Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapDC Comics frpgLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az FRPG-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Szabad játék - Archiválva! 296245150474wildcat..........Szabad játék - Archiválva! Teenansrobindccomicssup..........Szabad játék - Archiválva! Batmanvsbanecolorsbymar
Egy a marvel képregények világában játszódó frpg, ahol világméretű gondok burjánzanak napról-napra. Asgardiak, skrullok, mutánsok, szuper-humánok vívják harcukat a jó ügy érdekében. A honlap újra indult, és csak rád vár, hogy részt vegyél a híres sorozat által alkotott világban, ahol új kalandok várnak rád. Találkozz Superman ellenségeivel, és vedd fel velük a harcot csapatban, vagy egyénileg. Metropolis csak rád vár!
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span
Szabad játék - Archiválva! 39843828 Szabad játék - Archiválva! 79830643

 

 Szabad játék - Archiválva!

Go down 
+4
Genzo
Joker
Adam Stamford
The Manipulator
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 10:41 am

Akkor mivel a staff áldását adta rá, megnyitom a Szabad Játék témát.

Az itt történő dolgok nem befolyásolják a játék menetét, ami itt történik az semmi kép sem kerül bele a játékba.

Na szóval itt lehet harcolni, dumálni, kutyát sétáltatni, birkát őrizni, aludni, kajálni és bármi egyebet csinálni, persze játék formában. Azért az oldal szabályait itt is tessék betartani.
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 10:49 am

Már régóta a fejemben van egy ötlet egy kalandhoz és ezt most közé is teszem.
Mesélni én mesélnék ha nem baj, már volt tapasztalatom csak kicsit rég meséltem, szóval a kisebb bakikért elnézést.

A kaland:
Bizonyára mindenki ismeri a Left 4 Dead nevű horror játékot. Akkor most képzeljétek el a DC univerzumában. Bármilyen karakter jöhet, hozhatod a saját karaktered, vagy esetleg alkothatsz egy újat. Amennyiben nem a meglévő karaktered hozod kérnék egy kisebb leírást a kariról.

Remélem sokan lesztek Very Happy .

Eddigi jelentkezők:
Adam Stamford, azaz Bableves (zombi, pukkancs)
Genzo, azaz Genzo civilben két desert eaglel (élő)
Joker, azaz Johnny, a bölcs drogos (élő)


A hozzászólást The Manipulator összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 13, 2010 9:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:29 am

De király. Én is meg akartam vna nyitni, de megelőztél.
De sebaj! Viszont le stipi-stopizom a második kalandot a topicban.

Szóval az én karakterem egy zombi lesz ( ha lehet)

A neve:

Bableves

Kora: 6 és fél éves

Család:
Főzelék - apa - megettem.
Spenótné Rozália - anya volt, de őt is megettem
Toalettkefe - unokatestvér, meglehetősen gusztustalan szaggal.

Előtörténet:

Születésem után megettem anyámat és apámat, ezután az unokatesóm fogadott örökbe. Elkezdtem hát enni az embereket, és most arra vágyom , hogy valaki megfőzze nekem a tökéletes vacsorát.

Jellem: Éhes, buta,önző , hálátlan meg minden
Kinézet: Rettentő ocsmány

Képesség: Mesterfokú másnaposság: Bableves úgy született, hogy részeg volt, és egy átok hatására egész életében másnapos lesz

Képzettségek:
Magasfokú informatikai és elektronikai végzettség: Bableves többet ért az elektronikához, mint legtöbb zombi társa, mivel fel tudja kapcsolni a villanyt.

Remélem nem baj, hogy poén karaktert indítottam, de a szabad playnek ez a lényege Smile
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 12:19 pm

Hát ez az én érdeklődésem is felkeltette, szóval indulásra én is összerittyentem a rövid leírását egy karakternek. bár nem ismerem a left4dead-et hozok ide egy vadász, majd gondolom az élők oldalára is kellenek karik.
Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 1:06 pm

Ez nekem is tetszik, és bár én is csak hallásból ismerem a left4deadet, de tudom a lényegét, így én is jövök. Az eredeti karakteremmel megyek, csak nem jelmezbe, hanem civilként, egy egyszerű ruhába öltözve, és az elők táborához csatlakozom, mégpedig két Desert Eagle pisztollyal felszerelkezve.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 1:11 pm

És mit érsz el vele a hatalmas Bableves ellen? Volt, nincs Razz
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 1:40 pm

Bableves és Genzo ti akkor már fel is vagytok írva a listámra.
Joker tőled meg kíváncsian várom milyen karakterrel rukkolsz elő.
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 2:18 pm

Most hogy elolvastam Joker postját érdekelne, hogy a zombiknak kell-e (esetleg lehet-e) választani kasztot a játékból. Ha igen akkor én egy pukkancs leszek.

Akik nem ismerik a játékot, azoknak itt vannak a zombi kasztok.

"a horda" : átlagos zombi.
"a boszorkány" : egy rettentő ocsmány hölgyemény, napokig rémálmaim voltak, miután egy szobába bementem, ami tele volt velük. Csendben sírdogálnak egy sötét helyen, és ha valaki közel megy hozzá vagy "megijeszti", az halál fia: a "nénike" ugyanis borzasztó gyors és rémesen nagyot üt.

A füstös: füst száll a a testéből, innen kapta a nevét. Kelésekkel és egy hosszú nyelvvel rendelkezik, amivel megragadja ellenfele nyakát, és magához húzza. A fűst hatására a horda követi őt a halálba is.

"pukkancs" : Egy dagadt és randa zombi. Zöld savat okádik, ami odavonzza a többi zombit. Ha meghal, akkor mindenfelé sav száll ki.

"A tank" : Egy óriási zombi, hatalmas izommal. Csak csapatmunkával ölhető meg. Akit elkap többnyire meghal.

Left 4 dead 2-ben bejött kasztok:

"a zsoké" : Apró, görbe zombi, pár golyó megöli. Könnyűnek hangzik, de nagyokat ugrál és nehéz eltalálni. Ha ráugrik a fejedre, akkor irányítani fog téged, és arra mész, amerre ő akarja.

" A megrohamozó" (Charger) : Majdnem tankká alakult fertőzött, de visszamaradt a fejlődése, ezért csak félig olyan erős, de legalább gyorsabb. Hihetetlenül sebesen száguld feléd, felkap, majd párszor a földhöz ver, és elhajít. Kedves, igaz?

"Csábító" : A pukkancs női megfelelője. Kövér és fürdőruhát visel.


Amúgy az lenne az ötletem, hogy a zombik kaphassanak egy átlagos "horda" zombit, mert egyedül pl a pukkancs, a füstös és a zsoké képességei semmit sem érnek.
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 6:30 pm

Adam felőlem oké. Igazából azt hittem mindenki embert fog indítani, ezért nem gondoltam rá, hogy kitegyem a zombi fajtákat. De ha már így alakult akkor van egy pukkancsunk és akkor kapsz egy horda zombit.


A kalandra vasárnapig délig lehet jelentkezni, vasárnap 1 órakor írom majd a kezdő és egyben felvezető hozzászólást és azzal kezdetét veszi a kaland.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 8:53 pm

Hát végülis, ha csak ennyi kell...Smile
Szabad játék - Archiválva! Rocknrolla172
A fiatal ember neve Johnny, a bölcs drogos. Bár tanult a kis hamis, de amelett életstílusra egy kedves pankra hajaz leginkább, meg úgy átlag magatartásra is. Egy maffia vezér fiaként ragadtak rá az iskolában nem megtanulható ismeretek, így még a fegyverekhez is ért. Ahogy az alvilág különöző rétegeinek módszerei terén is ismerős a skac. Pofátlan mégis a látszat alatt profi. Két kiskaliberű fegyverrel szokott hadonászni, a füle mögött meg egy ceka formájú kis szúró eszközt találhatunk általában.

De storytól függöen határolnám be, hogy milyen fegyverek kerülnek hozzá, atól függöen, hogy miként kerül oda. Tud e róla, hogy oda megy vagy ott ébred vagy akármi:D
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 8:55 pm

Rendben Joker, a kari okés, máris fent vagy a listán.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 8:59 pm

Kikérem magamnak bölcs drogos xD Amúgy baj, ha átlát a negyedik falon?Very Happy

Az azt jelenti, hogy tudja, hogy nem valós a világ amiben él:D
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 9:00 pm

Szóval beszólogat a mesélőnek? Ha igen akkor még jobb.
Vissza az elejére Go down
The Manipulator
Gaztevő
The Manipulator


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2010. Aug. 04.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 5:06 pm

Kezdődik a kaland!


Bableves és a zombija

Épp elhatároztátok a zombik országos gyűlésén, hogy leigázzátok az emberiséget. Téged ért a megtiszteltetés, hogy az elsők közt lehetsz, aki Gothamat megtámadják. Kapsz magad mellé egy sima zombit és el is indultok egy forgalmasabb utca felé. A kanális lyukon kicsit nehezen tudod kipréselni magad nagy termeted miatt, de mégis sikerül. Szerencsétekre pont az egyik forgalmasabb utca mellet kötöttetek ki a felszínen és el is indultatok az utca felé. Amint kiértetek nagy sikoltozás és csodálkozás fogadott titeket. Egy fickó előkap egy puskát és pont feléd szegezi, de látszik rajta, hogy nincs mersze elsütni. Úgy néz ki megvan az első áldozat és ráadásul egy önként jelentkező.

Genzo

A kikötőben sétálsz és azon tűnődsz milyen szép is az élet. Lépteidet lassan teszed meg előre és eszed ágában sincs gyorsítani a tempón. Úgy érzed ezt a szép estét senki se ronthatja el, de sajnos tévedsz. Hirtelen egy nőt veszel észre aki sikoltozva rohan feléd és hátra néz néha-néha. Kis idő múlva meglátod az üldözőit is. Három vézna fickó akik nem úgy néznek ki mint az átlag emberek. Testtartásuk hajlott, kezeiket élettelenül lógatják a törzsük mellett és nem is futnak, hanem mintha ugrálnának. A legrémisztőbb viszont az, hogy furcsa morgó hangokat adnak ki, a bőrszínük pedig enyhén zöldes, ezek a fickók biztos nem okésak.

Johnny, a bölcs drogos

Fáradtan fekszel az ágyadon, de aludni nem tudsz. A tegnap este jár a fejedben. Megszámlálhatatlan alkalommal gondoltat újra és újra a történteket. Mindig eszedbe jut a két fickó akiket kinyírtál és a lány akit meg ők nyírtak ki. A lány pedig nem volt más, mint a te barátnőd. Persze mind Gotham bölcs drogos nem kezdtél el bőgve fetrengeni a földön, nem sokkal jobb dolgot tettél. Fogtál egy szép nagy spanglit és elszívtad. Ezután pedig hazamentél, hogy aludj, de ez a része a tervednek már nem sikerült. A bús mélázásodat egy hang veri meg és a hozzá társuló dörömbölés az ajtódon.
- Segítsen kérem segítsen! Ezek meg akarnak enni engem! -ordibál egy nő teljes kétségbeesésében.
Vissza az elejére Go down
Joker
Mesélő
Joker


Hozzászólások száma : 352
Join date : 2010. May. 11.
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 5:28 pm

A gond, hogy miként találok magamnak állandóra megint egy olyan kedves kis ribancot, mint az előző hamar elillan mikor női hang üti meg a fülem a életéért rimánkodva. Bár így látatlanban nem hamarkodnám el, de azért válaszolok a kedves ismerkedős gesztusára.
- Nyitva van szivi… - Mindig nyitva van az ajtó, a hangom, meg mindig nyugodt. Nem tudom ki lehet a csaj, a hang alapján biztos nem halottam még sokszor. Nem tudom mit kereshet itt, de a nyitó szöveg nem ígér olyan nagyon sok jót… de semmi pánik.
Jobbommal átnyúlok a pisztolyomért, amíg bejön a csajszi. Kicsapom a magnum tárját… nincs benne golyó, csak valami kis bogyesz. Fáradt mosoly után feltartom a pisztolyt és lökök egyet rajta, hogy kiessen, majd a számban landol… megrázom a fejem és amíg kényelembe helyezi magát a csaj elkezdem tölteni a fegyvert, az ágyon fekve. Kíváncsi vagyok van-e valami nyitó szövege a csajnak vagy csak hagyja így elindulni a mai kis kalandom. Azért szemfüles vagyok, nem bízok a bulában sem.

Vissza az elejére Go down
Genzo
Bűnüldöző
Genzo


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2010. May. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 11:52 am

-Hú, hogy milyen szép is az élet. Olyan szép, hogy az már beszarás. És milyen tökéletes este.
Elmélkedem magamban, miközben lassan sétálok egy random kikötő mellett, ahova fogalmam nincs, hogy kerültem. Lassan sétálok, hogy bármilyen veszély is leselkedik rám, legyen ideje cselekedni. Ez egy olyan tökéletes este, hogy megyek előre a kikötőben, azt se tudom honnan jöttem, azt se tudom hova megyek, de majd ha odaérek valahova, akkor rájövök, hogy valahol vagyok. Egyszercsak valami hang szakítja félbe a gondolatmenetemet. Egy sikító nő rohan felém. Hirtelen megszólalok:
- De csitt! Ki a halál rohangál itt éjnek éjjelén a kikötőben? Napkelte az, s napja...ööö...izé, hölgyem, megmondaná, hogy miért fut?
Akkor látom meg a három vézna pasast, akik elől fut a fehérnép. Komolyan ezektől fél? Ha rájuknézek, kettétörnek. Hárman együtt nem nyomnak 40 kilót. És milyen hülye hangokat adnak ki.
-Azt hiszem, de pillanat, megnézem a naptáram...
(előkapok egy füzetet, lapozgatom, majd felcsillan a szemem)
...igen! Elkezdődött a vadászidény!
Ezzel előrántom a két Desert Eaglet, és barátian elkezdek lövöldözni a három amigó felé, meglátjuk mekkora sikerrel.
Vissza az elejére Go down
http://www.genzocomics.blogspot.com
Adam Stamford
Bűnüldöző
Adam Stamford


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2010. Jun. 21.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mögötted!

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 4:29 pm

Az éves zombi összejövetelen közölték velem, hogy az Én feladatom lesz az, hogy elpusztítsam Gotham City-t. Ennek nagyon örültem, pár füstöstől hallottam, hogy nagyon finomak az ottani emberek. Kaptam magam mellé egy újonc zombit, hogy hívjam meg vacsorázni őt is.

Amikor megérkeztünk rögtön taálkoztunk is egy firss hússal, aki ráadásul felkínálta magát ingyen. Nem akartam megenni, indulás előtt belakmároztam, ezért odagügyöktem a társamnak:

-A tiéd!

Mondtam, majd az áldozatra köptem egy kis savat, hogy rátámadjon.
Azonnal rávetette magát az emberre. Gond nélkül elfogyasztotta, mivel az ember a ragadós savtól nem tudott védekezni. Ezután elkezdtem újdonsűlt társammal, Chuckkal portyázni az utcákat.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 1:32 pm

Akkor jelentkeznék Kurt kalandjára is!

Név: Marcus Hallwood
Álnév: Revolver
Faj: Félvér: Thanagari- Amazon
Kaszt: Kyborg
Nem: Férfi
Születési hely, idő: 1983(?). November 6. , Paradicsom sziget.
Kor: 37(?)
Magasság: 267 cm
Súly: 300 kg (fém miatt)
Hajszín: Barna
Bőrszín: Kaukázusi
Vércsoport: AB-
Egészségi állapot: Néma(egy beszélő-készülék segítségével kommunikál) ,
Az egész bal része robot, a páncél tartja életben. Az arca eltorzult, égési sérülések és vágásnyomok csúfítják, ezért hordja a maszkot.
Család:
Apa: Id. Marcus Hallwood - Thanagar volt admirálisa, elhunyt
Anya: Helena Doll - Amazon, elhunyt
Báty: Thomas Hallwood- Dermesztő- 47 éves bolygóközi csempész, él
Öccs: Darren Hallwood (Acless) -33 éves Thanagari katona, él
Feleség: Vanessa Young - Atlantiszi polgár, elhunyt
Fiú: Peter Hallwood - Thanagari-Amazon- Atlantiszi srác, 17 éves, nem tudni róla, hogy él-e.
Nevelt lány: Alice Hallwood ( Green) - 15 éves ember, feltehetőleg halott.

Foglalkozás: Detektív, igazságosztó, kalandor, korábban a Paradicsom sziget örzője és Thanagari katona.
Oldal: Jó, de nem válogat az eszközökben.

Előtörténet:

Marcusnak nem volt könnyű élete. Apja és anyja szerették egymást, és ezt sem Thanagar lakói, sem az Amazonok nem nézték jó szemmel. Egyik este valaki váratlanul meggyilkolta a szülőket. Marcus, és testvérei a Thanagaron kerestek menedéket, ahol bizonyítaniuk kellett valamivel, hogy a lelkük igazi Thanagari. Thomas és Darren átment, de Marcust száműzték onnan. A fiúnak nem ez volt a legnagyobb csalódás, hanem hogy testvérei mindezt hagyták... Ezután az Amazonokhoz indult, arra hivatkozva, hogy bár nem igazi Amazon, még csak nem is nő, de tanítsák meg őt harcolni, hogy bosszút állhasson. Elűzték onnan, azonban egy Kyra nevű nő vele tartott, és vállalta, hogy a mestere lesz. Négy évig edzette, és megtanította az íj és a kard használatára, valamint, hogy úgy gondolkodjon, mint egy stratéga.... lássa előre az ellenség mozdulatait. Aztán elváltak útjaik, Marcus pedig úgy döntött, hogy megismeri az összes nép kúltúráját és harcművészetét. Először Atlantiszba ment, ahol megismerte Vanessa Youngot, és elvette feleségül. A Kryptonra ment volna, de megszületett a fia, Peter. Nem sokáig élvezhette a társaságát, ugyanis egy támadás érte a házukat. A felesége meghalt, a fia holttestét pedig sose találták meg. Marcus bal fele teljesen össszeégett, ezért műtétet kellett végrehajtani rajta. Azóta félig robot, félig ember... kyborg. Azóta nem válogat az eszközökben, és egyetlen célja van: a bosszú.

Jellem: Hirtelenharagú, gyakran idegeskedik és ordibál. Nem szórakozik, bármilyen eszközt használ arra, hogy megtudjon valamit. Nem riad vissza a gyilkolástól, a bűnözőket általában megöli.

Szakképzettség:

Mesterfokú lőfegyver, íj, tőr és kardhasználat
Vallatások, kínzások
Logisztika

Képesség: Képes akár 10 tonna súlyt megemelni, olyan gyorsan fut, mint egy olimpiai aranyérmes, rendkívül jó atléta. Valamely szinten regenerálódik, a bőre és a csontjai kétszer keményebbek és vastagabbak, így nehezebben sérül. Az inteligenciája rendkívül magas.

Felszerelés:

Barna kalap, kabát, egy arany maszk, a kabát alatt pedig a kyborg páncél:
Szabad játék - Archiválva! Sandman_(DC_Comics)

Két revolver, 6-6 golyóval
Szabad játék - Archiválva! 500

Egy régi fajta Winchester puska, háttultöltős, egy golyó fér bele
Szabad játék - Archiválva! CU_1253-G22

Az apja buzogánya, Nth metal-ból :
Szabad játék - Archiválva! Mace

Amazon íj:
Szabad játék - Archiválva! DZ32

Karmok, amik a kesztyűba vannak rejtve. Mászásra alkalmasak, de harcra nem nagyon...
Szabad játék - Archiválva! X-men-wolverine-claws-style-2-wood-grip

Remélem nem baj, hogy ilyen bika karakter lett, a nyomozás során úgysem fog akadálni. Alter-kalandokra valószínűleg ezt a srácot viszem.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 4:59 pm

Tökéletesen megfelel a karaktered Very Happy Kicsit univerzális ahhoz hogy egy ilyen egyszerű bűnténnyel foglalkozzon, de nem gond. Nem vagyok én staff tag hogy elutasítsalak.


Szeretettel köszöntelek Marcusz a kalandomban, már csak három napot kell várnod a kezdésig.
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 572
Join date : 2010. Sep. 01.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 12:36 pm

Előzetes megbeszélés után egy új karaktert kezdek, mert bozasztó ötlet volt az előbbi Smile

Születési név: Marcus Hallwood
Egyéb név: Revolver
Faj: Ember
Nem: Férfi
Születési hely, idő: 1983. November 6. , Gotham City
Kor: 27
Magasság: 210 cm
Súly: 110 kg
Hajszín: Sötétbarna
Bőrszín: Kaukázusi
Vércsoport: AB-
Egészségi állapot: Néma - egy beszélőkészülék segítségével kommunikál
Család: Apa: Id. Marcus Hallwood- elhunyt
Anya: Mary Alice Flame - elhunyt
Nevelőapa: Ben Weather - elhunyt
Foglalkozás: Igazságosztó, detektív
Oldal: Jó, de nem válogat az eszközökben

Előtörténet: Gothamben született, egy sötét éjszakán. A szülei szépen nevelték, az általános iskolát kitűnő tanulmányi eredményekkel végezte. Azonban amikor középiskolás lett, valaki megtámadta a házukat. A szüleit hidegvérrel megölték, Marcust pedig annyira elverték, hogy kómába esett. Nem tudni, hogy miért, de úgy ébredett fel, hogy nem tud beszélni. Az orvosok nem tudták kideríteni, hogy miért... ezután egy Ben Weather nevű fickó lett a gyámja. Marcusnak elment a kedve az élettől, és meg akart halni. Egyik éjszaka kiszökött, és elindult a Bűnös kerületbe. Egy nő sikolyát hallotta. Odarohant, hogy megnézze mi történik. Öt fickó ütötte a csajt, az egyiknél kés volt. Marcus odarohant, és négyet elintézett... Az ötödik azonban beledöfte a kést a fiúba. Ben mentette meg, aki egy egész vagyont költött a műtétre. Mivel eltorzult az arca is, egy maszkot kapott, ami akár acél, törhetetlen. Ben ezután bevallotta legféltettebb titkát a srácnak: egykoron az övé volt a maszk, ugyanis az ő szüleit is megölték. Elkezdett vadászni a bűnözőkre, azonban egy ideje visszavonult. Tudta, hogy Marcus tehetséges, ezért fogadta örökbe. Ezután tanítani kezdte a srácot, aki négy év után megtanult mindent mesterétől. Nem tarthatott sokáig az öröme, fél évvel később megölték a nevelőapját is. Marcus egy vagyont örökölt, és az övé lett Ben összes fegyvere. Azóta nem kíméli a bűnözőket, és mindent megtesz, hogy kitisztítsa a világot.

Jellem: Hirtelenharagú, gyakran idegeskedik és ordibál. Nem szórakozik, bármilyen eszközt használ arra, hogy megtudjon valamit. Nem riad vissza a gyilkolástól, a bűnözőket általában megöli.

Szakképzettségek:

Mestere a lőfegyvereknek és a késeknek

Képesség: nincs

Felszerelés:

Barna kalap, kabát, egy arany maszk, a kabát alatt pedig a páncél:
Szabad játék - Archiválva! Sandman_(DC_Comics)

Két revolver, 6-6 golyóval
Szabad játék - Archiválva! 500

Egy régi fajta Winchester puska, háttultöltős, egy golyó fér bele
Szabad játék - Archiválva! CU_1253-G22
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 1:56 pm

Na ez már egy kicsit élethűbb akarom mondani Gotham hűbb karakter. (Na elszóltam magam hogy gothamban fog játszódni a kaland Very Happy ) Szóval ezt is elfogadom, jobb szívvel mint az intergalaktikus terminátorodat. Már csak 2 nap és kezdődhet a kaland. (ha egyedül leszel akkor is elindítom, lesz egy külön bejáratú magánkalandod )
Vissza az elejére Go down
Batman
Admin
Batman


Hozzászólások száma : 1162
Join date : 2010. May. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol egyszerre.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 4:54 pm

Eddig két staff tagnak mesélhetsz. Ígéretes, mi? Batman

Születési név: Harwood James
Egyéb név: A Denevér
Faj: ember
Nem: férfi
Születési hely, idő: Valahol a vadnyugaton, az 1800-as években
Kor: 31
Magasság: 173 cm
Súly: 75 kg
Hajszín: fekete
Bőrszín: kaukázusi
Vércsoport: Rh
Egészségi állapot: egészséges
Család: halottak
Foglalkozás: detektív, törvényes fejvadász
Oldal: Jó

Előtörténet: A vadnyugaton született, az 1800-as években. Az akkori mércének megfelelően átlagos gyermek volt, míg nem egy csapatnyi indián lemészárolta a szüleit, de Harwood nem hibáztatta őket, hisz tudta jól, hogy mind annak az oka, egy nemes, aki arra buzdította a telepeseket, hogy űzzék ki az indiánokat. Ők persze csak válaszoltak. A fiatal gyermek egy nevelőhöz került, aki remek egykori katona hírében állt. Rengeteg mindenre kitanította a nevelt fiát, kit sajátjaként szeretett, és ez kölcsönös volt. Mikor Harwood férfivá érett, igazságszolgáltatóként érvényesült, és a sherif posztját töltötte be. Egy kisebb csapat banditát üldözött, mikor egy időrésre talált, ami jó néhány évtizeddel előrébb vitte őt. A jövőben hónapokba telt, mire hozzászokott a rengeteg változáshoz, és szüntelenül az után kutat, miként is juthatna haza. De elhatározta, amíg itt van segít az embereken, hisz kötelességének érzi. Rengeteg bűnüldözővel találkozott már, és kimagasló tehetsége miatt elhíresül, és remek detektív hírében áll a Denevér névre hallgató férfi.

Jellem: Gyöpösnek nevezhető, ami érthető, mind a mellett jó lelkü, és az igazságot pártolja. Elkötelezett, ha bár nem túl barátságos, és eléggé cinikus is tud lenni. Viszont mindig a jó út ösvényén jár, és jobb szereti azt egyedűl tenni. Nem nagy csapatjátékos.

Képességei: nincs.

Felszerelés: Egy pár revolver, tucatnyi lőszerrel.

Szabad játék - Archiválva! 1325168-return_of_bruce_wayne__4_006_super
Szabad játék - Archiválva! Batman-the-return-of-bruce-wayne-4-cameron-stewart
Vissza az elejére Go down
https://dccomicsfrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 5:42 pm

Tetszik a történet, és kiváló a fogalmazás is, nem is tudnék tökéletesebb karaktert a kalandomba mint a tied nagyra becsült, szeretett, ám kellőképpen rettegett adminünk. (na ennyit a nyalásról)

A karakteredet természetesen elfogadom, és örülök hogy te is jelentkeztél. Olvasás közben nem tudtam elképzelni hogyan hozod (ha hozod) a karaktered a jelenbe. És ha nem teszed akkor hogyan kellene nekem megoldani Very Happy Hála istennek gondoltál rám is.

Ja igen és még mindig 2 nap van kezdésig.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Bűnüldöző
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2010. Jul. 18.

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 2:39 am

Üdv!
Én is jelentkeznék a mesére.

Születési név: Dean Wallace
Egyéb név: -
Faj: Ember
Nem: Férfi
Születési hely, idő: Gotham City, 1985.április 18.
Kor: 25
Magasság: 183 cm
Súly: 81 kg
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Fehér
Vércsoport: AB
Egészségi állapot: Egészséges
Család: Apja John Wallace, anyja Anna Doyle, öccse Sam Wallace, mind élnek
Foglalkozás: FBI ügynök
Oldal: Jó

Előtörténet: 1985. április 18-án született Gotham City-ben. Apja John FBI ügynök, anyja Anna középiskolai tanár. A kis Dean kiváló tanuló volt, valamint a sportokban is jeleskedett. 8 évesen rendszeresen zaklatta egy felsős srác Tim Cooper, ezért elkezdett Tae Kwon Doe tanfolyamra járni. Fél év múlva, megelégelve, hogy Tim mindig elveszi az ebéd pénzét, elagyabugyálta srácot, aki többet nem kötözködött senkivel. Ezután Dean mindig megvédte azon iskolatársait, akiket mások terrorizáltak. Gimnazista korában bekerült a suli foci csapatába. Ám nem szállt el magától, mint a többi csapattag, továbbra is megvédte a rászorulókat. Szinte mindenki kedvelte a suliban. Érettségi után beiratkozott a Gothami Egyetem pszichológia szakára. Ekkor már elhatározta, hogy FBI ügynök akar lenni, mint anno az apja is volt, akit időközben nyugdíjaztak. Az egyetem elvégzése után jelentkezett az FBI akadémiára, ahova felvették. Az akadémia elvégzése után, az apja elintézte, hogy a gothami irodába osszák be Deant. Dean már kb. egy éve szolgál az FBI kötelékében.

Jellem: Kedves, barátságos, segítőkész fiatalember. Örömmel segít másokon, többek között ezért is lett FBI ügynök. Becsületes, tisztességes, mindig betartja a törvényt. Nagyon fel tudja magát húzni azon, ha valaki visszaél a hatalmával, legyen az rendőr vagy politikus.

Szakképzettség: Fekete öves Tae Kwon Doe, érettségi, képzett pszichológus.
FBI képzés: Ért a maroklőfegyverekhez és a géppisztolyokhoz, nyomrögzítés, törvényszéki eljárások, lehallgató készülékek használta meg még ami a KM szerint belefér //Lusta vagyok megnézni, mit tanítanak az FBI akadémián//

Képességei: nincs.

Felszerelés:

-9mm Glock 17 pisztoly
Szabad játék - Archiválva! Glock-17-1

-A jelvény
Szabad játék - Archiválva! Norm-45239943d886a-X+Files,+The+%28TV%29+%281993%29

-Nyomozó kellékek (lehallgató eszközök, mikro kamerák, nyomrögzítő eszközök)

Szabad játék - Archiválva! Mulder


A hozzászólást Duncan MacFarlane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 08, 2010 12:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Admin
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 36
Tartózkodási hely : Otisburg; Gotham City

Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 8:47 am

Szép szép nagyon szép kis történet volt. Te vagy az első (legalábbis szerintem, de nem akarok senkit sem megbántani) akinek eszébe jutott hogy igen csak az aprólékos nyomokat kell majd figyelni. Ehhez pedig a képzettségeid nagyon is passzolnak. Ha akarod akkor még beleírhatod a lehallgatókészülékeket a felszerelésedhez, de ha nem akarod akkor is használhatod a kaland során.

Karaktered elfogadva, jó játékot.

Már csak egy nap kezdésig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad játék - Archiválva! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad játék - Archiválva!   Szabad játék - Archiválva! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabad játék - Archiválva!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A játék hajnala - Kronológia
» Játék használatának szabályzata

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off részleg :: Társalgó :: Szabad játék-
Ugrás: