben nyitvatartom a szemem, ha valami baj lenne készülőben, még azelőtt cselekedhessek, mielőtt megtörténik a baj.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeKedd Aug. 24, 2010 3:57 pm

Beépülsz az őrjöngő tömegbe, nem mintha amúgy kilógnál, az itt lévők nagyja a te „lakótársad”és nem is kell nagy kémkedést elővezetned, ha figyelsz az ordító tömeg bekiabálásai elárulják mi itt a gond. A „Hogy képzelik, hogy bezárják?” és „Hova mehetnénk?” kiáltások felvilágíthatják, ködös elméd az esetről. De egyben el is döntheted, hogy melyik oldalt kívánod segíteni a dolog terén.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2010 3:51 pm

Megtudom, hogy be akarják zárni a munkásszállót. Nem lep meg, hiszen a falak düledeznek, az ellátás szegény, nem csoda, hogy a vezetőség csődöt jelentett. Úgyis hozzá vagyok szokva a vándorélethez, fél évnél nem voltam egy helyen több időt.
Körbenézek a tömegen. Csupa ápolatlan alak, mindegyik arcán befigyel a borosta, vagy a borvirág az arcukon. Bűzlenek a meló porától, és a közben elfogyott ital szagától. Ha ilyen emberek kezdenek el kiállni az igazukért, az nem vezet jóra.
Figyelem a tömeget. Ha pár percen belül semmi sem változik, összeszedem a többi cuccomat, indulásra készen, de ha a hangszint emelkedik, és kezd eldurvulni a szitu, felmegyek az emelvényre, és megpróbálok érvekkel hatni az emberekre. A Messiást nem akarom előhívni.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeSzomb. Aug. 28, 2010 12:28 am

Nem kell megvárnod a pár percet, változik a helyzet. A fáradt munkások nem túl türelmesek ilyenkor és szépen lassan hárman átmásznak a kordonon és neki menne a vezetőknek, de két biztonsági rájuk száll és kapnak egy kis sokkot. Most az ordítozás helyeztt a nép duruzsolni kezd és ha figyelsz ha nem könnyen megtudhatod, hogy ennek nem örülnek. Még kicsit kupak tanácsolnak, de már gyilkos tekintetek villannak a kordon másik oldala felé, itt bizony gáz lesz.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2010 8:55 am

3 tag átmászott a kordonon, akiknek a biztonságiak ellátták a bajukat. Ezt látva a lázongó tömeg gyilkos tekintettel figyelnek hol a vezetőségre, hol a gyorsan felállított „munkásbizottságra”. Közelebb húzódok, de nem kell ott maradnom, pár másodperc után megtudom, hogy támadásra készülnek. Szépen lassan kislisszolok a tömegből, és gyorsított léptekkel elindulok az egyik szűk sikátor felé. Remélem elég gyors vagyok. Mikor meggyőződöm arról, hogy senki sem lát, felhúzom a táskából elővett maszkot, ellenőrzöm a csőre töltött madárkáimat, elrejtem a táskát, és már indulok is vissza.
Tervem a következő: kiakarom menekíteni a szorult helyzetből a vezetőséget. Ismerem ezeket az embereket, nem szaroznak, igazi keménylegények. Mire visszaérek, és van egy kis időm, a vezetőséget elvezetem egy kis „menekülő-útvonal” féle sikátoron, viszont ha már elkezdődött az offenzíva, akkor könyökkel- ököllel- markolattal török magamnak utat a fejesekig. Ha valaki bedurvul, lábfejen lövöm. Tud is az fájni, haha! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 4:17 pm

Amíg te elmész megigazítani a sminked az idő nem áll meg, egyre több munkás tör magának utat és az vezetők a félelmüktől vezérelve a lebontásra szánt munkásszállóba rohannak és utánuk néhány munkás. Te arra érsz vissza mikor már mindenki bent van aki számít és az is aki ki akarja ereszteni a belét a számító alakoknak. Kint maradtak viszont azoknak egy része aki csak úgy idejött lázongani vagy csak nem akar a tettek mezejére lépni és sokan elindultak inni vagy a munkájukba vissza. Te meg ott állsz felfegyverkezve a munkás szálló elől és innen nem tudsz meg sokat, nem hallasz kiáltásokat csak belépve hallod a munkás bakancs kopogását a padlón.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 5:41 pm

Sajnos mire visszaértem a sikátorból, már csak annyit látok, hogy az utolsó feldühödött ember is eltűnik a szálló bejárati ajtójánál. Nem habozok, elkezdek loholni befelé. A többi bámészkodó nem mutatja a jelét, hogy ki lennék. Pár fickó csúnyán néz rám, de mikor meglátják a zsebemből kivont pisztolyokat a kezemben, egyből elkapják a tekintetüket.
Odabent semmi kiáltás nem hallatszik. Kizárt dolog, hogy ilyen hamar végeztek volna velük, szerintem csak elbújtak valamelyik emeleti szobában. Hamarabb kell megtalálnom őket, mint a feldühödött csőcseléknek. A bakancsok zajt csapnak, így betudom határolni, hogy mikor milyen közel vannak hozzám. Csendben felosonok a lépcsőn, és érzéseimre hagyatkozva kutatom a vezetőség tagjait.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 6:17 pm


Kényelmesen fellépcsőzhetsz az elsőre. Eddig úgy hallatszik mindenki ott van. Legalábbis a munkások részéről, de a folyosókon nem igazán rohangál senki. Ott szabadon körül is nézhetsz. Újat nem igazán látsz, néha kirepül egy-egy „tereptárgy” egy-egy szobából.
„ Jöjjenek már elő! Csak meg akarjuk beszélni”, „Nem kell félni, nem fog fájni.” Ezek és ehhez hasonló mondatok zengik be a folyosókat, de itt nyoma sincs a vezérkarnak, vagy akárkinek úgy egyáltalán. De azért számíthatsz, majd rendőrségi erőkre is mielőtt nagyon belemelegednél az igazság osztogatásában, ebben a nem túl sok jót jósoló jelmezben.

Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 4:29 pm

Felmegyek az első emeletre, és csendben maradok. A horda tipikus filmes- rosszfiús mondatokat használnak, és széttúrják a szobákban lévő cuccokat. Szorosan a falhoz simulok, fegyveremet a fejem mellé emelve, amikor egy ajtó közeléhez érek. Ebben a maszkban biztosan nagy meglepetést okoznék. Hát még a fegyverrel.
Mikor megbizonyosodok, hogy ezen a szinten minden szoba foglalt, beelőzve a többieket a felső szintre megyek, és sebesen benézek minden szobába. Esetleg eltorlaszolhatnám valamivel a lépcsőt, mondjuk a korlát melletti szekrénnyel.
A távolból mintha szirénákat hallanék…
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 5:07 pm

Nem mész te sehova, illetve nem sokáig. A második szoba után nagy lapulásodban egy alaknak ütközöl, tipikus két ajtós.
- Te meg…? – Turhás szippantással nyomatékosít és mivel egész hangosan szólalt fel. Másik két alak is kijön egy-egy hátrébb lévő szobából.
- Kit találtál Bill? – Kérdi az egyik, nem mellesleg ők se apróak. A többiek egyenlőre nem tudni miért nem kerültek elő, de tisztán hallhatod, hogy folytatják még páran amit eddig csináltak.

Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 7:16 pm

A három nagydarab utamat állja. Bill- ő tűnik a főnöknek- elég paraszt, vele még meggyűlhet a bajom. Mikor meglátom, hogy a két követője kutya-módra vicsorognak mögötte, készen a parancsra, eldöntöm, hogy nem szarozok.

- Kiviszem innen a vezetőséget, és nincs apelláta!- az utolsó szót megnyomom, és mindkét fegyveremet rájuk szegezem feszesen kinyújtott karokkal.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimePént. Szept. 10, 2010 3:48 pm

Bill nem igazán vesz komolyan, edzettek a külvárosi szakemberek. Hiszen sok hozzád hasonló mászkál erre, csak ők a pénzre játszanak. Azt hiszem ezzel körül írtam a piti rablókat. Szóval „Bill” lenyomja a pisztolyod kedélyesen. Bár a haverjai kicsit félve tekintgetnek a rájuk szegeződőre.
- Tán azt akarod, hogy kihajítsunk a ablakon, kis haver? – Kérdi kicsit kőbunkó stílusban.

Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimePént. Szept. 10, 2010 8:02 pm

Bill pajtásai a skúlókat látva kicsit összébb húzzák magukat. Elég megerőltető művelet lehet, ugyanis nem egyszerű két ilyen nagydarab embernek összetöpörödnie. Bill nem fél. Legalábbis ezt mutatja. Rosszul teszi.
- Én a helyedben előbb gondokodnék!- mondom neki, és a lenyomott kezemben lévő fegyvert ráirányítom a lábára, és meghúzom a ravaszt. A térdlövést évekig emlegetni fogja, de ha csak a lábfejét találom telibe, az is piszkosul tud fájni. A lényeg, hogy ne halljon bele.
Bármennyien lehetnek körülöttem, pár másodpercet nyerhetek.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 4:55 pm

- Azt a k… - Rogy össze egy elharapott mondattal Bill, hogy aztán felhúzott lábbal szökhessenek könnyek a szemeibe. A többek hátrálni kezdenek.
-Nyugi srác, csak nyugottan. Oda mész ahova akarsz… - Mutogatják, hogy örülnének, ha nem jönnél közelebb, majd a lépcsőnél sarkon fordulnak és inkább lemennek. Közben már hallod, hogy a rendőrök valahol az utcák környékén lehetnek és kint elhangzik egy két sikoly meg „Mi, az anyám? „ Jelleg felkiálltás a lövésekre. Néhol a pakolás hangja is megszűnik. De páran még csapnak zajt a te szinteden és fent is.

Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 6:57 pm

Bill nem olyan kemény, mint amilyennek gondoltam. Sírva fekszik a földön( mondjuk egy láblövés után én sem lennék boldog), míg a következő pillanatban magyarázkodó haverjaival eltűnnek a lépcsőfordulóban.
Egy csatát már megnyertem. de a rendőrök vészesen közelednek. A pisztolylövés hangjára felkaphatták a fejüket, és most megszaporázzák lépteiket. Bár a vérző Bill látványa biztos szerez nekem egy kis időt.
Hiába magyaráznám, hogy én a jó fiú vagyok, fegyverrel, és maszkkal a fejemen nehezen győzhetném meg őket. Már csak egy dolgot tehetek: feljebb menni még egy szintet- a csetepaté hangjaira előjöttek volna, ha ezen a szinten lennének-, és amilyen gyorsan csak tudom, megkeresni őket. A fegyverek láttára senki sem fog feltartóztatni. Esetleg a 3. szintre érve elüvöltöm magam, hogy mindenki hagyja el a szintet, különben lövök. A lényeg, hogy előbb találjam meg az embereket, mint a munkások, és előbb, mint engem a rendőrök. Ha megvannak, majd utána gondolkodok a meglépésen.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 6:57 pm

Felérve mindössze amit látsz az a káosz, ez volt lent is semmi változás. Vannak fent rohanó emberek jobbra, balra, amerre csak nézel és ők tégednéznek, mikor beléd futnak a lépcsőn. Lassan kezdenek hátrálni, majd némelyik háttal kezd futni, míg van aki csak hátrál. Az utobbi közül kiszúrhatsz két olyat aki nem melós ruhában van. A másik három valószínű lakotársad volt. Most mindenki téged fél az épületben a két nagy kaliberű fegyverrel. Közben kint fékek csikorognak és pár másodperccel később megfon is sistereg.
-Uram, tudjuk, hogy túszokat szedett. Mik a követelései? – Kint három kocsi van hozzá hat rendőr. De a helyzet bonyolultsága miatt várható még az erősítés. Rád várnak.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 8:51 pm

Bill lábának karcolása meghozta hatását: nem ütköztem különösebb ellenállásba, idefent senki sem mer belém kötni. A feje tetejére fordult helyzetben a sok rohangáló ember között kiszúrom a vezetőség tagjait. A rendőrök odakint megafonból mondják nekem a valótlant. Stílszerűen megvillantom fegyvereimet, és a többieket túlharsogva megszólalok:
- Megmondom, mi lesz: ti ketten-és itt rámutatok a védenceimre- szabad utat kaptok. Kifelé, mozgás, mozgás! Aki követni meri őket, azt megetetem ólommal!
Az adrenalinszintem a magasba emelkedik. Feszülten várok, és figyelek mindenre, és mindenkire addig, amíg biztonságos távolságba nem kerülnek az áldozatok. Utána elkezdek loholni a másik irányba, hogy a folyósó végén kimászhassak az ablakon, és eltűnhessek az egyik sikátorban, már-már szökkelve a tűzlétrán.
Kicsit rizikós a helyzet, mert esetleg a rendőrök körbevehették az épületet, vagy már elindultak befelé a házba, esetleg futtamban belebotlok egy bátor munkásba. Ez esetben kevés időm lehet a lelépésre, de muszály megpróbálnom.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 7:49 pm

- Oké, oké, értettük. – Mondja a két ismerős tag és a falhoz lapulva lelépdelnek a lépcsőm. Az utadba senki nem mer állni, nincs mindenkinek fegyvere, meg az is kevés aki csak úgy hadonászna vele. Szóval szabad az utad a tűzlépcsőig, de ott már láthatod a rendőr kocsikat. Az épületbe nem hallasz behatolást, hisz úgy tudják túszod van.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 8:45 pm

Okés, ezt az akadályt is túlléptem, a vezetőség 2 tagja biztonságban, ha voltak többen is, mindjárt megjön a segítség. Habár a két ember amint kiér, elfogja mondani, hogy nincs túszom, és akkor lesz nagy hagydelhad.
Elkezdek szaladni a tűzlétra felé, de nagy meglepetésemre (pedig gondolhattam volna) az épületet teljesen körbevették a zsaruk. Vagy nem? Néhány szoba ablaka nagyon közel van más épületekhez. Talán megpróbálhatnék átugrani egy épületre, és bemenni a lakórészre a tetőn lévő ajtón keresztül. Ha túl rizikós, akkor elrejtem a cuccaimat, átöltözök, és kislisszolok az egyik mellékajtón.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 9:02 pm

Ha ezt te nem is tudtad a két tag akit elengedtél először azt hitte, hogy őket elengeded jelezve, hogy hajlandó vagy alkudni, persze miután mindenki fut nagy a káosz. Így nem túl éberek a lent lévő rendőrök, csak úgy kapkodják a fejüket. A többi épületre csak az életed kockáztatásával tudnál átjutni akkor is csak a tetőről, ezeken a kis ablakokon nem tudsz nekifutásból ugrani. A cuccaid meg egy sikátorban hagytad, mikor átvedlettél "hőssé". Szóval sűrgősen kell valami ötlet. Mert közben már lehet feléd tartanak a káoszban a bejáratnál váró zsaruk.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 3:59 pm

Elképzelhető, hogy a rend őrei már nyomulnak befelé. A francba, csak segíteni akartam, helyette miért én vagyok most az üldözött? Miközben nézem az épületeket, elállok a menekülés tervétől. Vagy mégsem?
Szerencsére ez az épület egyik "eldugott" része, nem látnak ide a rendőrök, bár én se látom őket. A következő dolog jut az eszembe, bár rizikós, de ha gyors vagyok, nyerhetek.
Valamivel betöröm az ablakot, hogy úgy fessen, mintha arra menekültem volna. Ha jobban szétnézek, találhatok egy pár munkáscipőt. Ha ez megvan, akkor az egyik cipőmet átdobom a másik épület tetejére, a másikat pedig elsüllyesztem a nadrágom zsebébe, majd átveszem az újonnan talált csukát, valszeg senkinek sem fog hiányozni. Ha nincs cipő, kidobom az álarcomat, majd varrok egy másikat.
Ha ez megvan, lemegyek a második szintre a szobámba, és gyorsan átöltözöm. Ha kérdezősködnének, majd azt mondom, hogy elbújtam, mert megijedtem.
Még valami: ha találok "véletlenül" egy festékszórót, azért már csak ott hagyom a névjegyemet az ablak melletti falon.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 7:25 pm

Körülményesen, de sikerül átvedlened, azzal nem is volt probléma, senki nem gyanakszik egy munkásra egy munkás szállóban és egy festő tagnál találsz is festék szórót. Neki is láthatsz a kézjegynek, ha úgy esik jól.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black
Bűnüldöző
Teodor Black


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Aug. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 10:24 pm

//A sorrenden kicsit változtatok, ha nem baj Very Happy//

Körbenézek, mit lehetne használni. Találok egy pár használt melós cipőt, az egyiket átdobom a tetőre, míg a másikat a nadrágom zsebébe süllyesztem. Itt az idő, hogy gyorsan alakot váltsak.
Várjunk csak! Talán itt lenne az idő, hogy a névjegyemet lerakjam, főleg, hogy a szobában van egy fekete festékszóró. A szoba falára nagyban felfújom a fekete maszkot ábrázoló jelet, és alá biggyesztem a Messiás feliratot. Remélem hallok még magamról a Híradóban.
Gyorsan elindulok lefelé, szerencsére nem ütköztem ellenállásba. Gyorsan befutok a szobámba, bezárom az ajtót, sebtében átöltözöm, és meg is vagyok. Ha szerencsém van, nincs más dolgom hátra, minthogy kimegyek a többiekhez, és tudakolózom, hogy mi történt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Munkásszálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkásszálló   Munkásszálló I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Munkásszálló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Gotham város :: Külváros-
Ugrás: